Chaco For Ever - Acassuso: statystyki meczu
Chaco For Ever - Acassuso: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Chaco For Ever zagrał z Acassuso w rozgrywkach Prim B Nacional (Argentyna). Spotkanie rozegrano 5 lipca 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Juan Alberto García. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Aktualna forma
Chaco For Ever ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Acassuso ma w tym samym okresie bilans 2-1-2 oraz 1.40 pkt/mecz. Acassuso ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.00 wobec 0.67.
Statystyki bramek
Chaco For Ever strzela średnio 0.72 gola i traci 1.33 gola na mecz. Acassuso strzela średnio 0.67 gola i traci 1.06 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.87 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 44% meczów Chaco For Ever i w 17% meczów Acassuso. Over 2.5 padał odpowiednio w 28% i 28% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 39%, a Over 2.5 wynosi 31%.
xG, strzały i styl
Chaco For Ever ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.12 wobec 1.11. Chaco For Ever oddaje średnio 9.1 strzału, a Acassuso 7.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Chaco For Ever prowadzi do przerwy w 6% meczów, a Acassuso w 22%. Chaco For Ever zdobywa po przerwie średnio 0.56 gola, a Acassuso 0.28. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 89% i 72% ich spotkań.
Gole według minut
Chaco For Ever najczęściej strzela w przedziale 61-75 (4 goli). Acassuso najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Prim B Nacional: 1.87 gola na mecz, BTTS 39% i Over 2.5 31%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.13 gola, a goście 0.74. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Chaco For Ever ma wyraźną przewagę w parametrach ofensywnych u siebie: średnio 10.22 strzału na mecz i xG 1.27 przekłada się na 1.11 gola na mecz, podczas gdy Acassuso na wyjazdach oddaje tylko 7 strzałów, ma xG 1.00 i zdobywa 0.44 gola na mecz. Różnica skuteczności jest duża — gospodarze mają współczynnik konwersji strzałów na bramki 11% i odsetek meczów bez gola tylko 11%, natomiast goście mają konwersję 6% i nie strzelają gola w 78% wyjazdów. Obie ekipy średnio tracą po 1.22 gola na swoich meczach, ale Acassuso dopuszcza znacznie wyższe oczekiwane sytuacje na wyjeździe (średnie xG przeciwko 1.78 wobec 1.09 Chaco u siebie), co wskazuje, że goście są bardziej narażeni na stworzenie dobrych okazji przez rywali. W ostatnich 5 meczach Acassuso zdobywa średnio 1.4 punktu na mecz wobec 0.8 punktu na mecz Chaco i ma 2 zwycięstwa w pięciu, podczas gdy gospodarze mają 1 zwycięstwo; mimo to statystyki domowych meczów sugerują przewagę Chaco (wygrane 22%, remisy 33%, porażki 44%) nad słabymi wyjazdami Acassuso (wygrane 11%, porażki 67%). Biorąc to pod uwagę, faworyzuję zwycięstwo gospodarzy z szacunkowym prawdopodobieństwem 60% przy 25% na remis i 15% na wygraną gości.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sezonowe liczby pokazują niską produktywność ofensywną: Chaco For Ever strzela średnio 0.89 gola na mecz, Acassuso tylko 0.44, co daje łącznie około 1.33 gola i jest poniżej ligowej średniej 1.86. Sezonowe odsetki meczów, w których obie drużyny strzeliły gola, są bardzo niskie: 11% dla Chaco i 22% dla Acassuso wobec 38% średnio w lidze; dodatkowo w całym sezonie Chaco ma 13 strzelonych i 24 stracone bramki, a Acassuso 12 strzelonych i 19 straconych, co wskazuje na częste wyniki z jedną stroną dominującą. Ostatnie 5 spotkań trochę zmienia perspektywę — Chaco ma 60% BTTS w ostatnich 5, Acassuso 40% — ale w tych pięciu meczach każda z drużyn strzelała średnio po 0.8 gola (łącznie 1.6) i traciła średnio 1.4 (Chaco) oraz 1.0 (Acassuso), czyli były to raczej niskobramkowe starcia. Analiza jakości sytuacji pokazuje, że obie ekipy tworzą pewne okazje (xG ataku 1.21 dla Chaco i 1.00 dla Acassuso), ale mają jednocześnie wysokie xG przeciw (1.48 i 1.78) i niską skuteczność konwersji (11% w domu vs 6% na wyjeździe) oraz średnio 2.78 i 2.56 celnych strzałów na mecz, co zmniejsza szansę na pewne gole z obu stron. Podsumowując, zważywszy na bardzo niskie sezonowe BTTS 11%/22%, niższe od ligowych 38%, niskie średnie bramek 0.89/0.44 i niską skuteczność, najbardziej uzasadnionym wyborem jest "no" z prawdopodobieństwem 65% wobec 35% dla "yes".
