Francja - Ligue 2Stade Gabriel MontpiedDane aktualne na 03 listopada 2026

Clermont - Rodez: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Clermont - Rodez: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Clermont zagra z Rodez w rozgrywkach Ligue 2 (Francja). Mecz zaplanowano na 7 listopada 2026. Miejscem spotkania jest Stade Gabriel Montpied.

Aktualna forma

Clermont ma bilans 0-3-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Rodez ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Rodez ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.18 wobec 0.73.

Statystyki bramek

Clermont strzela średnio 0.91 gola i traci 1.36 gola na mecz. Rodez strzela średnio 1.55 gola i traci 2.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.69 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 64% meczów Clermont i w 55% meczów Rodez. Over 2.5 padał odpowiednio w 27% i 64% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 48%.

xG, strzały i styl

Rodez ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.69 wobec 0.89. Clermont oddaje średnio 7.7 strzału, a Rodez 14.9. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Clermont prowadzi do przerwy w 9% meczów, a Rodez w 18%. Clermont zdobywa po przerwie średnio 0.64 gola, a Rodez 0.91. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 64% i 82% ich spotkań.

Gole według minut

Clermont najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). Rodez najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Ligue 2: 2.69 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 48%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.35 gola, a goście 1.33. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(3.03)
(3.45)
(2.22)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

0.91Gole zdobyte / mecz1.55
ClermontRodez
1.36Gole stracone / mecz2
ClermontRodez
51%Średnie posiadanie42%
ClermontRodez
2.36Strzały celne / mecz5.45
ClermontRodez

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

7.73Strzały na mecz14.91
ClermontRodez
2.36Strzały celne5.45
ClermontRodez
11.8%Skuteczność strzałów10.4%
ClermontRodez
51%Posiadanie piłki42%
ClermontRodez
0.89xG tworzone1.69
ClermontRodez
1.52xG dopuszczone1.46
ClermontRodez

Jakość strzelania

Clermont: ZbalansowanyRodez: Ofensywny
ClermontRodez
Celność (strzały w światło bramki)31%37%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.390.28

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Rodez wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.6 pkt / mecz - Clermont · 1.2 pkt / mecz - Rodez

Clermont
DLDLD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z73% R27% P
Sezon (Z-R-P)
0-8-3
0.73 pkt / mecz · bilans bramek -5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-3-2
0.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-4-2
Ostatnie 5 u siebie
0-3-2
DDDLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 2.0xG: 0.98xG rywali: 1.64BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Rodez
LLLWW
Rozkład wyników w sezonie
36% Z9% R55% P
Sezon (Z-R-P)
4-1-6
1.18 pkt / mecz · bilans bramek -5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-0-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-0-3
LWLLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 2.0xG: 1.41xG rywali: 1.77BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Rodez wypada o 70% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.91 gola / mecz - Clermont · 1.55 gola / mecz - Rodez

Clermont wypada o 47% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.36 gola / mecz - Clermont · 2 gola / mecz - Rodez

Profil strzelecki Clermont: bardzo mocny

Clermont strzela w 64% swoich meczów (7 z 11 meczów), a Rodez kończy z czystym kontem 9% spotkań (1 z 11 meczów).

Profil strzelecki Rodez: mocny

Rodez strzela w 64% swoich meczów (7 z 11 meczów), a Clermont kończy z czystym kontem 27% spotkań (3 z 11 meczów).

10Gole zdobyte (sezon)17
ClermontRodez
15Gole stracone (sezon)22
ClermontRodez
2.27Średnia goli w meczu3.55
ClermontRodez
7Gole zdobyte (ost. 5)6
ClermontRodez
10Gole stracone (ost. 5)10
ClermontRodez

Jak często strzelają minimum...

64%1 gol64%
ClermontRodez
18%2 gole45%
ClermontRodez
9%3 gole27%
ClermontRodez
0%4 gole9%
ClermontRodez

Jak często tracą minimum...

73%1 gol91%
ClermontRodez
36%2 gole64%
ClermontRodez
27%3 gole27%
ClermontRodez
0%4 gole18%
ClermontRodez

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

9%BTTS do przerwy45%
ClermontRodez
9%BTTS w obu połowach9%
ClermontRodez
18%Gol w obu połowach36%
ClermontRodez

BTTS a liczba goli

27%Min. 3 gole i BTTS55%
ClermontRodez
0%Min. 3 gole bez BTTS9%
ClermontRodez
80%BTTS - ostatnie 540%
ClermontRodez

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

64%Min. 1 gol do przerwy82%
ClermontRodez
27%Min. 2 gole do przerwy45%
ClermontRodez
0%Min. 3 gole do przerwy36%
ClermontRodez

