Włochy - Serie C Group CStadio Angelo MassiminoDane aktualne na 16 października 2026

Catania - Crotone: statystyki meczu

Herb Catania
Catania
2 : 1do przerwy 0:1
Herb Crotone
Crotone

Catania - Crotone: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Catania zagrał z Crotone w rozgrywkach Serie C Group C (Włochy). Spotkanie rozegrano 3 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadio Angelo Massimino. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Aktualna forma

Catania ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Crotone ma w tym samym okresie bilans 1-3-1 oraz 1.20 pkt/mecz. Catania ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.43 wobec 0.86.

Statystyki bramek

Catania strzela średnio 1.71 gola i traci 1.29 gola na mecz. Crotone strzela średnio 1.00 gola i traci 1.43 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.78 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 57% meczów Catania i w 57% meczów Crotone. Over 2.5 padał odpowiednio w 71% i 43% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 52%, a Over 2.5 wynosi 49%.

xG, strzały i styl

Crotone ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.73 wobec 1.62. Catania oddaje średnio 12.6 strzału, a Crotone 15.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Catania prowadzi do przerwy w 43% meczów, a Crotone w 29%. Catania zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Crotone 0.43. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 86% i 71% ich spotkań.

Gole według minut

Catania najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Crotone najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie C Group C: 2.78 gola na mecz, BTTS 52% i Over 2.5 49%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.62 gola, a goście 1.16. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Catania wygrała 3 z ostatnich 5 meczów i zdobyła w nich 11 bramek, podczas gdy Crotone odniosło tylko 1 zwycięstwo, strzelając 7 goli. U siebie gospodarze zdobywają średnio 1,5 gola i tracą 1, a goście na wyjazdach strzelają 1 i tracą 1,33 gola na mecz. Skuteczność strzałów również przemawia za Catanią: 13% wobec 7% Crotone, choć xG gości na wyjazdach jest nieznacznie wyższe niż xG gospodarzy u siebie (1,54 do 1,50). Crotone nie wygrało jednak żadnego z dotychczasowych meczów wyjazdowych i nie zachowało w nich czystego konta, co wzmacnia argument za zwycięstwem gospodarzy. Ryzyko remisu pozostaje istotne, ponieważ 67% wyjazdowych spotkań Crotone kończyło się podziałem punktów, a Catania wygrała tylko 25% meczów u siebie.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

BTTS wystąpił w 50% meczów Catanii i 67% meczów Crotone, a w ostatnich pięciu spotkaniach tych drużyn odpowiednio w 60% i 80%. Obie drużyny w analizowanych meczach ani razu nie zachowały czystego konta, co zwiększa szanse, że każda z nich straci bramkę. Za golami przemawia też potencjał ofensywny: średnie xG wynoszą 1,87 dla Catanii i 1,54 dla Crotone, a w ostatnich pięciu meczach zespoły strzelały średnio 2,2 oraz 1,4 gola. Ryzykiem dla tego typu jest skuteczność gospodarzy, którzy nie zdobyli bramki w 50% swoich meczów, mimo to częstsze BTTS w ostatniej formie obu drużyn przemawia za wyborem „tak”.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

W ostatnich pięciu meczach Catania strzelała średnio 2,2 gola, a Crotone traciło 1,6, co przemawia za bramkami gospodarzy. Crotone zdobywało w tym okresie 1,4 gola na mecz, podczas gdy średnie xG obu zespołów wynosiły odpowiednio 1,72 dla Catanii i 1,59 dla Crotone, więc goście również mają potencjał ofensywny. Co najmniej dwa gole padły w 75% domowych spotkań Catanii i 67% wyjazdowych meczów Crotone. Linia powyżej 1,5 gola jest mocniejszym wyborem niż powyżej 2,5, ponieważ ten wyższy próg przekroczono już tylko w 50% meczów Catanii u siebie i 33% spotkań Crotone na wyjeździe.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszym sygnałem jest prowadzenie Catanii do przerwy w 3 z ostatnich 5 meczów, przy zaledwie 0,2 gola traconego średnio w pierwszych połowach; Crotone w tym okresie nie zdobyło bramki przed przerwą w 3 z 5 spotkań. Utrzymaniu przewagi sprzyja forma gospodarzy: wygrali 3 z ostatnich 5 meczów i strzelali średnio 2,2 gola, podczas gdy goście wygrali raz i tracili średnio 1,6 gola. Catania stwarza też u siebie więcej okazji, osiągając średnie xG 1,87 wobec 1,54 Crotone na wyjazdach oraz oddając 5,25 celnego strzału wobec 4,33 gości. Typ 1/1 pozostaje jednak umiarkowanie pewny, ponieważ w dotychczasowych meczach u siebie Catania remisowała do przerwy w 50% przypadków, co czyni X/1 istotną alternatywą.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
2 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

