Niemcy - BundesligaURSAPHARM-Arena an der KaiserlindeDane aktualne na 14 października 2026

Elversberg - Augsburg: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Elversberg - Augsburg: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Elversberg zagra z Augsburg w rozgrywkach Bundesliga (Niemcy). Mecz zaplanowano na 17 października 2026. Miejscem spotkania jest URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde.

Aktualna forma

Elversberg ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Augsburg ma w tym samym okresie bilans 2-2-1 oraz 1.60 pkt/mecz. Augsburg ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.60 wobec 1.40.

Statystyki bramek

Elversberg strzela średnio 1.60 gola i traci 1.60 gola na mecz. Augsburg strzela średnio 2.60 gola i traci 1.60 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.82 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 60% meczów Elversberg i w 80% meczów Augsburg. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 60%, a Over 2.5 wynosi 78%.

xG, strzały i styl

Augsburg ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.55 wobec 1.14. Elversberg oddaje średnio 9.6 strzału, a Augsburg 13.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Elversberg prowadzi do przerwy w 20% meczów, a Augsburg w 60%. Elversberg zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Augsburg 2.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 80% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Elversberg najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Augsburg najczęściej strzela w przedziale 46-60 (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Bundesliga: 3.82 gola na mecz, BTTS 60% i Over 2.5 78%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 2.36 gola, a goście 1.47. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Przed meczem

Kursy 1X2

(2.38)
(3.99)
(2.90)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

ElversbergAugsburg
1.6Gole zdobyte / mecz2.6
ElversbergAugsburg
1.6Gole stracone / mecz1.6
ElversbergAugsburg
45%Średnie posiadanie38%
ElversbergAugsburg
4Strzały celne / mecz6.8
ElversbergAugsburg

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

9.6Strzały na mecz13.6
ElversbergAugsburg
4Strzały celne6.8
ElversbergAugsburg
16.7%Skuteczność strzałów19.1%
ElversbergAugsburg
45%Posiadanie piłki38%
ElversbergAugsburg
1.14xG tworzone1.55
ElversbergAugsburg
2.14xG dopuszczone2.45
ElversbergAugsburg

Jakość strzelania

Elversberg: KontratakującyAugsburg: Kontratakujący
ElversbergAugsburg
Celność (strzały w światło bramki)42%50%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.400.38

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Augsburg wypada o 14% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.4 pkt / mecz - Elversberg · 1.6 pkt / mecz - Augsburg

Elversberg
WWLDL
Rozkład wyników w sezonie
40% Z20% R40% P
Sezon (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz · bilans bramek 0
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 u siebie
1-0-1
WL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.6xG: 1.14xG rywali: 2.14BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Augsburg
WWDLD
Rozkład wyników w sezonie
40% Z40% R20% P
Sezon (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-1
WL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.6Gole stracone: 1.6xG: 1.55xG rywali: 2.45BTTS: 80%Over 2.5: 100%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Augsburg wypada o 63% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.6 gola / mecz - Elversberg · 2.6 gola / mecz - Augsburg

Profil strzelecki Elversberg: mocny

Elversberg strzela w 60% swoich meczów (3 z 5 meczów), a Augsburg kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).

Profil strzelecki Augsburg: bardzo mocny

Augsburg strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Elversberg kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).

8Gole zdobyte (sezon)13
ElversbergAugsburg
8Gole stracone (sezon)8
ElversbergAugsburg
3.2Średnia goli w meczu4.2
ElversbergAugsburg
8Gole zdobyte (ost. 5)13
ElversbergAugsburg
8Gole stracone (ost. 5)8
ElversbergAugsburg

Jak często strzelają minimum...

60%1 gol100%
ElversbergAugsburg
40%2 gole100%
ElversbergAugsburg
40%3 gole40%
ElversbergAugsburg
20%4 gole20%
ElversbergAugsburg

Jak często tracą minimum...

80%1 gol80%
ElversbergAugsburg
60%2 gole60%
ElversbergAugsburg
20%3 gole20%
ElversbergAugsburg
0%4 gole0%
ElversbergAugsburg

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

20%BTTS do przerwy0%
ElversbergAugsburg
20%BTTS w obu połowach0%
ElversbergAugsburg
40%Gol w obu połowach60%
ElversbergAugsburg

BTTS a liczba goli

60%Min. 3 gole i BTTS80%
ElversbergAugsburg
0%Min. 3 gole bez BTTS20%
ElversbergAugsburg
60%BTTS - ostatnie 580%
ElversbergAugsburg

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

60%Min. 1 gol do przerwy100%
ElversbergAugsburg
40%Min. 2 gole do przerwy0%
ElversbergAugsburg
20%Min. 3 gole do przerwy0%
ElversbergAugsburg

