HNK Vukovar 1991 - Cibalia: statystyki meczu
HNK Vukovar 1991 - Cibalia: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
HNK Vukovar 1991 zagrał z Cibalia w rozgrywkach Druga HNL (Chorwacja). Spotkanie rozegrano 5 września 2026. Miejscem spotkania jest Stadion NK Polet. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Aktualna forma
HNK Vukovar 1991 ma bilans 1-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.33 pkt/mecz. Cibalia ma w tym samym okresie bilans 1-2-0 oraz 1.67 pkt/mecz. Cibalia ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.67 wobec 1.33.
Statystyki bramek
HNK Vukovar 1991 strzela średnio 1.67 gola i traci 2.33 gola na mecz. Cibalia strzela średnio 1.00 gola i traci 0.67 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.63 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 67% meczów HNK Vukovar 1991 i w 67% meczów Cibalia. Over 2.5 padał odpowiednio w 33% i 33% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 54%.
xG, strzały i styl
Cibalia ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.37 wobec 1.35. HNK Vukovar 1991 oddaje średnio 9.7 strzału, a Cibalia 9.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
HNK Vukovar 1991 prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Cibalia w 67%. HNK Vukovar 1991 zdobywa po przerwie średnio 0.67 gola, a Cibalia 0.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 67% i 33% ich spotkań.
Gole według minut
HNK Vukovar 1991 najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Cibalia najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Druga HNL: 2.63 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 54%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.50 gola, a goście 1.13. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
HNK Vukovar 1991 ma atut własnego boiska: w jedynym dotychczasowym meczu u siebie wygrał, strzelił 2 gole i zachował czyste konto. Gospodarze tworzą też nieco lepszej jakości sytuacje, ze średnim xG 1,64 wobec 1,39 Cibalii, a celność ich ataku potwierdza 7 strzałów celnych na mecz przy 4 po stronie gości. Cibalia pozostaje jednak niepokonana w ostatnich pięciu spotkaniach, zdobywając w nich 11 punktów i strzelając 10 goli, dlatego jej szanse na korzystny rezultat są realne. Defensywa gości na wyjazdach dopuszcza średnio do xG 1,56 i traci 1 gola na mecz, podczas gdy Vukovar zdobywa u siebie średnio 2 bramki. Przewaga gospodarzy w skuteczności, gdzie wykorzystują 17% strzałów przy 9% Cibalii, wskazuje na nieznacznie bardziej prawdopodobne zwycięstwo Vukovaru, choć remis pozostaje poważnym scenariuszem.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sygnał na gole obu zespołów jest wyraźny, ponieważ w bieżących rozgrywkach zarówno HNK Vukovar 1991, jak i Cibalia miały BTTS w 100% spotkań, a żadna z drużyn nie zachowała czystego konta. W ostatnich pięciu meczach Cibalia notowała BTTS w 100% przypadków, natomiast Vukovar w 60%, przy średnio 2,0 strzelonych i 2,0 straconych golach gospodarzy oraz 2,0 zdobytych i 1,4 straconego gola gości. Obie ekipy tworzą wystarczającą liczbę sytuacji: średnie xG z ostatnich pięciu występów wynosi 1,31 dla Vukovaru i 1,42 dla Cibalii, a ich przeciwnicy dopuszczali odpowiednio do 1,61 i 1,60 xG. Vukovar oddaje u siebie średnio 8 celnych strzałów przy 4 Cibalii na wyjazdach, lecz goście także regularnie trafiają, zdobywając średnio 1,0 gola w sezonie i 2,0 w ostatnich pięciu spotkaniach. Typ "tak" jest mocniejszy również od średniej ligowej BTTS wynoszącej 69%, choć ryzykiem pozostaje niższa sezonowa skuteczność Cibalii, która wynosi 9% wobec 17% gospodarzy.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
HNK Vukovar 1991 strzela średnio 2,0 gola, a Cibalia traci średnio 1,0, co sprzyja co najmniej dwóm trafieniom gospodarzy lub wysokiemu wkładowi całego meczu. W ostatnich pięciu spotkaniach oba zespoły zdobywały po 2,0 gola na mecz, przy czym Vukovar tracił 2,0, a Cibalia 1,4 bramki. Potencjał kreacyjny także wskazuje na otwarte spotkanie: średnie xG wynosi 1,31 dla Vukovaru i 1,42 dla Cibalii, a obie defensywy dopuszczały odpowiednio 1,61 oraz 1,60 xG. Cibalia trafiała w obu ostatnich pięciu meczach w 100% przypadków, natomiast w rozgrywkach średnia liczba goli wynosi 2,88, a 69% spotkań kończy się z minimum trzema bramkami. Najmocniejszym sygnałem jest over 1,5, ponieważ oba zespoły mają 100% meczów sezonowych z co najmniej dwoma golami, a prognozowana suma 2,97 wyraźnie przekracza tę linię.