Colwyn Bay - Llandudno: statystyki meczu
Colwyn Bay - Llandudno: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Colwyn Bay zagrał z Llandudno w rozgrywkach Welsh Premier League (Walia). Spotkanie rozegrano 31 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Llanelian Road. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.
Aktualna forma
Colwyn Bay ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Llandudno ma w tym samym okresie bilans 4-0-1 oraz 2.40 pkt/mecz. Llandudno ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.40 wobec 1.40.
Statystyki bramek
Colwyn Bay strzela średnio 1.20 gola i traci 2.00 gola na mecz. Llandudno strzela średnio 2.60 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.34 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 40% meczów Colwyn Bay i w 60% meczów Llandudno. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 80% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 51%, a Over 2.5 wynosi 64%.
xG, strzały i styl
Llandudno ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.72 wobec 1.43. Colwyn Bay oddaje średnio 14.4 strzału, a Llandudno 13.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Colwyn Bay prowadzi do przerwy w 60% meczów, a Llandudno w 20%. Colwyn Bay zdobywa po przerwie średnio 0.20 gola, a Llandudno 1.40. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 60% i 80% ich spotkań.
Gole według minut
Colwyn Bay najczęściej strzela w przedziale 16-30 (2 goli). Llandudno najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Welsh Premier League: 3.34 gola na mecz, BTTS 51% i Over 2.5 64%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.74 gola, a goście 1.60. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Llandudno zajmuje 5. miejsce, podczas gdy Colwyn Bay jest dziewiąte, a goście wygrali 3 z 4 spotkań sezonu przy bilansie 11:5 w bramkach. Ich potencjał ofensywny na wyjazdach wygląda szczególnie dobrze: zdobywają średnio 2,5 gola, notują 6,5 celnego strzału i wypracowują xG 1,78, wobec 1,5 gola oraz xG 1,53 Colwyn Bay u siebie. Gospodarze są jednak bardzo trudni do przełamania na własnym stadionie, gdzie wygrali oba mecze, nie stracili gola, a dopuszczają rywali tylko do xG 0,98. Llandudno ma lepszy dorobek z ostatnich pięciu meczów, 1,8 punktu na spotkanie wobec 1,6, lecz straciło w tym okresie 8 bramek, co podnosi szanse Colwyn Bay na trafienie. Minimalna przewaga jakości kreowanych sytuacji i skuteczności gości przemawia za ich wygraną, choć solidna domowa defensywa gospodarzy czyni ten mecz wyrównanym.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Typ na BTTS: tak wspiera bardzo wysoki potencjał ofensywny obu stron: Colwyn Bay strzela średnio 3,0 gola, a Llandudno 2,5, przy xG odpowiednio 1,73 i 1,78. Gospodarze nie zachowali żadnego czystego konta i tracą przeciętnie 1,5 bramki, co wyraźnie zwiększa szanse skutecznego Llandudno. Goście mają wprawdzie 50% meczów bez straty gola, ale w ostatnich pięciu spotkaniach pozwalali rywalom na średnio 1,6 bramki, a ich średnie xG przeciwko wynosi 1,14. Sygnał nie jest jednoznaczny, ponieważ bieżący BTTS Colwyn Bay z ostatnich pięciu meczów to tylko 20%, lecz Llandudno notuje w tym okresie 80% takich spotkań i zdobywa średnio 2,4 gola. Przewagę scenariusza z golem obu drużyn wzmacnia też fakt, że obie ekipy przekraczały 2,5 gola w 100% dotychczasowych meczów sezonu.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Najsilniejszym sygnałem jest over 1.5, ponieważ oba zespoły przekraczały tę granicę w 100% dotychczasowych meczów sezonu. Llandudno zdobywa średnio 2.5 gola na mecz i oddaje 6.5 celnego strzału, a Colwyn Bay nie zachowało jeszcze czystego konta, tracąc średnio 1.5 bramki. Ostatnia forma gospodarzy jest spokojniejsza, gdyż w pięciu spotkaniach strzelali i tracili po 1.0 gola, jednak goście w tym samym okresie notowali średnio 2.4 zdobytej oraz 1.6 straconej bramki. Wartości xG również wspierają scenariusz kilku okazji: 1.37 po stronie Colwyn Bay i 1.70 po stronie Llandudno, przy odpowiednio 1.14 oraz 1.03 xG traconych przez rywali. Prognoza 2.90 gola daje także umiarkowane podstawy dla over 2.5, lecz over 1.5 pozostaje wyraźnie bezpieczniejszym wyborem.