Anglia - League TwoTechnique StadiumDane aktualne na 15 października 2026

Chesterfield - Gillingham: statystyki meczu

Herb Chesterfield
Chesterfield
1 : 1do przerwy 1:0
Herb Gillingham
Gillingham

Chesterfield - Gillingham: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Chesterfield zagrał z Gillingham w rozgrywkach League Two (Anglia). Spotkanie rozegrano 1 września 2026. Miejscem spotkania jest Technique Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

Chesterfield ma bilans 1-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.00 pkt/mecz. Gillingham ma w tym samym okresie bilans 0-2-1 oraz 0.67 pkt/mecz. Chesterfield ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.00 wobec 0.67.

Statystyki bramek

Chesterfield strzela średnio 0.67 gola i traci 1.00 gola na mecz. Gillingham strzela średnio 0.33 gola i traci 1.33 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.50 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 33% meczów Chesterfield i w 33% meczów Gillingham. Over 2.5 padał odpowiednio w 33% i 33% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 50%, a Over 2.5 wynosi 50%.

xG, strzały i styl

Chesterfield ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.39 wobec 1.35. Chesterfield oddaje średnio 12.3 strzału, a Gillingham 12.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Chesterfield prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Gillingham w 0%. Chesterfield zdobywa po przerwie średnio 0.33 gola, a Gillingham 0.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 33% i 33% ich spotkań.

Gole według minut

Chesterfield najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Gillingham najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla League Two: 2.50 gola na mecz, BTTS 50% i Over 2.5 50%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.47 gola, a goście 1.03. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Chesterfield ma wyraźną przewagę w tworzeniu sytuacji u siebie: średnio oddaje 16 strzałów przy 9 Gillingham na wyjazdach, a jego xG wynosi 1,80 wobec 0,95 rywali. Gospodarze dominują też w posiadaniu piłki, osiągając 67% w meczach domowych, podczas gdy goście utrzymują ją średnio przez 37% czasu. Obie drużyny mają po 0,8 punktu na mecz w ostatnich pięciu spotkaniach, lecz Gillingham straciło w tym okresie aż 12 goli, przy zaledwie 3 straconych przez Chesterfield. Ryzyko remisu pozostaje wysokie, ponieważ oba zespoły nie zdobyły jeszcze gola odpowiednio w dotychczasowych meczach domowych i wyjazdowych, a Gillingham zachowało komplet czystych kont poza własnym stadionem. Większa liczba sytuacji i przewaga terytorialna Chesterfield przemawiają jednak za jego skromnym zwycięstwem.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najmocniejszy sygnał przemawia za BTTS nie, ponieważ Chesterfield nie zdobył bramki w 4 z ostatnich 5 spotkań, co daje średnio tylko 0,2 gola, a Gillingham strzelał średnio 0,6 gola. BTTS wystąpił u gospodarzy w 0% ostatnich pięciu meczów, natomiast u gości zaledwie w 20%, wyraźnie poniżej ligowej średniej 46%. Chesterfield prezentuje przy tym solidniejszą obronę w bieżącej formie: dopuszcza średnio 0,6 gola i 0,88 xG na mecz, podczas gdy ofensywne xG Gillingham wynosi tylko 1,0. Gospodarze powinni tworzyć więcej sytuacji, bo oddają średnio 18 strzałów i 7 celnych wobec 9 oraz 3 po stronie rywali, ale nie musi to oznaczać trafienia obu zespołów. Najbardziej prawdopodobny jest więc wariant, w którym co najmniej jedna drużyna, szczególnie Gillingham, zakończy mecz bez gola.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Chesterfield tworzyło w ostatnich pięciu spotkaniach sytuacje warte średnio 1.45 xG, a Gillingham dopuszczało rywali do 2.00 xG, więc gospodarze mają realne podstawy do zdobycia gola. Jednocześnie faktyczna skuteczność Chesterfield jest bardzo słaba: zespół strzelał średnio tylko 0.2 gola na mecz w tej serii, podczas gdy Gillingham zdobywało 0.6. Atak gości generował średnio 1.00 xG, lecz Chesterfield pozwalało przeciwnikom na zaledwie 0.88 xG, co ogranicza prognozę bramkową przyjezdnych. W pięciu ostatnich meczach Chesterfield ani razu nie przekroczyło granicy 2.5 gola, a Gillingham zrobiło to w 60% spotkań, dlatego najbardziej prawdopodobny jest wynik w przedziale 1-3 goli. Linia poniżej 3.5 ma przewagę także wobec prognozowanej sumy 2.30 gola, niższej od ligowej średniej 2.42.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszym scenariuszem jest remis do przerwy i wygrana Chesterfield po meczu, ponieważ Gillingham remisował po pierwszej połowie w 60% ostatnich pięciu spotkań, a Chesterfield zdobywał przed przerwą tylko 0,2 gola na mecz. Po zmianie stron gospodarze powinni jednak wykorzystać wyraźną przewagę w tworzeniu sytuacji: ich średnie xG wynosi 1,93 wobec 0,95 po stronie gości, a liczba celnych strzałów to 7 do 3. Gillingham w ostatnich pięciu meczach tracił średnio aż 2,4 gola, co kontrastuje z zaledwie 0,6 gola zdobywanego na spotkanie. Chesterfield także jest w słabej formie, z jedną wygraną i trzema porażkami w pięciu występach, dlatego remis do przerwy pozostaje bardziej prawdopodobny niż szybkie prowadzenie gospodarzy. O przewadze Chesterfield w końcowym rozrachunku decyduje przede wszystkim 18 oddawanych strzałów na mecz przy 9 Gillingham oraz słabość defensywy gości.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

