Central Norte - Chaco For Ever: statystyki meczu
Central Norte - Chaco For Ever: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Central Norte zagrał z Chaco For Ever w rozgrywkach Prim B Nacional (Argentyna). Spotkanie rozegrano 31 maja 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Padre Ernesto Martearena. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Aktualna forma
Central Norte ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Chaco For Ever ma w tym samym okresie bilans 0-2-3 oraz 0.40 pkt/mecz. Central Norte ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 0.93 wobec 0.57.
Statystyki bramek
Central Norte strzela średnio 0.57 gola i traci 0.93 gola na mecz. Chaco For Ever strzela średnio 0.71 gola i traci 1.36 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.85 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 29% meczów Central Norte i w 43% meczów Chaco For Ever. Over 2.5 padał odpowiednio w 14% i 29% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 38%, a Over 2.5 wynosi 29%.
xG, strzały i styl
Chaco For Ever ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.26 wobec 1.12. Central Norte oddaje średnio 9.2 strzału, a Chaco For Ever 10.4. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Central Norte prowadzi do przerwy w 21% meczów, a Chaco For Ever w 7%. Central Norte zdobywa po przerwie średnio 0.29 gola, a Chaco For Ever 0.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 57% i 86% ich spotkań.
Gole według minut
Central Norte najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Chaco For Ever najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Prim B Nacional: 1.85 gola na mecz, BTTS 38% i Over 2.5 29%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.10 gola, a goście 0.75. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-2, średnia goli wynosi 1.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Przewiduję zwycięstwo gospodarzy (1). Central Norte ma wyraźną przewagę w jakości sytuacji: u siebie oddaje średnio 10.8 strzałów i 4 celne na mecz wobec 8.29 strzałów i 2.29 celnych gości na wyjeździe, a współczynnik konwersji wynosi 7% vs 3%. To przekłada się na wyższe xG gospodarzy 1.23 wobec 1.02 gości oraz na lepsze ostatnie liczby — Central Norte zdobył 5 bramek w ostatnich 5 meczach i ma średnio 0.8 punktu na mecz w tym okresie, podczas gdy Chaco For Ever ma 2 gole i średnio 0.4 punktu. Chaco For Ever ma ogromny problem ze skutecznością na wyjazdach: średnio 0.29 zdobytej bramki na wyjazd, 86% meczów wyjazdowych bez gola i 0% zwycięstw na wyjeździe, przy czym traci średnio 1.43 gola na wyjeździe. Gospodarze tracą średnio 1.00 gola u siebie i mają 40% czystych kont wobec 29% gości, dlatego daję 60% szans na wygraną gospodarzy, 25% na remis i 15% na zwycięstwo gości.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Stawiam na brak BTTS: Central Norte strzela średnio 1.14 gola i traci 1.29 na mecz, natomiast Chaco For Ever na wyjazdach ma tylko 0.29 gola na mecz i traci 1.43, co ogranicza ich realną szansę na trafienie. Sezonowy wskaźnik BTTS wynosi 71% dla Central Norte i jedynie 14% dla Chaco, a w ostatnich 5 meczach to odpowiednio 60% i 40%, czyli sygnały są mieszane, ale niska skuteczność strzałów Chaco (3% przy średnio 8.29 strzałów) osłabia ich możliwości bramkowe. Proste oszacowanie Poissona na podstawie rzeczywistych goli (lambda 1.14 i 0.29) daje prawdopodobieństwo obustronnego trafienia około 17% (0.68 * 0.25), podczas gdy użycie xG (1.49 i 1.02) dawałoby około 50%, jednak xG Chaco nie przekłada się na gole ze względu na niską konwersję. Ponadto w lidze odsetek spotkań z BTTS to tylko 38% przy 79% meczów z czystym kontem, co dodatkowo przemawia za niską częstotliwością obu strzelających; Central Norte ma 14% czystych kont u siebie, a Chaco 29% na wyjeździe. Dlatego przypisuję 65% szans na brak BTTS i 35% na BTTS, wybierając "no" jako najpewniejszy sygnał wynikający z rzeczywistych liczb goli i bardzo niskiej skuteczności Chaco.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Na podstawie xG: Central Norte ma średnie xG 1.49, Chaco For Ever 1.02, a xG przeciwko to odpowiednio 1.17 i 1.33; z tych wartości wyliczam oczekiwane 1.41 bramki dla gospodarzy i 1.10 dla gości, łącznie 2.51. Przy średniej 2.51 rozkład Poissona daje około 71–72% szans na co najmniej 2 gole (over 1.5), około 46% na over 2.5 i około 25% na over 3.5. Central Norte oddaje średnio 12.43 strzału na mecz i 2.86 celnych wobec 8.29 oraz 2.29 Chaco, a współczynnik konwersji wynosi 9% vs 3%, co sugeruje większą efektywność gospodarzy w przekształcaniu sytuacji w bramki. Historycznie mecze Central Norte kończyły się powyżej 1.5 bramki w 86% przypadków, natomiast mecze Chaco w 57%, co dodatkowo wzmacnia argument za over 1.5. W związku z powyższym najlepszą i najsilniejszą linią do zagrania jest over 1.5 (strona: over), podczas gdy over 2.5 przy około 46% szans jest mniej pewny.