Fluminense - Chapecoense: statystyki meczu
Fluminense - Chapecoense: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Fluminense zagrał z Chapecoense w rozgrywkach Serie A (Brazylia). Spotkanie rozegrano 26 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.
Aktualna forma
Fluminense ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Chapecoense ma w tym samym okresie bilans 0-1-4 oraz 0.20 pkt/mecz. Fluminense ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.92 wobec 0.73.
Statystyki bramek
Fluminense strzela średnio 1.75 gola i traci 1.25 gola na mecz. Chapecoense strzela średnio 1.00 gola i traci 2.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.59 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 75% meczów Fluminense i w 55% meczów Chapecoense. Over 2.5 padał odpowiednio w 58% i 36% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 55%, a Over 2.5 wynosi 47%.
xG, strzały i styl
Fluminense ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.70 wobec 1.25. Fluminense oddaje średnio 15.2 strzału, a Chapecoense 12.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Fluminense prowadzi do przerwy w 50% meczów, a Chapecoense w 0%. Fluminense zdobywa po przerwie średnio 0.92 gola, a Chapecoense 0.64. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 83% i 82% ich spotkań.
Gole według minut
Fluminense najczęściej strzela w przedziale 16-30 (5 goli). Chapecoense najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Serie A: 2.59 gola na mecz, BTTS 55% i Over 2.5 47%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.55 gola, a goście 1.04. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Fluminense jest wyraźnym faworytem, zwłaszcza u siebie — w meczach domowych zdobywają średnio 1,83 gola, notują 6,83 celnych strzałów i mają 59% posiadania, przy 83% wskaźniku zwycięstw u siebie. Chapecoense na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo: średnio tylko 0,25 gola na mecz, zaledwie 0,75 celnych strzału i w 75% wyjazdów nie zdobyli bramki. Różnica w jakości sytuacji potwierdza xG: Fluminense u siebie ma 1,83 xG wobec 0,76 xG gości na wyjeździe, a skuteczność strzałów to 11% kontra 3%, co sugeruje, że gospodarze dwukrotnie częściej tworzą i zamieniają okazje. Obrona Chapecoense jest podatna — tracą średnio 1,75 gola na wyjeździe i stracili 12 bramek w ostatnich 5 meczach, podczas gdy Fluminense u siebie puszcza średnio 1,00 gola, co daje gospodarzom przewagę defensywną. Biorąc pod uwagę też formę punktową (Fluminense 1,00 punktu średnio w ostatnich 5 meczach vs Chapecoense 0,20 punktu), przewiduję zwycięstwo gospodarzy.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sygnały są mieszane: Fluminense u siebie ma wysokie BTTS 71% i średnio traci 2.14 gola na mecz przy tylko 14% czystych kont, czyli rywale zdobywają bramkę przeciwko nim w około 86% spotkań. Jednak Chapecoense na wyjazdach strzela zaledwie 0.25 gola średnio, ma 0.75 strzału celnego i współczynnik konwersji 3%, a ich sezonowy BTTS na wyjazdach to tylko 25%, co silnie przemawia za brakiem gola gości. W ostatnich 5 meczach Chapecoense zdobyli 2 bramki (0.4 na mecz) mimo że ich ostatnie xG na mecz wynosiło 1.31, co wskazuje na bardzo niską skuteczność wykańczania. Biorąc pod uwagę 86% szans, że Fluminense dopuści gola oraz realne 20–35% szans, że Chapecoense trafi w tym meczu, oceniam BTTS na około 40% i brak BTTS na 60%, dlatego rekomenduję wybór no.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Spodziewane gole policzyłem jako średnią xG ataku i xG obrony rywala: Fluminense (xG ataku 1.53 vs xG przeciwnej obrony 2.17) daje 1.85, Chapecoense (0.76 vs 1.74) daje 1.25, suma 3.10 xG. Statystyki sezonowe silnie wskazują na przekroczenie 1.5 gola: Fluminense ma 86% meczów powyżej 1.5, Chapecoense 100%, stąd ocena over 1.5 na ok. 92%. Dla linii 2.5 sygnały są umiarkowane: Fluminense ma 57% sezonowych over 2.5 i 60% w ostatnich 5, Chapecoense 0% w sezonie ale 40% w ostatnich 5; biorąc pod uwagę oczekiwana liczba goli (xG) wynosi 3.10 i ligową średnią goli 2.62 daję over 2.5 66%. Linia 3.5 jest mniej prawdopodobna, bo oczekiwane 3.10 jest poniżej 3.5; mimo że Fluminense ma 57% meczów powyżej 3.5 w sezonie, Chapecoense 0%, więc over 3.5 szacuję na 35%. Najlepsza linia do gry to over 1.5, ponieważ oba zespoły łącznie mają 86% i 100% meczów powyżej 1.5, a przewaga Fluminense w strzałach celnych (4.29 vs 0.75) i konwersji (9% vs 3%) wspiera szybsze trafienia.