Correcaminos UAT - Durango: statystyki meczu
Correcaminos UAT - Durango: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Correcaminos UAT zagrał z Durango w rozgrywkach Ascenso MX (Meksyk). Spotkanie rozegrano 29 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.
Aktualna forma
Correcaminos UAT ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Durango ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Correcaminos UAT ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.00 wobec 1.20.
Statystyki bramek
Correcaminos UAT strzela średnio 2.80 gola i traci 1.80 gola na mecz. Durango strzela średnio 0.60 gola i traci 1.40 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.22 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 100% meczów Correcaminos UAT i w 20% meczów Durango. Over 2.5 padał odpowiednio w 100% i 40% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 56%, a Over 2.5 wynosi 61%.
xG, strzały i styl
Correcaminos UAT ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.49 wobec 1.27. Correcaminos UAT oddaje średnio 12.6 strzału, a Durango 10.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Correcaminos UAT prowadzi do przerwy w 60% meczów, a Durango w 0%. Correcaminos UAT zdobywa po przerwie średnio 1.60 gola, a Durango 0.40. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 60% ich spotkań.
Gole według minut
Correcaminos UAT najczęściej strzela w przedziale 16-30 (4 goli). Durango najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Ascenso MX: 3.22 gola na mecz, BTTS 56% i Over 2.5 61%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.73 gola, a goście 1.49. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Correcaminos UAT ma lepszy bilans w ostatnich pięciu spotkaniach: 3 zwycięstwa, remis i porażkę, podczas gdy Durango wygrało tylko 2 razy i przegrało 3 mecze. Gospodarze są wyraźnie skuteczniejsi, zdobywając średnio 2,5 gola u siebie przy 20% wykorzystania strzałów, wobec 0,67 gola i zaledwie 6% skuteczności Durango na wyjazdach. Correcaminos tworzy też więcej zagrożenia pod bramką rywala, notując 5,5 celnego strzału oraz xG 1,62 na mecz, przy 2,33 celnego strzału i xG 1,29 po stronie gości. Durango broni jednak solidnie na wyjazdach, traci średnio 0,67 gola i zachowuje czyste konto w 67% takich spotkań, co podnosi szanse na wyrównany przebieg meczu. Słabością gospodarzy jest defensywa bez czystego konta i 2 stracone gole na mecz u siebie, ale ich przewaga w produkcji oraz wykończeniu sytuacji przemawia za wygraną Correcaminos UAT.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najsilniejszym argumentem za BTTS Nie jest słaba skuteczność Durango: zespół zdobywa średnio tylko 0,67 gola, a w ostatnich pięciu meczach zaledwie 0,6 gola. Goście zachowali czyste konto w 67% spotkań, natomiast BTTS wystąpił u nich w 0% meczów sezonu i tylko w 20% ostatnich pięciu. Correcaminos jest w dobrej serii ofensywnej, strzelając 2,8 gola na mecz w ostatnich pięciu występach, ale Durango ma średnio tylko 2,33 celnego strzału i konwersję 6%, co ogranicza szanse gości na odpowiedź. Gospodarze tracą wprawdzie średnio 1,8 gola w ostatnich pięciu spotkaniach, jednak niski dorobek bramkowy Durango jest silniejszym sygnałem niż wysoki poziom BTTS Correcaminos wynoszący 100% w tym okresie. Najbardziej prawdopodobny jest więc scenariusz, w którym Correcaminos strzeli, lecz co najmniej jedna drużyna, przede wszystkim Durango, nie zdobędzie bramki.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Correcaminos w ostatnich 5 meczach strzelał średnio 2,8 gola i tracił 1,8, a wszystkie te spotkania przekroczyły granicę 2,5 gola. Durango ma jednak znacznie bardziej zachowawczy profil: zdobywa średnio tylko 0,6 bramki w ostatnich 5 występach, a tylko 40% jego meczów przekroczyło 2,5 gola. Średnie xG obu zespołów, wynoszące 1,49 dla Correcaminos i 1,27 dla Durango, wskazują na mecz z szansami, lecz niekoniecznie na otwartą wymianę prowadzącą do czterech trafień. Dodatkowo oba zespoły w danych sezonowych mają 100% spotkań poniżej 3,5 gola, dlatego najbardziej stabilną opcją jest poniżej 3,5 gola.