Heracles - RKC Waalwijk: statystyki meczu
Heracles - RKC Waalwijk: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Heracles zagrał z RKC Waalwijk w rozgrywkach Eerste Divisie (Holandia). Spotkanie rozegrano 9 października 2026. Miejscem spotkania jest Asito Stadion. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.
Aktualna forma
Heracles ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. RKC Waalwijk ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Heracles ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.44 wobec 1.56.
Statystyki bramek
Heracles strzela średnio 3.11 gola i traci 1.33 gola na mecz. RKC Waalwijk strzela średnio 2.11 gola i traci 1.33 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.63 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 67% meczów Heracles i w 78% meczów RKC Waalwijk. Over 2.5 padał odpowiednio w 78% i 44% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 71%, a Over 2.5 wynosi 68%.
xG, strzały i styl
Heracles ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.46 wobec 1.72. Heracles oddaje średnio 22.2 strzału, a RKC Waalwijk 14.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Heracles prowadzi do przerwy w 78% meczów, a RKC Waalwijk w 44%. Heracles zdobywa po przerwie średnio 1.33 gola, a RKC Waalwijk 1.33. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 89% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
Heracles najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (10 goli). RKC Waalwijk najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (7 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Eerste Divisie: 3.63 gola na mecz, BTTS 71% i Over 2.5 68%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 2.09 gola, a goście 1.54. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Heracles wygrał wszystkie 4 dotychczasowe mecze u siebie, strzelając średnio 3,25 gola, podczas gdy RKC Waalwijk zwyciężył tylko w 1 z 4 spotkań wyjazdowych i zdobywał w nich średnio 1 bramkę. Gospodarze tworzą też groźniejsze sytuacje: ich domowe xG wynosi 2,55 wobec 1,76 xG gości na wyjazdach, a przewaga w celnych strzałach to 10 do 5,5 na mecz. Obie drużyny tracą na tych boiskach średnio po 1 golu, lecz Heracles zachował czyste konto w połowie spotkań u siebie, a RKC w jednej czwartej wyjazdów. W ostatnich 5 meczach ligowych oba zespoły odniosły po 3 zwycięstwa, jednak bilans bramek 12:5 Heraclesa i 13:6 RKC nie niweluje wyraźnej przewagi gospodarzy na własnym stadionie. Remis pozostaje możliwy, zwłaszcza że RKC zremisował 2 z 4 wyjazdów, ale skuteczność Heraclesa przemawia za wygraną gospodarzy.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Heracles notował bramki obu drużyn w 100% meczów u siebie i ani razu nie zachował czystego konta, co zwiększa szanse RKC na trafienie. Gospodarze strzelają u siebie średnio 3,0 gola, a goście tracą 1,0, więc bramka Heracles również wydaje się prawdopodobna. RKC zdobywa na wyjazdach tylko 1,0 gola na mecz i nie strzelił w 25% spotkań, ale jego średnie xG wynosi 1,76 wobec 1,48 xG dopuszczanego przez obronę gospodarzy. Ostrożność uzasadnia fakt, że BTTS wystąpił w 50% wyjazdowych meczów RKC, a w ostatnich pięciu spotkaniach obu zespołów odpowiednio w 40% i 60%. Mimo tych zastrzeżeń brak czystych kont Heracles u siebie oraz potencjał strzelecki obu drużyn przemawiają za typem „tak”.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Heracles strzela u siebie średnio 3,0 gola i traci 1,6, a w jego meczach domowych co najmniej dwa gole padły w 100% przypadków. Spotkania wyjazdowe RKC również zawsze przekraczały granicę 1,5 gola, choć żadne nie przekroczyło 2,5, dlatego wyższa linia jest mniej pewna. Za bramkami przemawia także xG: Heracles wypracowuje u siebie 1,68, a RKC na wyjazdach 1,76, podczas gdy obie drużyny oddają rywalom okazje warte odpowiednio 1,48 i 1,09 xG. W ostatnich pięciu meczach Heracles zdobywał średnio 2,4 gola, a RKC 2,6, co wspiera prognozę łącznie 3,3 gola. Najsilniejszym sygnałem pozostaje więc over 1,5, potwierdzony dotychczasowymi wynikami obu drużyn w odpowiednich rolach.