Argentyna - Primera DivisiónDane aktualne na 06 września 2026

Lanús - Boca Juniors: statystyki meczu

Herb Lanús
Lanús
0 : 3do przerwy 0:2
Herb Boca Juniors
Boca Juniors
155%(2.80)
X30%(3.00)
215%(2.70)

Lanús prezentuje solidną formę domową z bilansem 50% zwycięstw i 50% remisów na własnym stadionie, nie przegrywając jeszcze żadnego meczu u siebie w tym sezonie. Gospodarze mają pozytywny bilans bramkowy (+1) w meczach domowych oraz przewagę w skuteczności strzałów (13% vs 11%). Boca Juniors wykazuje natomiast poważne problemy w meczach wyjazdowych, przegrywając wszystkie spotkania na obcych boiskach (100% porażek) i tracąc średnio 2 bramki na mecz, co daje ujemny bilans bramkowy (-2). Forma gości w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych to dwie porażki z rzędu, co dodatkowo osłabia ich pozycję. Chociaż Boca ma przewagę w posiadaniu piłki (58% vs 53%), to nie przekłada się to na efektywność, czego dowodem są słabe wyniki xG (1.26 vs 1.42 dla Lanusu). Biorąc pod uwagę atut własnego boiska, lepszą formę domową i słabość Boca Juniors w meczach wyjazdowych, przewidywane jest zwycięstwo gospodarzy.

Lanús - Boca Juniors: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Lanús zagrał z Boca Juniors w rozgrywkach Primera División (Argentyna). Spotkanie rozegrano 5 marca 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3.

Aktualna forma

Lanús ma bilans 1-3-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Boca Juniors ma w tym samym okresie bilans 1-3-1 oraz 1.20 pkt/mecz. Lanús ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.50 wobec 1.29.

Statystyki bramek

Lanús strzela średnio 1.50 gola i traci 1.50 gola na mecz. Boca Juniors strzela średnio 0.86 gola i traci 0.71 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.92 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 83% meczów Lanús i w 43% meczów Boca Juniors. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 29% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 44%, a Over 2.5 wynosi 32%.

xG, strzały i styl

Boca Juniors ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.35 wobec 1.27. Lanús oddaje średnio 10.5 strzału, a Boca Juniors 11.3. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Lanús prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Boca Juniors w 14%. Lanús zdobywa po przerwie średnio 0.83 gola, a Boca Juniors 0.57. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 83% i 57% ich spotkań.