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszy sygnał daje ostatnia forma Cibalii: goście są niepokonani od 5 meczów, wygrali 3 z nich i zdobywają średnio 2,0 gola, podczas gdy Vukovar przegrał 2 z 5 spotkań. Cibalia szczególnie dobrze rozpoczyna mecze, prowadząc do przerwy w 80% ostatnich występów, przy średnio 1,6 strzelonego i tylko 0,6 straconego gola przed przerwą. Dla porównania Vukovar prowadził do przerwy tylko w 20% tej serii, a w pierwszych połowach ma ujemny bilans bramek 4:5. Gospodarze mają atut własnego boiska i oddają średnio 8 celnych strzałów wobec 4 rywali, ale ich ostatnia defensywa traci 2,0 gola na mecz. Scenariusz prowadzenia Cibalii do przerwy i utrzymania przewagi do końca jest więc najbardziej prawdopodobny, choć wysoka średnia 2,2 gola Vukovaru po przerwie zwiększa ryzyko remisu.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| HNK Vukovar 1991 | Cibalia | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 48% | 56% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.14 | 0.15 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.36 | 0.20 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Cibalia wypada o 26% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.33 pkt / mecz - HNK Vukovar 1991 · 1.67 pkt / mecz - Cibalia
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
HNK Vukovar 1991 wypada o 67% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.67 gola / mecz - HNK Vukovar 1991 · 1 gola / mecz - Cibalia
Cibalia wypada o 248% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2.33 gola / mecz - HNK Vukovar 1991 · 0.67 gola / mecz - Cibalia
HNK Vukovar 1991 strzela w 100% swoich meczów (3 z 3 meczów), a Cibalia kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).
Cibalia strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a HNK Vukovar 1991 kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - HNK Vukovar 1991
Over / Under - Cibalia
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Cibalia wypada o 75% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.33 pkt / mecz - HNK Vukovar 1991 · 2.33 pkt / mecz - Cibalia
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
HNK Vukovar 1991 - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Cibalia - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 67% meczów, a wygrywa 33%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.33 | 1.33 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 0.7 |
| Gole stracone / mecz | 1.3 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 2.3 | 1.7 |
| 1 gol | 100% | 67% |
| 2 gole | 67% | 33% |
| 3 gole | 33% | 33% |
| Czyste konto | 33% | 67% |
| Bez gola | 0% | 33% |
| Bilans bramek | -1 | -1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.33 | 0.67 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 0.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.3 | 0.3 |
| Średnia goli w meczu | 1.3 | 0.3 |
| 1 gol | 67% | 33% |
| 2 gole | 33% | 0% |
| 3 gole | 33% | 0% |
| Czyste konto | 67% | 67% |
| Bez gola | 33% | 100% |
| Bilans bramek | +2 | -1 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (1). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
HNK Vukovar 1991
Cibalia
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Druga HNL).
Drużyny na tle ligi
| HNK Vukovar 1991 | Liga | Cibalia | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.00 | 2.63 | ▼ 1.67 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 67% | 58% | ▲ 67% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 33% | 54% | ▼ 33% |
| Czyste konta | ▲ 33% | 25% | ▲ 33% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 71% | ▼ 67% |
| Gol po przerwie | ▼ 67% | 71% | ▼ 33% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu HNK Vukovar 1991 - Cibalia?
Mecz Druga HNL zakończył się wynikiem HNK Vukovar 1991 1:1 Cibalia. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem HNK Vukovar 1991 - Cibalia?
HNK Vukovar 1991 strzela średnio 1,67 gola na mecz, a Cibalia 1,00. Średnia goli w Druga HNL to 2,63, Over 2.5 pada w 54% meczów. BTTS notują w 67% (HNK Vukovar 1991) i 67% (Cibalia) spotkań.
W jakiej formie są HNK Vukovar 1991 i Cibalia?
W ostatnich 5 meczach HNK Vukovar 1991 ma bilans 1-1-1 (1,33 pkt/mecz), a Cibalia 1-2-0 (1,67 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz HNK Vukovar 1991 - Cibalia?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem HNK Vukovar 1991 - Cibalia: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


