Iran - Azadegan LeagueDane aktualne na 17 października 2026

Kara Gostar - Niroye Zamini: statystyki meczu

Herb Kara Gostar
Kara Gostar
1 : 0do przerwy 0:0
Herb Niroye Zamini
Niroye Zamini

Kara Gostar - Niroye Zamini: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Kara Gostar zagrał z Niroye Zamini w rozgrywkach Azadegan League (Iran). Spotkanie rozegrano 12 października 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

Aktualna forma

Kara Gostar ma bilans 0-2-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.50 pkt/mecz. Niroye Zamini ma w tym samym okresie bilans 1-1-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Niroye Zamini ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.00 wobec 0.50.

Statystyki bramek

Kara Gostar strzela średnio 0.25 gola i traci 1.00 gola na mecz. Niroye Zamini strzela średnio 0.50 gola i traci 0.75 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.57 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 25% meczów Kara Gostar i w 25% meczów Niroye Zamini. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 25% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 29%, a Over 2.5 wynosi 23%.

xG, strzały i styl

xG tworzone na mecz jest bardzo zbliżone po obu stronach. Kara Gostar oddaje średnio -1.0 strzału, a Niroye Zamini -1.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Kara Gostar prowadzi do przerwy w 25% meczów, a Niroye Zamini w 25%. Kara Gostar zdobywa po przerwie średnio 0.00 gola, a Niroye Zamini 0.25. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 75% i 25% ich spotkań.

Gole według minut

Kara Gostar najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Niroye Zamini najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Azadegan League: 1.57 gola na mecz, BTTS 29% i Over 2.5 23%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 0.83 gola, a goście 0.74. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Kara Gostar zremisował oba dotychczasowe mecze u siebie, strzelając i tracąc średnio po 0,5 gola, co wskazuje na wyrównane spotkania z niewielką liczbą bramek. Niroye Zamini zdobywa na wyjazdach średnio 1 gola, ale również 1 traci, więc jego nieco skuteczniejszy atak nie daje wyraźnej przewagi nad defensywą gospodarzy. W całym sezonie goście strzelili 2 gole wobec 1 gola gospodarzy, jednak w ostatnich pięciu meczach oba zespoły zdobyły po 2 bramki. Kara Gostar wygrał tylko 1 z ostatnich 5 spotkań, a Niroye Zamini przegrał w tym okresie 3 razy, dlatego żadna ze stron nie ma mocnych argumentów za zwycięstwem. Przy tak niskiej skuteczności i dotychczasowych remisach gospodarzy u siebie najbardziej prawdopodobny jest podział punktów.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najmocniejszym sygnałem za BTTS „nie” jest to, że Kara Gostar w meczach u siebie strzela średnio 0,0 gola i nie zdobył bramki w 100% tych spotkań. W ostatnich 5 meczach obie drużyny strzelały średnio zaledwie po 0,4 gola, a BTTS wystąpił tylko w 20% spotkań każdej z nich. Niroye Zamini zdobywa na wyjazdach średnio 1,0 gola, więc możliwy jest gol gości, ale do trafienia obu stron potrzebna byłaby wyraźna poprawa skuteczności gospodarzy. Dodatkowo ligowy odsetek BTTS wynosi tylko 28%, a średnia liczba goli na mecz to 1,53, co wzmacnia wybór scenariusza, w którym co najmniej jedna drużyna nie strzeli.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

W ostatnich 5 meczach Kara Gostar strzelał średnio 0,4 gola i tracił 0,8, a Niroye Zamini strzelało 0,4 i traciło 1,0 gola na spotkanie. W tym okresie powyżej 2,5 gola padło w 0% meczów gospodarzy i 20% meczów gości, co wskazuje na niewielką częstotliwość wysokich wyników. Średnia ligowa wynosi 1,53 gola na mecz, a powyżej 2,5 gola kończy się tylko 22% spotkań. Prognoza 1,45 gola łącznie przemawia najmocniej za poniżej 3,5 gola; dodatkowo żaden z zespołów nie przekroczył tej granicy w dotychczasowych meczach sezonu.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Kara Gostar remisował do przerwy w 4 z ostatnich 5 meczów, a w każdym z nich zachował czyste konto w pierwszej połowie, co przemawia za remisem po 45 minutach. Niroye Zamini nie strzelił gola przed przerwą w 4 z ostatnich 5 spotkań, choć obie drużyny zdobywały w tym okresie średnio tylko po 0,4 gola na cały mecz. Po przerwie każda z nich strzelała średnio po 0,2 gola, a ligowa średnia 1,53 gola na mecz dodatkowo wspiera scenariusz, w którym remis utrzyma się do końca. Goście zdobywali jednak na wyjazdach 1,5 punktu na mecz wobec 0,5 punktu gospodarzy u siebie, dlatego remis do przerwy i późniejsze zwycięstwo Niroye Zamini pozostają istotną alternatywą. Te statystyki opierają się na małych próbach, ale najmocniejszym pojedynczym typem pozostaje remis do przerwy i po meczu.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
1 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

