Bracknell Town - Malvern Town: statystyki meczu
Bracknell Town - Malvern Town: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Bracknell Town zagrał z Malvern Town w rozgrywkach Southern League Premier South (Anglia). Spotkanie rozegrano 15 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest The A2B Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.
Aktualna forma
Bracknell Town ma bilans 1-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.50 pkt/mecz. Malvern Town ma w tym samym okresie bilans 0-1-1 oraz 0.50 pkt/mecz. Bracknell Town ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.50 wobec 0.50.
Statystyki bramek
Bracknell Town strzela średnio 1.50 gola i traci 4.50 gola na mecz. Malvern Town strzela średnio 2.00 gola i traci 3.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.00 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 50% meczów Bracknell Town i w 100% meczów Malvern Town. Over 2.5 padał odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 45%, a Over 2.5 wynosi 45%.
xG, strzały i styl
Bracknell Town ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.86 wobec 1.78. Bracknell Town oddaje średnio 6.5 strzału, a Malvern Town 6.5. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Bracknell Town prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Malvern Town w 0%. Bracknell Town zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Malvern Town 1.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
Bracknell Town najczęściej strzela w przedziale 46-60 (2 goli). Malvern Town najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Southern League Premier South: 3.00 gola na mecz, BTTS 45% i Over 2.5 45%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.73 gola, a goście 1.27. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Malvern Town prezentuje lepszą bieżącą formę: w ostatnich pięciu spotkaniach wygrał 3 razy, zremisował raz i zdobył średnio 2,0 punktu na mecz, podczas gdy Bracknell Town zanotował 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki, uzyskując 1,4 punktu. Gospodarze są nieco skuteczniejsi w tym okresie, strzelając 14 goli w pięciu meczach wobec 8 Malvern, ale jednocześnie ich defensywa dopuściła aż 13 bramek, czyli 2,6 na spotkanie. Goście stracili w ostatnich pięciu występach 8 goli, o 5 mniej niż Bracknell, co daje im wyraźniejszą równowagę między atakiem a obroną. Dodatkowo Malvern rozpoczął sezon bez porażki, remisując pierwszy mecz 2:2, natomiast Bracknell przegrał swoje jedyne dotychczasowe spotkanie, tracąc 7 bramek. Otwarte mecze gospodarzy mogą przynieść im trafienia, lecz stabilniejsza forma Malvern przemawia za wyjazdowym zwycięstwem.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najmocniejszym sygnałem jest tło ligowe: BTTS występuje tylko w 36% spotkań, a 64% meczów kończy się z co najmniej jednym zespołem bez strzelonego gola. W ostatnich pięciu meczach zarówno Bracknell Town, jak i Malvern Town miały BTTS na poziomie zaledwie 40%, co również częściej wspiera wariant „nie”. Bracknell zdobywało wprawdzie średnio 2,8 gola, ale traciło aż 2,6, natomiast Malvern notował średnio po 1,6 gola strzelonego i straconego, więc potencjał ofensywny obu stron podnosi ryzyko gola. Mimo tego sezonowe dane wyjazdowe Malvern wskazują na 0,0 gola strzelonego poza domem, dlatego bardziej prawdopodobny pozostaje scenariusz, w którym co najmniej jedna drużyna nie trafi do siatki.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Bracknell Town w ostatnich 5 meczach strzelał średnio 2.8 gola i tracił 2.6, co daje bardzo wysoką średnią 5.4 bramki w jego spotkaniach. Malvern Town w tym samym okresie zdobywał oraz tracił po 1.6 gola, więc jego mecze przynosiły średnio 3.2 trafienia. Powyżej 2.5 gola kończyło się 80% pięciu ostatnich spotkań gospodarzy i 60% meczów gości, wobec ligowej średniej 45%. Gospodarze zdobyli 14 bramek w ostatnich pięciu występach, a ich obrona dopuściła do 13, co wyraźnie wspiera scenariusz co najmniej dwóch goli. Najsilniejszym wyborem jest over 1.5, ponieważ nawet przy ostrożnej korekcie za ograniczoną próbę danych projekcja wynosi 3.50 gola.