Gole według minut

Lanús najczęściej strzela w przedziale 16-30 (2 goli). Boca Juniors najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Primera División: 1.92 gola na mecz, BTTS 44% i Over 2.5 32%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.15 gola, a goście 0.77. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 0.50, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Lanús prezentuje solidną formę domową z bilansem 50% zwycięstw i 50% remisów na własnym stadionie, nie przegrywając jeszcze żadnego meczu u siebie w tym sezonie. Gospodarze mają pozytywny bilans bramkowy (+1) w meczach domowych oraz przewagę w skuteczności strzałów (13% vs 11%). Boca Juniors wykazuje natomiast poważne problemy w meczach wyjazdowych, przegrywając wszystkie spotkania na obcych boiskach (100% porażek) i tracąc średnio 2 bramki na mecz, co daje ujemny bilans bramkowy (-2). Forma gości w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych to dwie porażki z rzędu, co dodatkowo osłabia ich pozycję. Chociaż Boca ma przewagę w posiadaniu piłki (58% vs 53%), to nie przekłada się to na efektywność, czego dowodem są słabe wyniki xG (1.26 vs 1.42 dla Lanusu). Biorąc pod uwagę atut własnego boiska, lepszą formę domową i słabość Boca Juniors w meczach wyjazdowych, przewidywane jest zwycięstwo gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Lanús ma bardzo mocne sezonowe liczby defensywne u siebie (0,2 gola straconego/mecz i 80% czystych kont), co historycznie obniża BTTS (20%). Z drugiej strony Boca na wyjazdach ma wyraźne problemy w obronie (2,0 gola straconego/mecz, 0% CS), a przy xG przeciwko 1,6 oraz 100% BTTS w sezonie sugeruje wysokie prawdopodobieństwo, że Lanús strzeli. Kluczowe dla BTTS jest, czy Boca trafi: sezonowo ma 1,0 gola/mecz i xG 1,26, a ostatnio Lanús dopuszcza więcej (1,2 gola straconego i xG przeciwko 1,62 w ostatnich 5), co zwiększa szanse gości na gola. Jednocześnie Boca w ostatnich 5 meczach strzela średnio tylko 0,8 gola, co utrzymuje istotne ryzyko scenariusza bez BTTS. Sumarycznie dane dają minimalną przewagę wariantowi „tak”, ale z niską pewnością ze względu na silny sezonowy profil obronny Lanús.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Model bramkowy oparty na xG sugeruje umiarkowaną liczbę sytuacji: Lanús (xG 1.38) kontra słabsza defensywa wyjazdowa Boca (xG rywali 1.60) daje ok. 1.25 gola gospodarzy, a Boca przy xG 1.26 vs xG rywali Lanús 0.85 ok. 0.95 gola gości. To przekłada się na oczekiwaną sumę ok. 2.20, co naturalnie wzmacnia scenariusze poniżej 3.5 bramki. Dane trendów też są bardziej „underowe”: w ostatnich 5 meczach Over 2.5 oba zespoły mają tylko po 20%, a średnia ligowa goli (1.9) i Over 2.5 (31%) wskazuje na ogólnie niską bramkowość rozgrywek. Lanús ma bardzo wysoki odsetek czystych kont u siebie (80%) i niski xG rywali (0.85), co ogranicza ryzyko wysokiego wyniku. Jednocześnie Boca oddaje przeciętnie tylko 9.5 strzału na wyjeździe (3.0 celnych), więc do przekroczenia 3.5 potrzeba ponadprzeciętnej skuteczności. Najsilniejszym sygnałem jest więc Under 3.5, zgodny z rozkładem goli i profilem ligi.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszy sygnał na HT to remis: Lanús remisuje do przerwy w 80% meczów, a w ostatnich 5 spotkaniach ma 100% remisów HT, co wspiera też niska bramkowość 1. połów w lidze. Boca ma średnio 0.0 goli strzelonych do przerwy i 1.0 gola straconego, więc trudno oczekiwać, że zbuduje przewagę przed przerwą. W pełnym meczu przewaga przechyla się na Lanús dzięki znakomitej defensywie (0.2 gola straconego na mecz, 80% CS) oraz lepszym parametrom jakościowych szans (xGA 0.85 vs 1.6 rywala). Boca prezentuje słabe wyniki sezonowe (0% zwycięstw, 100% porażek oraz 2.0 goli straconych na mecz), co zwiększa prawdopodobieństwo, że po przerwie Lanús przejmie kontrolę wyniku. Dodatkowo Lanús zdobywa więcej punktów w 2. połowach (średnia punktów zdobytych w drugiej połowie 1.8) i ma 100% czystych kont po przerwie, co sprzyja scenariuszowi „remis HT / wygrana FT”.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 2
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

48Posiadanie piłki (%)52
LanúsBoca Juniors
9Strzały11
LanúsBoca Juniors
2Strzały celne5
LanúsBoca Juniors
1.11xG1.27
LanúsBoca Juniors
8Rzuty rożne1
LanúsBoca Juniors
55Groźne ataki30
LanúsBoca Juniors
7Faule8
LanúsBoca Juniors
2Kartki2
LanúsBoca Juniors

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

LanúsBoca Juniors
1.5Gole zdobyte / mecz0.86
LanúsBoca Juniors
1.5Gole stracone / mecz0.71
LanúsBoca Juniors
50%Średnie posiadanie62%
LanúsBoca Juniors
4.33Strzały celne / mecz3.14
LanúsBoca Juniors

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

10.5Strzały na mecz11.29
LanúsBoca Juniors
4.33Strzały celne3.14
LanúsBoca Juniors
14.3%Skuteczność strzałów7.6%
LanúsBoca Juniors
50%Posiadanie piłki62%
LanúsBoca Juniors
1.27xG tworzone1.35
LanúsBoca Juniors
1.6xG dopuszczone1.05
LanúsBoca Juniors

Jakość strzelania

Lanús: Skuteczny w wykończeniuBoca Juniors: Zbalansowany
LanúsBoca Juniors
Celność (strzały w światło bramki)41%28%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.350.27

