Tanzania - Ligi kuu BaraDane aktualne na 17 października 2026

Kitayosce - Mbeya City: statystyki meczu

Herb Kitayosce
Kitayosce
0 : 2do przerwy 0:1
Herb Mbeya City
Mbeya City
165%(0.00)
X22%(0.00)
213%(0.00)

Kitayosce prezentuje zdecydowanie lepszą formę domową z 50% skutecznością wygranych i 75% czystych kont u siebie, co stanowi solidną podstawę do zwycięstwa. Gospodarze w ostatnich pięciu meczach domowych są niepokonani (2 wygrane, 2 remisy), podczas gdy Mbeya City przegrywa aż 71% meczów wyjazdowych i w ostatnich siedmiu spotkaniach na wyjeździe odniosła tylko jedno zwycięstwo. Różnica w średniej bramek strzelonych jest znacząca - Kitayosce zdobywa średnio 1.5 gola u siebie, podczas gdy Mbeya City tylko 0.71 na wyjeździe, a dodatkowo goście nie zdobywają bramek w 57% swoich meczów wyjazdowych. Statystyki xG również faworyzują gospodarzy (1.45 vs 1.11), a bilans bramkowy potwierdza przewagę Kitayosce (+4 u siebie wobec -5 Mbeya City na wyjeździe). Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, zwycięstwo gospodarzy jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem tego spotkania.

Kitayosce - Mbeya City: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Kitayosce zagrał z Mbeya City w rozgrywkach Ligi kuu Bara (Tanzania). Spotkanie rozegrano 7 lutego 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

Aktualna forma

Kitayosce ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Mbeya City ma w tym samym okresie bilans 0-2-3 oraz 0.40 pkt/mecz. Kitayosce ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.30 wobec 0.77.

Statystyki bramek

Kitayosce strzela średnio 1.10 gola i traci 0.90 gola na mecz. Mbeya City strzela średnio 0.69 gola i traci 1.31 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.76 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 40% meczów Kitayosce i w 31% meczów Mbeya City. Over 2.5 padał odpowiednio w 40% i 31% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 28%, a Over 2.5 wynosi 26%.

xG, strzały i styl

Mbeya City ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.10 wobec 1.00. Kitayosce oddaje średnio 5.8 strzału, a Mbeya City 5.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Kitayosce prowadzi do przerwy w 10% meczów, a Mbeya City w 15%. Kitayosce zdobywa po przerwie średnio 0.40 gola, a Mbeya City 0.23. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 60% i 62% ich spotkań.

Gole według minut

Kitayosce najczęściej strzela w przedziale 0-15 (5 goli). Mbeya City najczęściej strzela w przedziale 16-30 (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Ligi kuu Bara: 1.76 gola na mecz, BTTS 28% i Over 2.5 26%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.20 gola, a goście 0.56. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Kitayosce prezentuje zdecydowanie lepszą formę domową z 50% skutecznością wygranych i 75% czystych kont u siebie, co stanowi solidną podstawę do zwycięstwa. Gospodarze w ostatnich pięciu meczach domowych są niepokonani (2 wygrane, 2 remisy), podczas gdy Mbeya City przegrywa aż 71% meczów wyjazdowych i w ostatnich siedmiu spotkaniach na wyjeździe odniosła tylko jedno zwycięstwo. Różnica w średniej bramek strzelonych jest znacząca - Kitayosce zdobywa średnio 1.5 gola u siebie, podczas gdy Mbeya City tylko 0.71 na wyjeździe, a dodatkowo goście nie zdobywają bramek w 57% swoich meczów wyjazdowych. Statystyki xG również faworyzują gospodarzy (1.45 vs 1.11), a bilans bramkowy potwierdza przewagę Kitayosce (+4 u siebie wobec -5 Mbeya City na wyjeździe). Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, zwycięstwo gospodarzy jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem tego spotkania.