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najbardziej prawdopodobny scenariusz to remis do przerwy i zwycięstwo gospodarzy po meczu (X/1), ponieważ oba zespoły bardzo często mają remisowy stan w przerwie: Fluminense było remisowane w 71% meczów do przerwy, a Chapecoense w 75%. Fluminense ma wyraźną przewagę w drugiej połowie — średnie xG to 1.53 dla gospodarzy wobec 0.76 dla gości, a średnia zdobytych goli w drugiej połowie wynosi 0.86 dla Fluminense kontra 0.25 dla Chapecoense, co wskazuje na wyższe prawdopodobieństwo gola gospodarzy po przerwie. Dodatkowo gospodarze oddają średnio 4.29 strzałów celnych wobec 0.75 gości i mają wyższy współczynnik konwersji (9% vs 3%), więc przy remisie do przerwy to Fluminense jest faworytem do zdobycia decydującej bramki. Chapecoense praktycznie nie wygrywa (0% sezonowych zwycięstw i 0% w ostatnich 5 meczach) i strzela średnio 0.0 gola do przerwy oraz 0.25 gola w meczu, co ogranicza ich szanse na odwrócenie wyniku. Mimo to w 29% spotkań Fluminense przegrywało do przerwy (odsetek meczów przegrywanych do przerwy gospodarzy wynosi 29%), więc scenariusz powrotu gospodarzy z przegrywającej pozycji (2/1) także jest możliwy i został uwzględniony w rozkładzie prawdopodobieństw.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Fluminense | Chapecoense | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 39% | 24% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.10 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.30 | 0.33 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Fluminense wypada o 900% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2 pkt / mecz - Fluminense · 0.2 pkt / mecz - Chapecoense
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Fluminense wypada o 75% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.75 gola / mecz - Fluminense · 1 gola / mecz - Chapecoense
Fluminense wypada o 60% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.25 gola / mecz - Fluminense · 2 gola / mecz - Chapecoense
Fluminense strzela w 100% swoich meczów (12 z 12 meczów), a Chapecoense kończy z czystym kontem 9% spotkań (1 z 11 meczów).
Chapecoense strzela w 55% swoich meczów (6 z 11 meczów), a Fluminense kończy z czystym kontem 25% spotkań (3 z 12 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Fluminense
Over / Under - Chapecoense
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Fluminense wypada o 151% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.83 pkt / mecz - Fluminense · 0.73 pkt / mecz - Chapecoense
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Fluminense - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 58%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Chapecoense - wyniki drugich połów
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 1.8 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 40% | 80% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 20% |
| Bez gola | 40% | 20% |
| Bilans bramek | +2 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.40 | 0.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 1.4 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.6 | 1.4 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gole | 40% | 40% |
| 3 gole | 40% | 0% |
| Czyste konto | 40% | 0% |
| Bez gola | 80% | 80% |
| Bilans bramek | -6 | -5 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (5 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (5). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (5 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (7). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Fluminense
Chapecoense
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie A).
Drużyny na tle ligi
| Fluminense | Liga | Chapecoense | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 3.00 | 2.59 | ▲ 3.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 75% | 55% | • 55% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 58% | 47% | ▼ 36% |
| Czyste konta | • 25% | 25% | ▼ 9% |
| Gol do przerwy | • 75% | 74% | ▼ 55% |
| Gol po przerwie | ▲ 83% | 74% | ▲ 82% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Statystyki sędziego
Zobacz, ile kartek i rzutów karnych pokazuje ten sędzia oraz jak kończą się prowadzone przez niego mecze.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Fluminense - Chapecoense?
Mecz Serie A zakończył się wynikiem Fluminense 2:1 Chapecoense. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Fluminense - Chapecoense?
Fluminense strzela średnio 1,75 gola na mecz, a Chapecoense 1,00. Średnia goli w Serie A to 2,59, Over 2.5 pada w 47% meczów. BTTS notują w 75% (Fluminense) i 55% (Chapecoense) spotkań.
W jakiej formie są Fluminense i Chapecoense?
W ostatnich 5 meczach Fluminense ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a Chapecoense 0-1-4 (0,20 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Fluminense - Chapecoense?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


