Gedania Gdańsk - Victoria Września: statystyki meczu
Gedania Gdańsk - Victoria Września: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Gedania Gdańsk zagrał z Victoria Września w rozgrywkach 3 Liga Group 2 (Polska). Spotkanie rozegrano 3 października 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.
Aktualna forma
Gedania Gdańsk ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Victoria Września ma w tym samym okresie bilans 0-4-1 oraz 0.80 pkt/mecz. Gedania Gdańsk ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.00 wobec 0.70.
Statystyki bramek
Gedania Gdańsk strzela średnio 2.30 gola i traci 2.40 gola na mecz. Victoria Września strzela średnio 1.10 gola i traci 2.30 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.65 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 90% meczów Gedania Gdańsk i w 60% meczów Victoria Września. Over 2.5 padał odpowiednio w 80% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 74%, a Over 2.5 wynosi 65%.
xG, strzały i styl
Victoria Września ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.26 wobec 1.25. Gedania Gdańsk oddaje średnio 7.2 strzału, a Victoria Września 6.4. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Gedania Gdańsk prowadzi do przerwy w 50% meczów, a Victoria Września w 10%. Gedania Gdańsk zdobywa po przerwie średnio 1.20 gola, a Victoria Września 0.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 90% ich spotkań.
Gole według minut
Gedania Gdańsk najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (9 goli). Victoria Września najczęściej strzela w przedziale 0-15 (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla 3 Liga Group 2: 3.65 gola na mecz, BTTS 74% i Over 2.5 65%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.89 gola, a goście 1.76. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Gedania Gdańsk jest faworytem, ponieważ u siebie strzela średnio 2,8 gola na mecz, podczas gdy Victoria Września na wyjazdach zdobywa zaledwie 0,25 gola i przegrała 75% spotkań. Gospodarze oddają średnio 5,67 celnego strzału u siebie wobec 2,5 gości na wyjazdach, co wzmacnia ich przewagę w skuteczności ofensywnej. Ostatnie pięć meczów nie daje jednak Gedanii pełnego komfortu: wygrała tylko raz i straciła 13 bramek, a jej domowa średnia goli straconych wynosi 2,4. Victoria nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań, choć cztery zremisowała, dlatego podział punktów pozostaje realny. Ostrożność uzasadnia też jakość tworzonych sytuacji: wyjazdowe xG Victorii wynosi 1,43 wobec 1,17 Gedanii u siebie, ale goście dotąd nie przekładali tego na gole.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Za bramkami obu drużyn przemawia przede wszystkim ostatnia forma: w pięciu ostatnich meczach każda z nich notowała BTTS w 80% spotkań, a Victoria strzelała średnio 1,4 gola. Gedania traciła w tym okresie średnio 2,6 gola, więc goście mają szansę przełamać swoją słabszą skuteczność wyjazdową. Gospodarze nie zakończyli bez gola żadnego meczu u siebie, a Victoria traciła na wyjazdach średnio 2,25 gola, co sprzyja trafieniu Gedanii. Największym argumentem przeciw jest fakt, że Victoria nie zdobyła bramki w 75% wyjazdów i strzelała tam średnio tylko 0,25 gola. Jej średnie xG na wyjeździe wynosi jednak 1,43, dlatego mimo tego ryzyka nieznacznie bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym obie drużyny strzelą.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Najmocniejszym wyborem jest powyżej 1,5 gola: ten próg przekroczono w 83% meczów Gedanii i 75% meczów Victorii. Gospodarze strzelają średnio 1,67 gola, a goście tracą 2,25; w ostatnich pięciu spotkaniach Gedania zdobywała już 2,2 gola na mecz. Victoria strzelała w sezonie tylko 0,25 gola na mecz, lecz w ostatnich pięciu spotkaniach jej średnia wzrosła do 1,4, podczas gdy Gedania traciła 2,6 gola. Szacowane łącznie 3,05 gola przemawia również za wyższymi liniami, ale rozbieżność między sezonowym dorobkiem Victorii a jej ostatnią formą osłabia ten sygnał. Dlatego linia 1,5 daje wyraźniejszą przewagę niż 2,5 gola, które przekroczono w 67% meczów Gedanii, lecz tylko w 25% meczów Victorii.