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Heracles prowadził do przerwy w 4 z 5 meczów u siebie, podczas gdy RKC przegrywał po 45 minutach w 3 z 4 spotkań wyjazdowych. Gospodarze strzelają przed przerwą średnio 1,4 gola u siebie, a goście nie zdobyli w pierwszej połowie żadnej bramki na wyjeździe, co przemawia za wczesnym prowadzeniem Heraclesu. W całych meczach Heracles zdobywa u siebie średnio 3,0 gola i pozostaje niepokonany po 5 spotkaniach, z bilansem 2 zwycięstw i 3 remisów. Utrzymanie przewagi nie jest jednak pewne: RKC wygrał drugą połowę w 3 z 4 wyjazdów, a w ostatnich 5 meczach strzelał średnio 2,6 gola wobec 2,4 Heraclesu. Mimo zagrożenia remisem przewaga gospodarzy przed przerwą i ich skuteczność u siebie sprawiają, że prowadzenie do przerwy i zwycięstwo na koniec jest najbardziej prawdopodobnym pojedynczym scenariuszem.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Heracles | RKC Waalwijk | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 40% | 39% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.35 | 0.37 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Heracles wypada o 47% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
3.11 gola / mecz - Heracles · 2.11 gola / mecz - RKC Waalwijk
Heracles strzela w 89% swoich meczów (8 z 9 meczów), a RKC Waalwijk kończy z czystym kontem 11% spotkań (1 z 9 meczów).
RKC Waalwijk strzela w 89% swoich meczów (8 z 9 meczów), a Heracles kończy z czystym kontem 22% spotkań (2 z 9 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Heracles
Over / Under - RKC Waalwijk
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Heracles wypada o 69% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
2.44 pkt / mecz - Heracles · 1.44 pkt / mecz - RKC Waalwijk
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Heracles - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 78% meczów, a wygrywa 78%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
RKC Waalwijk - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 44% meczów, a wygrywa 33%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.00 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.4 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 0.4 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 80% | 40% |
| 3 gole | 40% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 60% |
| Bez gola | 20% | 60% |
| Bilans bramek | +4 | +3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.00 | 1.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 1.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.2 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 2.6 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gole | 20% | 60% |
| 3 gole | 20% | 40% |
| Czyste konto | 80% | 20% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Bilans bramek | +4 | +3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (10 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (5). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (7 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (4). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Heracles
RKC Waalwijk
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Eerste Divisie).
Drużyny na tle ligi
| Heracles | Liga | RKC Waalwijk | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.44 | 3.63 | ▼ 3.44 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 67% | 71% | ▲ 78% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 78% | 68% | ▼ 44% |
| Czyste konta | ▲ 22% | 16% | ▼ 11% |
| Gol do przerwy | ▲ 89% | 80% | ▲ 89% |
| Gol po przerwie | ▲ 89% | 84% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Heracles - RKC Waalwijk?
Mecz Eerste Divisie zakończył się wynikiem Heracles 3:0 RKC Waalwijk. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Heracles - RKC Waalwijk?
Heracles strzela średnio 3,11 gola na mecz, a RKC Waalwijk 2,11. Średnia goli w Eerste Divisie to 3,63, Over 2.5 pada w 68% meczów. BTTS notują w 67% (Heracles) i 78% (RKC Waalwijk) spotkań.
W jakiej formie są Heracles i RKC Waalwijk?
W ostatnich 5 meczach Heracles ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a RKC Waalwijk 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Heracles - RKC Waalwijk?
Statystyczne tło meczu Heracles - RKC Waalwijk — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


