Anglia - National LeagueDane aktualne na 23 października 2026

Halifax Town - Barrow: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Halifax Town - Barrow: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Halifax Town zagra z Barrow w rozgrywkach National League (Anglia). Mecz zaplanowano na 27 października 2026.

Aktualna forma

Halifax Town ma bilans 2-2-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.60 pkt/mecz. Barrow ma w tym samym okresie bilans 5-0-0 oraz 3.00 pkt/mecz. Barrow ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.62 wobec 1.54.

Statystyki bramek

Halifax Town strzela średnio 1.69 gola i traci 1.15 gola na mecz. Barrow strzela średnio 1.69 gola i traci 1.23 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.10 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 62% meczów Halifax Town i w 62% meczów Barrow. Over 2.5 padał odpowiednio w 54% i 69% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 63%, a Over 2.5 wynosi 61%.

xG, strzały i styl

Barrow ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.58 wobec 1.52. Halifax Town oddaje średnio 11.1 strzału, a Barrow 10.4. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Halifax Town prowadzi do przerwy w 23% meczów, a Barrow w 15%. Halifax Town zdobywa po przerwie średnio 1.23 gola, a Barrow 1.23. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 92% i 92% ich spotkań.

Gole według minut

Halifax Town najczęściej strzela w przedziale 46-60 (8 goli). Barrow najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla National League: 3.10 gola na mecz, BTTS 63% i Over 2.5 61%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.68 gola, a goście 1.42. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Halifax TownBarrow
1.69Gole zdobyte / mecz1.69
Halifax TownBarrow
1.15Gole stracone / mecz1.23
Halifax TownBarrow
51%Średnie posiadanie52%
Halifax TownBarrow
5.54Strzały celne / mecz5
Halifax TownBarrow

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11.08Strzały na mecz10.38
Halifax TownBarrow
5.54Strzały celne5
Halifax TownBarrow
15.3%Skuteczność strzałów16.3%
Halifax TownBarrow
51%Posiadanie piłki52%
Halifax TownBarrow
1.52xG tworzone1.58
Halifax TownBarrow
1.3xG dopuszczone1.26
Halifax TownBarrow

Jakość strzelania

Halifax Town: Skuteczny w wykończeniuBarrow: Skuteczny w wykończeniu
Halifax TownBarrow
Celność (strzały w światło bramki)50%48%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.140.15
Wykończenie (gole na strzał celny)0.310.34

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Barrow wypada o 88% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.6 pkt / mecz - Halifax Town · 3 pkt / mecz - Barrow

Halifax Town
DLDWW
Rozkład wyników w sezonie
46% Z15% R38% P
Sezon (Z-R-P)
6-2-5
1.54 pkt / mecz · bilans bramek +7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-2-1
Ostatnie 5 u siebie
3-2-0
WWDDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 1.0xG: 1.80xG rywali: 1.22BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Barrow
WWWWW
5 zwycięstw z rzędu
Rozkład wyników w sezonie
46% Z23% R31% P
Sezon (Z-R-P)
6-3-4
1.62 pkt / mecz · bilans bramek +6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
5-0-0
3.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-3-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-2-1
DDLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.4Gole stracone: 0.8xG: 1.67xG rywali: 1.26BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Halifax Town wypada o 7% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.15 gola / mecz - Halifax Town · 1.23 gola / mecz - Barrow

Profil strzelecki Halifax Town: bardzo mocny

Halifax Town strzela w 92% swoich meczów (12 z 13 meczów), a Barrow kończy z czystym kontem 23% spotkań (3 z 13 meczów).

Profil strzelecki Barrow: bardzo mocny

Barrow strzela w 85% swoich meczów (11 z 13 meczów), a Halifax Town kończy z czystym kontem 31% spotkań (4 z 13 meczów).

22Gole zdobyte (sezon)22
Halifax TownBarrow
15Gole stracone (sezon)16
Halifax TownBarrow
2.85Średnia goli w meczu2.92
Halifax TownBarrow
9Gole zdobyte (ost. 5)12
Halifax TownBarrow
5Gole stracone (ost. 5)4
Halifax TownBarrow

Jak często strzelają minimum...

92%1 gol85%
Halifax TownBarrow
38%2 gole54%
Halifax TownBarrow
23%3 gole23%
Halifax TownBarrow
15%4 gole8%
Halifax TownBarrow

Jak często tracą minimum...

