Walia - Welsh Premier LeagueOld RoadDane aktualne na 16 października 2026

Briton Ferry - Airbus UK: statystyki meczu

Herb Briton Ferry
Briton Ferry
0 : 2do przerwy 0:1
Herb Airbus UK
Airbus UK

Briton Ferry - Airbus UK: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Briton Ferry zagrał z Airbus UK w rozgrywkach Welsh Premier League (Walia). Spotkanie rozegrano 4 września 2026. Miejscem spotkania jest Old Road. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

Aktualna forma

Briton Ferry ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Airbus UK ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Airbus UK ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.50 wobec 1.17.

Statystyki bramek

Briton Ferry strzela średnio 0.83 gola i traci 1.67 gola na mecz. Airbus UK strzela średnio 1.83 gola i traci 1.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.31 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 50% meczów Briton Ferry i w 33% meczów Airbus UK. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 33% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 50%, a Over 2.5 wynosi 63%.

xG, strzały i styl

Airbus UK ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.72 wobec 1.47. Briton Ferry oddaje średnio 12.2 strzału, a Airbus UK 15.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Briton Ferry prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Airbus UK w 33%. Briton Ferry zdobywa po przerwie średnio 0.33 gola, a Airbus UK 1.17. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 83% i 83% ich spotkań.

Gole według minut

Briton Ferry najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Airbus UK najczęściej strzela w przedziale 61-75 (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Welsh Premier League: 3.31 gola na mecz, BTTS 50% i Over 2.5 63%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.75 gola, a goście 1.56. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Briton Ferry ma wyraźne argumenty własnego boiska: wygrał 100% dotychczasowych spotkań u siebie, strzelając średnio 2 gole na mecz i nie pozostając ani razu bez bramki. Gospodarze tworzą znacznie więcej sytuacji, oddając średnio 23 strzały przy 13,33 Airbusa, a ich średnie xG wynosi 2,65 wobec 1,58 gości. Defensywa Briton Ferry na własnym terenie dopuszcza rywali do zaledwie 0,91 xG i traci średnio 1 gola, podczas gdy Airbus na wyjazdach traci 1,67 bramki oraz 1,75 xG. Goście przegrali 67% meczów wyjazdowych i w jednej trzeciej z nich nie zdobyli gola, co przy 59% średniego posiadania gospodarzy wzmacnia scenariusz ich zwycięstwa. Ostatnia forma obu zespołów jest zbliżona, po 2 wygrane w pięciu meczach, lecz przewaga Briton Ferry w jakości sytuacji i warunkach domowych jest istotna.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Typ na bramki obu zespołów jest umiarkowanie wsparty przede wszystkim przez jakość kreowanych sytuacji: gospodarze osiągają średnio 1,83 xG, a goście 1,58 xG. Briton Ferry oddaje 15,5 strzału i 6 celnych uderzeń na mecz, natomiast Airbus UK notuje 13,33 strzału oraz również 6 celnych prób, więc obie strony regularnie dochodzą do pozycji bramkowych. Szczególnie korzystne dla gospodarzy jest to, że Airbus UK traci średnio 1,67 gola i dopuszcza rywali do 1,75 xG, podczas gdy w ostatnich pięciu meczach Briton Ferry pozwalało przeciwnikom na 1,70 xG. Sygnał nie jest jednak bardzo mocny, bo sezonowy odsetek BTTS wynosi tylko 0% u gospodarzy i 33% u gości, a w ostatnich pięciu spotkaniach spadł do odpowiednio 40% oraz 20%. Mimo słabej skuteczności, wynoszącej 6% i 8%, połączenie wysokich wartości xG oraz dużej liczby celnych strzałów nieznacznie bardziej przemawia za scenariuszem, w którym każda drużyna zdobędzie co najmniej jedną bramkę.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Briton Ferry i Airbus UK zdobywają średnio po 1,0 gola, a w ostatnich pięciu spotkaniach ich mecze przynosiły odpowiednio 2,0 oraz 2,4 bramki. Powyżej 2,5 gola zakończyło się tylko 40% ostatnich meczów gospodarzy i 20% spotkań gości, podczas gdy granica 3,5 była przekraczana rzadko. Potencjał do sytuacji istnieje, ponieważ średnie xG wynoszą 1,83 dla Briton Ferry i 1,58 dla Airbus, lecz skuteczność strzałów pozostaje niska: 6% oraz 8%. Gospodarze zachowali czyste konto w 50% meczów, a goście w 33%, co dodatkowo ogranicza ryzyko otwartego, wielobramkowego scenariusza. Prognoza 2,55 gola wskazuje na przewagę zakładu poniżej 3,5 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Briton Ferry ma wyraźniejszy potencjał po obu stronach boiska: średnie xG wynosi 1,83 wobec 1,58 rywala, a defensywnie dopuszcza tylko 0,92 xG przy 1,75 Airbusa UK. Gospodarze prowadzili do przerwy w 50% dotychczasowych meczów, podczas gdy goście ani razu nie schodzili na przerwę z przewagą i przegrywali ją w 67% spotkań. W ostatnich pięciu meczach Briton Ferry zdobywał przed przerwą średnio 0,6 gola i tracił 0,4, natomiast Airbus UK strzelał zaledwie 0,2 gola, tracąc 0,6. Przewaga gospodarzy w całym meczu jest dodatkowo wsparta wyższą średnią punktów, 1,5 do 1,0, oraz 50% zwycięstw wobec 33% po stronie przyjezdnych. Najbardziej prawdopodobny pozostaje więc wariant, w którym Briton Ferry obejmuje prowadzenie przed przerwą i utrzymuje je do końcowego gwizdka.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

