Corinthians - Fluminense: statystyki meczu
Corinthians - Fluminense: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Corinthians zagrał z Fluminense w rozgrywkach Serie A (Brazylia). Spotkanie rozegrano 20 września 2026. Miejscem spotkania jest Arena Corinthians. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.
Aktualna forma
Corinthians ma bilans 0-0-5 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.00 pkt/mecz. Fluminense ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Fluminense ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.67 wobec 1.19.
Statystyki bramek
Corinthians strzela średnio 1.04 gola i traci 1.07 gola na mecz. Fluminense strzela średnio 1.52 gola i traci 1.30 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.66 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 52% meczów Corinthians i w 74% meczów Fluminense. Over 2.5 padał odpowiednio w 41% i 52% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 59%, a Over 2.5 wynosi 51%.
xG, strzały i styl
Fluminense ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.68 wobec 1.29. Corinthians oddaje średnio 11.9 strzału, a Fluminense 14.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Corinthians prowadzi do przerwy w 11% meczów, a Fluminense w 33%. Corinthians zdobywa po przerwie średnio 0.56 gola, a Fluminense 0.93. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 56% i 85% ich spotkań.
Gole według minut
Corinthians najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (7 goli). Fluminense najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (13 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Serie A: 2.66 gola na mecz, BTTS 59% i Over 2.5 51%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.52 gola, a goście 1.14. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-2, średnia goli wynosi 2.33, a BTTS pojawił się w 33% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Corinthians przeżywa wyraźny kryzys: w ostatnich 5 spotkaniach zdobył tylko 1 punkt, strzelił 4 gole i przegrał 4 razy. Fluminense jest piąte w tabeli, ma 12 zwycięstw oraz 41 zdobytych bramek w sezonie, wobec 8 wygranych i 28 goli Corinthians, ale na wyjazdach wygrało zaledwie 15% meczów. Gospodarze u siebie tracą przeciętnie tylko 0,93 gola i zachowują czyste konto w 43% spotkań, podczas gdy Fluminense na obcych stadionach traci 1,62 bramki na mecz. Z drugiej strony goście rzadko nie zdobywają gola na wyjazdach, bo zdarza się to w 15% meczów, przy 36% po stronie Corinthians u siebie. Bilans wyjazdowy Fluminense wskazuje jednak przede wszystkim na remisy, które stanowią aż 46% ich spotkań, dlatego najbardziej prawdopodobny jest wyrównany podział punktów.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sezonowe wskaźniki BTTS są bardzo wysokie: Corinthians notuje oba zespoły ze strzelonym golem w 71% spotkań, a Fluminense w 77%, wyraźnie powyżej ligowej średniej 59%. Gospodarze tworzą u siebie dużo sytuacji, ze średnim xG 1,97 i 6,71 celnymi strzałami na mecz, podczas gdy Fluminense na wyjazdach traci średnio 1,62 gola oraz zachowuje czyste konto tylko w 8% występów. Fluminense zdobywa średnio 1,31 gola na wyjeździe, a obrona Corinthians nie jest nieprzenikniona, ponieważ gospodarze tracą średnio 1,00 gola i tylko w 29% meczów nie pozwalają rywalowi trafić. W ostatnich pięciu meczach obie ekipy traciły po 1,6 gola na spotkanie, a BTTS wystąpił odpowiednio w 80% meczów Corinthians i 60% Fluminense. Mimo że Corinthians strzelił w tym okresie tylko 0,8 gola na mecz, słabość defensywy gości i wysoki potencjał gospodarzy przemawiają za scenariuszem, w którym obie strony zdobędą bramkę.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Próg co najmniej dwóch goli wygląda najpewniej, ponieważ mecze Corinthians przekraczały 1,5 gola w 71% przypadków, a spotkania Fluminense aż w 92%. Corinthians na własnym boisku tworzy średnio 1,97 xG i oddaje 6,71 celnego strzału, podczas gdy Fluminense na wyjazdach dopuszcza rywali do 1,69 xG oraz traci 1,62 gola na mecz. Obie drużyny w ostatnich pięciu występach traciły po 1,6 gola na spotkanie, co ogranicza znaczenie słabszej bieżącej skuteczności Corinthians, które zdobyły w tym okresie tylko 0,8 bramki na mecz. Jednocześnie linia 2,5 jest wyraźnie bardziej wyrównana: historycznie over padał w 64% meczów Corinthians, lecz tylko w 38% spotkań wyjazdowych Fluminense. Dlatego over 1,5 ma najsilniejsze oparcie zarówno w profilach sezonowych, jak i w jakości sytuacji kreowanych przez gospodarzy.