Francja - Ligue 2Stade de la LibérationDane aktualne na 17 października 2026

Boulogne - Dijon: statystyki meczu

Herb Boulogne
Boulogne
1 : 1do przerwy 1:0
Herb Dijon
Dijon

Boulogne - Dijon: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Boulogne zagrał z Dijon w rozgrywkach Ligue 2 (Francja). Spotkanie rozegrano 4 września 2026. Miejscem spotkania jest Stade de la Libération. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

Boulogne ma bilans 0-3-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.75 pkt/mecz. Dijon ma w tym samym okresie bilans 0-2-2 oraz 0.50 pkt/mecz. Boulogne ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 0.75 wobec 0.50.

Statystyki bramek

Boulogne strzela średnio 0.25 gola i traci 0.50 gola na mecz. Dijon strzela średnio 1.00 gola i traci 1.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.47 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 25% meczów Boulogne i w 75% meczów Dijon. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 25% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 47%, a Over 2.5 wynosi 42%.

xG, strzały i styl

Dijon ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.76 wobec 1.39. Boulogne oddaje średnio 11.8 strzału, a Dijon 14.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Boulogne prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Dijon w 0%. Boulogne zdobywa po przerwie średnio 0.25 gola, a Dijon 0.75. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 50% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Boulogne najczęściej strzela w przedziale 46-60 (1 goli). Dijon najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Ligue 2: 2.47 gola na mecz, BTTS 47% i Over 2.5 42%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.25 gola, a goście 1.22. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Obie drużyny są niepokonane w meczach w swoich rolach, lecz Boulogne i Dijon zanotowały dotąd po 100% remisów odpowiednio u siebie i na wyjeździe. Boulogne strzela na własnym stadionie tylko 0,5 gola na mecz i w 50% takich spotkań nie zdobywa bramki, co ogranicza jego szanse mimo solidnej defensywy ze średnią 0,5 straconego gola. Dijon tworzy więcej sytuacji, oddając średnio 15 strzałów wobec 11 rywala, a jego xG wynosi 1,78 przy 1,39 Boulogne, jednak na wyjazdach traci średnio 1 gola i nie zachował jeszcze czystego konta. Goście są też nieco skuteczniejsi w ostatnich pięciu meczach, zdobywając 7 bramek i 1,2 punktu na spotkanie, podczas gdy gospodarze strzelili tylko 2 gole i zdobywali 0,8 punktu. Przewaga Dijon w kreowaniu okazji równoważy się z ostrożną, dobrze broniącą postawą Boulogne, dlatego najbardziej prawdopodobny jest kolejny remis.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najmocniejszym argumentem przeciw BTTS jest słaba aktualna skuteczność Boulogne: w ostatnich 5 meczach zespół zdobył tylko 2 gole, czyli średnio 0,4 na spotkanie, a w 40% tych meczów padły bramki po obu stronach. Dijon prezentuje się ofensywnie lepiej, strzelając średnio 1,4 gola w ostatnich 5 występach, lecz Boulogne traciło w tym okresie zaledwie 0,6 bramki na mecz. Gospodarze tworzą sytuacje warte średnio 1,49 xG, ale ich zerowa średnia zdobytych goli w danych sezonowych oraz 100% meczów bez strzelonej bramki wskazują na istotny problem z finalizacją. Dijon nie zachowało czystego konta, jednak jego średnie xG przeciwko w ostatnich pięciu spotkaniach wynosi tylko 1,08, więc ograniczenie gospodarzy pozostaje realne. Przy ligowej średniej BTTS na poziomie 46% bardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym co najmniej jedna drużyna, przede wszystkim Boulogne, nie zdobędzie gola.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszym sygnałem jest niski dorobek bramkowy Boulogne: w ostatnich 5 meczach zespół zdobył tylko 2 gole, czyli 0,4 na spotkanie, przy zaledwie 3 straconych. Dijon prezentuje większy potencjał ofensywny, strzelając średnio 1,4 gola w ostatnich 5 występach, ale jego mecze dawały średnio 2,4 bramki, a nie wyniki typowe dla bardzo otwartej gry. Boulogne nie miało w tym okresie ani jednego meczu z co najmniej 3 golami, natomiast taki wynik pojawił się tylko w 40% ostatnich spotkań Dijon. Choć średnie xG obu drużyn wynoszą 1,49 i 1,51, gospodarze zamieniali okazje na gole bardzo słabo, co obniża realną prognozę ich dorobku. Przy prognozie 2,05 gola linia poniżej 3,5 ma wyraźną przewagę, ponieważ potrzebne są aż 4 bramki, a dane formy częściej wskazują na zamknięty wynik w przedziale 1-3 gole.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najsilniejszym sygnałem jest bezbramkowa i wyrównana pierwsza połowa: w dostępnych danych sezonowych oba zespoły remisowały do przerwy w 100% spotkań, nie zdobywając ani nie tracąc w niej gola. Tendencję potwierdza ostatnia forma, ponieważ Boulogne remisowało do przerwy w 80% ostatnich pięciu meczów, a Dijon w 75%, przy średnio zaledwie 0,20 oraz 0,25 gola przed przerwą. Po zmianie stron Dijon wygląda nieco lepiej, strzelając średnio 1,0 gola w pięciu ostatnich spotkaniach wobec 0,4 Boulogne, lecz oba zespoły często kończą mecze remisem: odpowiednio 60% i 80% ostatnich występów. Gospodarze są słabi w wykańczaniu akcji, bo mimo xG 1,98 i 9 celnych strzałów średnio nie strzelili gola, co ogranicza szanse na przełamanie. Scenariusz X/X jest więc najbardziej prawdopodobny, choć przewaga Dijon po przerwie podnosi także prawdopodobieństwo wariantu X/2.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

