Gruzja - Erovnuli LigaDane aktualne na 15 października 2026

Dinamo Tbilisi - Rustavi: statystyki meczu

Herb Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
0 : 3do przerwy 0:3
Herb Rustavi
Rustavi

Dinamo Tbilisi - Rustavi: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Dinamo Tbilisi zagrał z Rustavi w rozgrywkach Erovnuli Liga (Gruzja). Spotkanie rozegrano 15 sierpnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3.

Aktualna forma

Dinamo Tbilisi ma bilans 4-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.40 pkt/mecz. Rustavi ma w tym samym okresie bilans 4-0-1 oraz 2.40 pkt/mecz. Rustavi ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.75 wobec 1.70.

Statystyki bramek

Dinamo Tbilisi strzela średnio 1.65 gola i traci 1.10 gola na mecz. Rustavi strzela średnio 1.15 gola i traci 0.90 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.54 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 65% meczów Dinamo Tbilisi i w 50% meczów Rustavi. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 45% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 53%.

xG, strzały i styl

Dinamo Tbilisi ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.85 wobec 1.34. Dinamo Tbilisi oddaje średnio 15.2 strzału, a Rustavi 10.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Dinamo Tbilisi prowadzi do przerwy w 25% meczów, a Rustavi w 40%. Dinamo Tbilisi zdobywa po przerwie średnio 0.75 gola, a Rustavi 0.60. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 70% i 75% ich spotkań.

Gole według minut

Dinamo Tbilisi najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (7 goli). Rustavi najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (6 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Erovnuli Liga: 2.54 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.35 gola, a goście 1.18. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Dinamo Tbilisi ma wyraźniejsze argumenty w warunkach domowych: strzela średnio 1,5 gola przy xG 1,83, podczas gdy Rustavi na wyjazdach zdobywa tylko 0,8 bramki i tworzy sytuacje warte 1,39 xG. Gospodarze oddają też więcej strzałów, 15,2 wobec 11,3, oraz celniej kierują piłkę w światło bramki średnio 5,2 razy na mecz przy 3,2 próbach celnych gości. Rustavi przystępuje jednak do spotkania w dobrej bieżącej dyspozycji, wygrywając 4 z ostatnich 5 meczów i tracąc w nich zaledwie 5 goli, dlatego nie można lekceważyć ich szans. Bilans wyjazdowy lidera jest mimo to mało przekonujący: tylko 20% zwycięstw, 50% remisów i ujemny bilans bramkowy -3, co wraz z przewagą Dinama w kreowaniu okazji wskazuje na ostrożne zwycięstwo gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Sygnał dla BTTS „nie” wynika przede wszystkim z defensywy Dinama Tbilisi, które zachowało czyste konto w 60% spotkań i traci średnio tylko 0,7 gola na mecz. Rustavi zdobywa sezonowo zaledwie 0,8 gola na spotkanie, a w 40% meczów nie strzelało ani razu, co zwiększa ryzyko, że goście nie odpowiedzą bramką. Dinamo ma też niski, 40-procentowy odsetek meczów z golem obu stron, wyraźnie poniżej 57% dla całej ligi, choć Rustavi notuje 60%. Ostatnie pięć występów daje argument za większą ostrożnością, ponieważ Dinamo traciło wtedy 2,0 gola na mecz, ale forma Rustavi w defensywie pozostaje solidna ze średnią 1,0 straconego gola. Wyższe ostatnie xG gospodarzy, 1,89, oraz gości, 1,61, utrzymuje szansę BTTS na istotnym poziomie, jednak sezonowa nieskuteczność Rustavi i bardzo częste czyste konta Dinama minimalnie mocniej wspierają scenariusz, w którym co najmniej jedna drużyna nie strzeli.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Dinamo Tbilisi zdobywa u siebie średnio 1.5 gola i traci tylko 0.7, podczas gdy Rustavi na wyjazdach strzela przeciętnie 0.8 bramki. Defensywa gospodarzy zachowała czyste konto w 60% spotkań, a goście nie zdobyli gola w 40% swoich meczów, co wyraźnie ogranicza potencjał na otwarte widowisko. W całym sezonie ponad 3.5 gola padło tylko w 10% meczów Dinama i w żadnym spotkaniu Rustavi, przy odpowiednio 90% i 100% wyników poniżej tej granicy. Ostatnie pięć meczów było nieco bardziej ofensywne, ponieważ obie drużyny notowały over 2.5 w 60% przypadków, jednak nadal nie podważa to bardzo mocnego trendu niskiej liczby bramek powyżej trzech. Prognoza 2.40 gola wskazuje na przewagę zakładu poniżej 3.5 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Dinamo Tbilisi ma wyraźnie lepszy bilans sezonowy: wygrywa 80% spotkań i zdobywa średnio 2,4 punktu na mecz, podczas gdy Rustavi zwycięża w 20% meczów przy średniej 1,1 punktu. Gospodarze prowadzili do przerwy w 50% spotkań, a Rustavi tylko w 30%; dodatkowo Dinamo strzela przed przerwą średnio 0,8 gola wobec 0,3 gola gości. Przewagę gospodarzy wzmacnia obrona, która zachowuje czyste konto w 60% meczów, podczas gdy Rustavi nie zdobywa bramki w 40% występów. Forma gości jest jednak istotnym czynnikiem ryzyka, bo wygrali 4 z ostatnich 5 meczów, dlatego znaczną alternatywą pozostaje remis do przerwy i wygrana Dinama po zmianie stron. Mimo tego najbardziej prawdopodobny jest wariant 1/1, ponieważ Dinamo łączy częste prowadzenie po pierwszej połowie z dużo silniejszym sezonowym bilansem zwycięstw.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 3
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

