Argentyna - Prim B NacionalEstadio Abel SastreDane aktualne na 31 sierpnia 2026

Deportivo Madryn - Godoy Cruz: statystyki meczu

Herb Deportivo Madryn
Deportivo Madryn
2 : 0do przerwy 1:0
Herb Godoy Cruz
Godoy Cruz

Deportivo Madryn - Godoy Cruz: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Deportivo Madryn zagrał z Godoy Cruz w rozgrywkach Prim B Nacional (Argentyna). Spotkanie rozegrano 25 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Abel Sastre. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

Aktualna forma

Deportivo Madryn ma bilans 3-2-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.20 pkt/mecz. Godoy Cruz ma w tym samym okresie bilans 4-0-1 oraz 2.40 pkt/mecz. Deportivo Madryn ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.60 wobec 1.56.

Statystyki bramek

Deportivo Madryn strzela średnio 1.44 gola i traci 0.96 gola na mecz. Godoy Cruz strzela średnio 1.12 gola i traci 0.88 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.95 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 56% meczów Deportivo Madryn i w 44% meczów Godoy Cruz. Over 2.5 padał odpowiednio w 56% i 40% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 40%, a Over 2.5 wynosi 32%.

xG, strzały i styl

Godoy Cruz ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.50 wobec 1.17. Deportivo Madryn oddaje średnio 9.3 strzału, a Godoy Cruz 11.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Deportivo Madryn prowadzi do przerwy w 36% meczów, a Godoy Cruz w 36%. Deportivo Madryn zdobywa po przerwie średnio 0.80 gola, a Godoy Cruz 0.40. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 76% i 72% ich spotkań.

Gole według minut

Deportivo Madryn najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (11 goli). Godoy Cruz najczęściej strzela w przedziale 0-15 (7 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Prim B Nacional: 1.95 gola na mecz, BTTS 40% i Over 2.5 32%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.19 gola, a goście 0.76. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 0.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Deportivo Madryn pozostaje niepokonane w pięciu ostatnich spotkaniach, notując 2 zwycięstwa i 3 remisy przy bilansie bramek 7:4, podczas gdy Godoy Cruz wygrał 4 z ostatnich 5 meczów. Kluczowa jest jednak wyraźnie słabsza postawa gości na wyjazdach: zdobywają tam średnio tylko 0,64 gola, przegrywają 55% spotkań i nie trafiają do siatki w 55% występów. Gospodarze u siebie strzelają średnio 1,45 gola, mają 59% posiadania oraz oddają 3,27 celnego strzału na mecz, wobec 2,09 po stronie Godoy Cruz na wyjazdach. Defensywa Madryn także prezentuje się solidniej, tracąc 0,91 gola na mecz u siebie, a goście mimo dobrego ostatniego trendu wyjazdowego mają sezonowy bilans bramkowy -5 poza własnym stadionem. Niskie xG gospodarzy 1,29 i gości 1,22 sugerują wyrównane, raczej mało bramkowe spotkanie, lecz atut boiska i większa regularność Madryn przemawiają za ich skromnym zwycięstwem.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Scenariusz bez gola jednej z drużyn jest bardziej prawdopodobny przede wszystkim przez słabą skuteczność Godoy Cruz w całym sezonie: goście strzelają średnio tylko 0,64 gola na mecz, a w 55% spotkań nie zdobywali bramki. Deportivo Madryn traci u siebie zaledwie 0,77 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 38% występów, co wyraźnie ogranicza szanse gości na trafienie. Godoy Cruz oddaje średnio 2,09 celnego strzału i wykorzystuje tylko 6% prób, podczas gdy gospodarze tworzą znacznie więcej, bo 4,85 celnego strzału na spotkanie. Ostatnie pięć meczów gości wygląda lepiej, z BTTS w 80% spotkań i średnią 1,8 strzelonego gola, lecz ich sezonowy BTTS na poziomie 36% oraz ligowa średnia 40% nadal mocniej wspierają typ na BTTS nie. Najbardziej realny wariant to zwycięstwo Deportivo Madryn do zera albo mecz, w którym co najmniej jedna strona nie znajdzie drogi do bramki.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Deportivo Madryn strzela u siebie średnio 1,54 gola, podczas gdy Godoy Cruz na wyjazdach zdobywa tylko 0,64, co ogranicza bazowy potencjał bramkowy gości. Gospodarze tracą średnio 0,77 gola na mecz, a goście tylko w 45% spotkań wyjazdowych strzelali przynajmniej raz. Mimo że ostatnie pięć meczów Godoy Cruz przyniosło średnio 2,8 gola łącznie, sezonowy profil obu ekip pozostaje wyraźnie ostrożniejszy: poniżej 3,5 gola kończyło się 85% meczów Madryn i 82% spotkań wyjazdowych Godoy Cruz. Żadna z drużyn nie zanotowała w sezonie meczu z co najmniej pięcioma golami, a ich średnie xG sugerują wynik bliższy 2,22 gola niż otwartej wymianie ciosów. Najsilniejszym sygnałem jest więc under 3,5, ponieważ scenariusz czterech lub większej liczby bramek wymagałby wyraźnego odejścia od obu sezonowych trendów.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Godoy Cruz przyjeżdża w znacznie lepszej bieżącej dyspozycji: wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań, zdobywając średnio 1,8 gola przy 1,0 straconego. W tej serii goście prowadzili do przerwy w 80% meczów, strzelali przed przerwą średnio 1,4 gola i ani razu nie przegrywali po pierwszej połowie. Deportivo Madryn w ostatnich pięciu występach nie zdobył ani jednej bramki do przerwy, remisował wtedy w 80% przypadków, mimo że w całym sezonie u siebie prowadził po 45 minutach w 54% spotkań. Atut gospodarzy osłabia też aktualna skuteczność rywala, podczas gdy Godoy Cruz ma za sobą 4 zwycięstwa z rzędu przed ostatnią porażką. Scenariusz prowadzenia gości do przerwy i ich końcowego zwycięstwa jest więc najbardziej prawdopodobny, choć słabszy sezonowy bilans wyjazdowy Godoy Cruz ogranicza jego pewność.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
1 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