47Posiadanie piłki (%)53
BoulogneDijon
15Strzały12
BoulogneDijon
3Strzały celne6
BoulogneDijon
1.45xG1.43
BoulogneDijon
10Rzuty rożne5
BoulogneDijon
40Groźne ataki35
BoulogneDijon
10Faule9
BoulogneDijon
2Kartki2
BoulogneDijon

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

0.25Gole zdobyte / mecz1
BoulogneDijon
0.5Gole stracone / mecz1.5
BoulogneDijon
42%Średnie posiadanie55%
BoulogneDijon
5.25Strzały celne / mecz6.5
BoulogneDijon

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11.75Strzały na mecz14.75
BoulogneDijon
5.25Strzały celne6.5
BoulogneDijon
2.1%Skuteczność strzałów6.8%
BoulogneDijon
42%Posiadanie piłki55%
BoulogneDijon
1.39xG tworzone1.76
BoulogneDijon
1.24xG dopuszczone1.59
BoulogneDijon

Jakość strzelania

Boulogne: ZbalansowanyDijon: Dominujący
BoulogneDijon
Celność (strzały w światło bramki)45%44%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.050.15

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Boulogne wypada o 50% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.75 pkt / mecz - Boulogne · 0.5 pkt / mecz - Dijon

Boulogne
DLDD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z75% R25% P
Sezon (Z-R-P)
0-3-1
0.75 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-3-1
0.75 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-2-0
Ostatnie 5 u siebie
0-2-0
DD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.3Gole stracone: 0.5xG: 1.39xG rywali: 1.24BTTS: 25%Over 2.5: 0%
Dijon
DLDL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z50% R50% P
Sezon (Z-R-P)
0-2-2
0.50 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-2
0.50 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-2-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-2-0
DD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.5xG: 1.76xG rywali: 1.59BTTS: 75%Over 2.5: 25%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Dijon wypada o 300% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.25 gola / mecz - Boulogne · 1 gola / mecz - Dijon

Boulogne wypada o 200% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.5 gola / mecz - Boulogne · 1.5 gola / mecz - Dijon

Profil strzelecki Boulogne: mocny

Boulogne strzela w 25% swoich meczów (1 z 4 meczów), a Dijon kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 4 meczów).

Profil strzelecki Dijon: mocny

Dijon strzela w 75% swoich meczów (3 z 4 meczów), a Boulogne kończy z czystym kontem 50% spotkań (2 z 4 meczów).

1Gole zdobyte (sezon)4
BoulogneDijon
2Gole stracone (sezon)6
BoulogneDijon
0.75Średnia goli w meczu2.5
BoulogneDijon
1Gole zdobyte (ost. 5)4
BoulogneDijon
2Gole stracone (ost. 5)6
BoulogneDijon

Jak często strzelają minimum...

25%1 gol75%
BoulogneDijon
0%2 gole25%
BoulogneDijon
0%3 gole0%
BoulogneDijon
0%4 gole0%
BoulogneDijon

Jak często tracą minimum...

50%1 gol100%
BoulogneDijon
0%2 gole25%
BoulogneDijon
0%3 gole25%
BoulogneDijon
0%4 gole0%
BoulogneDijon

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy25%
BoulogneDijon
0%BTTS w obu połowach25%
BoulogneDijon
0%Gol w obu połowach25%
BoulogneDijon

BTTS a liczba goli

0%Min. 3 gole i BTTS25%
BoulogneDijon
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
BoulogneDijon
25%BTTS - ostatnie 575%
BoulogneDijon

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

25%Min. 1 gol do przerwy25%
BoulogneDijon
0%Min. 2 gole do przerwy25%
BoulogneDijon
0%Min. 3 gole do przerwy0%
BoulogneDijon

2. połowa

50%Min. 1 gol po przerwie100%
BoulogneDijon
0%Min. 2 gole po przerwie75%
BoulogneDijon
0%Min. 3 gole po przerwie25%
BoulogneDijon