61Posiadanie piłki (%)39
Dinamo TbilisiRustavi
8Strzały13
Dinamo TbilisiRustavi
3Strzały celne6
Dinamo TbilisiRustavi
1.26xG1.62
Dinamo TbilisiRustavi
3Rzuty rożne4
Dinamo TbilisiRustavi
73Groźne ataki52
Dinamo TbilisiRustavi
12Faule13
Dinamo TbilisiRustavi
1Kartki1
Dinamo TbilisiRustavi

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Dinamo TbilisiRustavi
1.65Gole zdobyte / mecz1.15
Dinamo TbilisiRustavi
1.1Gole stracone / mecz0.9
Dinamo TbilisiRustavi
51%Średnie posiadanie45%
Dinamo TbilisiRustavi
5.45Strzały celne / mecz3.45
Dinamo TbilisiRustavi

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

15.2Strzały na mecz10.55
Dinamo TbilisiRustavi
5.45Strzały celne3.45
Dinamo TbilisiRustavi
10.9%Skuteczność strzałów10.9%
Dinamo TbilisiRustavi
51%Posiadanie piłki45%
Dinamo TbilisiRustavi
1.85xG tworzone1.34
Dinamo TbilisiRustavi
1.31xG dopuszczone1.24
Dinamo TbilisiRustavi

Jakość strzelania

Dinamo Tbilisi: OfensywnyRustavi: Zbalansowany
Dinamo TbilisiRustavi
Celność (strzały w światło bramki)36%33%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.300.33

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Dinamo Tbilisi
WLWWW
Rozkład wyników w sezonie
45% Z35% R20% P
Sezon (Z-R-P)
9-7-4
1.70 pkt / mecz · bilans bramek +11
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-3-3
Ostatnie 5 u siebie
4-0-1
WWLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 3.2Gole stracone: 1.6xG: 2.35xG rywali: 1.29BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Rustavi
WWWLW
Rozkład wyników w sezonie
50% Z25% R25% P
Sezon (Z-R-P)
10-5-5
1.75 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-5-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-2-2
DDLWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.0xG: 1.17xG rywali: 1.28BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Dinamo Tbilisi wypada o 43% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.65 gola / mecz - Dinamo Tbilisi · 1.15 gola / mecz - Rustavi

Rustavi wypada o 22% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.1 gola / mecz - Dinamo Tbilisi · 0.9 gola / mecz - Rustavi

Profil strzelecki Dinamo Tbilisi: mocny

Dinamo Tbilisi strzela w 70% swoich meczów (14 z 20 meczów), a Rustavi kończy z czystym kontem 40% spotkań (8 z 20 meczów).