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Correcaminos prezentuje znacznie lepszą bieżącą formę: w ostatnich 5 meczach wygrał 60% spotkań, zdobywał średnio 2,8 gola i prowadził do przerwy w 60% przypadków. Durango w tym samym okresie nie objęło prowadzenia przed przerwą ani razu, strzelało tylko 0,2 gola w pierwszych 45 minutach i przegrało 60% meczów. Gospodarze po zmianie stron zdobywają ostatnio średnio 1,6 bramki, podczas gdy goście notują zaledwie 0,4, co wzmacnia scenariusz utrzymania lub powiększenia przewagi. Mimo że Durango ma lepsze pełnosezonowe wyniki, jego aktualna seria trzech porażek oraz 1,4 straconego gola na mecz wskazują na przewagę Correcaminos. Najbardziej prawdopodobny jest więc wariant prowadzenia gospodarzy do przerwy i ich wygranej po końcowym gwizdku.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Correcaminos UAT | Durango | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 40% | 27% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.12 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.56 | 0.21 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Correcaminos UAT wypada o 67% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2 pkt / mecz - Correcaminos UAT · 1.2 pkt / mecz - Durango
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Correcaminos UAT wypada o 367% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
2.8 gola / mecz - Correcaminos UAT · 0.6 gola / mecz - Durango
Durango wypada o 29% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.8 gola / mecz - Correcaminos UAT · 1.4 gola / mecz - Durango
Correcaminos UAT strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Durango kończy z czystym kontem 40% spotkań (2 z 5 meczów).
Durango strzela w 60% swoich meczów (3 z 5 meczów), a Correcaminos UAT kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 5 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Correcaminos UAT
Over / Under - Durango
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Correcaminos UAT wypada o 233% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
2 pkt / mecz - Correcaminos UAT · 0.6 pkt / mecz - Durango
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Correcaminos UAT - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 60% meczów, a wygrywa 60%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Durango - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.00 | 2.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.2 | 1.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 2.6 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 60% | 80% |
| 3 gole | 40% | 60% |
| Czyste konto | 20% | 40% |
| Bez gola | 20% | 20% |
| Bilans bramek | +2 | +3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.60 | 1.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 1.0 |
| 1 gol | 40% | 60% |
| 2 gole | 40% | 20% |
| 3 gole | 20% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 80% |
| Bez gola | 80% | 60% |
| Bilans bramek | -3 | -1 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (4 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (3). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 31-45 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Correcaminos UAT
Durango
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Ascenso MX).
Drużyny na tle ligi
| Correcaminos UAT | Liga | Durango | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.60 | 3.22 | ▼ 2.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 100% | 56% | ▼ 20% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 100% | 61% | ▼ 40% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 24% | ▲ 40% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 73% | ▼ 40% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 76% | ▼ 60% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Correcaminos UAT - Durango?
Mecz Ascenso MX zakończył się wynikiem Correcaminos UAT 0:0 Durango. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Correcaminos UAT - Durango?
Correcaminos UAT strzela średnio 2,80 gola na mecz, a Durango 0,60. Średnia goli w Ascenso MX to 3,22, Over 2.5 pada w 61% meczów. BTTS notują w 100% (Correcaminos UAT) i 20% (Durango) spotkań.
W jakiej formie są Correcaminos UAT i Durango?
W ostatnich 5 meczach Correcaminos UAT ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a Durango 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Correcaminos UAT - Durango?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Correcaminos UAT - Durango: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