2. połowa

64%Min. 1 gol po przerwie82%
ClermontRodez
36%Min. 2 gole po przerwie36%
ClermontRodez
27%Min. 3 gole po przerwie36%
ClermontRodez

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Rodez wypada o 12% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.73 pkt / mecz - Clermont · 0.82 pkt / mecz - Rodez

Clermont - stan meczu do przerwy
9% prowadzi45% remis45% przegrywa
Rodez - stan meczu do przerwy
18% prowadzi27% remis55% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.73Punkty na mecz (1. poł.)0.82
ClermontRodez
0.27Gole zdobyte (1. poł.)0.64
ClermontRodez
0.64Gole stracone (1. poł.)1.09
ClermontRodez
0.91Średnia goli w meczu (1. poł.)1.73
ClermontRodez
45%Czyste konto do przerwy27%
ClermontRodez
82%Bez gola do przerwy45%
ClermontRodez

Po przerwie (2. połowa)

1.27Punkty na mecz (2. poł.)1.27
ClermontRodez
0.64Gole zdobyte (2. poł.)0.91
ClermontRodez
0.73Gole stracone (2. poł.)0.91
ClermontRodez
1.36Średnia goli w meczu (2. poł.)1.82
ClermontRodez
64%Czyste konto po przerwie45%
ClermontRodez
36%Bez gola po przerwie55%
ClermontRodez

Clermont - wyniki drugich połów

27% Z45% R27% P
8
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-4
Bilans bramek (1. poł.)
14
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
0.73
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia0%

Prowadzi do przerwy w 9% meczów, a wygrywa 0%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Rodez - wyniki drugich połów

36% Z18% R45% P
9
Punkty do przerwy
7
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
14
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
0.82
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 18% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Clermont - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.40
Gole zdobyte / mecz0.60.8
Gole stracone / mecz1.01.0
Średnia goli w meczu1.61.8
1 gol100%80%
2 gole60%40%
3 gole0%40%
Czyste konto20%60%
Bez gola60%20%
Bilans bramek-2-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3
Rodez - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.600.80
Gole zdobyte / mecz0.80.4
Gole stracone / mecz0.61.4
Średnia goli w meczu1.41.8
1 gol80%80%
2 gole40%40%
3 gole20%40%
Czyste konto40%40%
Bez gola40%60%
Bilans bramek+1-5
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Clermont
ZdobyteStracone
0
2
0-15
2
3
16-30
1
2
31-45
1
2
46-60
2
3
61-75
4
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (3). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

Rodez
ZdobyteStracone
3
6
0-15
2
2
16-30
2
4
31-45
3
6
46-60
2
3
61-75
5
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (5 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (6). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.91
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.5 : 1.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
108%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
60%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-31%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
41%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
13%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 8 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Clermont

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.63
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.18
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.02
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.16
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
67%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
102%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.13
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
40% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
40%

Rodez

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.23
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.68
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.14
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.54
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
117%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
148%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.02
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
29% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 18% pada w pierwszym kwadransie.
29%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Ligue 2).

Drużyny na tle ligi

ClermontLigaRodez
Średnia goli w meczu▼ 2.272.69▲ 3.55
Obie drużyny strzeliły▲ 64%58%▼ 55%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 27%48%▲ 64%
Czyste konta▲ 27%25%▼ 9%
Gol do przerwy▼ 64%66%▲ 82%
Gol po przerwie▼ 64%80%▲ 82%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.69
Średnia goli na mecz
58%
Obie drużyny strzeliły
48%
Min. 3 gole (Over 2.5)
25%
Czyste konta
1.35
Gole gospodarzy / mecz
1.33
Gole gości / mecz
+2%
Przewaga ataku u siebie
+1%
Przewaga defensywy u siebie
+2%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
66%
1 gol
33%
2 gole
13%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
80%
1 gol
43%
2 gole
23%
3 gole
7%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Clermont 1 - 0 - 1 Rodez. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Clermont Foot 63
1 : 2
Rodez Aveyron Football
Rodez Aveyron Football
0 : 1
Clermont Foot 63

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Clermont i Rodez?

Clermont zagra z Rodez 7 listopada 2026 w rozgrywkach Ligue 2 na stadionie Stade Gabriel Montpied. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Clermont - Rodez?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Clermont wygrał 1, Rodez 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Clermont - Rodez?

Clermont strzela średnio 0,91 gola na mecz, a Rodez 1,55. Średnia goli w Ligue 2 to 2,69, Over 2.5 pada w 48% meczów. BTTS notują w 64% (Clermont) i 55% (Rodez) spotkań.

W jakiej formie są Clermont i Rodez?

W ostatnich 5 meczach Clermont ma bilans 0-3-2 (0,60 pkt/mecz), a Rodez 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Clermont - Rodez?

Statystyczne tło meczu Clermont - Rodez — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.