45Posiadanie piłki (%)55
Deportivo MadrynGodoy Cruz
7Strzały16
Deportivo MadrynGodoy Cruz
4Strzały celne6
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0.98xG1.92
Deportivo MadrynGodoy Cruz
2Rzuty rożne6
Deportivo MadrynGodoy Cruz
34Groźne ataki68
Deportivo MadrynGodoy Cruz
10Faule10
Deportivo MadrynGodoy Cruz
4Kartki3
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Deportivo MadrynGodoy Cruz
1.44Gole zdobyte / mecz1.12
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0.96Gole stracone / mecz0.88
Deportivo MadrynGodoy Cruz
53%Średnie posiadanie58%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
3.28Strzały celne / mecz3.64
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

9.32Strzały na mecz11.56
Deportivo MadrynGodoy Cruz
3.28Strzały celne3.64
Deportivo MadrynGodoy Cruz
15.5%Skuteczność strzałów9.7%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
53%Posiadanie piłki58%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
1.17xG tworzone1.5
Deportivo MadrynGodoy Cruz
1.54xG dopuszczone1.2
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Jakość strzelania

Deportivo Madryn: Skuteczny w wykończeniuGodoy Cruz: Zbalansowany
Deportivo MadrynGodoy Cruz
Celność (strzały w światło bramki)35%31%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.440.31

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Godoy Cruz wypada o 9% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2.2 pkt / mecz - Deportivo Madryn · 2.4 pkt / mecz - Godoy Cruz

