Dravinja - Bilje: statystyki meczu
Dravinja - Bilje: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Dravinja zagrał z Bilje w rozgrywkach 2. SNL (Słowenia). Spotkanie rozegrano 16 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Štadion Dobrava. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.
Aktualna forma
Dravinja ma bilans 0-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.00 pkt/mecz. Bilje ma w tym samym okresie bilans 1-0-0 oraz 3.00 pkt/mecz. Bilje ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 0.00.
Statystyki bramek
Dravinja strzela średnio 0.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Bilje strzela średnio 2.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.40 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 0% meczów Dravinja i w 100% meczów Bilje. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 33%, a Over 2.5 wynosi 53%.
xG, strzały i styl
Dravinja ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.69 wobec 0.00. Dravinja oddaje średnio 11.0 strzału, a Bilje 2.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Dravinja prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Bilje w 100%. Dravinja zdobywa po przerwie średnio 0.00 gola, a Bilje 1.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
Dravinja najczęściej strzela w przedziale 0-15 (0 goli). Bilje najczęściej strzela w przedziale 16-30 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla 2. SNL: 2.40 gola na mecz, BTTS 33% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.33 gola, a goście 1.07. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 1.50, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Dravinja ma wyraźnie lepszy rytm w ostatnich pięciu spotkaniach: odniosła 3 zwycięstwa, raz zremisowała i zdobyła łącznie 6 bramek. Bilje w tym samym okresie wygrało tylko 2 razy, poniosło 3 porażki i strzeliło 5 goli, a średnia punktowa wynosi 1,2 wobec 2,0 u gospodarzy. Defensywa Dravinji również wygląda stabilniej, ponieważ w pięciu ostatnich meczach straciła 4 bramki, podczas gdy Bilje dopuściło do utraty 5. Goście zaczęli bieżący sezon od wygranej 2:1, lecz przewaga gospodarzy w świeżej formie i skuteczności daje Dravinji nieco większe szanse na zwycięstwo. Ograniczona liczba danych z meczów domowych i wyjazdowych podnosi jednak prawdopodobieństwo remisu.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Silniejszy sygnał wskazuje na BTTS Nie, ponieważ w lidze oba zespoły zdobywają bramkę tylko w 25% spotkań, a czyste konta pojawiają się aż w 88% meczów. Bilje w ostatnich 5 meczach strzelało średnio 1,0 gola, ale jego xG wynosi zaledwie 0,91, co ogranicza wiarygodność scenariusza z golem gości. Dravinja traciła w tym okresie tylko 0,8 gola na mecz, podczas gdy Bilje notowało BTTS w 40% ostatnich spotkań, wobec 60% u gospodarzy. Gospodarze mają lepszy potencjał ofensywny, z xG 1,50 i średnią 1,2 strzelonego gola, dlatego najbardziej prawdopodobny jest wariant, w którym to oni trafią, a co najmniej jedna drużyna pozostanie bez bramki.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Ostatnie pięć spotkań Dravinji przyniosło średnio 2,0 gola, ponieważ zespół strzelił 1,2 i stracił 0,8 bramki na mecz, natomiast mecze Bilje również dawały przeciętnie 2,0 trafienia. W obu przypadkach tylko 40% z ostatnich pięciu meczów przekraczało granicę 2,5 gola, co ogranicza perspektywę otwartego spotkania. Dravinja tworzyła wprawdzie sytuacje warte średnio 1,50 xG, ale Bilje dopuszczało rywali do 1,17 xG, podczas gdy ofensywne xG gości wynosi jedynie 0,91. Przewidywany rozkład 1,15 gola dla gospodarzy i 0,90 dla gości daje łącznie 2,05 bramki, niemal dokładnie przy średniej ligi wynoszącej 2,0. Najsilniejszym wyborem jest under 3,5, ponieważ do czterech goli potrzebny byłby wynik wyraźnie powyżej ostatniej produkcji obu drużyn.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszy scenariusz to remis do przerwy i wygrana Dravinji, ponieważ w ostatnich pięciu meczach oba zespoły remisowały po 45 minutach w 40% spotkań. Dravinja zdobywała w tym okresie średnio tylko 0,4 gola przed przerwą, ale po zmianie stron poprawiała wynik do 0,8 gola, podczas gdy Bilje po przerwie trafiało średnio zaledwie 0,4 raza. Gospodarze wygrali 60% ostatnich pięciu spotkań i tracili średnio 0,8 gola na mecz, natomiast Bilje przegrało 60% meczów przy średnio 1,0 straconego gola. Dodatkowo w 80% ostatnich spotkań obu drużyn druga połowa przynosiła co najmniej jednego gola, co sprzyja rozstrzygnięciu po przerwie. Przewaga Dravinji jest wyraźniejsza w końcowym wyniku niż w otwarciu meczu, dlatego wariant X/1 otrzymuje najwyższe prawdopodobieństwo.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Dravinja | Bilje | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 36% | 100% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.15 | 0.00 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.00 | 1.00 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Dravinja strzela w 0% swoich meczów (0 z 1 meczów), a Bilje kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 1 meczów).
Bilje strzela w 100% swoich meczów (1 z 1 meczów), a Dravinja kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 1 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Dravinja
Over / Under - Bilje
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Bilje wypada o 200% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1 pkt / mecz - Dravinja · 3 pkt / mecz - Bilje
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Dravinja - wyniki drugich połów
Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Bilje - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 100% meczów, a wygrywa 100%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 0.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.0 | 0.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 0.0 | 1.0 |
| 1 gol | 0% | 100% |
| 2 gole | 0% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 0% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Bilans bramek | 0 | -1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 3.00 | 1.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 0% | 100% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 0% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Bilans bramek | +1 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najwięcej tracą w 76-90 (1). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (1 gol). Najwięcej tracą w 46-60 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Dravinja
Bilje
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (2. SNL).
Drużyny na tle ligi
| Dravinja | Liga | Bilje | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 1.00 | 2.40 | ▲ 3.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 0% | 33% | ▲ 100% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 0% | 53% | ▲ 100% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 37% | ▼ 0% |
| Gol do przerwy | ▼ 0% | 67% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 87% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Dravinja 1 - 0 - 1 Bilje. Średnia goli 1.50, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Dravinja - Bilje?
Mecz 2. SNL zakończył się wynikiem Dravinja 1:3 Bilje. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Dravinja - Bilje?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Dravinja wygrał 1, Bilje 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 1,50, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Dravinja - Bilje?
Dravinja strzela średnio 0,00 gola na mecz, a Bilje 2,00. Średnia goli w 2. SNL to 2,40, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 0% (Dravinja) i 100% (Bilje) spotkań.
W jakiej formie są Dravinja i Bilje?
W ostatnich 5 meczach Dravinja ma bilans 0-0-1 (0,00 pkt/mecz), a Bilje 1-0-0 (3,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Dravinja - Bilje?
Statystyczne tło meczu Dravinja - Bilje — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