62Posiadanie piłki (%)38
ChesterfieldGillingham
24Strzały7
ChesterfieldGillingham
10Strzały celne1
ChesterfieldGillingham
2.67xG0.73
ChesterfieldGillingham
8Rzuty rożne2
ChesterfieldGillingham
64Groźne ataki28
ChesterfieldGillingham
2Faule6
ChesterfieldGillingham
1Kartki2
ChesterfieldGillingham

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

ChesterfieldGillingham
0.67Gole zdobyte / mecz0.33
ChesterfieldGillingham
1Gole stracone / mecz1.33
ChesterfieldGillingham
57%Średnie posiadanie45%
ChesterfieldGillingham
2.67Strzały celne / mecz4.33
ChesterfieldGillingham

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12.33Strzały na mecz12.67
ChesterfieldGillingham
2.67Strzały celne4.33
ChesterfieldGillingham
5.4%Skuteczność strzałów2.6%
ChesterfieldGillingham
57%Posiadanie piłki45%
ChesterfieldGillingham
1.39xG tworzone1.35
ChesterfieldGillingham
1.41xG dopuszczone1.37
ChesterfieldGillingham

Jakość strzelania

Chesterfield: ZbalansowanyGillingham: Zbalansowany
ChesterfieldGillingham
Celność (strzały w światło bramki)22%34%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.250.08

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Chesterfield wypada o 49% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1 pkt / mecz - Chesterfield · 0.67 pkt / mecz - Gillingham

Chesterfield
LWL
Rozkład wyników w sezonie
33% Z0% R67% P
Sezon (Z-R-P)
1-0-2
1.00 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-2
1.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 u siebie
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.7Gole stracone: 1.0xG: 1.39xG rywali: 1.41BTTS: 33%Over 2.5: 33%
Gillingham
LDD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z67% R33% P
Sezon (Z-R-P)
0-2-1
0.67 pkt / mecz · bilans bramek -3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-1
0.67 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-1-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-1-0
D
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.3Gole stracone: 1.3xG: 1.35xG rywali: 1.37BTTS: 33%Over 2.5: 33%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Chesterfield wypada o 103% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.67 gola / mecz - Chesterfield · 0.33 gola / mecz - Gillingham

Chesterfield wypada o 33% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1 gola / mecz - Chesterfield · 1.33 gola / mecz - Gillingham

Profil strzelecki Chesterfield: mocny

Chesterfield strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Gillingham kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).

Profil strzelecki Gillingham: niejednoznaczny

Gillingham strzela w 33% swoich meczów (1 z 3 meczów), a Chesterfield kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).

2Gole zdobyte (sezon)1
ChesterfieldGillingham
3Gole stracone (sezon)4
ChesterfieldGillingham
1.67Średnia goli w meczu1.67
ChesterfieldGillingham
2Gole zdobyte (ost. 5)1
ChesterfieldGillingham
3Gole stracone (ost. 5)4
ChesterfieldGillingham

Jak często strzelają minimum...

67%1 gol33%
ChesterfieldGillingham
0%2 gole0%
ChesterfieldGillingham
0%3 gole0%
ChesterfieldGillingham
0%4 gole0%
ChesterfieldGillingham

Jak często tracą minimum...

67%1 gol67%
ChesterfieldGillingham
33%2 gole33%
ChesterfieldGillingham
0%3 gole33%
ChesterfieldGillingham
0%4 gole0%
ChesterfieldGillingham

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy33%
ChesterfieldGillingham
0%BTTS w obu połowach0%
ChesterfieldGillingham
0%Gol w obu połowach0%
ChesterfieldGillingham

BTTS a liczba goli

33%Min. 3 gole i BTTS0%
ChesterfieldGillingham
0%Min. 3 gole bez BTTS33%
ChesterfieldGillingham
33%BTTS - ostatnie 533%
ChesterfieldGillingham

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

100%Min. 1 gol do przerwy33%
ChesterfieldGillingham
0%Min. 2 gole do przerwy33%
ChesterfieldGillingham
0%Min. 3 gole do przerwy0%
ChesterfieldGillingham

2. połowa

33%Min. 1 gol po przerwie33%
ChesterfieldGillingham
33%Min. 2 gole po przerwie33%
ChesterfieldGillingham
0%Min. 3 gole po przerwie33%
ChesterfieldGillingham

