Kenia - Kenyan Premier LeagueMoi International Sports CentreDane aktualne na 03 listopada 2026

KCB - APS Bomet: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

KCB - APS Bomet: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

KCB zagra z APS Bomet w rozgrywkach Kenyan Premier League (Kenia). Mecz zaplanowano na 6 listopada 2026. Miejscem spotkania jest Moi International Sports Centre.

Aktualna forma

KCB ma bilans 2-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.75 pkt/mecz. APS Bomet ma w tym samym okresie bilans 1-2-1 oraz 1.25 pkt/mecz. KCB ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.75 wobec 1.25.

Statystyki bramek

KCB strzela średnio 1.50 gola i traci 1.00 gola na mecz. APS Bomet strzela średnio 1.00 gola i traci 0.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.88 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 50% meczów KCB i w 25% meczów APS Bomet. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 25% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 44%, a Over 2.5 wynosi 32%.

xG, strzały i styl

KCB ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.83 wobec 1.05. KCB oddaje średnio 13.8 strzału, a APS Bomet 5.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

KCB prowadzi do przerwy w 0% meczów, a APS Bomet w 50%. KCB zdobywa po przerwie średnio 1.25 gola, a APS Bomet 0.25. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 75% ich spotkań.

Gole według minut

KCB najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). APS Bomet najczęściej strzela w przedziale 16-30 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Kenyan Premier League: 1.88 gola na mecz, BTTS 44% i Over 2.5 32%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.12 gola, a goście 0.76. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-0-1, średnia goli wynosi 4.33, a BTTS pojawił się w 67% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.5Gole zdobyte / mecz1
KCBAPS Bomet
1Gole stracone / mecz0.5
KCBAPS Bomet
52%Średnie posiadanie46%
KCBAPS Bomet
4.25Strzały celne / mecz1.25
KCBAPS Bomet

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

13.75Strzały na mecz5
KCBAPS Bomet
4.25Strzały celne1.25
KCBAPS Bomet
10.9%Skuteczność strzałów20%
KCBAPS Bomet
52%Posiadanie piłki46%
KCBAPS Bomet
1.83xG tworzone1.05
KCBAPS Bomet
1.22xG dopuszczone1.6
KCBAPS Bomet

Jakość strzelania

KCB: ZbalansowanyAPS Bomet: Kontratakujący
KCBAPS Bomet
Celność (strzały w światło bramki)31%25%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.21
Wykończenie (gole na strzał celny)0.350.80

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

KCB wypada o 40% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.75 pkt / mecz - KCB · 1.25 pkt / mecz - APS Bomet

KCB
DWLW
Rozkład wyników w sezonie
50% Z25% R25% P
Sezon (Z-R-P)
2-1-1
1.75 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-1
1.75 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-0-0
Ostatnie 5 u siebie
2-0-0
WW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.5Gole stracone: 1.0xG: 1.83xG rywali: 1.22BTTS: 50%Over 2.5: 50%
APS Bomet
DLDW
Rozkład wyników w sezonie
25% Z50% R25% P
Sezon (Z-R-P)
1-2-1
1.25 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-1
1.25 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-2-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-2-0
DD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 0.5xG: 1.05xG rywali: 1.60BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

KCB wypada o 50% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.5 gola / mecz - KCB · 1 gola / mecz - APS Bomet

APS Bomet wypada o 100% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1 gola / mecz - KCB · 0.5 gola / mecz - APS Bomet

Profil strzelecki KCB: mocny

KCB strzela w 75% swoich meczów (3 z 4 meczów), a APS Bomet kończy z czystym kontem 50% spotkań (2 z 4 meczów).

Profil strzelecki APS Bomet: mocny

APS Bomet strzela w 50% swoich meczów (2 z 4 meczów), a KCB kończy z czystym kontem 25% spotkań (1 z 4 meczów).

6Gole zdobyte (sezon)4
KCBAPS Bomet
4Gole stracone (sezon)2
KCBAPS Bomet
2.5Średnia goli w meczu1.5
KCBAPS Bomet
6Gole zdobyte (ost. 5)4
KCBAPS Bomet
4Gole stracone (ost. 5)2
KCBAPS Bomet

Jak często strzelają minimum...

75%1 gol50%
KCBAPS Bomet
50%2 gole25%
KCBAPS Bomet
25%3 gole25%
KCBAPS Bomet
0%4 gole0%
KCBAPS Bomet

Jak często tracą minimum...