Deportivo Madryn
DWWDW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
40% W40% R20% P
Sezon (Z-R-P)
10-10-5
1.60 pkt / mecz · bilans bramek +12
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-2-0
2.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
6-4-2
Ostatnie 5 u siebie
3-1-1
DWLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 0.4xG: 1.17xG rywali: 1.64BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Godoy Cruz
WWWLW
Rozkład wyników w sezonie
44% W24% R32% P
Sezon (Z-R-P)
11-6-8
1.56 pkt / mecz · bilans bramek +6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
3-3-6
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-0-3
LLLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 1.0xG: 1.32xG rywali: 1.43BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Deportivo Madryn wypada o 29% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.44 gola / mecz - Deportivo Madryn · 1.12 gola / mecz - Godoy Cruz

Godoy Cruz wypada o 9% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.96 gola / mecz - Deportivo Madryn · 0.88 gola / mecz - Godoy Cruz

Profil strzelecki Deportivo Madryn: mocny

Deportivo Madryn strzela w 72% swoich meczów (18 z 25 meczów), a Godoy Cruz kończy z czystym kontem 32% spotkań (8 z 25 meczów).

Profil strzelecki Godoy Cruz: mocny

Godoy Cruz strzela w 64% swoich meczów (16 z 25 meczów), a Deportivo Madryn kończy z czystym kontem 32% spotkań (8 z 25 meczów).

36Gole zdobyte (sezon)28
Deportivo MadrynGodoy Cruz
24Gole stracone (sezon)22
Deportivo MadrynGodoy Cruz
2.4Średnia goli w meczu2
Deportivo MadrynGodoy Cruz
9Gole zdobyte (ost. 5)9
Deportivo MadrynGodoy Cruz
2Gole stracone (ost. 5)5
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Jak często strzelają minimum...

72%1 gol64%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
52%2 gole36%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
16%3 gole8%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
4%4 gole4%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Jak często tracą minimum...

68%1 gol68%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
28%2 gole16%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0%3 gole4%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0%4 gole0%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

40%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

16%BTTS do przerwy20%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
8%BTTS w obu połowach0%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
28%Gol w obu połowach8%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

BTTS a liczba goli

48%Min. 3 gole i BTTS36%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
8%Min. 3 gole bez BTTS4%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
20%BTTS - ostatnie 580%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

56%Min. 1 gol do przerwy60%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
28%Min. 2 gole do przerwy36%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
8%Min. 3 gole do przerwy16%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

2. połowa

76%Min. 1 gol po przerwie72%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
48%Min. 2 gole po przerwie16%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
20%Min. 3 gole po przerwie0%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Deportivo Madryn wypada o 5% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.6 pkt / mecz - Deportivo Madryn · 1.52 pkt / mecz - Godoy Cruz

Deportivo Madryn - stan meczu do przerwy
36% prowadzi52% remis12% przegrywa
Godoy Cruz - stan meczu do przerwy
36% prowadzi44% remis20% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.6Punkty na mecz (1. poł.)1.52
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0.64Gole zdobyte (1. poł.)0.72
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0.28Gole stracone (1. poł.)0.4
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0.92Średnia goli w meczu (1. poł.)1.12
Deportivo MadrynGodoy Cruz
72%Czyste konto do przerwy64%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
56%Bez gola do przerwy56%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Po przerwie (2. połowa)

1.2Punkty na mecz (2. poł.)1.12
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0.8Gole zdobyte (2. poł.)0.4
Deportivo MadrynGodoy Cruz
0.68Gole stracone (2. poł.)0.48
Deportivo MadrynGodoy Cruz
1.48Średnia goli w meczu (2. poł.)0.88
Deportivo MadrynGodoy Cruz
44%Czyste konto po przerwie56%
Deportivo MadrynGodoy Cruz
44%Bez gola po przerwie72%
Deportivo MadrynGodoy Cruz

Deportivo Madryn - wyniki drugich połów

24% W48% R28% P
40
Punkty do przerwy
16
Gole do przerwy
+9
Bilans bramek (1. poł.)
30
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
1.60
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia111%

Prowadzi do przerwy w 36% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.4

Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Godoy Cruz - wyniki drugich połów

28% W28% R44% P
38
Punkty do przerwy
18
Gole do przerwy
+8
Bilans bramek (1. poł.)
28
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.52
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia122%