Profil strzelecki Rustavi: bardzo mocny

Rustavi strzela w 80% swoich meczów (16 z 20 meczów), a Dinamo Tbilisi kończy z czystym kontem 25% spotkań (5 z 20 meczów).

33Gole zdobyte (sezon)23
Dinamo TbilisiRustavi
22Gole stracone (sezon)18
Dinamo TbilisiRustavi
2.75Średnia goli w meczu2.05
Dinamo TbilisiRustavi
16Gole zdobyte (ost. 5)6
Dinamo TbilisiRustavi
8Gole stracone (ost. 5)5
Dinamo TbilisiRustavi

Jak często strzelają minimum...

70%1 gol80%
Dinamo TbilisiRustavi
55%2 gole30%
Dinamo TbilisiRustavi
15%3 gole5%
Dinamo TbilisiRustavi
10%4 gole0%
Dinamo TbilisiRustavi

Jak często tracą minimum...

75%1 gol60%
Dinamo TbilisiRustavi
30%2 gole20%
Dinamo TbilisiRustavi
5%3 gole10%
Dinamo TbilisiRustavi
0%4 gole0%
Dinamo TbilisiRustavi

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

58%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

30%BTTS do przerwy10%
Dinamo TbilisiRustavi
5%BTTS w obu połowach0%
Dinamo TbilisiRustavi
30%Gol w obu połowach15%
Dinamo TbilisiRustavi

BTTS a liczba goli

60%Min. 3 gole i BTTS35%
Dinamo TbilisiRustavi
0%Min. 3 gole bez BTTS10%
Dinamo TbilisiRustavi
100%BTTS - ostatnie 540%
Dinamo TbilisiRustavi

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

70%Min. 1 gol do przerwy55%
Dinamo TbilisiRustavi
55%Min. 2 gole do przerwy10%
Dinamo TbilisiRustavi
25%Min. 3 gole do przerwy5%
Dinamo TbilisiRustavi

2. połowa

70%Min. 1 gol po przerwie75%
Dinamo TbilisiRustavi
25%Min. 2 gole po przerwie45%
Dinamo TbilisiRustavi
10%Min. 3 gole po przerwie10%
Dinamo TbilisiRustavi

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Rustavi wypada o 40% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.25 pkt / mecz - Dinamo Tbilisi · 1.75 pkt / mecz - Rustavi

Dinamo Tbilisi - stan meczu do przerwy
25% prowadzi50% remis25% przegrywa
Rustavi - stan meczu do przerwy
40% prowadzi55% remis5% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.25Punkty na mecz (1. poł.)1.75
Dinamo TbilisiRustavi
0.9Gole zdobyte (1. poł.)0.55
Dinamo TbilisiRustavi
0.7Gole stracone (1. poł.)0.2
Dinamo TbilisiRustavi
1.6Średnia goli w meczu (1. poł.)0.75
Dinamo TbilisiRustavi
55%Czyste konto do przerwy85%
Dinamo TbilisiRustavi
45%Bez gola do przerwy50%
Dinamo TbilisiRustavi

Po przerwie (2. połowa)

1.55Punkty na mecz (2. poł.)1.2
Dinamo TbilisiRustavi
0.75Gole zdobyte (2. poł.)0.6
Dinamo TbilisiRustavi
0.4Gole stracone (2. poł.)0.7
Dinamo TbilisiRustavi
1.15Średnia goli w meczu (2. poł.)1.3
Dinamo TbilisiRustavi
60%Czyste konto po przerwie50%
Dinamo TbilisiRustavi
55%Bez gola po przerwie55%
Dinamo TbilisiRustavi

Dinamo Tbilisi - wyniki drugich połów

40% Z35% R25% P
25
Punkty do przerwy
18
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
31
Punkty 2. połowa
+7
Bilans bramek (2. poł.)
1.25
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia180%

Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 45%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.3

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Rustavi - wyniki drugich połów

25% Z45% R30% P
35
Punkty do przerwy
11
Gole do przerwy
+7
Bilans bramek (1. poł.)
24
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.75
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia125%

Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Dinamo Tbilisi - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.803.00
Gole zdobyte / mecz1.02.2
Gole stracone / mecz1.20.4
Średnia goli w meczu2.22.6
1 gol100%100%
2 gole60%80%
3 gole40%40%
Czyste konto20%60%
Bez gola60%0%
Bilans bramek-1+9
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 100% wygrana - 0% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 5
Rustavi - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.601.60
Gole zdobyte / mecz0.40.8
Gole stracone / mecz0.20.8
Średnia goli w meczu0.61.6
1 gol60%80%
2 gole0%60%
3 gole0%20%
Czyste konto80%60%
Bez gola60%40%
Bilans bramek+10
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Dinamo Tbilisi
ZdobyteStracone
6
5
0-15
5
2
16-30
7
7
31-45
3
2
46-60
7
3
61-75
5
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (7 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (7). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

Rustavi
ZdobyteStracone
5
1
0-15
4
1
16-30
2
2
31-45
2
6
46-60
4
4
61-75
6
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (6 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (6). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.40
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.3 : 1.1
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
94%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
58%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+4%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
56%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
6%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 17 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Dinamo Tbilisi

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.54
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-7.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.20
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.21
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
122%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
93%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.70
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
15% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 18% pada w pierwszym kwadransie.
15%

Rustavi

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.10
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.15
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.19
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.34
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
97%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
67%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.65
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.0
Gole w końcówce
26% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 22% pada w pierwszym kwadransie.
26%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Erovnuli Liga).

Drużyny na tle ligi

Dinamo TbilisiLigaRustavi
Średnia goli w meczu▲ 2.752.54▼ 2.05
Obie drużyny strzeliły▲ 65%58%▼ 50%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 60%53%▼ 45%
Czyste konta▼ 25%27%▲ 40%
Gol do przerwy▲ 70%67%▼ 55%
Gol po przerwie▼ 70%72%▲ 75%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.54
Średnia goli na mecz
58%
Obie drużyny strzeliły
53%
Min. 3 gole (Over 2.5)
27%
Czyste konta
1.35
Gole gospodarzy / mecz
1.18
Gole gości / mecz
+14%
Przewaga ataku u siebie
+13%
Przewaga defensywy u siebie
+10%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
67%
1 gol
35%
2 gole
11%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
72%
1 gol
43%
2 gole
13%
3 gole
7%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Dinamo TbilisiŻółta kartkaLyes Houri
  2. RustaviGolPrince OseiAsysta: Yuta Nakano
  3. RustaviZmianaWszedł: Giorgi ChkheidzeZszedł: Prince Osei
  4. Dinamo TbilisiZmianaWszedł: Koba KakashviliZszedł: Barnes Osei
  5. RustaviŻółta kartkaIrakli Iakobidze
  6. RustaviZmianaWszedł: Nika JaparidzeZszedł: Kevin William Ceijas

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Dinamo Tbilisi 1 - 1 - 0 Rustavi. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Dinamo Tbilisi - Rustavi?

Mecz Erovnuli Liga zakończył się wynikiem Dinamo Tbilisi 0:3 Rustavi. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Dinamo Tbilisi - Rustavi?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Dinamo Tbilisi wygrał 1, Rustavi 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Dinamo Tbilisi - Rustavi?

Dinamo Tbilisi strzela średnio 1,65 gola na mecz, a Rustavi 1,15. Średnia goli w Erovnuli Liga to 2,54, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 65% (Dinamo Tbilisi) i 50% (Rustavi) spotkań.

W jakiej formie są Dinamo Tbilisi i Rustavi?

W ostatnich 5 meczach Dinamo Tbilisi ma bilans 4-0-1 (2,40 pkt/mecz), a Rustavi 4-0-1 (2,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Dinamo Tbilisi - Rustavi?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.