75%1 gol50%
KCBAPS Bomet
25%2 gole0%
KCBAPS Bomet
0%3 gole0%
KCBAPS Bomet
0%4 gole0%
KCBAPS Bomet

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

25%BTTS do przerwy0%
KCBAPS Bomet
0%BTTS w obu połowach0%
KCBAPS Bomet
25%Gol w obu połowach25%
KCBAPS Bomet

BTTS a liczba goli

50%Min. 3 gole i BTTS0%
KCBAPS Bomet
0%Min. 3 gole bez BTTS25%
KCBAPS Bomet
50%BTTS - ostatnie 525%
KCBAPS Bomet

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

50%Min. 1 gol do przerwy50%
KCBAPS Bomet
25%Min. 2 gole do przerwy25%
KCBAPS Bomet
0%Min. 3 gole do przerwy0%
KCBAPS Bomet

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie75%
KCBAPS Bomet
50%Min. 2 gole po przerwie0%
KCBAPS Bomet
25%Min. 3 gole po przerwie0%
KCBAPS Bomet

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

APS Bomet wypada o 167% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.75 pkt / mecz - KCB · 2 pkt / mecz - APS Bomet

KCB - stan meczu do przerwy
0% prowadzi75% remis25% przegrywa
APS Bomet - stan meczu do przerwy
50% prowadzi50% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.75Punkty na mecz (1. poł.)2
KCBAPS Bomet
0.25Gole zdobyte (1. poł.)0.75
KCBAPS Bomet
0.5Gole stracone (1. poł.)0
KCBAPS Bomet
0.75Średnia goli w meczu (1. poł.)0.75
KCBAPS Bomet
50%Czyste konto do przerwy100%
KCBAPS Bomet
75%Bez gola do przerwy50%
KCBAPS Bomet

Po przerwie (2. połowa)

2.25Punkty na mecz (2. poł.)1
KCBAPS Bomet
1.25Gole zdobyte (2. poł.)0.25
KCBAPS Bomet
0.5Gole stracone (2. poł.)0.5
KCBAPS Bomet
1.75Średnia goli w meczu (2. poł.)0.75
KCBAPS Bomet
50%Czyste konto po przerwie50%
KCBAPS Bomet
25%Bez gola po przerwie75%
KCBAPS Bomet

KCB - wyniki drugich połów

75% Z0% R25% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
9
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
0.75
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

APS Bomet - wyniki drugich połów

25% Z25% R50% P
8
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
+3
Bilans bramek (1. poł.)
4
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia50%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 25%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

KCB - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.752.25
Gole zdobyte / mecz0.31.3
Gole stracone / mecz0.50.5
Średnia goli w meczu0.81.8
1 gol50%100%
2 gole25%50%
3 gole0%25%
Czyste konto50%50%
Bez gola75%25%
Bilans bramek-1+3
Do przerwy: 0% prowadzi - 75% remis - 25% przegrywa
2. połowa: 75% wygrana - 0% remis - 25% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 25% - Gole do przerwy łącznie: 1
APS Bomet - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.001.00
Gole zdobyte / mecz0.80.3
Gole stracone / mecz0.00.5
Średnia goli w meczu0.80.8
1 gol50%75%
2 gole25%0%
3 gole0%0%
Czyste konto100%50%
Bez gola50%75%
Bilans bramek+3-1
Do przerwy: 50% prowadzi - 50% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 25% wygrana - 25% remis - 50% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

KCB
ZdobyteStracone
0
1
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
4
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (2). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

APS Bomet
ZdobyteStracone
1
0
0-15
2
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (2). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.00
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
106%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
38%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+117%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
38%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
13%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 8 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

KCB

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.61
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.11
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.33
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.22
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
134%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
132%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.0
Gole w końcówce
67% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
67%

APS Bomet

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.55
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.05
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-4.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.05
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+1.10
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
132%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
45%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.5
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Kenyan Premier League).

Drużyny na tle ligi

KCBLigaAPS Bomet
Średnia goli w meczu▲ 2.501.88▼ 1.50
Obie drużyny strzeliły▲ 50%44%▼ 25%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 50%32%▼ 25%
Czyste konta▼ 25%41%▲ 50%
Gol do przerwy▲ 50%47%▲ 50%
Gol po przerwie▲ 100%65%▲ 75%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

1.88
Średnia goli na mecz
44%
Obie drużyny strzeliły
32%
Min. 3 gole (Over 2.5)
41%
Czyste konta
1.12
Gole gospodarzy / mecz
0.76
Gole gości / mecz
+47%
Przewaga ataku u siebie
+32%
Przewaga defensywy u siebie
+17%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
47%
1 gol
24%
2 gole
9%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
65%
1 gol
21%
2 gole
15%
3 gole
3%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (3): KCB 2 - 0 - 1 APS Bomet. Średnia goli 4.33, obie drużyny strzeliły w 67% meczów.

APS Bomet
1 : 0
KCB
KCB
4 : 2
APS Bomet
KCB
4 : 2
APS Bomet

Najczęstsze pytania

Kiedy grają KCB i APS Bomet?

KCB zagra z APS Bomet 6 listopada 2026 w rozgrywkach Kenyan Premier League na stadionie Moi International Sports Centre. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie KCB - APS Bomet?

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich KCB wygrał 2, APS Bomet 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,33, a obie drużyny strzelały w 67% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem KCB - APS Bomet?

KCB strzela średnio 1,50 gola na mecz, a APS Bomet 1,00. Średnia goli w Kenyan Premier League to 1,88, Over 2.5 pada w 32% meczów. BTTS notują w 50% (KCB) i 25% (APS Bomet) spotkań.

W jakiej formie są KCB i APS Bomet?

W ostatnich 5 meczach KCB ma bilans 2-1-1 (1,75 pkt/mecz), a APS Bomet 1-2-1 (1,25 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz KCB - APS Bomet?

Statystyczne tło meczu KCB - APS Bomet — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.