-1Posiadanie piłki (%)-1
Kara GostarNiroye Zamini
-1Strzały-1
Kara GostarNiroye Zamini
-1Strzały celne-1
Kara GostarNiroye Zamini
0xG0
Kara GostarNiroye Zamini
-1Rzuty rożne-1
Kara GostarNiroye Zamini
0Groźne ataki0
Kara GostarNiroye Zamini
-1Faule-1
Kara GostarNiroye Zamini
-1Kartki-1
Kara GostarNiroye Zamini

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Kara GostarNiroye Zamini
0.25Gole zdobyte / mecz0.5
Kara GostarNiroye Zamini
1Gole stracone / mecz0.75
Kara GostarNiroye Zamini
-1%Średnie posiadanie-1%
Kara GostarNiroye Zamini
-1Strzały celne / mecz-1
Kara GostarNiroye Zamini

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

-1Strzały na mecz-1
Kara GostarNiroye Zamini
-1Strzały celne-1
Kara GostarNiroye Zamini
-25%Skuteczność strzałów-50%
Kara GostarNiroye Zamini
-1%Posiadanie piłki-1%
Kara GostarNiroye Zamini
0xG tworzone0
Kara GostarNiroye Zamini
0xG dopuszczone0
Kara GostarNiroye Zamini

Jakość strzelania

Kara Gostar: ZbalansowanyNiroye Zamini: Zbalansowany
Kara GostarNiroye Zamini
Celność (strzały w światło bramki)0%0%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.000.00
Wykończenie (gole na strzał celny)0.000.00

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Niroye Zamini wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.5 pkt / mecz - Kara Gostar · 1 pkt / mecz - Niroye Zamini

Kara Gostar
LDDL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z50% R50% P
Sezon (Z-R-P)
0-2-2
0.50 pkt / mecz · bilans bramek -3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-2
0.50 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-2-0
Ostatnie 5 u siebie
0-2-0
DD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.3Gole stracone: 1.0xG: 0.00xG rywali: 0.00BTTS: 25%Over 2.5: 0%
Niroye Zamini
WLLD
Rozkład wyników w sezonie
25% Z25% R50% P
Sezon (Z-R-P)
1-1-2
1.00 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-2
1.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-1
WL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.5Gole stracone: 0.8xG: 0.00xG rywali: 0.00BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Niroye Zamini wypada o 100% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.25 gola / mecz - Kara Gostar · 0.5 gola / mecz - Niroye Zamini

Niroye Zamini wypada o 33% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1 gola / mecz - Kara Gostar · 0.75 gola / mecz - Niroye Zamini

Profil strzelecki Kara Gostar: trudniejszy

Kara Gostar strzela w 25% swoich meczów (1 z 4 meczów), a Niroye Zamini kończy z czystym kontem 50% spotkań (2 z 4 meczów).

Profil strzelecki Niroye Zamini: mocny

Niroye Zamini strzela w 50% swoich meczów (2 z 4 meczów), a Kara Gostar kończy z czystym kontem 25% spotkań (1 z 4 meczów).

1Gole zdobyte (sezon)2
Kara GostarNiroye Zamini
4Gole stracone (sezon)3
Kara GostarNiroye Zamini
1.25Średnia goli w meczu1.25
Kara GostarNiroye Zamini
1Gole zdobyte (ost. 5)2
Kara GostarNiroye Zamini
4Gole stracone (ost. 5)3
Kara GostarNiroye Zamini

Jak często strzelają minimum...

25%1 gol50%
Kara GostarNiroye Zamini
0%2 gole0%
Kara GostarNiroye Zamini
0%3 gole0%
Kara GostarNiroye Zamini
0%4 gole0%
Kara GostarNiroye Zamini

Jak często tracą minimum...

75%1 gol50%
Kara GostarNiroye Zamini
25%2 gole25%
Kara GostarNiroye Zamini
0%3 gole0%
Kara GostarNiroye Zamini
0%4 gole0%
Kara GostarNiroye Zamini

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

29%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy0%
Kara GostarNiroye Zamini
0%BTTS w obu połowach0%
Kara GostarNiroye Zamini
0%Gol w obu połowach0%
Kara GostarNiroye Zamini

BTTS a liczba goli

0%Min. 3 gole i BTTS25%
Kara GostarNiroye Zamini
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Kara GostarNiroye Zamini
25%BTTS - ostatnie 525%
Kara GostarNiroye Zamini

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

25%Min. 1 gol do przerwy75%
Kara GostarNiroye Zamini
0%Min. 2 gole do przerwy0%
Kara GostarNiroye Zamini
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Kara GostarNiroye Zamini