Zobacz przegląd statystyczny

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

46Posiadanie piłki (%)54
KitayosceMbeya City
3Strzały8
KitayosceMbeya City
0Strzały celne2
KitayosceMbeya City
0.75xG1.42
KitayosceMbeya City
3Rzuty rożne2
KitayosceMbeya City
75Groźne ataki104
KitayosceMbeya City
-1Faule-1
KitayosceMbeya City
-1Kartki-1
KitayosceMbeya City

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

KitayosceMbeya City
1.1Gole zdobyte / mecz0.69
KitayosceMbeya City
0.9Gole stracone / mecz1.31
KitayosceMbeya City
38%Średnie posiadanie36%
KitayosceMbeya City
1.7Strzały celne / mecz1.77
KitayosceMbeya City

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

5.8Strzały na mecz5.15
KitayosceMbeya City
1.7Strzały celne1.77
KitayosceMbeya City
19%Skuteczność strzałów13.4%
KitayosceMbeya City
38%Posiadanie piłki36%
KitayosceMbeya City
1xG tworzone1.1
KitayosceMbeya City
1.2xG dopuszczone1.62
KitayosceMbeya City

Jakość strzelania

Kitayosce: KontratakującyMbeya City: Kontratakujący
KitayosceMbeya City
Celność (strzały w światło bramki)29%34%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.170.21
Wykończenie (gole na strzał celny)0.650.39

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Kitayosce wypada o 250% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.4 pkt / mecz - Kitayosce · 0.4 pkt / mecz - Mbeya City

Kitayosce
LWWLD
Rozkład wyników w sezonie
30% Z40% R30% P
Sezon (Z-R-P)
3-4-3
1.30 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-2-0
Ostatnie 5 u siebie
2-2-0
DDWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.2xG: 0.98xG rywali: 1.02BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Mbeya City
LLLDD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
15% Z31% R54% P
Sezon (Z-R-P)
2-4-7
0.77 pkt / mecz · bilans bramek -8
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-3
0.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-0-5
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-4
WLLLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 1.6xG: 1.07xG rywali: 1.51BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Kitayosce wypada o 59% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.1 gola / mecz - Kitayosce · 0.69 gola / mecz - Mbeya City

Kitayosce wypada o 46% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.9 gola / mecz - Kitayosce · 1.31 gola / mecz - Mbeya City

Profil strzelecki Kitayosce: mocny

Kitayosce strzela w 60% swoich meczów (6 z 10 meczów), a Mbeya City kończy z czystym kontem 23% spotkań (3 z 13 meczów).

Profil strzelecki Mbeya City: niejednoznaczny

Mbeya City strzela w 46% swoich meczów (6 z 13 meczów), a Kitayosce kończy z czystym kontem 40% spotkań (4 z 10 meczów).

11Gole zdobyte (sezon)9
KitayosceMbeya City
9Gole stracone (sezon)17
KitayosceMbeya City
2Średnia goli w meczu2
KitayosceMbeya City
8Gole zdobyte (ost. 5)3
KitayosceMbeya City
6Gole stracone (ost. 5)8
KitayosceMbeya City

Jak często strzelają minimum...

60%1 gol46%
KitayosceMbeya City
30%2 gole15%
KitayosceMbeya City
20%3 gole8%
KitayosceMbeya City
0%4 gole0%
KitayosceMbeya City

Jak często tracą minimum...

60%1 gol77%
KitayosceMbeya City
30%2 gole46%
KitayosceMbeya City
0%3 gole8%
KitayosceMbeya City
0%4 gole0%
KitayosceMbeya City

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

10%BTTS do przerwy23%
KitayosceMbeya City
0%BTTS w obu połowach0%
KitayosceMbeya City
0%Gol w obu połowach15%
KitayosceMbeya City

BTTS a liczba goli

30%Min. 3 gole i BTTS15%
KitayosceMbeya City
10%Min. 3 gole bez BTTS15%
KitayosceMbeya City
60%BTTS - ostatnie 560%
KitayosceMbeya City

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

40%Min. 1 gol do przerwy69%
KitayosceMbeya City
20%Min. 2 gole do przerwy46%
KitayosceMbeya City
10%Min. 3 gole do przerwy0%
KitayosceMbeya City

2. połowa

60%Min. 1 gol po przerwie62%
KitayosceMbeya City
10%Min. 2 gole po przerwie15%
KitayosceMbeya City
10%Min. 3 gole po przerwie8%
KitayosceMbeya City

