Słowacja - Super LigaDane aktualne na 16 października 2026

FK Košice - Komárno: statystyki meczu

Herb FK Košice
FK Košice
1 : 1do przerwy 0:1
Herb Komárno
Komárno

FK Košice - Komárno: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

FK Košice zagrał z Komárno w rozgrywkach Super Liga (Słowacja). Spotkanie rozegrano 10 października 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

FK Košice ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Komárno ma w tym samym okresie bilans 0-3-2 oraz 0.60 pkt/mecz. FK Košice ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.50 wobec 0.56.

Statystyki bramek

FK Košice strzela średnio 2.63 gola i traci 2.25 gola na mecz. Komárno strzela średnio 0.89 gola i traci 1.56 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.42 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 75% meczów FK Košice i w 78% meczów Komárno. Over 2.5 padał odpowiednio w 88% i 56% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 62%, a Over 2.5 wynosi 67%.

xG, strzały i styl

FK Košice ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.82 wobec 1.45. FK Košice oddaje średnio 16.1 strzału, a Komárno 12.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

FK Košice prowadzi do przerwy w 63% meczów, a Komárno w 33%. FK Košice zdobywa po przerwie średnio 0.88 gola, a Komárno 0.44. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 88% i 89% ich spotkań.

Gole według minut

FK Košice najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (6 goli). Komárno najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Super Liga: 3.42 gola na mecz, BTTS 62% i Over 2.5 67%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.83 gola, a goście 1.60. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 4 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 3-0-1, średnia goli wynosi 3.50, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

FK Košice jest faworytem: u siebie wygrywa 50% spotkań i strzela średnio 2,25 gola, podczas gdy Komárno na wyjazdach jeszcze nie wygrało i zdobywa średnio 1,2 bramki. Gospodarze mają też przewagę w jakości sytuacji — ich domowe xG wynosi 1,90 wobec 1,41 gości na wyjazdach, a średnia celnych strzałów to odpowiednio 5,75 i 3,4. W ostatnich pięciu meczach Košice zdobyły 16 bramek i odniosły 3 zwycięstwa, podczas gdy Komárno strzeliło 6 goli i wygrało raz. Defensywa gospodarzy traci u siebie średnio 1,25 gola, nieco mniej niż goście na wyjazdach (1,4), co dodatkowo przemawia za wygraną Košic. Remis pozostaje jednak realnym zagrożeniem dla tego typu, ponieważ aż 80% wyjazdowych spotkań Komárna kończyło się podziałem punktów.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najmocniejszym sygnałem za golami obu drużyn jest to, że w meczach wyjazdowych Komárna BTTS występował w 100% przypadków, a goście nie zakończyli żadnego z nich bez strzelonej bramki. Obrona Košic traci u siebie średnio 1,75 gola, przy xG rywali na poziomie 1,94, co zwiększa szanse Komárna na trafienie. Z kolei goście tracą na wyjazdach średnio 1,4 gola, a Košice zdobyły 16 bramek w ostatnich 5 spotkaniach, więc również gospodarzom trudno odmówić szansy na gola. Ostrożność jest jednak potrzebna, ponieważ Košice nie strzelały w 50% meczów domowych, a ich średnia u siebie wynosi tylko 0,5 gola; mimo tego ryzyka dane nieznacznie wyraźniej wskazują na BTTS „tak”.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszy sygnał dotyczy przekroczenia 1,5 gola: taki wynik padł w 75% domowych meczów FK Košice i 100% wyjazdowych spotkań Komárna. Gospodarze strzelają u siebie tylko 0,5 gola na mecz, ale ich średnie xG wynosi 1,49, a goście tracą na wyjazdach średnio 1,4 gola. Komárno zdobywa na wyjazdach średnio 1,2 gola, podczas gdy FK Košice traci u siebie 1,75; dodatkowo wyjazdowe xG gości wynosi 1,41. Prognoza około 3,0 goli wspiera wybór powyżej 1,5, lecz linia 2,5 jest mniej pewna, ponieważ przekroczono ją w 75% domowych meczów gospodarzy, ale tylko w 40% wyjazdowych spotkań gości.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

FK Košice wygrało 3 z ostatnich 5 spotkań i strzelało w nich średnio 3,2 gola, podczas gdy Komárno wygrało raz i zdobywało średnio 1,2 gola. Gospodarze prowadzili do przerwy w 3 z tych 5 meczów, strzelając w pierwszej połowie średnio 2,0 gola wobec 0,6 gola Komárna. Po przerwie Košice zdobywało średnio 1,2 gola wobec 0,6 gola gości, co przemawia za utrzymaniem ewentualnego prowadzenia. Typ 1/1 osłabia jednak bilans meczów domowych Košic: średnio tylko 0,5 gola i 75% porażek, przy 80% remisów Komárna na wyjazdach. Mimo tego ryzyka niedawna przewaga gospodarzy zarówno przed przerwą, jak i po niej sprawia, że prowadzenie Košic do przerwy i ich końcowe zwycięstwo to pojedynczy najbardziej prawdopodobny scenariusz.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
1 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