2. połowa

75%Min. 1 gol po przerwie25%
Kara GostarNiroye Zamini
25%Min. 2 gole po przerwie25%
Kara GostarNiroye Zamini
0%Min. 3 gole po przerwie0%
Kara GostarNiroye Zamini

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Kara Gostar wypada o 50% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.5 pkt / mecz - Kara Gostar · 1 pkt / mecz - Niroye Zamini

Kara Gostar - stan meczu do przerwy
25% prowadzi75% remis0% przegrywa
Niroye Zamini - stan meczu do przerwy
25% prowadzi25% remis50% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.5Punkty na mecz (1. poł.)1
Kara GostarNiroye Zamini
0.25Gole zdobyte (1. poł.)0.25
Kara GostarNiroye Zamini
0Gole stracone (1. poł.)0.5
Kara GostarNiroye Zamini
0.25Średnia goli w meczu (1. poł.)0.75
Kara GostarNiroye Zamini
100%Czyste konto do przerwy50%
Kara GostarNiroye Zamini
75%Bez gola do przerwy75%
Kara GostarNiroye Zamini

Po przerwie (2. połowa)

0.25Punkty na mecz (2. poł.)1
Kara GostarNiroye Zamini
0Gole zdobyte (2. poł.)0.25
Kara GostarNiroye Zamini
1Gole stracone (2. poł.)0.25
Kara GostarNiroye Zamini
1Średnia goli w meczu (2. poł.)0.5
Kara GostarNiroye Zamini
25%Czyste konto po przerwie75%
Kara GostarNiroye Zamini
100%Bez gola po przerwie75%
Kara GostarNiroye Zamini

Kara Gostar - wyniki drugich połów

0% Z25% R75% P
6
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
1
Punkty 2. połowa
-4
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia0%

Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 0%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+1.0

Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Niroye Zamini - wyniki drugich połów

0% Z100% R0% P
4
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
4
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 25%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.3

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Kara Gostar - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.500.25
Gole zdobyte / mecz0.30.0
Gole stracone / mecz0.01.0
Średnia goli w meczu0.31.0
1 gol25%75%
2 gole0%25%
3 gole0%0%
Czyste konto100%25%
Bez gola75%100%
Bilans bramek+1-4
Do przerwy: 25% prowadzi - 75% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 25% remis - 75% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Niroye Zamini - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.30.3
Gole stracone / mecz0.50.3
Średnia goli w meczu0.80.5
1 gol75%25%
2 gole0%25%
3 gole0%0%
Czyste konto50%75%
Bez gola75%75%
Bilans bramek-10
Do przerwy: 25% prowadzi - 25% remis - 50% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 100% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Kara Gostar
ZdobyteStracone
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
2
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 46-60 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Niroye Zamini
ZdobyteStracone
0
1
0-15
0
0
16-30
1
1
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

1.25
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.5 : 0.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
80%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
25%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
13%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
38%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 3 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Kara Gostar

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
0.00
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.75
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.25
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-1.00
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
30%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
135%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Niroye Zamini

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
0.00
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.25
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.50
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.75
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
68%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
90%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Azadegan League).

Drużyny na tle ligi

Kara GostarLigaNiroye Zamini
Średnia goli w meczu▼ 1.251.57▼ 1.25
Obie drużyny strzeliły▼ 25%29%▼ 25%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 0%23%▲ 25%
Czyste konta▼ 25%47%▲ 50%
Gol do przerwy▼ 25%49%▲ 75%
Gol po przerwie▲ 75%51%▼ 25%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

1.57
Średnia goli na mecz
29%
Obie drużyny strzeliły
23%
Min. 3 gole (Over 2.5)
47%
Czyste konta
0.83
Gole gospodarzy / mecz
0.74
Gole gości / mecz
+12%
Przewaga ataku u siebie
+11%
Przewaga defensywy u siebie
+5%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
49%
1 gol
17%
2 gole
9%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
51%
1 gol
20%
2 gole
9%
3 gole
0%
4 gole

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Kara Gostar - Niroye Zamini?

Mecz Azadegan League zakończył się wynikiem Kara Gostar 1:0 Niroye Zamini. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Kara Gostar - Niroye Zamini?

Kara Gostar strzela średnio 0,25 gola na mecz, a Niroye Zamini 0,50. Średnia goli w Azadegan League to 1,57, Over 2.5 pada w 23% meczów. BTTS notują w 25% (Kara Gostar) i 25% (Niroye Zamini) spotkań.

W jakiej formie są Kara Gostar i Niroye Zamini?

W ostatnich 5 meczach Kara Gostar ma bilans 0-2-2 (0,50 pkt/mecz), a Niroye Zamini 1-1-2 (1,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Kara Gostar - Niroye Zamini?

Statystyczne tło meczu Kara Gostar - Niroye Zamini — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.