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Chesterfield - stan meczu do przerwy
33% prowadzi0% remis67% przegrywa
Gillingham - stan meczu do przerwy
0% prowadzi100% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1
ChesterfieldGillingham
0.33Gole zdobyte (1. poł.)0.33
ChesterfieldGillingham
0.67Gole stracone (1. poł.)0.33
ChesterfieldGillingham
1Średnia goli w meczu (1. poł.)0.67
ChesterfieldGillingham
33%Czyste konto do przerwy67%
ChesterfieldGillingham
67%Bez gola do przerwy67%
ChesterfieldGillingham

Po przerwie (2. połowa)

1Punkty na mecz (2. poł.)0.67
ChesterfieldGillingham
0.33Gole zdobyte (2. poł.)0
ChesterfieldGillingham
0.33Gole stracone (2. poł.)1
ChesterfieldGillingham
0.67Średnia goli w meczu (2. poł.)1
ChesterfieldGillingham
67%Czyste konto po przerwie67%
ChesterfieldGillingham
67%Bez gola po przerwie100%
ChesterfieldGillingham

Chesterfield - wyniki drugich połów

0% Z100% R0% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
3
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.3

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Gillingham - wyniki drugich połów

0% Z67% R33% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
2
Punkty 2. połowa
-3
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie+0.7

Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Chesterfield - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.30.3
Gole stracone / mecz0.70.3
Średnia goli w meczu1.00.7
1 gol100%33%
2 gole0%33%
3 gole0%0%
Czyste konto33%67%
Bez gola67%67%
Bilans bramek-10
Do przerwy: 33% prowadzi - 0% remis - 67% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 100% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Gillingham - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.000.67
Gole zdobyte / mecz0.30.0
Gole stracone / mecz0.31.0
Średnia goli w meczu0.71.0
1 gol33%33%
2 gole33%33%
3 gole0%33%
Czyste konto67%67%
Bez gola67%100%
Bilans bramek0-3
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 67% remis - 33% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 33% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Chesterfield
ZdobyteStracone
1
1
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.

Gillingham
ZdobyteStracone
1
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

1.67
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 0.7
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
67%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
33%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+80%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
22%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
22%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 5 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Chesterfield

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.02
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.31
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.72
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.41
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
46%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
97%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
50% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 50% pada w pierwszym kwadransie.
50%

Gillingham

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.02
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.98
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-1.02
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.04
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
32%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
90%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 100% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (League Two).

Drużyny na tle ligi

ChesterfieldLigaGillingham
Średnia goli w meczu▼ 1.672.50▼ 1.67
Obie drużyny strzeliły▼ 33%50%▼ 33%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 33%50%▼ 33%
Czyste konta▲ 33%31%▲ 33%
Gol do przerwy▲ 100%72%▼ 33%
Gol po przerwie▼ 33%69%▼ 33%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.50
Średnia goli na mecz
50%
Obie drużyny strzeliły
50%
Min. 3 gole (Over 2.5)
31%
Czyste konta
1.47
Gole gospodarzy / mecz
1.03
Gole gości / mecz
+43%
Przewaga ataku u siebie
+30%
Przewaga defensywy u siebie
+31%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
72%
1 gol
31%
2 gole
6%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
69%
1 gol
47%
2 gole
14%
3 gole
6%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. ChesterfieldGolJosh Koroma
  2. GillinghamŻółta kartkaLogan Dobbs
  3. ChesterfieldŻółta kartkaKyle John McFadzean
  4. GillinghamGolRonan Hale
  5. GillinghamZmianaWszedł: Will GoodwinZszedł: Lamin Sillah
  6. GillinghamZmianaWszedł: Garath McClearyZszedł: Ronan Hale
  7. GillinghamZmianaWszedł: Cameron AntwiZszedł: Robbie McKenzie
  8. ChesterfieldZmianaWszedł: Fraser BrydenZszedł: Lee Bonis
  9. ChesterfieldZmianaWszedł: Junior EcclestonZszedł: Remeao Hutton
  10. GillinghamŻółta kartkaWill Goodwin

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Chesterfield 1 - 0 - 1 Gillingham. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Chesterfield FC
1 : 0
Gillingham FC
Gillingham FC
4 : 1
Chesterfield FC

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Chesterfield - Gillingham?

Mecz League Two zakończył się wynikiem Chesterfield 1:1 Gillingham. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Chesterfield - Gillingham?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Chesterfield wygrał 1, Gillingham 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Chesterfield - Gillingham?

Chesterfield strzela średnio 0,67 gola na mecz, a Gillingham 0,33. Średnia goli w League Two to 2,50, Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS notują w 33% (Chesterfield) i 33% (Gillingham) spotkań.

W jakiej formie są Chesterfield i Gillingham?

W ostatnich 5 meczach Chesterfield ma bilans 1-0-2 (1,00 pkt/mecz), a Gillingham 0-2-1 (0,67 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Chesterfield - Gillingham?

Statystyczne tło meczu Chesterfield - Gillingham — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.