58Posiadanie piłki (%)42
CataniaCrotone
23Strzały12
CataniaCrotone
8Strzały celne5
CataniaCrotone
0xG0
CataniaCrotone
8Rzuty rożne3
CataniaCrotone
0Groźne ataki0
CataniaCrotone
21Faule17
CataniaCrotone
2Kartki1
CataniaCrotone

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.71Gole zdobyte / mecz1
CataniaCrotone
1.29Gole stracone / mecz1.43
CataniaCrotone
55%Średnie posiadanie54%
CataniaCrotone
4.86Strzały celne / mecz4.86
CataniaCrotone

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12.57Strzały na mecz15.71
CataniaCrotone
4.86Strzały celne4.86
CataniaCrotone
13.6%Skuteczność strzałów6.4%
CataniaCrotone
55%Posiadanie piłki54%
CataniaCrotone
1.62xG tworzone1.73
CataniaCrotone
1.19xG dopuszczone1.29
CataniaCrotone

Jakość strzelania

Catania: Skuteczny w wykończeniuCrotone: Ofensywny
CataniaCrotone
Celność (strzały w światło bramki)39%31%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.350.21

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Catania wypada o 67% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2 pkt / mecz - Catania · 1.2 pkt / mecz - Crotone

Catania
WLWDW
Rozkład wyników w sezonie
43% Z14% R43% P
Sezon (Z-R-P)
3-1-3
1.43 pkt / mecz · bilans bramek +3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-1-2
Ostatnie 5 u siebie
1-1-2
LWLD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.2Gole stracone: 1.0xG: 1.72xG rywali: 1.10BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Crotone
DDLDW
Rozkład wyników w sezonie
14% Z43% R43% P
Sezon (Z-R-P)
1-3-3
0.86 pkt / mecz · bilans bramek -3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-2-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-2-1
LDD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.6xG: 1.65xG rywali: 1.47BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Catania wypada o 71% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.71 gola / mecz - Catania · 1 gola / mecz - Crotone

Catania wypada o 11% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.29 gola / mecz - Catania · 1.43 gola / mecz - Crotone

Profil strzelecki Catania: bardzo mocny

Catania strzela w 71% swoich meczów (5 z 7 meczów), a Crotone kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 7 meczów).

Profil strzelecki Crotone: mocny

Crotone strzela w 57% swoich meczów (4 z 7 meczów), a Catania kończy z czystym kontem 29% spotkań (2 z 7 meczów).

12Gole zdobyte (sezon)7
CataniaCrotone
9Gole stracone (sezon)10
CataniaCrotone
3Średnia goli w meczu2.43
CataniaCrotone
11Gole zdobyte (ost. 5)7
CataniaCrotone
5Gole stracone (ost. 5)8
CataniaCrotone

Jak często strzelają minimum...

71%1 gol57%
CataniaCrotone
43%2 gole43%
CataniaCrotone
29%3 gole0%
CataniaCrotone
29%4 gole0%
CataniaCrotone

Jak często tracą minimum...

71%1 gol100%
CataniaCrotone
57%2 gole43%
CataniaCrotone
0%3 gole0%
CataniaCrotone
0%4 gole0%
CataniaCrotone

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy29%
CataniaCrotone
0%BTTS w obu połowach0%
CataniaCrotone
43%Gol w obu połowach0%
CataniaCrotone

BTTS a liczba goli

57%Min. 3 gole i BTTS43%
CataniaCrotone
14%Min. 3 gole bez BTTS0%
CataniaCrotone
60%BTTS - ostatnie 580%
CataniaCrotone

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

86%Min. 1 gol do przerwy57%
CataniaCrotone
29%Min. 2 gole do przerwy29%
CataniaCrotone
14%Min. 3 gole do przerwy29%
CataniaCrotone

2. połowa

86%Min. 1 gol po przerwie71%
CataniaCrotone
57%Min. 2 gole po przerwie29%
CataniaCrotone
29%Min. 3 gole po przerwie14%
CataniaCrotone

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Catania wypada o 11% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.43 pkt / mecz - Catania · 1.29 pkt / mecz - Crotone

