Włochy - Serie ASardegna ArenaDane aktualne na 16 października 2026

Cagliari - Juventus: statystyki meczu

Herb Cagliari
Cagliari
1 : 1do przerwy 1:0
Herb Juventus
Juventus

Cagliari - Juventus: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Cagliari zagrał z Juventus w rozgrywkach Serie A (Włochy). Spotkanie rozegrano 11 października 2026. Miejscem spotkania jest Sardegna Arena. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

Cagliari ma bilans 4-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.40 pkt/mecz. Juventus ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Cagliari ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.40 wobec 2.00.

Statystyki bramek

Cagliari strzela średnio 1.00 gola i traci 0.40 gola na mecz. Juventus strzela średnio 1.60 gola i traci 0.80 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.86 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 20% meczów Cagliari i w 40% meczów Juventus. Over 2.5 padał odpowiednio w 20% i 20% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 56%.

xG, strzały i styl

Juventus ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.87 wobec 1.17. Cagliari oddaje średnio 10.8 strzału, a Juventus 17.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Cagliari prowadzi do przerwy w 20% meczów, a Juventus w 40%. Cagliari zdobywa po przerwie średnio 0.60 gola, a Juventus 1.20. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 60% i 80% ich spotkań.

Gole według minut

Cagliari najczęściej strzela w przedziale 16-30 (2 goli). Juventus najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie A: 2.86 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 56%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.53 gola, a goście 1.33. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Cagliari wygrało 3 z ostatnich 5 meczów, a Juventus 2, jednak statystyki spotkań domowych i wyjazdowych wskazują na większy potencjał ofensywny gości. Juventus na wyjazdach zdobywa średnio 1,5 gola przy xG 2,10, podczas gdy Cagliari u siebie strzela 0,5 gola przy xG 1,52. Goście oddają też średnio 6,5 celnego strzału na wyjeździe wobec 4,5 gospodarzy u siebie, co zwiększa ich szanse na stworzenie okazji. Cagliari traci jednak na własnym boisku tylko 0,5 gola na mecz, więc Juventus może mieć trudności z przełożeniem tej przewagi na wynik. Ponieważ dane domowe i wyjazdowe obejmują po dwa spotkania każdej drużyny, przewaga Juventusu nie jest na tyle pewna, by wykluczyć remis lub zwycięstwo gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Cagliari zachowało czyste konto w 67% meczów u siebie i traciło w nich średnio tylko 0,33 gola, co utrudnia Juventusowi zdobycie bramki mimo jego średniego xG na wyjazdach wynoszącego 2,10. Również Juventus zachował czyste konto w 50% spotkań wyjazdowych, a Cagliari strzelało średnio 1,0 gola w ostatnich 5 meczach. Obie drużyny zdobywały bramkę w zaledwie 33% domowych spotkań Cagliari i 50% wyjazdowych spotkań Juventusu; w ostatnich 5 meczach każdej z nich odsetek ten wynosił 40%. Za scenariuszem „tak” przemawia fakt, że żadna z drużyn nie pozostała bez gola w dotychczasowych meczach odpowiednio u siebie i na wyjeździe, jednak częste czyste konta i niskie odsetki meczów z golami obu stron dają niewielką przewagę typowi „nie”.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszym wyborem jest powyżej 1,5 gola: wszystkie dotychczasowe mecze Cagliari przekroczyły tę linię, a obie drużyny zdobywały bramkę w każdym ze swoich spotkań. Juventus strzelał średnio 2,0 gola w ostatnich pięciu meczach, podczas gdy Cagliari traciło średnio 0,8. Potencjał ofensywny potwierdza xG wynoszące 1,72 u gospodarzy i 2,10 u gości, choć ostatnie pięć spotkań Cagliari przyniosło niższe ofensywne xG na poziomie 1,19. Prognoza 2,70 gola daje przewagę zakładowi na co najmniej dwie bramki, ale nie uzasadnia równie mocnego wskazania na wyższe linie: tylko 40% ostatnich pięciu meczów każdej z drużyn przekroczyło 2,5 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Cagliari remisowało do przerwy w 2 z 3 meczów u siebie, a Juventus w 1 z 2 spotkań wyjazdowych; żadna z drużyn nie straciła w tych pierwszych połowach gola. Po przerwie Cagliari strzelało u siebie średnio 1,33 gola, podczas gdy Juventus tracił na wyjazdach 1,5 gola. Gospodarze wygrali 2 z 3 drugich połów u siebie, a goście żadnej z 2 na wyjazdach, co przemawia za przełamaniem remisu przez Cagliari. Wybór X/1 nie jest jednak pewny: wyjazdowe xG Juventusu wynosi 2,10 wobec 1,72 Cagliari u siebie, więc goście również mają potencjał do zdobycia bramki.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