69%1 gol77%
Halifax TownBarrow
31%2 gole46%
Halifax TownBarrow
15%3 gole0%
Halifax TownBarrow
0%4 gole0%
Halifax TownBarrow

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

8%BTTS do przerwy23%
Halifax TownBarrow
0%BTTS w obu połowach8%
Halifax TownBarrow
23%Gol w obu połowach23%
Halifax TownBarrow

BTTS a liczba goli

46%Min. 3 gole i BTTS54%
Halifax TownBarrow
8%Min. 3 gole bez BTTS15%
Halifax TownBarrow
80%BTTS - ostatnie 560%
Halifax TownBarrow

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

62%Min. 1 gol do przerwy46%
Halifax TownBarrow
23%Min. 2 gole do przerwy31%
Halifax TownBarrow
15%Min. 3 gole do przerwy0%
Halifax TownBarrow

2. połowa

92%Min. 1 gol po przerwie92%
Halifax TownBarrow
54%Min. 2 gole po przerwie62%
Halifax TownBarrow
23%Min. 3 gole po przerwie38%
Halifax TownBarrow

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Barrow wypada o 14% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.08 pkt / mecz - Halifax Town · 1.23 pkt / mecz - Barrow

Halifax Town - stan meczu do przerwy
23% prowadzi38% remis38% przegrywa
Barrow - stan meczu do przerwy
15% prowadzi77% remis8% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.08Punkty na mecz (1. poł.)1.23
Halifax TownBarrow
0.46Gole zdobyte (1. poł.)0.46
Halifax TownBarrow
0.54Gole stracone (1. poł.)0.31
Halifax TownBarrow
1Średnia goli w meczu (1. poł.)0.77
Halifax TownBarrow
62%Czyste konto do przerwy69%
Halifax TownBarrow
69%Bez gola do przerwy62%
Halifax TownBarrow

Po przerwie (2. połowa)

1.85Punkty na mecz (2. poł.)1.54
Halifax TownBarrow
1.23Gole zdobyte (2. poł.)1.23
Halifax TownBarrow
0.62Gole stracone (2. poł.)0.92
Halifax TownBarrow
1.85Średnia goli w meczu (2. poł.)2.15
Halifax TownBarrow
62%Czyste konto po przerwie38%
Halifax TownBarrow
15%Bez gola po przerwie31%
Halifax TownBarrow

Halifax Town - wyniki drugich połów

54% Z23% R23% P
14
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
24
Punkty 2. połowa
+8
Bilans bramek (2. poł.)
1.08
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 23% meczów, a wygrywa 46%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Barrow - wyniki drugich połów

46% Z15% R38% P
16
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
20
Punkty 2. połowa
+4
Bilans bramek (2. poł.)
1.23
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia307%

Prowadzi do przerwy w 15% meczów, a wygrywa 46%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.6

Traci po przerwie o 0.6 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Halifax Town - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.402.20
Gole zdobyte / mecz0.21.6
Gole stracone / mecz0.80.2
Średnia goli w meczu1.01.8
1 gol60%80%
2 gole20%60%
3 gole20%20%
Czyste konto40%80%
Bez gola80%20%
Bilans bramek-3+7
Do przerwy: 0% prowadzi - 40% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1
Barrow - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.003.00
Gole zdobyte / mecz0.22.2
Gole stracone / mecz0.20.6
Średnia goli w meczu0.42.8
1 gol20%100%
2 gole20%60%
3 gole0%60%
Czyste konto80%60%
Bez gola80%0%
Bilans bramek0+8
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 100% wygrana - 0% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Halifax Town
ZdobyteStracone
1
1
0-15
2
3
16-30
3
3
31-45
8
2
46-60
2
1
61-75
6
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (5). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

Barrow
ZdobyteStracone
0
1
0-15
4
1
16-30
2
2
31-45
2
2
46-60
6
4
61-75
8
6
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (6). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.88
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.5 : 1.4
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
93%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
62%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
78%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
1%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 100 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Halifax Town

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.22
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.32
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-6.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.17
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.15
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
101%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
81%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.06
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.8
Gole w końcówce
27% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 5% pada w pierwszym kwadransie.
27%

Barrow

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.32
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.14
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-4.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.11
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.03
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
119%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
73%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+1.38
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.8
Gole w końcówce
36% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
36%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (National League).

Drużyny na tle ligi

Halifax TownLigaBarrow
Średnia goli w meczu▼ 2.853.10▼ 2.92
Obie drużyny strzeliły• 62%63%• 62%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 54%61%▲ 69%
Czyste konta▲ 31%19%▲ 23%
Gol do przerwy▼ 62%74%▼ 46%
Gol po przerwie▲ 92%87%▲ 92%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.10
Średnia goli na mecz
63%
Obie drużyny strzeliły
61%
Min. 3 gole (Over 2.5)
19%
Czyste konta
1.68
Gole gospodarzy / mecz
1.42
Gole gości / mecz
+18%
Przewaga ataku u siebie
+15%
Przewaga defensywy u siebie
+10%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
74%
1 gol
33%
2 gole
14%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
87%
1 gol
54%
2 gole
25%
3 gole
12%
4 gole

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Halifax Town i Barrow?

Halifax Town zagra z Barrow 27 października 2026 w rozgrywkach National League. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Halifax Town - Barrow?

Halifax Town strzela średnio 1,69 gola na mecz, a Barrow 1,69. Średnia goli w National League to 3,10, Over 2.5 pada w 61% meczów. BTTS notują w 62% (Halifax Town) i 62% (Barrow) spotkań.

W jakiej formie są Halifax Town i Barrow?

W ostatnich 5 meczach Halifax Town ma bilans 2-2-1 (1,60 pkt/mecz), a Barrow 5-0-0 (3,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Halifax Town - Barrow?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Halifax Town - Barrow: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.