Holandia - Eerste DivisieStadion De VijverbergDane aktualne na 31 sierpnia 2026

De Graafschap - Almere City: statystyki meczu

Herb De Graafschap
De Graafschap
1 : 4do przerwy 1:1
Herb Almere City
Almere City

De Graafschap - Almere City: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

De Graafschap zagrał z Almere City w rozgrywkach Eerste Divisie (Holandia). Spotkanie rozegrano 29 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Stadion De Vijverberg. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.

Aktualna forma

De Graafschap ma bilans 0-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.33 pkt/mecz. Almere City ma w tym samym okresie bilans 2-1-0 oraz 2.33 pkt/mecz. Almere City ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.33 wobec 0.33.

Statystyki bramek

De Graafschap strzela średnio 1.33 gola i traci 2.67 gola na mecz. Almere City strzela średnio 2.33 gola i traci 0.67 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.81 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 100% meczów De Graafschap i w 67% meczów Almere City. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 78%, a Over 2.5 wynosi 73%.

xG, strzały i styl

De Graafschap ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.76 wobec 1.67. De Graafschap oddaje średnio 17.7 strzału, a Almere City 14.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

De Graafschap prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Almere City w 0%. De Graafschap zdobywa po przerwie średnio 0.33 gola, a Almere City 2.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 33% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

De Graafschap najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Almere City najczęściej strzela w przedziale 46-60 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Eerste Divisie: 3.81 gola na mecz, BTTS 78% i Over 2.5 73%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.92 gola, a goście 1.89. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 3.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Almere City zajmuje 4. miejsce, podczas gdy De Graafschap jest 17., a bilans sezonu gości to 2 zwycięstwa i remis bez porażki przy bramkach 7:2. Gospodarze nie wygrali żadnego z trzech spotkań, stracili w nich 8 goli, a w ostatnich pięciu meczach ich bilans wynosi 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Największym problemem De Graafschap jest gra obronna u siebie: traci średnio 5 goli na mecz przy xG rywali na poziomie 2,45 i nie zachowało czystego konta. Almere City na wyjazdach zdobywa średnio 2 gole, oddaje 6,5 celnego strzału oraz dopuszcza do zaledwie 0,5 straconej bramki na spotkanie. Choć gospodarze tworzą dużo sytuacji, ze średnim xG 2,10 i 22 strzałami, znacznie stabilniejsza defensywa oraz wyższa skuteczność gości, 11% wobec 9%, przemawiają za ich wygraną.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Typ na BTTS: tak wspiera przede wszystkim De Graafschap, które zanotowało oba zespoły ze strzelonym golem w 100% meczów sezonu i również w 100% ostatnich pięciu spotkań. Gospodarze są bardzo podatni w obronie: w pięciu ostatnich meczach stracili 13 goli, czyli średnio 2,6 na spotkanie, a Almere City tworzy średnio 1,61 xG w tym okresie. Almere City powinno mieć też dużo okazji, ponieważ oddaje średnio 17,5 strzału i 6,5 celnego strzału na mecz, podczas gdy xG przeciwko De Graafschap w skali sezonu wynosi aż 2,23. Po stronie gospodarzy argumentem za golem jest brak meczów bez zdobytej bramki oraz średnio 1,4 gola i 1,67 xG w ostatnich pięciu występach, choć Almere straciło w tym czasie tylko 1,0 gola na mecz. Defensywa gości i ich 50% czystych kont w sezonie ograniczają pewność, ale wysoki ligowy odsetek BTTS na poziomie 73% oraz słabość obrony gospodarzy dają wyraźną przewagę scenariuszowi z golem obu drużyn.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najsilniejszym wyborem jest ponad 1.5 gola, ponieważ oba zespoły przekraczały tę granicę w 100% dotychczasowych meczów ligowych. De Graafschap nie zachował ani jednego czystego konta, a Almere City średnio oddaje 6.5 celnego strzału i tworzy sytuacje warte 1.91 xG na mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze tracili aż 2.6 gola na mecz, podczas gdy ich rywale zdobywali średnio 1.4 bramki. Modele jakości okazji również wskazują otwarty scenariusz: średnie xG z ostatnich pięciu meczów wynoszą 1.67 dla De Graafschap i 1.61 dla Almere City, co wspiera prognozę 3.05 gola łącznie.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszym scenariuszem jest remis do przerwy i wygrana Almere City po meczu, ponieważ oba zespoły nie prowadziły jeszcze do przerwy w bieżących danych, a w ostatnich pięciu spotkaniach remis po 45 minutach występował u gości w 80% meczów i u gospodarzy w 60%. Almere City zdobywało przed przerwą średnio tylko 0,2 gola, nie strzelając w tej części gry w 80% ostatnich pięciu meczów, co ogranicza prawdopodobieństwo ich wczesnego prowadzenia. Po zmianie stron goście strzelają średnio 1,2 gola, podczas gdy De Graafschap traci wtedy 1,4 bramki, a bilans bramkowy Almere City w drugich połowach wynosi +3 wobec 0 gospodarzy. Przewagę gości potwierdza także wyższe xG w sezonie, 1,91 przy 2,23 xG traconych średnio przez De Graafschap, oraz 17,5 oddanego strzału na mecz wobec 9,0 gospodarzy. W ostatnich pięciu meczach Almere City zdobywało średnio 1,4 punktu i wygrało 40% spotkań, natomiast De Graafschap nie wygrało żadnego, dlatego przechylenie remisu po przerwie na korzyść gości jest najbardziej logiczne.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 1
1. połowa
0 : 3
2. połowa