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najbardziej prawdopodobny scenariusz to remis do przerwy i zwycięstwo gospodarzy (X/1): gospodarze mają wyraźną przewagę w drugiej połowie — zdobywają średnio 0.86 gola w drugich połowach wobec 0.14 u gości oraz wygrywają 56% drugich połów, podczas gdy goście mają 0% zwycięstw drugich połów. Gospodarze prowadzą do przerwy rzadko (14% meczów, 1 z 7), a remis występuje często u gości (57%, 4 z 7) i u gospodarzy w 29% (2 z 7), więc remis na przerwę jest realny. Mimo że gospodarze wygrywali tylko 14% spotkań w sezonie, ich przewaga ofensywna w całym meczu jest zauważalna: xG gospodarzy 1.49 wobec 1.02 gości i średnio 1.14 gola na mecz wobec 0.29 u gości. Dodatkowo gospodarze oddają 12.43 strzału średnio (2.86 celnych) przy współczynniku konwersji 9% wobec 8.29 strzału (2.29 celnych) i 3% konwersji gości i zdobyli 4 gole w minutach 76–90 wobec 0 u gości, co sprzyja odwróceniu losów meczu po przerwie. Biorąc pod uwagę 13 punktów zdobytych przez gospodarzy w drugich połowach i średnią punktów w drugich połowach 1.86 wobec 3 punktów i średniej 0.43 u gości, uznaję X/1 za najsilniejszy sygnał, z alternatywami 1/1 i X/X.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Central Norte | Chaco For Ever | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 33% | 25% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.12 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.19 | 0.28 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Central Norte wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
0.8 pkt / mecz - Central Norte · 0.4 pkt / mecz - Chaco For Ever
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Chaco For Ever wypada o 25% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
0.57 gola / mecz - Central Norte · 0.71 gola / mecz - Chaco For Ever
Central Norte wypada o 46% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.93 gola / mecz - Central Norte · 1.36 gola / mecz - Chaco For Ever
Central Norte strzela w 43% swoich meczów (6 z 14 meczów), a Chaco For Ever kończy z czystym kontem 21% spotkań (3 z 14 meczów).
Chaco For Ever strzela w 50% swoich meczów (7 z 14 meczów), a Central Norte kończy z czystym kontem 29% spotkań (4 z 14 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Central Norte
Over / Under - Chaco For Ever
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Central Norte wypada o 78% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.14 pkt / mecz - Central Norte · 0.64 pkt / mecz - Chaco For Ever
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Central Norte - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 21% meczów, a wygrywa 21%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Chaco For Ever - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 7% meczów, a wygrywa 7%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.40 | 0.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.6 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 1.2 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 20% | 40% |
| 3 gole | 20% | 0% |
| Czyste konto | 60% | 20% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Bilans bramek | 0 | -2 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.20 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 0.6 | 0.8 |
| 1 gol | 40% | 80% |
| 2 gole | 20% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 80% | 40% |
| Bez gola | 80% | 80% |
| Bilans bramek | -1 | -2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (5). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Central Norte
Chaco For Ever
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Prim B Nacional).
Drużyny na tle ligi
| Central Norte | Liga | Chaco For Ever | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 1.50 | 1.85 | ▲ 2.07 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 29% | 38% | ▲ 43% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 14% | 29% | • 29% |
| Czyste konta | ▼ 29% | 40% | ▼ 21% |
| Gol do przerwy | ▼ 50% | 56% | • 57% |
| Gol po przerwie | ▼ 57% | 70% | ▲ 86% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Central Norte 0 - 0 - 2 Chaco For Ever. Średnia goli 1.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Central Norte - Chaco For Ever?
Mecz Prim B Nacional zakończył się wynikiem Central Norte 1:1 Chaco For Ever. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Central Norte - Chaco For Ever?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Central Norte wygrał 0, Chaco For Ever 2, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 1,00, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Central Norte - Chaco For Ever?
Central Norte strzela średnio 0,57 gola na mecz, a Chaco For Ever 0,71. Średnia goli w Prim B Nacional to 1,85, Over 2.5 pada w 29% meczów. BTTS notują w 29% (Central Norte) i 43% (Chaco For Ever) spotkań.
W jakiej formie są Central Norte i Chaco For Ever?
W ostatnich 5 meczach Central Norte ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Chaco For Ever 0-2-3 (0,40 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Central Norte - Chaco For Ever?
Statystyczne tło meczu Central Norte - Chaco For Ever — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


