Chorwacja - Druga HNLStadion ŠRC Marijan Šuto MrmaDane aktualne na 18 października 2026

Croatia Zmijavci - Mladost Ždralovi: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Croatia Zmijavci - Mladost Ždralovi: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Croatia Zmijavci zagra z Mladost Ždralovi w rozgrywkach Druga HNL (Chorwacja). Mecz zaplanowano na 18 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadion ŠRC Marijan Šuto Mrma.

Aktualna forma

Croatia Zmijavci ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Mladost Ždralovi ma w tym samym okresie bilans 2-1-2 oraz 1.40 pkt/mecz. Croatia Zmijavci ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.00 wobec 1.75.

Statystyki bramek

Croatia Zmijavci strzela średnio 1.50 gola i traci 0.75 gola na mecz. Mladost Ždralovi strzela średnio 1.00 gola i traci 0.88 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.46 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 38% meczów Croatia Zmijavci i w 50% meczów Mladost Ždralovi. Over 2.5 padał odpowiednio w 38% i 38% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 54%, a Over 2.5 wynosi 46%.

xG, strzały i styl

Croatia Zmijavci ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.58 wobec 1.35. Croatia Zmijavci oddaje średnio 11.5 strzału, a Mladost Ždralovi 9.5. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Croatia Zmijavci prowadzi do przerwy w 13% meczów, a Mladost Ždralovi w 13%. Croatia Zmijavci zdobywa po przerwie średnio 1.25 gola, a Mladost Ždralovi 0.63. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 63% ich spotkań.

Gole według minut

Croatia Zmijavci najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (7 goli). Mladost Ždralovi najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Druga HNL: 2.46 gola na mecz, BTTS 54% i Over 2.5 46%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.35 gola, a goście 1.11. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Przed meczem

Kursy 1X2

(2.08)
(3.10)
(3.35)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
1.5Gole zdobyte / mecz1
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0.75Gole stracone / mecz0.88
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
53%Średnie posiadanie54%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
6.13Strzały celne / mecz4.5
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11.5Strzały na mecz9.5
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
6.13Strzały celne4.5
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%Skuteczność strzałów10.5%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
53%Posiadanie piłki54%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
1.58xG tworzone1.35
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
1.16xG dopuszczone0.89
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Jakość strzelania

Croatia Zmijavci: Skuteczny w wykończeniuMladost Ždralovi: Zbalansowany
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
Celność (strzały w światło bramki)53%47%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.140.14
Wykończenie (gole na strzał celny)0.240.22

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Croatia Zmijavci
DLLWW
Rozkład wyników w sezonie
63% Z13% R25% P
Sezon (Z-R-P)
5-1-2
2.00 pkt / mecz · bilans bramek +6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-0-1
Ostatnie 5 u siebie
3-0-1
WWLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.0xG: 1.49xG rywali: 1.38BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Mladost Ždralovi
DWLLW
Rozkład wyników w sezonie
50% Z25% R25% P
Sezon (Z-R-P)
4-2-2
1.75 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-1-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-1
WDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.8Gole stracone: 1.0xG: 1.27xG rywali: 0.85BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Croatia Zmijavci wypada o 50% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.5 gola / mecz - Croatia Zmijavci · 1 gola / mecz - Mladost Ždralovi

Croatia Zmijavci wypada o 17% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.75 gola / mecz - Croatia Zmijavci · 0.88 gola / mecz - Mladost Ždralovi

Profil strzelecki Croatia Zmijavci: bardzo mocny

Croatia Zmijavci strzela w 88% swoich meczów (7 z 8 meczów), a Mladost Ždralovi kończy z czystym kontem 38% spotkań (3 z 8 meczów).

Profil strzelecki Mladost Ždralovi: mocny

Mladost Ždralovi strzela w 75% swoich meczów (6 z 8 meczów), a Croatia Zmijavci kończy z czystym kontem 50% spotkań (4 z 8 meczów).

12Gole zdobyte (sezon)8
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
6Gole stracone (sezon)7
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
2.25Średnia goli w meczu1.88
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
6Gole zdobyte (ost. 5)4
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
5Gole stracone (ost. 5)5
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Jak często strzelają minimum...

88%1 gol75%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
50%2 gole25%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%3 gole0%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0%4 gole0%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Jak często tracą minimum...