52Posiadanie piłki (%)48
Briton FerryAirbus UK
12Strzały17
Briton FerryAirbus UK
5Strzały celne5
Briton FerryAirbus UK
1.73xG1.76
Briton FerryAirbus UK
7Rzuty rożne6
Briton FerryAirbus UK
85Groźne ataki47
Briton FerryAirbus UK
9Faule6
Briton FerryAirbus UK
2Kartki1
Briton FerryAirbus UK

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Briton FerryAirbus UK
0.83Gole zdobyte / mecz1.83
Briton FerryAirbus UK
1.67Gole stracone / mecz1.5
Briton FerryAirbus UK
44%Średnie posiadanie54%
Briton FerryAirbus UK
3.5Strzały celne / mecz6.67
Briton FerryAirbus UK

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12.17Strzały na mecz15.17
Briton FerryAirbus UK
3.5Strzały celne6.67
Briton FerryAirbus UK
6.8%Skuteczność strzałów12.1%
Briton FerryAirbus UK
44%Posiadanie piłki54%
Briton FerryAirbus UK
1.47xG tworzone1.72
Briton FerryAirbus UK
1.89xG dopuszczone1.36
Briton FerryAirbus UK

Jakość strzelania

Briton Ferry: ZbalansowanyAirbus UK: Ofensywny
Briton FerryAirbus UK
Celność (strzały w światło bramki)29%44%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.240.27

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Airbus UK wypada o 50% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.8 pkt / mecz - Briton Ferry · 1.2 pkt / mecz - Airbus UK

Briton Ferry
DLWLL
Rozkład wyników w sezonie
33% Z17% R50% P
Sezon (Z-R-P)
2-1-3
1.17 pkt / mecz · bilans bramek -5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 u siebie
1-0-1
WL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 1.8xG: 1.24xG rywali: 2.09BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Airbus UK
LWLLW
Rozkład wyników w sezonie
50% Z0% R50% P
Sezon (Z-R-P)
3-0-3
1.50 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-2
WLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.0Gole stracone: 1.8xG: 1.69xG rywali: 1.31BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Airbus UK wypada o 120% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.83 gola / mecz - Briton Ferry · 1.83 gola / mecz - Airbus UK

Airbus UK wypada o 11% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.67 gola / mecz - Briton Ferry · 1.5 gola / mecz - Airbus UK

Profil strzelecki Briton Ferry: mocny

Briton Ferry strzela w 67% swoich meczów (4 z 6 meczów), a Airbus UK kończy z czystym kontem 33% spotkań (2 z 6 meczów).