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Sezonowe średnie bramek są niskie: Chaco For Ever strzela 0.89 gola na mecz, Acassuso 0.44 (łącznie 1.33), jednak xG wskazuje większy potencjał ofensywny (xG gospodarzy 1.21; xG gości 1.00) i słabości obronne przeciwnika (xG przeciwko gościom 1.78; xG przeciwko gospodarzom 1.48). Uśrednienie sezonowych xG daje 1.50 dla gospodarzy i 1.24 dla gości (razem 2.74), natomiast po skorygowaniu o formę z ostatnich 5 meczów (ostatnie xG gospodarzy 0.9, ostatnie xG gości 1.01 oraz obrony 1.71 i 0.88) przyjmuję w modelu końcowym 1.40 dla gospodarzy i 1.09 dla gości (łącznie 2.49). Takie prognozy przekładają się na wysoki udział over 1.5 — szacuję 75% prawdopodobieństwa — ponieważ 89% meczów gospodarzy i 78% meczów gości zawierało przynajmniej jednego gola, a łączny oczekiwany wynik to ~2.49 goli. Over 2.5 oceniam na prawie remis (48% over / 52% under) ze względu na niskie sezonowe Over2.5: 33% u gospodarzy i 22% u gości; over 3.5 jest mało prawdopodobny (~12%) biorąc pod uwagę sezonowe 0%/11% dla obu ekip. W efekcie najsilniejszym i najbezpieczniejszym sygnałem z danych jest gra Over 1.5 przy prognozowanych 2.49 goli.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Analiza statystyk wskazuje na scenariusz 1/1 jako najpewniejszy. Gospodarze prowadzili do przerwy w 4 z 9 meczów (44%), podczas gdy Acassuso nigdy nie prowadziło do przerwy (0%); Chaco For Ever zdobywa średnio 0.56 bramki w I połowie wobec 0.22 gości. Ofensywnie gospodarze mają wyższe xG (1.21 vs 1.00), więcej strzałów (8.33 vs 7.00) i więcej strzałów celnych (2.78 vs 2.56) oraz lepszą skuteczność (11% vs 6%), co zwiększa szansę, że to oni strzelą przed przerwą. Acassuso dopuszcza średnio 1.78 xG na mecz wobec 1.48 gospodarzy i wygrywa tylko 11% spotkań w sezonie, więc ma mniejsze możliwości odrobienia strat po przerwie. Dodatkowo niskie procenty meczów z oboma strzelającymi (11% gospodarzy, 22% gości) wskazują na jednokierunkowe, niskobramkowe spotkanie, czyli najbardziej prawdopodobny jest scenariusz prowadzenia Chaco For Ever do przerwy i utrzymania zwycięstwa do końca.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Chaco For Ever | Acassuso | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 26% | 35% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.12 | 0.14 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.31 | 0.25 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Acassuso wypada o 75% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
0.8 pkt / mecz - Chaco For Ever · 1.4 pkt / mecz - Acassuso
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Chaco For Ever wypada o 7% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
0.72 gola / mecz - Chaco For Ever · 0.67 gola / mecz - Acassuso
Acassuso wypada o 25% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.33 gola / mecz - Chaco For Ever · 1.06 gola / mecz - Acassuso
Chaco For Ever strzela w 56% swoich meczów (10 z 18 meczów), a Acassuso kończy z czystym kontem 33% spotkań (6 z 18 meczów).
Acassuso strzela w 33% swoich meczów (6 z 18 meczów), a Chaco For Ever kończy z czystym kontem 22% spotkań (4 z 18 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Chaco For Ever
Over / Under - Acassuso
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Acassuso wypada o 110% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
0.61 pkt / mecz - Chaco For Ever · 1.28 pkt / mecz - Acassuso
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Chaco For Ever - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 6% meczów, a wygrywa 11%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Acassuso - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 22% meczów, a wygrywa 28%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.40 | 1.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.0 | 0.8 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 0.8 | 1.4 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gole | 20% | 20% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 40% | 60% |
| Bez gola | 100% | 20% |
| Bilans bramek | -4 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 0.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.6 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 0.8 |
| 1 gol | 60% | 40% |
| 2 gole | 20% | 20% |
| 3 gole | 20% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 60% |
| Bez gola | 60% | 80% |
| Bilans bramek | +1 | -2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 61-75 (4 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (6). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (4 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (5). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Chaco For Ever
Acassuso
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Prim B Nacional).
Drużyny na tle ligi
| Chaco For Ever | Liga | Acassuso | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 2.06 | 1.87 | ▼ 1.72 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 44% | 39% | ▼ 17% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 28% | 31% | ▼ 28% |
| Czyste konta | ▼ 22% | 39% | ▼ 33% |
| Gol do przerwy | • 56% | 55% | ▼ 44% |
| Gol po przerwie | ▲ 89% | 70% | ▲ 72% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Poprzednie spotkanie: Chaco For Ever 0 - 0 - 1 Acassuso. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Chaco For Ever - Acassuso?
Mecz Prim B Nacional zakończył się wynikiem Chaco For Ever 1:1 Acassuso. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Chaco For Ever - Acassuso?
Chaco For Ever strzela średnio 0,72 gola na mecz, a Acassuso 0,67. Średnia goli w Prim B Nacional to 1,87, Over 2.5 pada w 31% meczów. BTTS notują w 44% (Chaco For Ever) i 17% (Acassuso) spotkań.
W jakiej formie są Chaco For Ever i Acassuso?
W ostatnich 5 meczach Chaco For Ever ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Acassuso 2-1-2 (1,40 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Chaco For Ever - Acassuso?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


