Włochy - Serie C Group ANuovo Stadio ComunaleDane aktualne na 17 października 2026

Lumezzane - Giana Erminio: statystyki meczu

Herb Lumezzane
Lumezzane
1 : 0do przerwy 1:0
Herb Giana Erminio
Giana Erminio

Lumezzane - Giana Erminio: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Lumezzane zagrał z Giana Erminio w rozgrywkach Serie C Group A (Włochy). Spotkanie rozegrano 30 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Nuovo Stadio Comunale. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

Aktualna forma

Lumezzane ma bilans 0-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.00 pkt/mecz. Giana Erminio ma w tym samym okresie bilans 0-0-1 oraz 0.00 pkt/mecz. tempo punktowania w sezonie jest bardzo zbliżone po obu stronach.

Statystyki bramek

Lumezzane strzela średnio 0.00 gola i traci 2.00 gola na mecz. Giana Erminio strzela średnio 1.00 gola i traci 2.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.38 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 0% meczów Lumezzane i w 100% meczów Giana Erminio. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 54%, a Over 2.5 wynosi 46%.

xG, strzały i styl

Lumezzane ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.95 wobec 1.10. Lumezzane oddaje średnio 13.0 strzału, a Giana Erminio 7.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Lumezzane prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Giana Erminio w 0%. Lumezzane zdobywa po przerwie średnio 0.00 gola, a Giana Erminio 0.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Lumezzane najczęściej strzela w przedziale 0-15 (0 goli). Giana Erminio najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie C Group A: 2.38 gola na mecz, BTTS 54% i Over 2.5 46%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.54 gola, a goście 0.85. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Giana Erminio ma nieznaczną przewagę w bieżącej formie: w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyła 7 bramek i wywalczyła 7 punktów, podczas gdy Lumezzane strzeliło 6 goli oraz uzyskało 5 punktów. Goście wygrali 2 z ostatnich 5 meczów, a gospodarze tylko 1, choć oba zespoły poniosły po 2 porażki i straciły po 6 bramek w tym okresie. W dotychczasowym fragmencie sezonu Lumezzane przegrało jedyny mecz i nie zdobyło gola, natomiast Giana Erminio mimo również jednej porażki zdołała już trafić raz. Dane domowo-wyjazdowe są jeszcze zbyt skąpe, by mocno ocenić wpływ boiska, dlatego remis pozostaje realnym scenariuszem, ale większa regularność ofensywna gości przemawia za ich minimalnym zwycięstwem.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najnowsza forma wyraźnie wspiera bramki po obu stronach: Giana Erminio miała BTTS w 80% ostatnich 5 spotkań, a Lumezzane w 40%, przy ligowej średniej 60%. Obie drużyny w tym okresie strzelały regularnie, po 1,2 gola Lumezzane i 1,4 gola Giana Erminio na mecz, a każda traciła średnio 1,2 bramki. Potencjał ofensywny potwierdza xG: gospodarze tworzyli sytuacje warte 1,74 xG, natomiast goście 1,26 xG, przy jednocześnie wysokim xG traconym wynoszącym odpowiednio 1,66 i 1,51. Lumezzane w jedynym dostępnym meczu domowym sezonu strzeliło gola i straciło 2, co zakończyło się BTTS, dlatego bardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym każda strona wpisze się na listę strzelców.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Dane dla gospodarzy z pojedynczego meczu domowego wskazują wynik 1:2, dlatego większą wagę należy nadać aktualnej formie z pięciu spotkań. Lumezzane i Giana Erminio zdobywały w tym okresie odpowiednio 1,2 oraz 1,4 gola na mecz, a obie traciły po 1,2 bramki, co daje profil bliski 2,4 gola łącznie. Średnie xG z ostatnich pięciu występów są jednak wyższe po obu stronach: 1,74 dla Lumezzane i 1,26 dla gości, podczas gdy rywale tworzyli przeciw nim sytuacje warte 1,66 oraz 1,51 xG. Mimo tego granica 3,5 pozostaje atrakcyjna dla underu, ponieważ over 2,5 wystąpił tylko w 40% ostatnich meczów Lumezzane i 60% spotkań Giany, a ligowa średnia wynosi 2,4 gola. Scenariusz z maksymalnie trzema bramkami najlepiej odpowiada wyrównanej formie obu drużyn oraz oczekiwanej sumie 2,40 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszym sygnałem jest remis do przerwy: w ostatnich pięciu meczach oba zespoły remisowały po 45 minutach w 60% spotkań, a Giana Erminio nie przegrywała wtedy ani razu. Goście prezentują lepszą formę całomeczową, wygrywając 40% ostatnich pięciu spotkań wobec 20% Lumezzane, a także zdobywając średnio 1,4 gola przy 1,2 gospodarzy. Po przerwie Giana Erminio strzela średnio 0,8 gola, podczas gdy Lumezzane tylko 0,2, a gospodarze tracą w tej części średnio 0,8 bramki. Dodatkowo w meczach gości gol po przerwie padał w 5 z ostatnich 5 przypadków, dlatego najbardziej prawdopodobny jest wyrównany początek i przewaga Giana Erminio w końcowej fazie meczu.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