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najmocniejszym scenariuszem jest remis do przerwy, a następnie wygrana Malvern Town, ponieważ goście w ostatnich pięciu meczach ani razu nie przegrywali pierwszej połowy: 50% razy prowadzili, a 50% remisowali. Malvern Town straciło przed przerwą średnio tylko 0,25 gola, podczas gdy Bracknell Town zdobywało w tym okresie 1,6 gola, ale równocześnie przegrywało pierwszą część gry w 40% spotkań. Po zmianie stron gospodarze tracą średnio 1,6 gola, ponad dwukrotnie więcej niż Malvern Town, które w drugich połowach conceduje 0,75 bramki. Forma całomeczowa również lekko premiuje gości: wygrali 60% z ostatnich pięciu meczów i zdobywali średnio 2,0 punktu na spotkanie, wobec 40% zwycięstw oraz 1,4 punktu Bracknell Town. Gospodarze są jednak bardzo bramkowi, ze średnią 2,8 strzelonego i 2,6 straconego gola w pięciu ostatnich występach, dlatego istotne pozostają też warianty ich wygranej po remisie do przerwy.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Bracknell Town | Malvern Town | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 38% | 54% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.29 | 0.27 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.60 | 0.57 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Bracknell Town wypada o 200% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.5 pkt / mecz - Bracknell Town · 0.5 pkt / mecz - Malvern Town
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Malvern Town wypada o 33% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.5 gola / mecz - Bracknell Town · 2 gola / mecz - Malvern Town
Malvern Town wypada o 29% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
4.5 gola / mecz - Bracknell Town · 3.5 gola / mecz - Malvern Town
Bracknell Town strzela w 50% swoich meczów (1 z 2 meczów), a Malvern Town kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 2 meczów).
Malvern Town strzela w 100% swoich meczów (2 z 2 meczów), a Bracknell Town kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 2 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Bracknell Town
Over / Under - Malvern Town
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Malvern Town wypada o 100% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
0.5 pkt / mecz - Bracknell Town · 1 pkt / mecz - Malvern Town
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Bracknell Town - wyniki drugich połów
Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Malvern Town - wyniki drugich połów
Traci po przerwie o 1.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.50 | 1.50 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.5 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 2.0 | 2.5 |
| Średnia goli w meczu | 2.5 | 3.5 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 100% | 100% |
| 3 gole | 50% | 100% |
| Czyste konto | 0% | 0% |
| Bez gola | 50% | 50% |
| Bilans bramek | -3 | -3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 0.50 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 1.0 | 2.5 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 3.5 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 100% | 100% |
| 3 gole | 0% | 50% |
| Czyste konto | 0% | 0% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Bilans bramek | 0 | -3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (2 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (2). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (2). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Bracknell Town
Malvern Town
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Southern League Premier South).
Drużyny na tle ligi
| Bracknell Town | Liga | Malvern Town | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 6.00 | 3.00 | ▲ 5.50 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 50% | 45% | ▲ 100% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 100% | 45% | ▲ 100% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 27% | ▼ 0% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 86% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 82% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Bracknell Town - Malvern Town?
Mecz Southern League Premier South zakończył się wynikiem Bracknell Town 0:0 Malvern Town. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Bracknell Town - Malvern Town?
Bracknell Town strzela średnio 1,50 gola na mecz, a Malvern Town 2,00. Średnia goli w Southern League Premier South to 3,00, Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS notują w 50% (Bracknell Town) i 100% (Malvern Town) spotkań.
W jakiej formie są Bracknell Town i Malvern Town?
W ostatnich 5 meczach Bracknell Town ma bilans 1-0-1 (1,50 pkt/mecz), a Malvern Town 0-1-1 (0,50 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Bracknell Town - Malvern Town?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Bracknell Town - Malvern Town: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