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Kitayosce - stan meczu do przerwy
10% prowadzi70% remis20% przegrywa
Mbeya City - stan meczu do przerwy
15% prowadzi54% remis31% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1
KitayosceMbeya City
0.4Gole zdobyte (1. poł.)0.46
KitayosceMbeya City
0.3Gole stracone (1. poł.)0.69
KitayosceMbeya City
0.7Średnia goli w meczu (1. poł.)1.15
KitayosceMbeya City
70%Czyste konto do przerwy46%
KitayosceMbeya City
80%Bez gola do przerwy62%
KitayosceMbeya City

Po przerwie (2. połowa)

1.1Punkty na mecz (2. poł.)0.85
KitayosceMbeya City
0.4Gole zdobyte (2. poł.)0.23
KitayosceMbeya City
0.5Gole stracone (2. poł.)0.62
KitayosceMbeya City
0.9Średnia goli w meczu (2. poł.)0.85
KitayosceMbeya City
60%Czyste konto po przerwie54%
KitayosceMbeya City
70%Bez gola po przerwie77%
KitayosceMbeya City

Kitayosce - wyniki drugich połów

20% Z50% R30% P
10
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
11
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia300%

Prowadzi do przerwy w 10% meczów, a wygrywa 30%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Mbeya City - wyniki drugich połów

15% Z38% R46% P
13
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
11
Punkty 2. połowa
-5
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 15% meczów, a wygrywa 15%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Kitayosce - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.80.2
Gole stracone / mecz0.60.4
Średnia goli w meczu1.40.6
1 gol80%60%
2 gole40%0%
3 gole20%0%
Czyste konto40%60%
Bez gola60%80%
Bilans bramek+1-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4
Mbeya City - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.600.60
Gole zdobyte / mecz0.60.0
Gole stracone / mecz1.20.4
Średnia goli w meczu1.80.4
1 gol100%40%
2 gole80%0%
3 gole0%0%
Czyste konto0%60%
Bez gola40%100%
Bilans bramek-3-2
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 60% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Kitayosce
ZdobyteStracone
5
1
0-15
0
1
16-30
2
2
31-45
3
1
46-60
0
1
61-75
1
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (5 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

Mbeya City
ZdobyteStracone
1
1
0-15
4
4
16-30
1
4
31-45
2
1
46-60
1
4
61-75
0
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (4 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (4). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.00
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 0.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
114%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
36%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
28%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
22%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 5 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Kitayosce

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.20
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.40
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-5.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.10
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.30
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
92%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
161%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.10
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
9% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 45% pada w pierwszym kwadransie.
9%

Mbeya City

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.52
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.10
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.41
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.31
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
123%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
109%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.37
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 11% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Ligi kuu Bara).

Drużyny na tle ligi

KitayosceLigaMbeya City
Średnia goli w meczu▲ 2.001.76▲ 2.00
Obie drużyny strzeliły▲ 40%28%▲ 31%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 40%26%▲ 31%
Czyste konta▼ 40%44%▼ 23%
Gol do przerwy▼ 40%47%▲ 69%
Gol po przerwie▲ 60%56%▲ 62%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

1.76
Średnia goli na mecz
28%
Obie drużyny strzeliły
26%
Min. 3 gole (Over 2.5)
44%
Czyste konta
1.20
Gole gospodarzy / mecz
0.56
Gole gości / mecz
+114%
Przewaga ataku u siebie
+53%
Przewaga defensywy u siebie
+33%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
47%
1 gol
19%
2 gole
3%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
56%
1 gol
17%
2 gole
7%
3 gole
1%
4 gole

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Kitayosce - Mbeya City?

Mecz Ligi kuu Bara zakończył się wynikiem Kitayosce 0:2 Mbeya City. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Kitayosce - Mbeya City?

Kitayosce strzela średnio 1,10 gola na mecz, a Mbeya City 0,69. Średnia goli w Ligi kuu Bara to 1,76, Over 2.5 pada w 26% meczów. BTTS notują w 40% (Kitayosce) i 31% (Mbeya City) spotkań.

W jakiej formie są Kitayosce i Mbeya City?

W ostatnich 5 meczach Kitayosce ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Mbeya City 0-2-3 (0,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Kitayosce - Mbeya City?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.