43Posiadanie piłki (%)57
LumezzaneGiana Erminio
17Strzały15
LumezzaneGiana Erminio
6Strzały celne5
LumezzaneGiana Erminio
2.22xG2.18
LumezzaneGiana Erminio
2Rzuty rożne7
LumezzaneGiana Erminio
99Groźne ataki120
LumezzaneGiana Erminio
12Faule20
LumezzaneGiana Erminio
3Kartki2
LumezzaneGiana Erminio

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

LumezzaneGiana Erminio
0Gole zdobyte / mecz1
LumezzaneGiana Erminio
2Gole stracone / mecz2
LumezzaneGiana Erminio
50%Średnie posiadanie59%
LumezzaneGiana Erminio
6Strzały celne / mecz3
LumezzaneGiana Erminio

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

13Strzały na mecz7
LumezzaneGiana Erminio
6Strzały celne3
LumezzaneGiana Erminio
0%Skuteczność strzałów14.3%
LumezzaneGiana Erminio
50%Posiadanie piłki59%
LumezzaneGiana Erminio
1.95xG tworzone1.1
LumezzaneGiana Erminio
1.75xG dopuszczone1.47
LumezzaneGiana Erminio

Jakość strzelania

Lumezzane: ZbalansowanyGiana Erminio: Skuteczny w wykończeniu
LumezzaneGiana Erminio
Celność (strzały w światło bramki)46%43%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.150.16
Wykończenie (gole na strzał celny)0.000.33

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Lumezzane
L
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z0% R100% P
Sezon (Z-R-P)
0-0-1
0.00 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-0-1
0.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-0
Ostatnie 5 u siebie
0-0-0
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.0Gole stracone: 2.0xG: 1.95xG rywali: 1.75BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Giana Erminio
L
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z0% R100% P
Sezon (Z-R-P)
0-0-1
0.00 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-0-1
0.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-0-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-0-0
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 2.0xG: 1.10xG rywali: 1.47BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Profil strzelecki Lumezzane: niejednoznaczny

Lumezzane strzela w 0% swoich meczów (0 z 1 meczów), a Giana Erminio kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 1 meczów).

Profil strzelecki Giana Erminio: bardzo mocny

Giana Erminio strzela w 100% swoich meczów (1 z 1 meczów), a Lumezzane kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 1 meczów).

0Gole zdobyte (sezon)1
LumezzaneGiana Erminio
2Gole stracone (sezon)2
LumezzaneGiana Erminio
2Średnia goli w meczu3
LumezzaneGiana Erminio
0Gole zdobyte (ost. 5)1
LumezzaneGiana Erminio
2Gole stracone (ost. 5)2
LumezzaneGiana Erminio

Jak często strzelają minimum...

0%1 gol100%
LumezzaneGiana Erminio
0%2 gole0%
LumezzaneGiana Erminio
0%3 gole0%
LumezzaneGiana Erminio
0%4 gole0%
LumezzaneGiana Erminio

Jak często tracą minimum...

100%1 gol100%
LumezzaneGiana Erminio
100%2 gole100%
LumezzaneGiana Erminio
0%3 gole0%
LumezzaneGiana Erminio
0%4 gole0%
LumezzaneGiana Erminio

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy100%
LumezzaneGiana Erminio
0%BTTS w obu połowach0%
LumezzaneGiana Erminio
0%Gol w obu połowach0%
LumezzaneGiana Erminio

BTTS a liczba goli

0%Min. 3 gole i BTTS100%
LumezzaneGiana Erminio
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
LumezzaneGiana Erminio
0%BTTS - ostatnie 5100%
LumezzaneGiana Erminio

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

0%Min. 1 gol do przerwy100%
LumezzaneGiana Erminio
0%Min. 2 gole do przerwy100%
LumezzaneGiana Erminio
0%Min. 3 gole do przerwy0%
LumezzaneGiana Erminio

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie100%
LumezzaneGiana Erminio
100%Min. 2 gole po przerwie0%
LumezzaneGiana Erminio
0%Min. 3 gole po przerwie0%
LumezzaneGiana Erminio

