Dania - SuperligaBrøndby StadionDane aktualne na 16 października 2026

Brøndby - Lyngby: statystyki meczu

Herb Brøndby
Brøndby
5 : 2do przerwy 3:0
Herb Lyngby
Lyngby

Brøndby - Lyngby: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Brøndby zagrał z Lyngby w rozgrywkach Superliga (Dania). Spotkanie rozegrano 11 października 2026. Miejscem spotkania jest Brøndby Stadion. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2.

Aktualna forma

Brøndby ma bilans 1-0-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Lyngby ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Brøndby ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.44 wobec 0.78.

Statystyki bramek

Brøndby strzela średnio 1.33 gola i traci 1.67 gola na mecz. Lyngby strzela średnio 1.11 gola i traci 1.78 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.95 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 56% meczów Brøndby i w 67% meczów Lyngby. Over 2.5 padał odpowiednio w 56% i 44% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 53%.

xG, strzały i styl

Lyngby ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.69 wobec 1.66. Brøndby oddaje średnio 15.2 strzału, a Lyngby 14.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Brøndby prowadzi do przerwy w 22% meczów, a Lyngby w 33%. Brøndby zdobywa po przerwie średnio 0.89 gola, a Lyngby 0.67. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Brøndby najczęściej strzela w przedziale 46-60 (4 goli). Lyngby najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Superliga: 2.95 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.49 gola, a goście 1.46. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Brøndby ma przewagę własnego boiska: wygrało 60% meczów u siebie, podczas gdy Lyngby przegrało 75% spotkań wyjazdowych. Gospodarze tworzą u siebie sytuacje o średnim xG 1,85 wobec 1,75 gości na wyjazdach, choć zdobywają tylko 1,4 gola na mecz przy skuteczności strzałów wynoszącej 8%. Ich ostatnia forma budzi jednak obawy — przegrali 4 z 5 meczów i stracili w nich 12 bramek, podczas gdy Lyngby w tym samym okresie zanotowało 2 zwycięstwa i 2 remisy. Goście także mają problemy w defensywie, tracąc na wyjazdach średnio 1,75 gola wobec 1,4 traconego przez Brøndby u siebie. Atut boiska i nieco wyższa jakość sytuacji przemawiają za gospodarzami, ale ich słabsza seria sprawia, że nie jest to zdecydowany typ.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

BTTS występował w 80% meczów Brøndby i 50% spotkań Lyngby, a średnia ligowa wynosi 59%, co daje umiarkowaną przewagę scenariuszowi z golami obu drużyn. Gospodarze tracą średnio 1,8 gola na mecz i nie zachowali jeszcze czystego konta, więc Lyngby, zdobywające średnio 1,25 gola, ma dobrą okazję do trafienia. Z kolei goście tracą średnio 1,75 gola, podczas gdy Brøndby wypracowuje xG na poziomie 1,63, co przemawia za bramką gospodarzy mimo ich średniej zaledwie 1,0 gola. Ostrożność jest wskazana, ponieważ w ostatnich 5 meczach Brøndby strzelało średnio tylko 0,8 gola, a BTTS w spotkaniach Lyngby wystąpił w tym okresie w 40% przypadków. Mimo tych zastrzeżeń słaba defensywa obu zespołów, zwłaszcza 2,4 gola traconego ostatnio przez Brøndby, czyni typ „yes” bardziej prawdopodobnym.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszy sygnał dotyczy ponad 1,5 gola: wszystkie dotychczasowe mecze obu drużyn przekroczyły tę granicę, choć przy niewielkiej próbie nie należy traktować tego jako gwarancji. Brøndby traci średnio 1,8 gola, a Lyngby 1,75, co daje obu zespołom szanse na zdobycie bramki mimo skromniejszych średnich strzeleckich wynoszących odpowiednio 1,0 i 1,25 gola. Potencjał ofensywny wygląda lepiej w xG: Brøndby osiąga średnio 1,63, a Lyngby 1,75 oczekiwanego gola, dlatego prognozuję łącznie około 2,9 gola. Linia 2,5 jest mniej pewna, ponieważ przekroczyło ją 40% meczów Brøndby i 50% spotkań Lyngby. Dlatego wybieram ponad 1,5 gola jako bezpieczniejszy kierunek niż wyższe linie.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najsilniejszy sygnał na prowadzenie Lyngby do przerwy płynie z ostatnich pięciu meczów: goście prowadzili po pierwszej połowie w 3 z nich, a Brøndby przegrywało w tym momencie również 3 razy. W tym okresie gospodarze tracili przed przerwą średnio 1,2 gola, podczas gdy Lyngby strzelało 0,6 i zachowywało czyste konto do przerwy w 4 z 5 spotkań. Utrzymaniu przewagi sprzyja forma końcowa: Lyngby zdobywało ostatnio średnio 1,6 punktu na mecz wobec 0,6 punktu Brøndby, które przegrało 4 z 5 spotkań. Scenariusz 2/2 nie jest jednak zdecydowany, ponieważ w meczach domowych Brøndby zremisowało 4 z 5 spotkań, a Lyngby przegrało 3 z 4 wyjazdów. Mimo tego zastrzeżenia przewaga gości przed przerwą i wyraźnie lepsza ostatnia forma sprawiają, że ich prowadzenie od przerwy do końca pozostaje pojedynczym najbardziej prawdopodobnym wariantem.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