Catania - stan meczu do przerwy
43% prowadzi14% remis43% przegrywa
Crotone - stan meczu do przerwy
29% prowadzi43% remis29% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.43Punkty na mecz (1. poł.)1.29
CataniaCrotone
0.71Gole zdobyte (1. poł.)0.57
CataniaCrotone
0.57Gole stracone (1. poł.)0.57
CataniaCrotone
1.29Średnia goli w meczu (1. poł.)1.14
CataniaCrotone
57%Czyste konto do przerwy43%
CataniaCrotone
57%Bez gola do przerwy71%
CataniaCrotone

Po przerwie (2. połowa)

1.29Punkty na mecz (2. poł.)0.86
CataniaCrotone
1Gole zdobyte (2. poł.)0.43
CataniaCrotone
0.71Gole stracone (2. poł.)0.86
CataniaCrotone
1.71Średnia goli w meczu (2. poł.)1.29
CataniaCrotone
43%Czyste konto po przerwie43%
CataniaCrotone
29%Bez gola po przerwie71%
CataniaCrotone

Catania - wyniki drugich połów

29% Z43% R29% P
10
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
9
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
1.43
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 43% meczów, a wygrywa 43%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Crotone - wyniki drugich połów

14% Z43% R43% P
9
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
6
Punkty 2. połowa
-3
Bilans bramek (2. poł.)
1.29
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia48%

Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 14%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Catania - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.001.20
Gole zdobyte / mecz1.01.2
Gole stracone / mecz0.20.8
Średnia goli w meczu1.22.0
1 gol80%80%
2 gole20%80%
3 gole20%40%
Czyste konto80%40%
Bez gola40%20%
Bilans bramek+4+2
Do przerwy: 60% prowadzi - 20% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 5
Crotone - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.601.00
Gole zdobyte / mecz0.80.6
Gole stracone / mecz0.61.0
Średnia goli w meczu1.41.6
1 gol60%80%
2 gole40%40%
3 gole40%20%
Czyste konto40%40%
Bez gola60%60%
Bilans bramek+1-2
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Catania
ZdobyteStracone
1
0
0-15
1
2
16-30
3
2
31-45
3
2
46-60
2
1
61-75
2
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (2). Bilans końcówek (76-90): 0.

Crotone
ZdobyteStracone
2
0
0-15
1
3
16-30
1
1
31-45
0
1
46-60
2
4
61-75
1
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (4). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.71
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 1.1
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
98%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
57%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-26%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
40%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
12%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 8 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Catania

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.43
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.09
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.10
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
106%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
111%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.57
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
17% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
17%

Crotone

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.44
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.87
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.73
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.14
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
86%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
88%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.34
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.1
Gole w końcówce
14% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 29% pada w pierwszym kwadransie.
14%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie C Group C).

Drużyny na tle ligi

CataniaLigaCrotone
Średnia goli w meczu▲ 3.002.78▼ 2.43
Obie drużyny strzeliły▲ 57%52%▲ 57%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 71%49%▼ 43%
Czyste konta• 29%29%▼ 0%
Gol do przerwy▲ 86%74%▼ 57%
Gol po przerwie▲ 86%73%▼ 71%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.78
Średnia goli na mecz
52%
Obie drużyny strzeliły
49%
Min. 3 gole (Over 2.5)
29%
Czyste konta
1.62
Gole gospodarzy / mecz
1.16
Gole gości / mecz
+40%
Przewaga ataku u siebie
+28%
Przewaga defensywy u siebie
+22%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
74%
1 gol
30%
2 gole
11%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
73%
1 gol
45%
2 gole
26%
3 gole
12%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. CrotoneGolMarco Zunno
  2. CrotoneŻółta kartkaKevin Barcella
  3. CataniaŻółta kartkaAlessandro Quaini
  4. CataniaŻółta kartkaNicolò Cavuoti
  5. CrotoneZmianaWszedł: Cristian AndreoniZszedł: Francesco Crapisto
  6. CrotoneZmianaWszedł: Zak RuggieroZszedł: Filippo Grosso
  7. CataniaZmianaWszedł: Michael LiguoriZszedł: Edoardo Masciangelo
  8. CataniaGolMassimo Coda

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Catania 1 - 0 - 1 Crotone. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Catania - Crotone?

Mecz Serie C Group C zakończył się wynikiem Catania 2:1 Crotone. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Catania - Crotone?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Catania wygrał 1, Crotone 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Catania - Crotone?

Catania strzela średnio 1,71 gola na mecz, a Crotone 1,00. Średnia goli w Serie C Group C to 2,78, Over 2.5 pada w 49% meczów. BTTS notują w 57% (Catania) i 57% (Crotone) spotkań.

W jakiej formie są Catania i Crotone?

W ostatnich 5 meczach Catania ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a Crotone 1-3-1 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Catania - Crotone?

Statystyczne tło meczu Catania - Crotone — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.