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Remis do przerwy jest najbardziej prawdopodobnym punktem wyjścia: Gedania schodziła na przerwę przy remisie w 67% meczów u siebie, a Victoria w 50% spotkań wyjazdowych. Goście nie strzelili gola w pierwszej połowie żadnego z tych meczów, co dodatkowo ogranicza szanse na ich prowadzenie. Po przerwie przewaga przechyla się na stronę gospodarzy, którzy zdobywają u siebie średnio 1,67 gola na mecz, podczas gdy Victoria traci na wyjazdach 2,25 gola i nie wygrała tam ani razu. Victoria traci też średnio 1,75 gola w drugich połowach meczów wyjazdowych, więc scenariusz, w którym Gedania rozstrzyga spotkanie po remisie do przerwy, ma najsilniejsze oparcie w danych. Ryzyko remisu końcowego pozostaje istotne, ponieważ Gedania zremisowała 50% meczów u siebie, a Victoria 80% swoich ostatnich pięciu spotkań.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Gedania Gdańsk | Victoria Września | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 42% | 34% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.17 | 0.20 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.77 | 0.50 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Gedania Gdańsk wypada o 109% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
2.3 gola / mecz - Gedania Gdańsk · 1.1 gola / mecz - Victoria Września
Gedania Gdańsk strzela w 90% swoich meczów (9 z 10 meczów), a Victoria Września kończy z czystym kontem 10% spotkań (1 z 10 meczów).
Victoria Września strzela w 70% swoich meczów (7 z 10 meczów), a Gedania Gdańsk kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 10 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Gedania Gdańsk
Over / Under - Victoria Września
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Gedania Gdańsk wypada o 100% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.8 pkt / mecz - Gedania Gdańsk · 0.9 pkt / mecz - Victoria Września
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Gedania Gdańsk - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 20%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Victoria Września - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 10% meczów, a wygrywa 10%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 1.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 2.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.4 | 3.4 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gole | 40% | 100% |
| 3 gole | 20% | 60% |
| Czyste konto | 40% | 20% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Bilans bramek | +1 | -3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.40 | 0.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.4 | 1.8 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gole | 40% | 80% |
| 3 gole | 20% | 0% |
| Czyste konto | 60% | 0% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Bilans bramek | +1 | -3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (9 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (7). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (7). Bilans końcówek (76-90): -7 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Gedania Gdańsk
Victoria Września
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (3 Liga Group 2).
Drużyny na tle ligi
| Gedania Gdańsk | Liga | Victoria Września | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.70 | 3.65 | ▼ 3.40 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 90% | 74% | ▼ 60% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 80% | 65% | ▼ 50% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 14% | ▼ 10% |
| Gol do przerwy | ▲ 90% | 81% | ▼ 70% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 85% | ▲ 90% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Gedania Gdańsk - Victoria Września?
Mecz 3 Liga Group 2 zakończył się wynikiem Gedania Gdańsk 0:0 Victoria Września. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Gedania Gdańsk - Victoria Września?
Gedania Gdańsk strzela średnio 2,30 gola na mecz, a Victoria Września 1,10. Średnia goli w 3 Liga Group 2 to 3,65, Over 2.5 pada w 65% meczów. BTTS notują w 90% (Gedania Gdańsk) i 60% (Victoria Września) spotkań.
W jakiej formie są Gedania Gdańsk i Victoria Września?
W ostatnich 5 meczach Gedania Gdańsk ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Victoria Września 0-4-1 (0,80 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Gedania Gdańsk - Victoria Września?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