Profil strzelecki Airbus UK: bardzo mocny

Airbus UK strzela w 67% swoich meczów (4 z 6 meczów), a Briton Ferry kończy z czystym kontem 17% spotkań (1 z 6 meczów).

5Gole zdobyte (sezon)11
Briton FerryAirbus UK
10Gole stracone (sezon)9
Briton FerryAirbus UK
2.5Średnia goli w meczu3.33
Briton FerryAirbus UK
3Gole zdobyte (ost. 5)10
Briton FerryAirbus UK
9Gole stracone (ost. 5)9
Briton FerryAirbus UK

Jak często strzelają minimum...

67%1 gol67%
Briton FerryAirbus UK
17%2 gole50%
Briton FerryAirbus UK
0%3 gole17%
Briton FerryAirbus UK
0%4 gole17%
Briton FerryAirbus UK

Jak często tracą minimum...

83%1 gol67%
Briton FerryAirbus UK
33%2 gole50%
Briton FerryAirbus UK
33%3 gole17%
Briton FerryAirbus UK
17%4 gole17%
Briton FerryAirbus UK

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

17%BTTS do przerwy17%
Briton FerryAirbus UK
0%BTTS w obu połowach17%
Briton FerryAirbus UK
17%Gol w obu połowach33%
Briton FerryAirbus UK

BTTS a liczba goli

33%Min. 3 gole i BTTS33%
Briton FerryAirbus UK
17%Min. 3 gole bez BTTS0%
Briton FerryAirbus UK
40%BTTS - ostatnie 540%
Briton FerryAirbus UK

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

83%Min. 1 gol do przerwy83%
Briton FerryAirbus UK
33%Min. 2 gole do przerwy17%
Briton FerryAirbus UK
0%Min. 3 gole do przerwy17%
Briton FerryAirbus UK

2. połowa

83%Min. 1 gol po przerwie83%
Briton FerryAirbus UK
33%Min. 2 gole po przerwie33%
Briton FerryAirbus UK
17%Min. 3 gole po przerwie33%
Briton FerryAirbus UK

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Briton Ferry wypada o 14% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.33 pkt / mecz - Briton Ferry · 1.17 pkt / mecz - Airbus UK

Briton Ferry - stan meczu do przerwy
33% prowadzi33% remis33% przegrywa
Airbus UK - stan meczu do przerwy
33% prowadzi17% remis50% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.33Punkty na mecz (1. poł.)1.17
Briton FerryAirbus UK
0.5Gole zdobyte (1. poł.)0.67
Briton FerryAirbus UK
0.67Gole stracone (1. poł.)0.67
Briton FerryAirbus UK
1.17Średnia goli w meczu (1. poł.)1.33
Briton FerryAirbus UK
50%Czyste konto do przerwy33%
Briton FerryAirbus UK
50%Bez gola do przerwy67%
Briton FerryAirbus UK

Po przerwie (2. połowa)

0.67Punkty na mecz (2. poł.)1.67
Briton FerryAirbus UK
0.33Gole zdobyte (2. poł.)1.17
Briton FerryAirbus UK
1Gole stracone (2. poł.)0.83
Briton FerryAirbus UK
1.33Średnia goli w meczu (2. poł.)2
Briton FerryAirbus UK
33%Czyste konto po przerwie50%
Briton FerryAirbus UK
67%Bez gola po przerwie33%
Briton FerryAirbus UK

Briton Ferry - wyniki drugich połów

17% Z17% R67% P
8
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
4
Punkty 2. połowa
-4
Bilans bramek (2. poł.)
1.33
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Airbus UK - wyniki drugich połów