Statystyki meczu

55Posiadanie piłki (%)45
De GraafschapAlmere City
21Strzały15
De GraafschapAlmere City
6Strzały celne8
De GraafschapAlmere City
2.14xG1.73
De GraafschapAlmere City
9Rzuty rożne5
De GraafschapAlmere City
55Groźne ataki31
De GraafschapAlmere City
6Faule9
De GraafschapAlmere City
1Kartki1
De GraafschapAlmere City

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

De GraafschapAlmere City
1.33Gole zdobyte / mecz2.33
De GraafschapAlmere City
2.67Gole stracone / mecz0.67
De GraafschapAlmere City
57%Średnie posiadanie41%
De GraafschapAlmere City
3.67Strzały celne / mecz6
De GraafschapAlmere City

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

17.67Strzały na mecz14.67
De GraafschapAlmere City
3.67Strzały celne6
De GraafschapAlmere City
7.5%Skuteczność strzałów15.9%
De GraafschapAlmere City
57%Posiadanie piłki41%
De GraafschapAlmere City
1.76xG tworzone1.67
De GraafschapAlmere City
1.62xG dopuszczone2.06
De GraafschapAlmere City

Jakość strzelania

De Graafschap: DominującyAlmere City: Kontratakujący
De GraafschapAlmere City
Celność (strzały w światło bramki)21%41%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.100.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.360.39

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Almere City wypada o 606% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.33 pkt / mecz - De Graafschap · 2.33 pkt / mecz - Almere City

De Graafschap
DLL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% W33% R67% P
Sezon (Z-R-P)
0-1-2
0.33 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-1-2
0.33 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 u siebie
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.3Gole stracone: 2.7xG: 1.76xG rywali: 1.62BTTS: 100%Over 2.5: 67%
Almere City
DWW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
67% W33% R0% P
Sezon (Z-R-P)
2-1-0
2.33 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-0
2.33 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-1-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-0
DW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.3Gole stracone: 0.7xG: 1.67xG rywali: 2.06BTTS: 67%Over 2.5: 67%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Almere City wypada o 75% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.33 gola / mecz - De Graafschap · 2.33 gola / mecz - Almere City

Almere City wypada o 299% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

2.67 gola / mecz - De Graafschap · 0.67 gola / mecz - Almere City

Profil strzelecki De Graafschap: bardzo mocny

De Graafschap strzela w 100% swoich meczów (3 z 3 meczów), a Almere City kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).