50%1 gol63%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%2 gole13%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%3 gole13%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0%4 gole0%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

54%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

13%BTTS do przerwy25%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%BTTS w obu połowach0%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%Gol w obu połowach0%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

BTTS a liczba goli

25%Min. 3 gole i BTTS38%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%Min. 3 gole bez BTTS0%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
40%BTTS - ostatnie 540%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

1. połowa

38%Min. 1 gol do przerwy50%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
13%Min. 2 gole do przerwy25%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie63%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
50%Min. 2 gole po przerwie38%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
25%Min. 3 gole po przerwie13%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Croatia Zmijavci - stan meczu do przerwy
13% prowadzi75% remis13% przegrywa
Mladost Ždralovi - stan meczu do przerwy
13% prowadzi75% remis13% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.13Punkty na mecz (1. poł.)1.13
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0.25Gole zdobyte (1. poł.)0.38
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0.25Gole stracone (1. poł.)0.38
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0.5Średnia goli w meczu (1. poł.)0.75
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
75%Czyste konto do przerwy63%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
75%Bez gola do przerwy63%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Po przerwie (2. połowa)

1.88Punkty na mecz (2. poł.)1.5
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
1.25Gole zdobyte (2. poł.)0.63
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
0.5Gole stracone (2. poł.)0.5
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
1.75Średnia goli w meczu (2. poł.)1.13
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
63%Czyste konto po przerwie63%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi
25%Bez gola po przerwie63%
Croatia ZmijavciMladost Ždralovi

Croatia Zmijavci - wyniki drugich połów

63% Z0% R38% P
9
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
15
Punkty 2. połowa
+6
Bilans bramek (2. poł.)
1.13
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia485%

Prowadzi do przerwy w 13% meczów, a wygrywa 63%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Mladost Ždralovi - wyniki drugich połów

38% Z38% R25% P
9
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
12
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.13
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia385%

Prowadzi do przerwy w 13% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Croatia Zmijavci - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.20
Gole zdobyte / mecz0.40.8
Gole stracone / mecz0.20.8
Średnia goli w meczu0.61.6
1 gol40%100%
2 gole20%40%
3 gole0%20%
Czyste konto80%40%
Bez gola60%40%
Bilans bramek+10
Do przerwy: 20% prowadzi - 80% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 0% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2
Mladost Ždralovi - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.201.00
Gole zdobyte / mecz0.40.4
Gole stracone / mecz0.40.6
Średnia goli w meczu0.81.0
1 gol60%60%
2 gole20%40%
3 gole0%0%
Czyste konto60%60%
Bez gola60%80%
Bilans bramek0-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Croatia Zmijavci
ZdobyteStracone
1
1
0-15
0
0
16-30
1
1
31-45
2
1
46-60
1
2
61-75
7
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (7 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (2). Bilans końcówek (76-90): +6 - wygrywają końcówki.

Mladost Ždralovi
ZdobyteStracone
2
0
0-15
0
1
16-30
1
2
31-45
1
1
46-60
1
1
61-75
3
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (2). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.06
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 0.9
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
84%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
44%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
66%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
3%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 33 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Croatia Zmijavci

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.42
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.33
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.08
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.41
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
111%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
68%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.60
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.0
Gole w końcówce
58% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
58%

Mladost Ždralovi

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.46
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.34
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.35
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.01
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
90%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
65%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.35
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
38% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
38%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Druga HNL).

Drużyny na tle ligi

Croatia ZmijavciLigaMladost Ždralovi
Średnia goli w meczu▼ 2.252.46▼ 1.88
Obie drużyny strzeliły▼ 38%54%▼ 50%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 38%46%▼ 38%
Czyste konta▲ 50%27%▲ 38%
Gol do przerwy▼ 38%65%▼ 50%
Gol po przerwie▲ 100%69%▼ 63%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.46
Średnia goli na mecz
54%
Obie drużyny strzeliły
46%
Min. 3 gole (Over 2.5)
27%
Czyste konta
1.35
Gole gospodarzy / mecz
1.11
Gole gości / mecz
+22%
Przewaga ataku u siebie
+18%
Przewaga defensywy u siebie
+18%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
65%
1 gol
27%
2 gole
14%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
69%
1 gol
41%
2 gole
21%
3 gole
6%
4 gole

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Croatia Zmijavci i Mladost Ždralovi?

Croatia Zmijavci zagra z Mladost Ždralovi 18 października 2026 w rozgrywkach Druga HNL na stadionie Stadion ŠRC Marijan Šuto Mrma. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Croatia Zmijavci - Mladost Ždralovi?

Croatia Zmijavci strzela średnio 1,50 gola na mecz, a Mladost Ždralovi 1,00. Średnia goli w Druga HNL to 2,46, Over 2.5 pada w 46% meczów. BTTS notują w 38% (Croatia Zmijavci) i 50% (Mladost Ždralovi) spotkań.

W jakiej formie są Croatia Zmijavci i Mladost Ždralovi?

W ostatnich 5 meczach Croatia Zmijavci ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Mladost Ždralovi 2-1-2 (1,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Croatia Zmijavci - Mladost Ždralovi?

Statystyczne tło meczu Croatia Zmijavci - Mladost Ždralovi — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.