2. połowa

80%Min. 1 gol po przerwie100%
ElversbergAugsburg
60%Min. 2 gole po przerwie100%
ElversbergAugsburg
40%Min. 3 gole po przerwie80%
ElversbergAugsburg

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Augsburg wypada o 80% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1 pkt / mecz - Elversberg · 1.8 pkt / mecz - Augsburg

Elversberg - stan meczu do przerwy
20% prowadzi40% remis40% przegrywa
Augsburg - stan meczu do przerwy
60% prowadzi0% remis40% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1.8
ElversbergAugsburg
0.6Gole zdobyte (1. poł.)0.6
ElversbergAugsburg
0.6Gole stracone (1. poł.)0.4
ElversbergAugsburg
1.2Średnia goli w meczu (1. poł.)1
ElversbergAugsburg
60%Czyste konto do przerwy60%
ElversbergAugsburg
60%Bez gola do przerwy40%
ElversbergAugsburg

Po przerwie (2. połowa)

1Punkty na mecz (2. poł.)1.8
ElversbergAugsburg
1Gole zdobyte (2. poł.)2
ElversbergAugsburg
1Gole stracone (2. poł.)1.2
ElversbergAugsburg
2Średnia goli w meczu (2. poł.)3.2
ElversbergAugsburg
20%Czyste konto po przerwie40%
ElversbergAugsburg
40%Bez gola po przerwie0%
ElversbergAugsburg

Elversberg - wyniki drugich połów

20% Z40% R40% P
5
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
5
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.4

Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Augsburg - wyniki drugich połów

60% Z0% R40% P
9
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
9
Punkty 2. połowa
+4
Bilans bramek (2. poł.)
1.80
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia67%

Prowadzi do przerwy w 60% meczów, a wygrywa 40%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.8

Traci po przerwie o 0.8 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Elversberg - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.61.0
Gole stracone / mecz0.61.0
Średnia goli w meczu1.22.0
1 gol60%80%
2 gole40%60%
3 gole20%40%
Czyste konto60%20%
Bez gola60%40%
Bilans bramek00
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3
Augsburg - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.80
Gole zdobyte / mecz0.62.0
Gole stracone / mecz0.41.2
Średnia goli w meczu1.03.2
1 gol100%100%
2 gole0%100%
3 gole0%80%
Czyste konto60%40%
Bez gola40%0%
Bilans bramek+1+4
Do przerwy: 60% prowadzi - 0% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 0% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Elversberg
ZdobyteStracone
2
1
0-15
1
1
16-30
0
1
31-45
1
1
46-60
2
1
61-75
2
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Augsburg
ZdobyteStracone
1
1
0-15
2
1
16-30
0
0
31-45
5
1
46-60
2
1
61-75
3
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (5 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.70
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 2.1
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
97%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
70%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
60%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Elversberg

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-1.00
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.00
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.46
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.54
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
68%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
109%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Augsburg

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.90
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.90
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+1.05
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.85
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
177%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
68%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.4
Gole w końcówce
23% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
23%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Bundesliga).

Drużyny na tle ligi

ElversbergLigaAugsburg
Średnia goli w meczu▼ 3.203.82▲ 4.20
Obie drużyny strzeliły• 60%60%▲ 80%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 60%78%▲ 100%
Czyste konta▼ 20%23%▼ 20%
Gol do przerwy▼ 60%87%▲ 100%
Gol po przerwie▼ 80%89%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.82
Średnia goli na mecz
60%
Obie drużyny strzeliły
78%
Min. 3 gole (Over 2.5)
23%
Czyste konta
2.36
Gole gospodarzy / mecz
1.47
Gole gości / mecz
+61%
Przewaga ataku u siebie
+38%
Przewaga defensywy u siebie
+22%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
87%
1 gol
42%
2 gole
16%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
89%
1 gol
71%
2 gole
49%
3 gole
22%
4 gole

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Elversberg i Augsburg?

Elversberg zagra z Augsburg 17 października 2026 w rozgrywkach Bundesliga na stadionie URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Elversberg - Augsburg?

Elversberg strzela średnio 1,60 gola na mecz, a Augsburg 2,60. Średnia goli w Bundesliga to 3,82, Over 2.5 pada w 78% meczów. BTTS notują w 60% (Elversberg) i 80% (Augsburg) spotkań.

W jakiej formie są Elversberg i Augsburg?

W ostatnich 5 meczach Elversberg ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Augsburg 2-2-1 (1,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Elversberg - Augsburg?

Statystyczne tło meczu Elversberg - Augsburg — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.