Profil strzelecki Almere City: bardzo mocny

Almere City strzela w 100% swoich meczów (3 z 3 meczów), a De Graafschap kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 3 meczów).

4Gole zdobyte (sezon)7
De GraafschapAlmere City
8Gole stracone (sezon)2
De GraafschapAlmere City
4Średnia goli w meczu3
De GraafschapAlmere City
4Gole zdobyte (ost. 5)7
De GraafschapAlmere City
8Gole stracone (ost. 5)2
De GraafschapAlmere City

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol100%
De GraafschapAlmere City
33%2 gole67%
De GraafschapAlmere City
0%3 gole67%
De GraafschapAlmere City
0%4 gole0%
De GraafschapAlmere City

Jak często tracą minimum...

100%1 gol67%
De GraafschapAlmere City
67%2 gole0%
De GraafschapAlmere City
33%3 gole0%
De GraafschapAlmere City
33%4 gole0%
De GraafschapAlmere City

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

78%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

100%BTTS do przerwy33%
De GraafschapAlmere City
33%BTTS w obu połowach0%
De GraafschapAlmere City
33%Gol w obu połowach33%
De GraafschapAlmere City

BTTS a liczba goli

67%Min. 3 gole i BTTS33%
De GraafschapAlmere City
0%Min. 3 gole bez BTTS33%
De GraafschapAlmere City
100%BTTS - ostatnie 567%
De GraafschapAlmere City

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

100%Min. 1 gol do przerwy33%
De GraafschapAlmere City
100%Min. 2 gole do przerwy33%
De GraafschapAlmere City
33%Min. 3 gole do przerwy0%
De GraafschapAlmere City

2. połowa

33%Min. 1 gol po przerwie100%
De GraafschapAlmere City
33%Min. 2 gole po przerwie100%
De GraafschapAlmere City
33%Min. 3 gole po przerwie33%
De GraafschapAlmere City

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Almere City wypada o 49% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.67 pkt / mecz - De Graafschap · 1 pkt / mecz - Almere City

De Graafschap - stan meczu do przerwy
0% prowadzi67% remis33% przegrywa
Almere City - stan meczu do przerwy
0% prowadzi100% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.67Punkty na mecz (1. poł.)1
De GraafschapAlmere City
1Gole zdobyte (1. poł.)0.33
De GraafschapAlmere City
1.33Gole stracone (1. poł.)0.33
De GraafschapAlmere City
2.33Średnia goli w meczu (1. poł.)0.67
De GraafschapAlmere City
0%Czyste konto do przerwy67%
De GraafschapAlmere City
0%Bez gola do przerwy67%
De GraafschapAlmere City

Po przerwie (2. połowa)

0.67Punkty na mecz (2. poł.)2.33
De GraafschapAlmere City
0.33Gole zdobyte (2. poł.)2
De GraafschapAlmere City
1.33Gole stracone (2. poł.)0.33
De GraafschapAlmere City
1.67Średnia goli w meczu (2. poł.)2.33
De GraafschapAlmere City
67%Czyste konto po przerwie67%
De GraafschapAlmere City
67%Bez gola po przerwie0%
De GraafschapAlmere City

De Graafschap - wyniki drugich połów

0% W67% R33% P
2
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
2
Punkty 2. połowa
-3
Bilans bramek (2. poł.)
0.67
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Almere City - wyniki drugich połów

67% W33% R0% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
7
Punkty 2. połowa
+5
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