3 : 0
1. połowa
2 : 2
2. połowa

Statystyki meczu

40Posiadanie piłki (%)60
BrøndbyLyngby
14Strzały14
BrøndbyLyngby
7Strzały celne5
BrøndbyLyngby
1.67xG1.73
BrøndbyLyngby
8Rzuty rożne4
BrøndbyLyngby
42Groźne ataki68
BrøndbyLyngby
12Faule15
BrøndbyLyngby
2Kartki3
BrøndbyLyngby

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.33Gole zdobyte / mecz1.11
BrøndbyLyngby
1.67Gole stracone / mecz1.78
BrøndbyLyngby
56%Średnie posiadanie50%
BrøndbyLyngby
3.44Strzały celne / mecz4.11
BrøndbyLyngby

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

15.22Strzały na mecz14.78
BrøndbyLyngby
3.44Strzały celne4.11
BrøndbyLyngby
8.8%Skuteczność strzałów7.5%
BrøndbyLyngby
56%Posiadanie piłki50%
BrøndbyLyngby
1.66xG tworzone1.69
BrøndbyLyngby
1.39xG dopuszczone1.44
BrøndbyLyngby

Jakość strzelania

Brøndby: DominującyLyngby: Ofensywny
BrøndbyLyngby
Celność (strzały w światło bramki)23%28%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.390.27

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Lyngby wypada o 67% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.6 pkt / mecz - Brøndby · 1 pkt / mecz - Lyngby

Brøndby
WLLLL
Rozkład wyników w sezonie
44% Z11% R44% P
Sezon (Z-R-P)
4-1-4
1.44 pkt / mecz · bilans bramek -3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-4
0.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-0-2
Ostatnie 5 u siebie
3-0-2
WWWLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 2.4xG: 1.66xG rywali: 1.50BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Lyngby
LDWDL
Rozkład wyników w sezonie
11% Z44% R44% P
Sezon (Z-R-P)
1-4-4
0.78 pkt / mecz · bilans bramek -6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-3
LLLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.6xG: 1.52xG rywali: 1.67BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Brøndby wypada o 20% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.33 gola / mecz - Brøndby · 1.11 gola / mecz - Lyngby

Brøndby wypada o 7% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.67 gola / mecz - Brøndby · 1.78 gola / mecz - Lyngby

Profil strzelecki Brøndby: bardzo mocny

Brøndby strzela w 78% swoich meczów (7 z 9 meczów), a Lyngby kończy z czystym kontem 11% spotkań (1 z 9 meczów).

Profil strzelecki Lyngby: bardzo mocny

Lyngby strzela w 78% swoich meczów (7 z 9 meczów), a Brøndby kończy z czystym kontem 22% spotkań (2 z 9 meczów).

12Gole zdobyte (sezon)10
BrøndbyLyngby
15Gole stracone (sezon)16
BrøndbyLyngby
3Średnia goli w meczu2.89
BrøndbyLyngby
5Gole zdobyte (ost. 5)5
BrøndbyLyngby
12Gole stracone (ost. 5)8
BrøndbyLyngby

Jak często strzelają minimum...

78%1 gol78%
BrøndbyLyngby
33%2 gole33%
BrøndbyLyngby
22%3 gole0%
BrøndbyLyngby
0%4 gole0%
BrøndbyLyngby

Jak często tracą minimum...

78%1 gol89%
BrøndbyLyngby
44%2 gole56%
BrøndbyLyngby
33%3 gole22%
BrøndbyLyngby
11%4 gole11%
BrøndbyLyngby

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy11%
BrøndbyLyngby
0%BTTS w obu połowach0%
BrøndbyLyngby
11%Gol w obu połowach11%
BrøndbyLyngby

BTTS a liczba goli

44%Min. 3 gole i BTTS33%
BrøndbyLyngby
11%Min. 3 gole bez BTTS11%
BrøndbyLyngby
60%BTTS - ostatnie 560%
BrøndbyLyngby

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

67%Min. 1 gol do przerwy78%
BrøndbyLyngby
33%Min. 2 gole do przerwy11%
BrøndbyLyngby
11%Min. 3 gole do przerwy11%
BrøndbyLyngby

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie100%
BrøndbyLyngby
67%Min. 2 gole po przerwie67%
BrøndbyLyngby
22%Min. 3 gole po przerwie22%
BrøndbyLyngby

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Lyngby wypada o 22% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1 pkt / mecz - Brøndby · 1.22 pkt / mecz - Lyngby