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najbardziej prawdopodobny jest remis do przerwy, ponieważ Corinthians remisował po 45 minutach w 43% spotkań, a Fluminense w 38%, przy średniej zaledwie 1,00 i 1,08 gola w pierwszych połowach. Gospodarze tracą przed przerwą tylko 0,36 gola na mecz, podczas gdy goście zdobywają w tej fazie 0,54, co ogranicza szanse Fluminense na wczesne prowadzenie. Po zmianie stron Corinthians wyraźnie zyskuje: strzela średnio 1,07 gola, a Fluminense na wyjazdach traci 1,08 gola w drugich połowach. Długoterminowa przewaga gospodarzy jest znacząca, bo wygrywają 71% meczów i zdobywają 2,36 punktu na spotkanie, wobec 15% wygranych oraz 0,92 punktu Fluminense. Słabsza bieżąca seria Corinthians, z 4 porażkami w ostatnich 5 meczach, podnosi ryzyko remisu lub sukcesu gości, ale profil drugiej połowy nadal najmocniej wspiera scenariusz X/1.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Corinthians | Fluminense | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 30% | 38% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.29 | 0.27 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Fluminense wypada o 46% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.04 gola / mecz - Corinthians · 1.52 gola / mecz - Fluminense
Corinthians wypada o 21% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.07 gola / mecz - Corinthians · 1.3 gola / mecz - Fluminense
Corinthians strzela w 74% swoich meczów (20 z 27 meczów), a Fluminense kończy z czystym kontem 19% spotkań (5 z 27 meczów).
Fluminense strzela w 89% swoich meczów (24 z 27 meczów), a Corinthians kończy z czystym kontem 37% spotkań (10 z 27 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Corinthians
Over / Under - Fluminense
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Fluminense wypada o 58% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
0.89 pkt / mecz - Corinthians · 1.41 pkt / mecz - Fluminense
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Corinthians - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 11% meczów, a wygrywa 30%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Fluminense - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 44%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.40 | 0.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 1.6 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 20% | 60% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 20% | 20% |
| Bez gola | 80% | 40% |
| Bilans bramek | -3 | -2 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.80 | 2.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 1.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 2.8 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gole | 40% | 80% |
| 3 gole | 0% | 60% |
| Czyste konto | 40% | 40% |
| Bez gola | 60% | 0% |
| Bilans bramek | -1 | +2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (7 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (12). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (13 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (10). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Corinthians
Fluminense
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie A).
Drużyny na tle ligi
| Corinthians | Liga | Fluminense | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.11 | 2.66 | ▲ 2.81 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 52% | 59% | ▲ 74% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 41% | 51% | • 52% |
| Czyste konta | ▲ 37% | 23% | ▼ 19% |
| Gol do przerwy | ▼ 67% | 74% | ▼ 70% |
| Gol po przerwie | ▼ 56% | 78% | ▲ 85% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (3): Corinthians 1 - 0 - 2 Fluminense. Średnia goli 2.33, obie drużyny strzeliły w 33% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Corinthians - Fluminense?
Mecz Serie A zakończył się wynikiem Corinthians 1:3 Fluminense. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Corinthians - Fluminense?
W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Corinthians wygrał 1, Fluminense 2, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,33, a obie drużyny strzelały w 33% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Corinthians - Fluminense?
Corinthians strzela średnio 1,04 gola na mecz, a Fluminense 1,52. Średnia goli w Serie A to 2,66, Over 2.5 pada w 51% meczów. BTTS notują w 52% (Corinthians) i 74% (Fluminense) spotkań.
W jakiej formie są Corinthians i Fluminense?
W ostatnich 5 meczach Corinthians ma bilans 0-0-5 (0,00 pkt/mecz), a Fluminense 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Corinthians - Fluminense?
Statystyczne tło meczu Corinthians - Fluminense — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