De Graafschap - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.670.67
Gole zdobyte / mecz1.00.3
Gole stracone / mecz1.31.3
Średnia goli w meczu2.31.7
1 gol100%33%
2 gole100%33%
3 gole33%33%
Czyste konto0%67%
Bez gola0%67%
Bilans bramek-1-3
Do przerwy: 0% prowadzi - 67% remis - 33% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 67% remis - 33% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 100% - Gole do przerwy łącznie: 3
Almere City - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.002.33
Gole zdobyte / mecz0.32.0
Gole stracone / mecz0.30.3
Średnia goli w meczu0.72.3
1 gol33%100%
2 gole33%100%
3 gole0%33%
Czyste konto67%67%
Bez gola67%0%
Bilans bramek0+5
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 67% wygrana - 33% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 33% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

De Graafschap
ZdobyteStracone
1
2
0-15
1
0
16-30
1
2
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
1
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Najwięcej tracą w 0-15 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Almere City
ZdobyteStracone
1
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
2
1
46-60
2
0
61-75
2
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (2 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.50
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 2.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
92%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
84%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
0%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
100%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

De Graafschap

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.14
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-1.48
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.43
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-1.05
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
69%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
141%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.7
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Almere City

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.39
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+2.05
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.66
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+1.39
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
123%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
35%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.7
Gole w końcówce
29% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
29%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Eerste Divisie).

Drużyny na tle ligi

De GraafschapLigaAlmere City
Średnia goli w meczu 4.003.81 3.00
Obie drużyny strzeliły 100%78% 67%
Min. 3 gole (Over 2.5) 67%73% 67%
Czyste konta 0%11% 33%
Gol do przerwy 100%84% 33%
Gol po przerwie 33%86% 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.81
Średnia goli na mecz
78%
Obie drużyny strzeliły
73%
Min. 3 gole (Over 2.5)
11%
Czyste konta
1.92
Gole gospodarzy / mecz
1.89
Gole gości / mecz
+2%
Przewaga ataku u siebie
+2%
Przewaga defensywy u siebie
+11%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
84%
1 gol
51%
2 gole
24%
3 gole
11%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
86%
1 gol
62%
2 gole
32%
3 gole
16%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. De GraafschapZmianaWszedł: Tygo GrotenhuisZszedł: Joran Hardeman
  2. Almere CityGolFerdy DruijfAsysta: Enzo Cornelisse
  3. De GraafschapŻółta kartkaThomas Kok
  4. Almere CityŻółta kartkaMees Hoedemakers
  5. De GraafschapGolJulian Kania
  6. Almere CityZmianaWszedł: Damian van BruggenZszedł: Emmanuel van de Blaak
  7. Almere CityZmianaWszedł: Olivier de NijsZszedł: Hamza el Dahri
  8. Almere CityZmianaWszedł: Milan de HaanZszedł: Mees Hoedemakers
  9. Almere CityGolFerdy DruijfAsysta: Emanuel Poku
  10. Almere CityZmianaWszedł: Jereno van GomZszedł: Marley Dors
  11. Almere CityGolEnzo CornelisseAsysta: Olivier de Nijs
  12. Almere CityZmianaWszedł: Martin WasinskiZszedł: James Lawrence
  13. Almere CityGolOlivier de NijsAsysta: Ferdy Druijf

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): De Graafschap 1 - 0 - 1 Almere City. Średnia goli 3.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Almere City FC
2 : 0
BV De Graafschap
BV De Graafschap
3 : 2
Almere City FC

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu De Graafschap - Almere City?

Mecz Eerste Divisie zakończył się wynikiem De Graafschap 1:4 Almere City. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie De Graafschap - Almere City?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich De Graafschap wygrał 1, Almere City 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem De Graafschap - Almere City?

De Graafschap strzela średnio 1,33 gola na mecz, a Almere City 2,33. Średnia goli w Eerste Divisie to 3,81, Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS notują w 100% (De Graafschap) i 67% (Almere City) spotkań.

W jakiej formie są De Graafschap i Almere City?

W ostatnich 5 meczach De Graafschap ma bilans 0-1-2 (0,33 pkt/mecz), a Almere City 2-1-0 (2,33 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz De Graafschap - Almere City?

Statystyczne tło meczu De Graafschap - Almere City — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.