48Posiadanie piłki (%)52
FK KošiceKomárno
18Strzały12
FK KošiceKomárno
6Strzały celne5
FK KošiceKomárno
1.94xG1.48
FK KošiceKomárno
6Rzuty rożne5
FK KošiceKomárno
54Groźne ataki51
FK KošiceKomárno
9Faule14
FK KošiceKomárno
2Kartki2
FK KošiceKomárno

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

FK KošiceKomárno
2.63Gole zdobyte / mecz0.89
FK KošiceKomárno
2.25Gole stracone / mecz1.56
FK KošiceKomárno
47%Średnie posiadanie52%
FK KošiceKomárno
6.5Strzały celne / mecz3.89
FK KošiceKomárno

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

16.13Strzały na mecz12
FK KošiceKomárno
6.5Strzały celne3.89
FK KošiceKomárno
16.3%Skuteczność strzałów7.4%
FK KošiceKomárno
47%Posiadanie piłki52%
FK KošiceKomárno
1.82xG tworzone1.45
FK KošiceKomárno
1.54xG dopuszczone1.75
FK KošiceKomárno

Jakość strzelania

FK Košice: KontratakującyKomárno: Zbalansowany
FK KošiceKomárno
Celność (strzały w światło bramki)40%32%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.400.23

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

FK Košice wypada o 133% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.4 pkt / mecz - FK Košice · 0.6 pkt / mecz - Komárno

FK Košice
LDWLW
Rozkład wyników w sezonie
38% Z38% R25% P
Sezon (Z-R-P)
3-3-2
1.50 pkt / mecz · bilans bramek +3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-1-1
Ostatnie 5 u siebie
2-1-1
DLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.0Gole stracone: 1.8xG: 1.75xG rywali: 1.40BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Komárno
LDDDL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z56% R44% P
Sezon (Z-R-P)
0-5-4
0.56 pkt / mecz · bilans bramek -6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-3-2
0.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-4-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-4-1
DDLDD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.4xG: 1.36xG rywali: 1.63BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

FK Košice wypada o 196% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2.63 gola / mecz - FK Košice · 0.89 gola / mecz - Komárno

Komárno wypada o 44% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

2.25 gola / mecz - FK Košice · 1.56 gola / mecz - Komárno

Profil strzelecki FK Košice: bardzo mocny

FK Košice strzela w 100% swoich meczów (8 z 8 meczów), a Komárno kończy z czystym kontem 11% spotkań (1 z 9 meczów).

Profil strzelecki Komárno: bardzo mocny

Komárno strzela w 78% swoich meczów (7 z 9 meczów), a FK Košice kończy z czystym kontem 25% spotkań (2 z 8 meczów).

21Gole zdobyte (sezon)8
FK KošiceKomárno
18Gole stracone (sezon)14
FK KošiceKomárno
4.88Średnia goli w meczu2.44
FK KošiceKomárno
10Gole zdobyte (ost. 5)5
FK KošiceKomárno
9Gole stracone (ost. 5)7
FK KošiceKomárno

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol78%
FK KošiceKomárno
88%2 gole11%
FK KošiceKomárno
50%3 gole0%
FK KošiceKomárno
25%4 gole0%
FK KošiceKomárno

Jak często tracą minimum...

75%1 gol89%
FK KošiceKomárno
75%2 gole56%
FK KošiceKomárno
38%3 gole11%
FK KošiceKomárno
25%4 gole0%
FK KošiceKomárno

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

25%BTTS do przerwy11%
FK KošiceKomárno
25%BTTS w obu połowach11%
FK KošiceKomárno
38%Gol w obu połowach11%
FK KošiceKomárno

BTTS a liczba goli

75%Min. 3 gole i BTTS44%
FK KošiceKomárno
13%Min. 3 gole bez BTTS11%
FK KošiceKomárno
60%BTTS - ostatnie 580%
FK KošiceKomárno

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

88%Min. 1 gol do przerwy78%
FK KošiceKomárno
88%Min. 2 gole do przerwy11%
FK KošiceKomárno
50%Min. 3 gole do przerwy0%
FK KošiceKomárno

2. połowa

88%Min. 1 gol po przerwie89%
FK KošiceKomárno
75%Min. 2 gole po przerwie56%
FK KošiceKomárno
38%Min. 3 gole po przerwie11%
FK KošiceKomárno

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

FK Košice wypada o 50% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

2 pkt / mecz - FK Košice · 1.33 pkt / mecz - Komárno

FK Košice - stan meczu do przerwy
63% prowadzi13% remis25% przegrywa
Komárno - stan meczu do przerwy
33% prowadzi33% remis33% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

