Bucheon 1995 - Ulsan: statystyki meczu
Analiza statystyk wskazuje na bardzo wyrównane szanse obu drużyn. Bucheon 1995 prezentuje solidną formę domową z serią pięciu meczów bez porażki (DWWWD), jednak wszystkie mecze domowe w tym sezonie zakończyły się remisami (Draw% 100%). Ulsan dysponuje lepszym bilansem ogólnym (1 zwycięstwo bez porażek), ale brak szczegółowych danych wyjazdowych utrudnia pełną ocenę ich potencjału na wyjeździe. Gospodarze mają przewagę posiadania piłki (31%) i skuteczności (10% konwersji), podczas gdy goście wykazują lepszą defensywę (tylko 1 bramka stracona). Biorąc pod uwagę tendencję Bucheon do remisowania u siebie oraz wyrównaną różnicę bramek obu zespołów (GD=0), najbardziej prawdopodobnym rezultatem wydaje się podział punktów.
Bucheon 1995 - Ulsan: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Bucheon 1995 zagrał z Ulsan w rozgrywkach K League 1 (Korea Południowa). Spotkanie rozegrano 15 marca 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.
Aktualna forma
Bucheon 1995 ma bilans 1-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Ulsan ma w tym samym okresie bilans 1-0-0 oraz 3.00 pkt/mecz. Ulsan ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 2.00.
Statystyki bramek
Bucheon 1995 strzela średnio 2.00 gola i traci 1.50 gola na mecz. Ulsan strzela średnio 3.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.50 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 100% meczów Bucheon 1995 i w 100% meczów Ulsan. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 83%, a Over 2.5 wynosi 42%.
xG, strzały i styl
Ulsan ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.40 wobec 1.09. Bucheon 1995 oddaje średnio 8.5 strzału, a Ulsan 11.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Bucheon 1995 prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Ulsan w 100%. Bucheon 1995 zdobywa po przerwie średnio 1.50 gola, a Ulsan 1.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
Bucheon 1995 najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (2 goli). Ulsan najczęściej strzela w przedziale 16-30 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla K League 1: 2.50 gola na mecz, BTTS 83% i Over 2.5 42%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.33 gola, a goście 1.17. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Analiza statystyk wskazuje na bardzo wyrównane szanse obu drużyn. Bucheon 1995 prezentuje solidną formę domową z serią pięciu meczów bez porażki (DWWWD), jednak wszystkie mecze domowe w tym sezonie zakończyły się remisami (Draw% 100%). Ulsan dysponuje lepszym bilansem ogólnym (1 zwycięstwo bez porażek), ale brak szczegółowych danych wyjazdowych utrudnia pełną ocenę ich potencjału na wyjeździe. Gospodarze mają przewagę posiadania piłki (31%) i skuteczności (10% konwersji), podczas gdy goście wykazują lepszą defensywę (tylko 1 bramka stracona). Biorąc pod uwagę tendencję Bucheon do remisowania u siebie oraz wyrównaną różnicę bramek obu zespołów (GD=0), najbardziej prawdopodobnym rezultatem wydaje się podział punktów.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Dane z ostatnich 5 meczów wspierają BTTS: Bucheon strzela średnio 1,6 gola i traci 1,0, a Ulsan strzela 1,0 i traci aż 1,4 bramki. Wskaźniki xG również sugerują gole po obu stronach: Ulsan ma wysokie średnie xG w ostatnich pięciu meczach 1,57 przy średnie xG rywali w ostatnich pięciu meczach Bucheon 1,33, co podnosi szansę bramki gości. Jednocześnie Bucheon ma realną szansę na trafienie, bo Ulsan w ostatnich 5 spotkaniach dopuszczał do 1,33 xG, a jego GA z tego okresu to 7 bramek. Sezonowe BTTS dla Bucheon wynosi 100%, a ligowe BTTS jest bardzo wysokie (90%), co wzmacnia profil meczu pod gole obu drużyn. Mimo niespójnych wartości sezonowych dla Ulsan (0% BTTS przy jednoczesnych 3 golach strzelonych i 1 straconym), bardziej aktualna forma i xG wskazują na scenariusz z bramkami z obu stron.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Szacowana suma goli (2.85) jest wyraźnie powyżej progu 1.5, co daje solidne prawdopodobieństwo Over 1.5. Bucheon ma bardzo „otwarty” profil: 100% meczów z BTTS i komplet overów (1.5/2.5/3.5) w danych sezonowych, a także wysokie xG przeciwko (1.89), co sprzyja bramkom rywala. Ulsan w ostatnich 5 meczach generuje wysokie xG (1.57) i traci średnio 1.4 gola, co zwiększa szanse na co najmniej dwa trafienia w meczu. Dodatkowo średnia ligowa 2.8 gola oraz bardzo wysoki odsetek BTTS w lidze (90%) wspierają scenariusz z bramkami po obu stronach. Linia 2.5 jest bliżej „rzutu monetą”, a 3.5 wymaga już bardziej skutecznego meczu niż wskazuje łączny profil xG, dlatego najlepszą wartością pozostaje Over 1.5.