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Dijon wypada o 33% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.75 pkt / mecz - Boulogne · 1 pkt / mecz - Dijon

Boulogne - stan meczu do przerwy
0% prowadzi75% remis25% przegrywa
Dijon - stan meczu do przerwy
0% prowadzi100% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.75Punkty na mecz (1. poł.)1
BoulogneDijon
0Gole zdobyte (1. poł.)0.25
BoulogneDijon
0.25Gole stracone (1. poł.)0.25
BoulogneDijon
0.25Średnia goli w meczu (1. poł.)0.5
BoulogneDijon
75%Czyste konto do przerwy75%
BoulogneDijon
100%Bez gola do przerwy75%
BoulogneDijon

Po przerwie (2. połowa)

1.25Punkty na mecz (2. poł.)0.5
BoulogneDijon
0.25Gole zdobyte (2. poł.)0.75
BoulogneDijon
0.25Gole stracone (2. poł.)1.25
BoulogneDijon
0.5Średnia goli w meczu (2. poł.)2
BoulogneDijon
75%Czyste konto po przerwie0%
BoulogneDijon
75%Bez gola po przerwie25%
BoulogneDijon

Boulogne - wyniki drugich połów

25% Z50% R25% P
3
Punkty do przerwy
0
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
5
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
0.75
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Dijon - wyniki drugich połów

0% Z50% R50% P
4
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
2
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie+1.0

Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Boulogne - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.751.25
Gole zdobyte / mecz0.00.3
Gole stracone / mecz0.30.3
Średnia goli w meczu0.30.5
1 gol25%50%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto75%75%
Bez gola100%75%
Bilans bramek-10
Do przerwy: 0% prowadzi - 75% remis - 25% przegrywa
2. połowa: 25% wygrana - 50% remis - 25% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0
Dijon - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.000.50
Gole zdobyte / mecz0.30.8
Gole stracone / mecz0.31.3
Średnia goli w meczu0.52.0
1 gol25%100%
2 gole25%75%
3 gole0%25%
Czyste konto75%0%
Bez gola75%25%
Bilans bramek0-2
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 50% remis - 50% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 25% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Boulogne
ZdobyteStracone
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (1 gol). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Dijon
ZdobyteStracone
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
1
0
46-60
0
2
61-75
2
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

1.63
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.9 : 0.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
66%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
19%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
19%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 5 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Boulogne

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.15
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.40
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-1.14
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.74
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
20%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
41%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Dijon

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.17
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.67
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.76
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.09
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
82%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
120%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
50% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
50%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Ligue 2).

Drużyny na tle ligi

BoulogneLigaDijon
Średnia goli w meczu▼ 0.752.47• 2.50
Obie drużyny strzeliły▼ 25%47%▲ 75%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 0%42%▼ 25%
Czyste konta▲ 50%35%▼ 0%
Gol do przerwy▼ 25%53%▼ 25%
Gol po przerwie▼ 50%72%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.47
Średnia goli na mecz
47%
Obie drużyny strzeliły
42%
Min. 3 gole (Over 2.5)
35%
Czyste konta
1.25
Gole gospodarzy / mecz
1.22
Gole gości / mecz
+2%
Przewaga ataku u siebie
+2%
Przewaga defensywy u siebie
+0%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
53%
1 gol
33%
2 gole
17%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
72%
1 gol
36%
2 gole
25%
3 gole
11%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. BoulogneŻółta kartkaAurélien Platret
  2. BoulogneGolTheo EpaillyAsysta: Benjamin Besic
  3. DijonŻółta kartkaBenchayeel Hamda
  4. BoulogneŻółta kartkaJulien Boyer
  5. DijonZmianaWszedł: Quentin BernardZszedł: Benchayeel Hamda
  6. DijonGolTyris DongAsysta: Jordan Marié
  7. DijonZmianaWszedł: Emmanuel LagoZszedł: Alexis N'Tamack
  8. BoulogneZmianaWszedł: Luderic EtondeZszedł: Benjamin Besic
  9. DijonZmianaWszedł: Hugo Vargas RíosZszedł: Tyris Dong
  10. DijonŻółta kartkaWaly Diouf

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Boulogne - Dijon?

Mecz Ligue 2 zakończył się wynikiem Boulogne 1:1 Dijon. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Boulogne - Dijon?

Boulogne strzela średnio 0,25 gola na mecz, a Dijon 1,00. Średnia goli w Ligue 2 to 2,47, Over 2.5 pada w 42% meczów. BTTS notują w 25% (Boulogne) i 75% (Dijon) spotkań.

W jakiej formie są Boulogne i Dijon?

W ostatnich 5 meczach Boulogne ma bilans 0-3-1 (0,75 pkt/mecz), a Dijon 0-2-2 (0,50 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Boulogne - Dijon?

Statystyczne tło meczu Boulogne - Dijon — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.