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Lumezzane - stan meczu do przerwy
0% prowadzi100% remis0% przegrywa
Giana Erminio - stan meczu do przerwy
0% prowadzi100% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1
LumezzaneGiana Erminio
0Gole zdobyte (1. poł.)1
LumezzaneGiana Erminio
0Gole stracone (1. poł.)1
LumezzaneGiana Erminio
0Średnia goli w meczu (1. poł.)2
LumezzaneGiana Erminio
100%Czyste konto do przerwy0%
LumezzaneGiana Erminio
100%Bez gola do przerwy0%
LumezzaneGiana Erminio

Po przerwie (2. połowa)

0Punkty na mecz (2. poł.)0
LumezzaneGiana Erminio
0Gole zdobyte (2. poł.)0
LumezzaneGiana Erminio
2Gole stracone (2. poł.)1
LumezzaneGiana Erminio
2Średnia goli w meczu (2. poł.)1
LumezzaneGiana Erminio
0%Czyste konto po przerwie0%
LumezzaneGiana Erminio
100%Bez gola po przerwie100%
LumezzaneGiana Erminio

Lumezzane - wyniki drugich połów

0% Z0% R100% P
1
Punkty do przerwy
0
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
0
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie+2.0

Traci po przerwie o 2.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Giana Erminio - wyniki drugich połów

0% Z0% R100% P
1
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
0
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Lumezzane - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.000.00
Gole zdobyte / mecz0.00.0
Gole stracone / mecz0.02.0
Średnia goli w meczu0.02.0
1 gol0%100%
2 gole0%100%
3 gole0%0%
Czyste konto100%0%
Bez gola100%100%
Bilans bramek0-2
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 0% remis - 100% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0
Giana Erminio - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.000.00
Gole zdobyte / mecz1.00.0
Gole stracone / mecz1.01.0
Średnia goli w meczu2.01.0
1 gol100%100%
2 gole100%0%
3 gole0%0%
Czyste konto0%0%
Bez gola0%100%
Bilans bramek0-1
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 0% remis - 100% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 100% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Lumezzane
ZdobyteStracone
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
2
76-90

Najwięcej tracą w 76-90 (2). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

Giana Erminio
ZdobyteStracone
1
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Najwięcej tracą w 31-45 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.50
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
105%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-20%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
0%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Lumezzane

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.20
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-2.20
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
0.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-1.95
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.25
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
0%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
235%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Giana Erminio

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.37
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.63
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.10
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.53
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
118%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
130%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-1.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 100% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie C Group A).

Drużyny na tle ligi

LumezzaneLigaGiana Erminio
Średnia goli w meczu▼ 2.002.38▲ 3.00
Obie drużyny strzeliły▼ 0%54%▲ 100%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 0%46%▲ 100%
Czyste konta▼ 0%31%▼ 0%
Gol do przerwy▼ 0%54%▲ 100%
Gol po przerwie▲ 100%77%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.38
Średnia goli na mecz
54%
Obie drużyny strzeliły
46%
Min. 3 gole (Over 2.5)
31%
Czyste konta
1.54
Gole gospodarzy / mecz
0.85
Gole gości / mecz
+81%
Przewaga ataku u siebie
+45%
Przewaga defensywy u siebie
+39%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
54%
1 gol
38%
2 gole
23%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
77%
1 gol
31%
2 gole
15%
3 gole
0%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. LumezzaneŻółta kartkaSamuel John Nwachukwu
  2. LumezzaneGolGennaro Anatriello
  3. Giana ErminioŻółta kartkaMatteo Marotta
  4. Giana ErminioŻółta kartkaSamuele Ghezzi
  5. Giana ErminioZmianaWszedł: Mattia ZanchettaZszedł: Matteo Marotta
  6. LumezzaneŻółta kartkaDavide Baroncioni
  7. LumezzaneZmianaWszedł: Andrea BoffelliZszedł: Davide Baroncioni
  8. LumezzaneZmianaWszedł: Gaetano MonachelloZszedł: Tommaso Ebone
  9. LumezzaneŻółta kartkaGennaro Anatriello

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Lumezzane 1 - 0 - 1 Giana Erminio. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Lumezzane
1 : 0
Giana Erminio
Giana Erminio
2 : 1
Lumezzane

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Lumezzane - Giana Erminio?

Mecz Serie C Group A zakończył się wynikiem Lumezzane 1:0 Giana Erminio. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Lumezzane - Giana Erminio?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Lumezzane wygrał 1, Giana Erminio 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Lumezzane - Giana Erminio?

Lumezzane strzela średnio 0,00 gola na mecz, a Giana Erminio 1,00. Średnia goli w Serie C Group A to 2,38, Over 2.5 pada w 46% meczów. BTTS notują w 0% (Lumezzane) i 100% (Giana Erminio) spotkań.

W jakiej formie są Lumezzane i Giana Erminio?

W ostatnich 5 meczach Lumezzane ma bilans 0-0-1 (0,00 pkt/mecz), a Giana Erminio 0-0-1 (0,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Lumezzane - Giana Erminio?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.