2Punkty na mecz (1. poł.)1.33
FK KošiceKomárno
1.75Gole zdobyte (1. poł.)0.44
FK KošiceKomárno
0.63Gole stracone (1. poł.)0.44
FK KošiceKomárno
2.38Średnia goli w meczu (1. poł.)0.89
FK KošiceKomárno
63%Czyste konto do przerwy56%
FK KošiceKomárno
25%Bez gola do przerwy56%
FK KošiceKomárno

Po przerwie (2. połowa)

0.88Punkty na mecz (2. poł.)0.67
FK KošiceKomárno
0.88Gole zdobyte (2. poł.)0.44
FK KošiceKomárno
1.63Gole stracone (2. poł.)1.11
FK KošiceKomárno
2.5Średnia goli w meczu (2. poł.)1.56
FK KošiceKomárno
38%Czyste konto po przerwie22%
FK KošiceKomárno
38%Bez gola po przerwie56%
FK KošiceKomárno

FK Košice - wyniki drugich połów

25% Z13% R63% P
16
Punkty do przerwy
14
Gole do przerwy
+9
Bilans bramek (1. poł.)
7
Punkty 2. połowa
-6
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia60%

Prowadzi do przerwy w 63% meczów, a wygrywa 38%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+1.0

Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Komárno - wyniki drugich połów

11% Z33% R56% P
12
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
6
Punkty 2. połowa
-6
Bilans bramek (2. poł.)
1.33
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia0%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 0%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.7

Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

FK Košice - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.40
Gole zdobyte / mecz1.20.8
Gole stracone / mecz0.81.0
Średnia goli w meczu2.01.8
1 gol80%80%
2 gole80%60%
3 gole40%20%
Czyste konto60%60%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+2-1
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 6
Komárno - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.800.40
Gole zdobyte / mecz0.60.4
Gole stracone / mecz0.21.2
Średnia goli w meczu0.81.6
1 gol60%80%
2 gole20%60%
3 gole0%20%
Czyste konto80%20%
Bez gola40%60%
Bilans bramek+2-4
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 40% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

FK Košice
ZdobyteStracone
4
2
0-15
4
2
16-30
6
1
31-45
1
6
46-60
2
5
61-75
4
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (6 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (6). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

Komárno
ZdobyteStracone
1
1
0-15
1
1
16-30
2
2
31-45
0
2
46-60
2
5
61-75
2
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (5). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.67
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
2.1 : 1.6
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
107%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
77%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-4%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
78%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

FK Košice

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.28
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.10
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.81
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.71
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
144%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
141%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.10
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.9
Gole w końcówce
19% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 19% pada w pierwszym kwadransie.
19%

Komárno

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.30
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.37
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.56
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.19
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
56%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
85%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.04
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 13% pada w pierwszym kwadransie.
25%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Super Liga).

Drużyny na tle ligi

FK KošiceLigaKomárno
Średnia goli w meczu▲ 4.883.42▼ 2.44
Obie drużyny strzeliły▲ 75%62%▲ 78%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 88%67%▼ 56%
Czyste konta▲ 25%20%▼ 11%
Gol do przerwy▲ 88%81%▼ 78%
Gol po przerwie• 88%87%▲ 89%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.42
Średnia goli na mecz
62%
Obie drużyny strzeliły
67%
Min. 3 gole (Over 2.5)
20%
Czyste konta
1.83
Gole gospodarzy / mecz
1.60
Gole gości / mecz
+14%
Przewaga ataku u siebie
+13%
Przewaga defensywy u siebie
+9%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
81%
1 gol
42%
2 gole
23%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
87%
1 gol
60%
2 gole
23%
3 gole
17%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. FK KošiceZmianaWszedł: Miroslav SovičZszedł: Milan Dimun
  2. FK KošiceCzerwona kartkaAleksandar Kahvić
  3. KomárnoŻółta kartkaDominik Špiriak
  4. KomárnoZmianaWszedł: Martin ŠimkoZszedł: Filip Kiss
  5. FK KošiceZmianaWszedł: Kevor PalumetsZszedł: Dávid Gallovič
  6. KomárnoŻółta kartkaMartin Šimko
  7. FK KošiceGolMilan Simon RehusAsysta: Filip Lichý

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (4): FK Košice 3 - 0 - 1 Komárno. Średnia goli 3.50, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu FK Košice - Komárno?

Mecz Super Liga zakończył się wynikiem FK Košice 1:1 Komárno. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie FK Košice - Komárno?

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich FK Košice wygrał 3, Komárno 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,50, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem FK Košice - Komárno?

FK Košice strzela średnio 2,63 gola na mecz, a Komárno 0,89. Średnia goli w Super Liga to 3,42, Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS notują w 75% (FK Košice) i 78% (Komárno) spotkań.

W jakiej formie są FK Košice i Komárno?

W ostatnich 5 meczach FK Košice ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Komárno 0-3-2 (0,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz FK Košice - Komárno?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem FK Košice - Komárno: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.