28Posiadanie piłki (%)72
CagliariJuventus
4Strzały22
CagliariJuventus
2Strzały celne10
CagliariJuventus
0.46xG2.94
CagliariJuventus
1Rzuty rożne9
CagliariJuventus
8Groźne ataki117
CagliariJuventus
8Faule8
CagliariJuventus
2Kartki1
CagliariJuventus

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1Gole zdobyte / mecz1.6
CagliariJuventus
0.4Gole stracone / mecz0.8
CagliariJuventus
41%Średnie posiadanie56%
CagliariJuventus
4.2Strzały celne / mecz5.8
CagliariJuventus

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

10.8Strzały na mecz17.6
CagliariJuventus
4.2Strzały celne5.8
CagliariJuventus
9.3%Skuteczność strzałów9.1%
CagliariJuventus
41%Posiadanie piłki56%
CagliariJuventus
1.17xG tworzone1.87
CagliariJuventus
1.95xG dopuszczone0.92
CagliariJuventus

Jakość strzelania

Cagliari: ZbalansowanyJuventus: Dominujący
CagliariJuventus
Celność (strzały w światło bramki)39%33%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.240.28

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Cagliari wypada o 20% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2.4 pkt / mecz - Cagliari · 2 pkt / mecz - Juventus

Cagliari
WLWWW
Rozkład wyników w sezonie
80% Z0% R20% P
Sezon (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz · bilans bramek +3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 u siebie
1-0-1
LW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 0.4xG: 1.17xG rywali: 1.95BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Juventus
WWDLW
Rozkład wyników w sezonie
60% Z20% R20% P
Sezon (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz · bilans bramek +4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-1
WL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 0.8xG: 1.87xG rywali: 0.92BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Juventus wypada o 60% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1 gola / mecz - Cagliari · 1.6 gola / mecz - Juventus

Cagliari wypada o 100% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.4 gola / mecz - Cagliari · 0.8 gola / mecz - Juventus

Profil strzelecki Cagliari: niejednoznaczny

Cagliari strzela w 80% swoich meczów (4 z 5 meczów), a Juventus kończy z czystym kontem 60% spotkań (3 z 5 meczów).

Profil strzelecki Juventus: mocny

Juventus strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Cagliari kończy z czystym kontem 60% spotkań (3 z 5 meczów).

5Gole zdobyte (sezon)8
CagliariJuventus
2Gole stracone (sezon)4
CagliariJuventus
1.4Średnia goli w meczu2.4
CagliariJuventus
5Gole zdobyte (ost. 5)8
CagliariJuventus
2Gole stracone (ost. 5)4
CagliariJuventus

Jak często strzelają minimum...

80%1 gol100%
CagliariJuventus
20%2 gole60%
CagliariJuventus
0%3 gole0%
CagliariJuventus
0%4 gole0%
CagliariJuventus

Jak często tracą minimum...

40%1 gol40%
CagliariJuventus
0%2 gole20%
CagliariJuventus
0%3 gole20%
CagliariJuventus
0%4 gole0%
CagliariJuventus

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

20%BTTS do przerwy0%
CagliariJuventus
0%BTTS w obu połowach0%
CagliariJuventus
20%Gol w obu połowach20%
CagliariJuventus

BTTS a liczba goli

20%Min. 3 gole i BTTS20%
CagliariJuventus
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
CagliariJuventus
20%BTTS - ostatnie 540%
CagliariJuventus

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

60%Min. 1 gol do przerwy40%
CagliariJuventus
20%Min. 2 gole do przerwy0%
CagliariJuventus
0%Min. 3 gole do przerwy0%
CagliariJuventus

2. połowa

60%Min. 1 gol po przerwie80%
CagliariJuventus
0%Min. 2 gole po przerwie60%
CagliariJuventus
0%Min. 3 gole po przerwie20%
CagliariJuventus

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Juventus wypada o 50% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.2 pkt / mecz - Cagliari · 1.8 pkt / mecz - Juventus

Cagliari - stan meczu do przerwy
20% prowadzi60% remis20% przegrywa
Juventus - stan meczu do przerwy
40% prowadzi60% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.2Punkty na mecz (1. poł.)1.8
CagliariJuventus
0.4Gole zdobyte (1. poł.)0.4
CagliariJuventus
0.4Gole stracone (1. poł.)0
CagliariJuventus
0.8Średnia goli w meczu (1. poł.)0.4
CagliariJuventus
60%Czyste konto do przerwy100%
CagliariJuventus
60%Bez gola do przerwy60%
CagliariJuventus