Prowadzi do przerwy w 36% meczów, a wygrywa 44%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Deportivo Madryn - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.202.60
Gole zdobyte / mecz0.21.6
Gole stracone / mecz0.20.2
Średnia goli w meczu0.41.8
1 gol40%80%
2 gole0%60%
3 gole0%40%
Czyste konto80%80%
Bez gola80%20%
Bilans bramek0+7
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 80% wygrana - 20% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Godoy Cruz - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.601.40
Gole zdobyte / mecz1.40.4
Gole stracone / mecz0.40.6
Średnia goli w meczu1.81.0
1 gol80%80%
2 gole60%20%
3 gole40%0%
Czyste konto60%60%
Bez gola20%60%
Bilans bramek+5-1
Do przerwy: 80% prowadzi - 20% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 7

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Deportivo Madryn
ZdobyteStracone
4
4
0-15
6
3
16-30
6
0
31-45
6
8
46-60
3
5
61-75
11
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (11 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (8). Bilans końcówek (76-90): +7 - wygrywają końcówki.

Godoy Cruz
ZdobyteStracone
7
3
0-15
5
2
16-30
6
5
31-45
4
6
46-60
2
2
61-75
4
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (7 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (6). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.20
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
113%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
46%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
10%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 10 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Deportivo Madryn

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.37
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.85
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-11.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.27
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.58
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
121%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
126%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.60
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
31% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 11% pada w pierwszym kwadransie.
31%

Godoy Cruz

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.30
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.06
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-7.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.38
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.32
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
147%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
74%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.84
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
14% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
14%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Prim B Nacional).

Drużyny na tle ligi

Deportivo MadrynLigaGodoy Cruz
Średnia goli w meczu 2.401.95 2.00
Obie drużyny strzeliły 56%40% 44%
Min. 3 gole (Over 2.5) 56%32% 40%
Czyste konta 32%38% 32%
Gol do przerwy 56%56% 60%
Gol po przerwie 76%71% 72%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

1.95
Średnia goli na mecz
40%
Obie drużyny strzeliły
32%
Min. 3 gole (Over 2.5)
38%
Czyste konta
1.19
Gole gospodarzy / mecz
0.76
Gole gości / mecz
+57%
Przewaga ataku u siebie
+36%
Przewaga defensywy u siebie
+26%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
56%
1 gol
22%
2 gole
5%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
71%
1 gol
29%
2 gole
8%
3 gole
2%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Deportivo MadrynŻółta kartkaAlex Julián Cossi
  2. Deportivo MadrynŻółta kartkaFederico Recalde
  3. Deportivo MadrynGolLuis Alberto Silba
  4. Godoy CruzŻółta kartkaFacundo Benjamín Schamine
  5. Godoy CruzŻółta kartkaMisael Sosa
  6. Godoy CruzŻółta kartkaNahuel Brunet
  7. Deportivo MadrynŻółta kartkaFacundo Giacopuzzi
  8. Godoy CruzZmianaWszedł: Kevin ValdezZszedł: Axel Rodríguez
  9. Deportivo MadrynŻółta kartkaCésar Marcelo Meli

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Deportivo Madryn 0 - 1 - 0 Godoy Cruz. Średnia goli 0.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Deportivo Madryn - Godoy Cruz?

Mecz Prim B Nacional zakończył się wynikiem Deportivo Madryn 2:0 Godoy Cruz. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Deportivo Madryn - Godoy Cruz?

Deportivo Madryn strzela średnio 1,44 gola na mecz, a Godoy Cruz 1,12. Średnia goli w Prim B Nacional to 1,95, Over 2.5 pada w 32% meczów. BTTS notują w 56% (Deportivo Madryn) i 44% (Godoy Cruz) spotkań.

W jakiej formie są Deportivo Madryn i Godoy Cruz?

W ostatnich 5 meczach Deportivo Madryn ma bilans 3-2-0 (2,20 pkt/mecz), a Godoy Cruz 4-0-1 (2,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Deportivo Madryn - Godoy Cruz?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.