Gubbio - Perugia: statystyki meczu
Gubbio - Perugia: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Gubbio zagrał z Perugia w rozgrywkach Serie C Group B (Włochy). Spotkanie rozegrano 3 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadio Pietro Barbetti. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.
Aktualna forma
Gubbio ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Perugia ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Perugia ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.43 wobec 1.00.
Statystyki bramek
Gubbio strzela średnio 1.29 gola i traci 1.86 gola na mecz. Perugia strzela średnio 0.86 gola i traci 1.57 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.57 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 57% meczów Gubbio i w 29% meczów Perugia. Over 2.5 padał odpowiednio w 57% i 57% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 57%, a Over 2.5 wynosi 48%.
xG, strzały i styl
Perugia ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.45 wobec 1.19. Gubbio oddaje średnio 8.9 strzału, a Perugia 12.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Gubbio prowadzi do przerwy w 29% meczów, a Perugia w 29%. Gubbio zdobywa po przerwie średnio 0.71 gola, a Perugia 0.43. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 71% i 86% ich spotkań.
Gole według minut
Gubbio najczęściej strzela w przedziale 16-30 (3 goli). Perugia najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Serie C Group B: 2.57 gola na mecz, BTTS 57% i Over 2.5 48%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.46 gola, a goście 1.10. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 1.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Gubbio ma przewagę własnego boiska: strzela u siebie średnio 1,33 gola, podczas gdy Perugia zdobywa na wyjazdach tylko 0,67 gola i nie wygrała żadnego z 3 takich spotkań. Goście nie trafili do siatki w 67% meczów wyjazdowych, a ich skuteczność strzałów wynosi 5% wobec 11% gospodarzy u siebie. Defensywa Perugii również daje rywalom szanse, tracąc na wyjazdach średnio 2,33 gola; Gubbio traci u siebie 1,67 gola, więc jego przewaga nie jest bezdyskusyjna. W ostatnich 5 meczach gospodarze zdobyli 8 bramek i 7 punktów, a goście 3 bramki i 6 punktów. Choć wyjazdowe xG Perugii wynosi 1,55 i jest zbliżone do domowego xG Gubbio na poziomie 1,50, różnica w wykorzystaniu okazji przemawia za gospodarzami.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najsilniejszy sygnał przeciwko golom obu drużyn dotyczy Perugii: nie strzeliła gola w 67% meczów, a jej średnia bramek wynosi zaledwie 0,67. Gubbio zachowało czyste konto w 50% spotkań, co dodatkowo zwiększa prawdopodobieństwo, że goście nie trafią do siatki. W ostatnich pięciu meczach Perugia zdobywała średnio 0,6 gola, a obie drużyny strzelały w zaledwie 20% jej spotkań, wobec 60% spotkań Gubbio. Z drugiej strony xG Perugii na poziomie 1,55 pokazuje, że potrafi ona tworzyć okazje, więc gola gości nie można wykluczyć. Mimo tego jej słaba skuteczność oraz sezonowe odsetki meczów z golami obu zespołów — 33% dla Perugii i 25% dla Gubbio — przemawiają za typem „nie”.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Gubbio strzela u siebie średnio 1,0 gola, ale Perugia traci na wyjazdach aż 2,33, co daje gospodarzom wyraźną przewagę w ataku. Goście zdobywają jednak tylko 0,67 gola na wyjazdach i nie trafili do siatki w 67% tych spotkań, dlatego ich wkład w wynik może być ograniczony. Choć w 67% wyjazdowych meczów Perugii padały co najmniej 3 gole, próg 3,5 nie został przekroczony w żadnym meczu domowym Gubbio i tylko w 33% wyjazdów Perugii. Prognoza 2,55 gola daje największą przewagę grze poniżej 3,5 gola, przy szacowanym prawdopodobieństwie 75%.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najbardziej prawdopodobny jest remis do przerwy: Gubbio remisowało po 45 minutach w 2 z 4 meczów u siebie, a Perugia strzelała na wyjazdach w pierwszej połowie średnio tylko 0,33 gola. Po przerwie przewaga powinna przejść na stronę gospodarzy, ponieważ Perugia traciła w drugich połowach meczów wyjazdowych średnio 2,0 gole i przegrała wszystkie 3 takie połowy. Gubbio straciło po przerwie u siebie średnio zaledwie 0,25 gola, co zmniejsza szanse gości na odwrócenie wyniku. Za końcowym zwycięstwem gospodarzy przemawia też bilans: wygrali 3 z 4 spotkań u siebie, podczas gdy Perugia nie wygrała żadnego z 3 wyjazdów. Próba jest niewielka, ale połączenie częstych remisów do przerwy z wyraźną słabością Perugii w drugiej połowie najsilniej wskazuje na scenariusz X/1.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Gubbio | Perugia | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 37% | 34% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.39 | 0.20 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gubbio wypada o 17% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.4 pkt / mecz - Gubbio · 1.2 pkt / mecz - Perugia
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Gubbio wypada o 50% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.29 gola / mecz - Gubbio · 0.86 gola / mecz - Perugia
Perugia wypada o 18% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.86 gola / mecz - Gubbio · 1.57 gola / mecz - Perugia
Gubbio strzela w 57% swoich meczów (4 z 7 meczów), a Perugia kończy z czystym kontem 29% spotkań (2 z 7 meczów).
Perugia strzela w 57% swoich meczów (4 z 7 meczów), a Gubbio kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 7 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Gubbio
Over / Under - Perugia
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Perugia wypada o 29% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1 pkt / mecz - Gubbio · 1.29 pkt / mecz - Perugia
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Gubbio - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 29%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Perugia - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 43%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.40 | 1.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.8 |
| Gole stracone / mecz | 1.0 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.8 | 1.4 |
| 1 gol | 100% | 60% |
| 2 gole | 80% | 40% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 40% | 60% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Bilans bramek | -1 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 1.2 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 40% | 20% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 40% | 40% |
| Bez gola | 60% | 80% |
| Bilans bramek | -2 | -4 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (4). Bilans końcówek (76-90): 0.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (2 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Gubbio
Perugia
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie C Group B).
Drużyny na tle ligi
| Gubbio | Liga | Perugia | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 3.14 | 2.57 | ▼ 2.43 |
| Obie drużyny strzeliły | • 57% | 57% | ▼ 29% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 57% | 48% | ▲ 57% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 26% | ▲ 29% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 71% | • 71% |
| Gol po przerwie | • 71% | 72% | ▲ 86% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Gubbio 1 - 1 - 0 Perugia. Średnia goli 1.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Gubbio - Perugia?
Mecz Serie C Group B zakończył się wynikiem Gubbio 1:3 Perugia. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Gubbio - Perugia?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Gubbio wygrał 1, Perugia 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 1,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Gubbio - Perugia?
Gubbio strzela średnio 1,29 gola na mecz, a Perugia 0,86. Średnia goli w Serie C Group B to 2,57, Over 2.5 pada w 48% meczów. BTTS notują w 57% (Gubbio) i 29% (Perugia) spotkań.
W jakiej formie są Gubbio i Perugia?
W ostatnich 5 meczach Gubbio ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Perugia 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Gubbio - Perugia?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Gubbio - Perugia: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