Brøndby - stan meczu do przerwy
22% prowadzi33% remis44% przegrywa
Lyngby - stan meczu do przerwy
33% prowadzi22% remis44% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1.22
BrøndbyLyngby
0.44Gole zdobyte (1. poł.)0.44
BrøndbyLyngby
0.67Gole stracone (1. poł.)0.56
BrøndbyLyngby
1.11Średnia goli w meczu (1. poł.)1
BrøndbyLyngby
56%Czyste konto do przerwy44%
BrøndbyLyngby
78%Bez gola do przerwy67%
BrøndbyLyngby

Po przerwie (2. połowa)

1.22Punkty na mecz (2. poł.)1
BrøndbyLyngby
0.89Gole zdobyte (2. poł.)0.67
BrøndbyLyngby
1Gole stracone (2. poł.)1.22
BrøndbyLyngby
1.89Średnia goli w meczu (2. poł.)1.89
BrøndbyLyngby
33%Czyste konto po przerwie11%
BrøndbyLyngby
33%Bez gola po przerwie44%
BrøndbyLyngby

Brøndby - wyniki drugich połów

33% Z22% R44% P
9
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
11
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 22% meczów, a wygrywa 44%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Lyngby - wyniki drugich połów

22% Z33% R44% P
11
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
9
Punkty 2. połowa
-5
Bilans bramek (2. poł.)
1.22
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia33%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 11%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.7

Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Brøndby - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.200.80
Gole zdobyte / mecz0.01.0
Gole stracone / mecz1.21.2
Średnia goli w meczu1.22.2
1 gol80%100%
2 gole40%80%
3 gole0%40%
Czyste konto20%20%
Bez gola100%40%
Bilans bramek-6-1
Do przerwy: 0% prowadzi - 20% remis - 80% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0
Lyngby - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.00
Gole zdobyte / mecz0.40.6
Gole stracone / mecz0.41.2
Średnia goli w meczu0.81.8
1 gol80%100%
2 gole0%60%
3 gole0%20%
Czyste konto60%20%
Bez gola60%40%
Bilans bramek0-3
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Brøndby
ZdobyteStracone
1
3
0-15
2
2
16-30
1
1
31-45
4
1
46-60
1
4
61-75
3
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (4 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (4). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Lyngby
ZdobyteStracone
1
2
0-15
0
1
16-30
3
2
31-45
2
4
46-60
3
3
61-75
1
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (4). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.95
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 1.4
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
100%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
62%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
61%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
5%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 20 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Brøndby

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.27
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.61
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+2.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.33
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.28
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
89%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
114%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.84
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Lyngby

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.25
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.92
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.58
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.34
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
76%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
119%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.22
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
10% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 10% pada w pierwszym kwadransie.
10%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Superliga).

Drużyny na tle ligi

BrøndbyLigaLyngby
Średnia goli w meczu• 3.002.95• 2.89
Obie drużyny strzeliły▼ 56%58%▲ 67%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 56%53%▼ 44%
Czyste konta• 22%23%▼ 11%
Gol do przerwy▼ 67%74%▲ 78%
Gol po przerwie▲ 100%89%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.95
Średnia goli na mecz
58%
Obie drużyny strzeliły
53%
Min. 3 gole (Over 2.5)
23%
Czyste konta
1.49
Gole gospodarzy / mecz
1.46
Gole gości / mecz
+2%
Przewaga ataku u siebie
+2%
Przewaga defensywy u siebie
+14%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
74%
1 gol
42%
2 gole
19%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
89%
1 gol
40%
2 gole
19%
3 gole
7%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. BrøndbyGolOlti HyseniAsysta: Marcus Younis
  2. LyngbyŻółta kartkaDavíd Helgi Aronsson
  3. BrøndbyŻółta kartkaMarcus Younis
  4. BrøndbyZmianaWszedł: Sho FukudaZszedł: Marcus Younis
  5. BrøndbyGolMax EjdumAsysta: Marko Divković
  6. LyngbyŻółta kartkaMikkel Rosleff Fischer
  7. LyngbyZmianaWszedł: Mathias Hebo RasmussenZszedł: Renzo Tytens
  8. BrøndbyZmianaWszedł: Daniel WassZszedł: Olti Hyseni
  9. BrøndbyGolOskar FengerAsysta: Sho Fukuda
  10. BrøndbyZmianaWszedł: Christopher OlivierZszedł: Oliver Villadsen
  11. BrøndbyŻółta kartkaSho Fukuda
  12. LyngbyŻółta kartkaMunashe Garananga

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Brøndby - Lyngby?

Mecz Superliga zakończył się wynikiem Brøndby 5:2 Lyngby. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Brøndby - Lyngby?

Brøndby strzela średnio 1,33 gola na mecz, a Lyngby 1,11. Średnia goli w Superliga to 2,95, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 56% (Brøndby) i 67% (Lyngby) spotkań.

W jakiej formie są Brøndby i Lyngby?

W ostatnich 5 meczach Brøndby ma bilans 1-0-4 (0,60 pkt/mecz), a Lyngby 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Brøndby - Lyngby?

Statystyczne tło meczu Brøndby - Lyngby — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.