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Lanús
WDDLD
Rozkład wyników w sezonie
33% W50% R17% P
Sezon (Z-R-P)
2-3-1
1.50 pkt / mecz · bilans bramek 0
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-1-0
Ostatnie 5 u siebie
1-1-0
WD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.4xG: 1.20xG rywali: 1.55BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Boca Juniors
WLDDD
Rozkład wyników w sezonie
29% W43% R29% P
Sezon (Z-R-P)
2-3-2
1.29 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-0-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-0-2
LL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.8Gole stracone: 0.6xG: 1.24xG rywali: 1.01BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Lanús wypada o 74% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.5 gola / mecz - Lanús · 0.86 gola / mecz - Boca Juniors

Boca Juniors wypada o 111% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.5 gola / mecz - Lanús · 0.71 gola / mecz - Boca Juniors

Profil strzelecki Lanús: mocny

Lanús strzela w 83% swoich meczów (5 z 6 meczów), a Boca Juniors kończy z czystym kontem 57% spotkań (4 z 7 meczów).

Profil strzelecki Boca Juniors: bardzo mocny

Boca Juniors strzela w 71% swoich meczów (5 z 7 meczów), a Lanús kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 6 meczów).

9Gole zdobyte (sezon)6
LanúsBoca Juniors
9Gole stracone (sezon)5
LanúsBoca Juniors
3Średnia goli w meczu1.57
LanúsBoca Juniors
6Gole zdobyte (ost. 5)4
LanúsBoca Juniors
7Gole stracone (ost. 5)3
LanúsBoca Juniors

Jak często strzelają minimum...

83%1 gol71%
LanúsBoca Juniors
50%2 gole14%
LanúsBoca Juniors
17%3 gole0%
LanúsBoca Juniors
0%4 gole0%
LanúsBoca Juniors

Jak często tracą minimum...

100%1 gol43%
LanúsBoca Juniors
50%2 gole29%
LanúsBoca Juniors
0%3 gole0%
LanúsBoca Juniors
0%4 gole0%
LanúsBoca Juniors

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

17%BTTS do przerwy14%
LanúsBoca Juniors
0%BTTS w obu połowach0%
LanúsBoca Juniors
33%Gol w obu połowach14%
LanúsBoca Juniors

BTTS a liczba goli

50%Min. 3 gole i BTTS29%
LanúsBoca Juniors
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
LanúsBoca Juniors
80%BTTS - ostatnie 540%
LanúsBoca Juniors

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

67%Min. 1 gol do przerwy43%
LanúsBoca Juniors
33%Min. 2 gole do przerwy29%
LanúsBoca Juniors
0%Min. 3 gole do przerwy0%
LanúsBoca Juniors

2. połowa

83%Min. 1 gol po przerwie57%
LanúsBoca Juniors
83%Min. 2 gole po przerwie14%
LanúsBoca Juniors
33%Min. 3 gole po przerwie14%
LanúsBoca Juniors

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Lanús wypada o 32% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.5 pkt / mecz - Lanús · 1.14 pkt / mecz - Boca Juniors

Lanús - stan meczu do przerwy
33% prowadzi50% remis17% przegrywa
Boca Juniors - stan meczu do przerwy
14% prowadzi71% remis14% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.5Punkty na mecz (1. poł.)1.14
LanúsBoca Juniors
0.67Gole zdobyte (1. poł.)0.29
LanúsBoca Juniors
0.33Gole stracone (1. poł.)0.43
LanúsBoca Juniors
1Średnia goli w meczu (1. poł.)0.71
LanúsBoca Juniors
67%Czyste konto do przerwy71%
LanúsBoca Juniors
50%Bez gola do przerwy71%
LanúsBoca Juniors

Po przerwie (2. połowa)

1Punkty na mecz (2. poł.)1.71
LanúsBoca Juniors
0.83Gole zdobyte (2. poł.)0.57
LanúsBoca Juniors
1.17Gole stracone (2. poł.)0.29
LanúsBoca Juniors
2Średnia goli w meczu (2. poł.)0.86
LanúsBoca Juniors
17%Czyste konto po przerwie86%
LanúsBoca Juniors
33%Bez gola po przerwie43%
LanúsBoca Juniors

Lanús - wyniki drugich połów

17% W50% R33% P
9
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
6
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.8