Po przerwie (2. połowa)

2.2Punkty na mecz (2. poł.)1.6
CagliariJuventus
0.6Gole zdobyte (2. poł.)1.2
CagliariJuventus
0Gole stracone (2. poł.)0.8
CagliariJuventus
0.6Średnia goli w meczu (2. poł.)2
CagliariJuventus
100%Czyste konto po przerwie60%
CagliariJuventus
40%Bez gola po przerwie20%
CagliariJuventus

Cagliari - wyniki drugich połów

60% Z40% R0% P
6
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
11
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
1.20
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia400%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 80%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.4

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Juventus - wyniki drugich połów

40% Z40% R20% P
9
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
8
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
1.80
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia150%

Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 60%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.8

Traci po przerwie o 0.8 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Cagliari - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.202.20
Gole zdobyte / mecz0.40.6
Gole stracone / mecz0.40.0
Średnia goli w meczu0.80.6
1 gol60%60%
2 gole20%0%
3 gole0%0%
Czyste konto60%100%
Bez gola60%40%
Bilans bramek0+3
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2
Juventus - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.60
Gole zdobyte / mecz0.41.2
Gole stracone / mecz0.00.8
Średnia goli w meczu0.42.0
1 gol40%80%
2 gole0%60%
3 gole0%20%
Czyste konto100%60%
Bez gola60%20%
Bilans bramek+2+2
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Cagliari
ZdobyteStracone
0
1
0-15
2
0
16-30
0
1
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
1
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (2 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

Juventus
ZdobyteStracone
0
0
0-15
2
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
2
61-75
5
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (5 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (2). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

1.90
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.9 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
66%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
30%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+5%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
80%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Cagliari

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.78
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.38
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.17
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+1.55
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
65%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
30%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
20% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
20%

Juventus

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.95
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.15
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.27
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.12
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
120%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
52%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.8
Gole w końcówce
63% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
63%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie A).

Drużyny na tle ligi

CagliariLigaJuventus
Średnia goli w meczu▼ 1.402.86▼ 2.40
Obie drużyny strzeliły▼ 20%58%▼ 40%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 20%56%▼ 20%
Czyste konta▲ 60%22%▲ 60%
Gol do przerwy▼ 60%65%▼ 40%
Gol po przerwie▼ 60%86%▼ 80%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.86
Średnia goli na mecz
58%
Obie drużyny strzeliły
56%
Min. 3 gole (Over 2.5)
22%
Czyste konta
1.53
Gole gospodarzy / mecz
1.33
Gole gości / mecz
+15%
Przewaga ataku u siebie
+13%
Przewaga defensywy u siebie
+11%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
65%
1 gol
33%
2 gole
14%
3 gole
7%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
86%
1 gol
49%
2 gole
23%
3 gole
5%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. JuventusŻółta kartkaWeston James Earl McKennie
  2. CagliariGolDaniel MaldiniAsysta: Paul Mendy
  3. CagliariŻółta kartkaJuan Martín Rodríguez Camejo
  4. CagliariZmianaWszedł: Alessandro DeiolaZszedł: Juan Martín Rodríguez Camejo
  5. JuventusZmianaWszedł: Nick WoltemadeZszedł: Nicolás González
  6. CagliariZmianaWszedł: Alieu FaderaZszedł: Yanis Massolin
  7. JuventusZmianaWszedł: Andrea CambiasoZszedł: Mehmet Zeki Çelik
  8. CagliariŻółta kartkaAlessandro Deiola
  9. JuventusZmianaWszedł: Teun KoopmeinersZszedł: Douglas Luiz Soares de Paulo
  10. CagliariZmianaWszedł: Jacopo FazziniZszedł: Adam Obert

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Cagliari 1 - 0 - 1 Juventus. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Cagliari - Juventus?

Mecz Serie A zakończył się wynikiem Cagliari 1:1 Juventus. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Cagliari - Juventus?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Cagliari wygrał 1, Juventus 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Cagliari - Juventus?

Cagliari strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Juventus 1,60. Średnia goli w Serie A to 2,86, Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS notują w 20% (Cagliari) i 40% (Juventus) spotkań.

W jakiej formie są Cagliari i Juventus?

W ostatnich 5 meczach Cagliari ma bilans 4-0-1 (2,40 pkt/mecz), a Juventus 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Cagliari - Juventus?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.