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Dane z ostatnich 5 meczów wskazują na ostrożne pierwsze połowy Bucheon: 80% przerw na remisie oraz niski średni wynik do przerwy (średnia goli do przerwy 0,8), przy jednocześnie dobrej defensywie (0,2 gola straconego w 1. połowie). Ulsan w tym samym okresie ma słabą formę (20% wygranych, 60% porażek) i częściej schodzi na przerwę przegrywając (40%). Po przerwie rośnie dynamika meczu: Bucheon ma wysoką produktywność w 2. połowie (over 0,5 w 80% oraz 1,0 gola strzelonego średnio), a Ulsan traci przeciętnie 1,4 gola na mecz w ostatnich 5 spotkaniach. Przewaga punktowa i wynikowa Bucheon (PPG 2,2 vs 0,8; lepszy bilans bramkowy) wspiera scenariusz przełamania po przerwie. Dlatego najbardziej prawdopodobny układ to remis do przerwy i wygrana gospodarzy w pełnym czasie (X/1).
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Bucheon 1995 | Ulsan | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 29% | 45% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.13 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.80 | 0.60 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Ulsan wypada o 50% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2 pkt / mecz - Bucheon 1995 · 3 pkt / mecz - Ulsan
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Ulsan wypada o 50% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
2 gola / mecz - Bucheon 1995 · 3 gola / mecz - Ulsan
Ulsan wypada o 50% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.5 gola / mecz - Bucheon 1995 · 1 gola / mecz - Ulsan
Bucheon 1995 strzela w 100% swoich meczów (2 z 2 meczów), a Ulsan kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 1 meczów).
Ulsan strzela w 100% swoich meczów (1 z 1 meczów), a Bucheon 1995 kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 2 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Bucheon 1995
Over / Under - Ulsan
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Ulsan wypada o 200% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1 pkt / mecz - Bucheon 1995 · 3 pkt / mecz - Ulsan
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Bucheon 1995 - wyniki drugich połów
Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Ulsan - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 100% meczów, a wygrywa 100%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 2.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.5 | 1.5 |
| Gole stracone / mecz | 0.5 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 2.5 |
| 1 gol | 50% | 100% |
| 2 gole | 50% | 100% |
| 3 gole | 0% | 50% |
| Czyste konto | 50% | 0% |
| Bez gola | 50% | 0% |
| Bilans bramek | 0 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 3.00 | 1.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 2.0 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 100% | 100% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 0% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Bilans bramek | +2 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (2 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (1 gol). Najwięcej tracą w 76-90 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Bucheon 1995
Ulsan
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (K League 1).
Drużyny na tle ligi
| Bucheon 1995 | Liga | Ulsan | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 3.50 | 2.50 | ▲ 4.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 100% | 83% | ▲ 100% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 50% | 42% | ▲ 100% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 17% | ▼ 0% |
| Gol do przerwy | ▲ 50% | 42% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 83% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Bucheon 1995 - Ulsan?
Mecz K League 1 zakończył się wynikiem Bucheon 1995 1:2 Ulsan. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Bucheon 1995 - Ulsan?
Bucheon 1995 strzela średnio 2,00 gola na mecz, a Ulsan 3,00. Średnia goli w K League 1 to 2,50, Over 2.5 pada w 42% meczów. BTTS notują w 100% (Bucheon 1995) i 100% (Ulsan) spotkań.
W jakiej formie są Bucheon 1995 i Ulsan?
W ostatnich 5 meczach Bucheon 1995 ma bilans 1-1-0 (2,00 pkt/mecz), a Ulsan 1-0-0 (3,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Bucheon 1995 - Ulsan?
Statystyczne tło meczu Bucheon 1995 - Ulsan — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