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Colwyn Bay ma bardzo mocny bilans na własnym boisku: wygrał 100% dotychczasowych meczów, strzelając średnio 3,0 gola i zdobywając 3,0 punktu na spotkanie. W ostatnich pięciu występach gospodarze prowadzili do przerwy w 60% meczów, a tracili przed przerwą tylko 0,2 gola średnio, podczas gdy Llandudno przegrywało po 45 minutach w 60% spotkań i wpuszczało w tej części 1,0 gola. Przewaga nie jest jednak pełna, ponieważ goście tworzą średnio 1,78 xG wobec 1,73 xG gospodarzy oraz oddają 6,5 celnego strzału na mecz przy 5,5 po stronie Colwyn Bay. Mimo tego gospodarze po przerwie w meczach u siebie zdobywali średnio 2,0 gola i nie stracili żadnego, wygrywając drugie połowy w 100% przypadków. Najbardziej prawdopodobny jest więc wariant, w którym Colwyn Bay obejmie prowadzenie przed przerwą i utrzyma je do końca, choć wysoki potencjał ofensywny Llandudno obniża pewność tego scenariusza.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Colwyn Bay | Llandudno | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 19% | 39% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.10 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.43 | 0.48 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Llandudno wypada o 71% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.4 pkt / mecz - Colwyn Bay · 2.4 pkt / mecz - Llandudno
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Llandudno wypada o 117% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.2 gola / mecz - Colwyn Bay · 2.6 gola / mecz - Llandudno
Llandudno wypada o 100% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2 gola / mecz - Colwyn Bay · 1 gola / mecz - Llandudno
Colwyn Bay strzela w 80% swoich meczów (4 z 5 meczów), a Llandudno kończy z czystym kontem 40% spotkań (2 z 5 meczów).
Llandudno strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Colwyn Bay kończy z czystym kontem 40% spotkań (2 z 5 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Colwyn Bay
Over / Under - Llandudno
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Colwyn Bay wypada o 80% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.8 pkt / mecz - Colwyn Bay · 1 pkt / mecz - Llandudno
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Colwyn Bay - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 60% meczów, a wygrywa 40%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Llandudno - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 80%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.80 | 0.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.8 | 1.4 |
| 1 gol | 100% | 60% |
| 2 gole | 60% | 60% |
| 3 gole | 20% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 40% |
| Bez gola | 40% | 80% |
| Bilans bramek | +1 | -5 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 2.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.2 | 1.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.2 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 1.6 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 60% | 80% |
| 3 gole | 40% | 0% |
| Czyste konto | 40% | 80% |
| Bez gola | 40% | 20% |
| Bilans bramek | +2 | +6 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (2 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (5 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (3). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Colwyn Bay
Llandudno
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Welsh Premier League).
Drużyny na tle ligi
| Colwyn Bay | Liga | Llandudno | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 3.20 | 3.34 | ▲ 3.60 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 40% | 51% | ▲ 60% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 60% | 64% | ▲ 80% |
| Czyste konta | ▲ 40% | 26% | ▲ 40% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 81% | • 80% |
| Gol po przerwie | ▼ 60% | 83% | ▼ 80% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Colwyn Bay 1 - 1 - 0 Llandudno. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Colwyn Bay - Llandudno?
Mecz Welsh Premier League zakończył się wynikiem Colwyn Bay 2:0 Llandudno. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Colwyn Bay - Llandudno?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Colwyn Bay wygrał 1, Llandudno 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Colwyn Bay - Llandudno?
Colwyn Bay strzela średnio 1,20 gola na mecz, a Llandudno 2,60. Średnia goli w Welsh Premier League to 3,34, Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS notują w 40% (Colwyn Bay) i 60% (Llandudno) spotkań.
W jakiej formie są Colwyn Bay i Llandudno?
W ostatnich 5 meczach Colwyn Bay ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Llandudno 4-0-1 (2,40 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Colwyn Bay - Llandudno?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