50% Z17% R33% P
7
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
1.17
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia152%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Briton Ferry - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.400.20
Gole zdobyte / mecz0.40.2
Gole stracone / mecz0.61.2
Średnia goli w meczu1.01.4
1 gol80%80%
2 gole20%40%
3 gole0%20%
Czyste konto60%20%
Bez gola60%80%
Bilans bramek-1-5
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 20% remis - 80% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2
Airbus UK - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.201.40
Gole zdobyte / mecz0.81.2
Gole stracone / mecz0.81.0
Średnia goli w meczu1.62.2
1 gol100%80%
2 gole20%40%
3 gole20%40%
Czyste konto20%40%
Bez gola60%40%
Bilans bramek0+1
Do przerwy: 40% prowadzi - 0% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Briton Ferry
ZdobyteStracone
0
1
0-15
0
1
16-30
3
2
31-45
1
0
46-60
1
4
61-75
0
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (4). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

Airbus UK
ZdobyteStracone
1
0
0-15
2
3
16-30
1
1
31-45
0
1
46-60
5
3
61-75
2
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (5 goli). Najwięcej tracą w 16-30 (3). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.92
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 1.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
88%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
42%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
45%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
11%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 9 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Briton Ferry

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.42
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.42
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+3.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.64
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.22
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
47%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
107%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.37
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Airbus UK

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.36
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.03
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.11
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.14
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
117%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
86%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.30
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
18% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 9% pada w pierwszym kwadransie.
18%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Welsh Premier League).

Drużyny na tle ligi

Briton FerryLigaAirbus UK
Średnia goli w meczu▼ 2.503.31• 3.33
Obie drużyny strzeliły• 50%50%▼ 33%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 50%63%▼ 33%
Czyste konta▼ 17%26%▲ 33%
Gol do przerwy▲ 83%81%▲ 83%
Gol po przerwie• 83%83%• 83%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.31
Średnia goli na mecz
50%
Obie drużyny strzeliły
63%
Min. 3 gole (Over 2.5)
26%
Czyste konta
1.75
Gole gospodarzy / mecz
1.56
Gole gości / mecz
+12%
Przewaga ataku u siebie
+11%
Przewaga defensywy u siebie
+8%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
81%
1 gol
46%
2 gole
21%
3 gole
8%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
83%
1 gol
52%
2 gole
25%
3 gole
13%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Airbus UKGolGeorge Peers
  2. Briton FerryŻółta kartkaDylan Packer
  3. Airbus UKŻółta kartkaNathan Williams
  4. Airbus UKGolOliver Calland
  5. Briton FerryZmianaWszedł: Tyrone CadeauZszedł: Ollie Anderson
  6. Briton FerryZmianaWszedł: Luke BowenZszedł: Thomas Walters
  7. Airbus UKZmianaWszedł: Mason Blackwell JonesZszedł: Jordan Evans
  8. Briton FerryZmianaWszedł: Tristan JenkinsZszedł: Corey Hurford
  9. Briton FerryŻółta kartkaLuke Cooper
  10. Airbus UKZmianaWszedł: Sean MoscropZszedł: Oliver Calland
  11. Briton FerryZmianaWszedł: Lowan HerdmanZszedł: Ricky-Lee Owen
  12. Briton FerryZmianaWszedł: Ryan GeorgeZszedł: Dylan Packer
  13. Airbus UKZmianaWszedł: Sam RickettsZszedł: George Peers

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Briton Ferry - Airbus UK?

Mecz Welsh Premier League zakończył się wynikiem Briton Ferry 0:2 Airbus UK. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Briton Ferry - Airbus UK?

Briton Ferry strzela średnio 0,83 gola na mecz, a Airbus UK 1,83. Średnia goli w Welsh Premier League to 3,31, Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS notują w 50% (Briton Ferry) i 33% (Airbus UK) spotkań.

W jakiej formie są Briton Ferry i Airbus UK?

W ostatnich 5 meczach Briton Ferry ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Airbus UK 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Briton Ferry - Airbus UK?

Statystyczne tło meczu Briton Ferry - Airbus UK — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.