Traci po przerwie o 0.8 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Boca Juniors - wyniki drugich połów

43% W43% R14% P
8
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
12
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
1.14
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia207%

Prowadzi do przerwy w 14% meczów, a wygrywa 29%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Lanús - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.201.20
Gole zdobyte / mecz0.40.8
Gole stracone / mecz0.41.0
Średnia goli w meczu0.81.8
1 gol60%80%
2 gole20%80%
3 gole0%20%
Czyste konto60%20%
Bez gola60%40%
Bilans bramek0-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2
Boca Juniors - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.20
Gole zdobyte / mecz0.40.4
Gole stracone / mecz0.20.4
Średnia goli w meczu0.60.8
1 gol40%40%
2 gole20%20%
3 gole0%20%
Czyste konto80%80%
Bez gola60%60%
Bilans bramek+10
Do przerwy: 20% prowadzi - 80% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Lanús
ZdobyteStracone
0
0
0-15
2
1
16-30
2
1
31-45
2
2
46-60
2
2
61-75
1
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

Boca Juniors
ZdobyteStracone
0
1
0-15
0
1
16-30
2
1
31-45
1
0
46-60
0
2
61-75
3
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (3 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (2). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.29
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.2
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
119%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
63%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-78%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
59%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
5%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 20 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Lanús

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.33
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.33
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
0.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.23
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.10
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
130%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
195%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.30
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
11% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
11%

Boca Juniors

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.30
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.15
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.49
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.34
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
112%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
62%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.09
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
50% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
50%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Primera División).

Drużyny na tle ligi

LanúsLigaBoca Juniors
Średnia goli w meczu 3.001.92 1.57
Obie drużyny strzeliły 83%44% 43%
Min. 3 gole (Over 2.5) 50%32% 29%
Czyste konta 0%35% 57%
Gol do przerwy 67%56% 43%
Gol po przerwie 83%69% 57%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

1.92
Średnia goli na mecz
44%
Obie drużyny strzeliły
32%
Min. 3 gole (Over 2.5)
35%
Czyste konta
1.15
Gole gospodarzy / mecz
0.77
Gole gości / mecz
+49%
Przewaga ataku u siebie
+33%
Przewaga defensywy u siebie
+24%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
56%
1 gol
20%
2 gole
2%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
69%
1 gol
36%
2 gole
9%
3 gole
1%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Boca JuniorsŻółta kartkaLautaro Di Lollo
  2. LanúsŻółta kartkaJosé María Canale Domínguez
  3. LanúsŻółta kartkaDylan Aquino
  4. Boca JuniorsŻółta kartkaLeandro Daniel Paredes
  5. LanúsZmianaWszedł: Lucas Agustín BesozziZszedł: Walter Ariel Bou
  6. LanúsZmianaWszedł: Felipe Peña BiaforeZszedł: Diego Agustín Medina

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Statystyki sędziego

Zobacz, ile kartek i rzutów karnych pokazuje ten sędzia oraz jak kończą się prowadzone przez niego mecze.

Darío HerreraProwadzone mecze: 16
6,31Kartki na mecz
0Rzuty karne na mecz
1 / X / 263%Wygrane gospodarzy6%Remisy31%Wygrane gości

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Lanús 1 - 1 - 0 Boca Juniors. Średnia goli 0.50, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

CA Boca Juniors
0 : 0
CA Lanús
Lanús
1 : 0
Boca Juniors

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Lanús - Boca Juniors?

Mecz Primera División zakończył się wynikiem Lanús 0:3 Boca Juniors. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Lanús - Boca Juniors?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Lanús wygrał 1, Boca Juniors 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 0,50, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Lanús - Boca Juniors?

Lanús strzela średnio 1,50 gola na mecz, a Boca Juniors 0,86. Średnia goli w Primera División to 1,92, Over 2.5 pada w 32% meczów. BTTS notują w 83% (Lanús) i 43% (Boca Juniors) spotkań.

W jakiej formie są Lanús i Boca Juniors?

W ostatnich 5 meczach Lanús ma bilans 1-3-1 (1,20 pkt/mecz), a Boca Juniors 1-3-1 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Lanús - Boca Juniors?

Statystyczne tło meczu Lanús - Boca Juniors — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.