Włochy - Serie BStadio Danilo MartelliDane aktualne na 16 października 2026

Mantova - Palermo: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Mantova - Palermo: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Mantova zagra z Palermo w rozgrywkach Serie B (Włochy). Mecz zaplanowano na 17 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadio Danilo Martelli.

Aktualna forma

Mantova ma bilans 3-2-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.20 pkt/mecz. Palermo ma w tym samym okresie bilans 4-1-0 oraz 2.60 pkt/mecz. Palermo ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.67 wobec 2.33.

Statystyki bramek

Mantova strzela średnio 2.17 gola i traci 1.00 gola na mecz. Palermo strzela średnio 2.33 gola i traci 1.17 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.68 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 83% meczów Mantova i w 83% meczów Palermo. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 62%, a Over 2.5 wynosi 53%.

xG, strzały i styl

Palermo ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.99 wobec 1.45. Mantova oddaje średnio 12.8 strzału, a Palermo 18.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Mantova prowadzi do przerwy w 50% meczów, a Palermo w 50%. Mantova zdobywa po przerwie średnio 1.33 gola, a Palermo 1.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 83% ich spotkań.

Gole według minut

Mantova najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Palermo najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie B: 2.68 gola na mecz, BTTS 62% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.40 gola, a goście 1.28. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-1, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(3.05)
(3.44)
(2.22)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

2.17Gole zdobyte / mecz2.33
MantovaPalermo
1Gole stracone / mecz1.17
MantovaPalermo
49%Średnie posiadanie53%
MantovaPalermo
5.5Strzały celne / mecz6.5
MantovaPalermo

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12.83Strzały na mecz18.83
MantovaPalermo
5.5Strzały celne6.5
MantovaPalermo
16.9%Skuteczność strzałów12.4%
MantovaPalermo
49%Posiadanie piłki53%
MantovaPalermo
1.45xG tworzone1.99
MantovaPalermo
1.38xG dopuszczone1.44
MantovaPalermo

Jakość strzelania

Mantova: Skuteczny w wykończeniuPalermo: Ofensywny
MantovaPalermo
Celność (strzały w światło bramki)43%35%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.390.36

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Palermo wypada o 18% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2.2 pkt / mecz - Mantova · 2.6 pkt / mecz - Palermo

Mantova
WDWDW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
67% Z33% R0% P
Sezon (Z-R-P)
4-2-0
2.33 pkt / mecz · bilans bramek +7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-2-0
2.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-1-0
Ostatnie 5 u siebie
2-1-0
WWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.2Gole stracone: 1.0xG: 1.47xG rywali: 1.44BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Palermo
WWDWW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
83% Z17% R0% P
Sezon (Z-R-P)
5-1-0
2.67 pkt / mecz · bilans bramek +7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-1-0
2.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-1-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-1-0
WDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.6Gole stracone: 1.4xG: 2.03xG rywali: 1.45BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Palermo wypada o 7% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2.17 gola / mecz - Mantova · 2.33 gola / mecz - Palermo

Mantova wypada o 17% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1 gola / mecz - Mantova · 1.17 gola / mecz - Palermo

Profil strzelecki Mantova: bardzo mocny

Mantova strzela w 100% swoich meczów (6 z 6 meczów), a Palermo kończy z czystym kontem 17% spotkań (1 z 6 meczów).

Profil strzelecki Palermo: bardzo mocny

Palermo strzela w 100% swoich meczów (6 z 6 meczów), a Mantova kończy z czystym kontem 17% spotkań (1 z 6 meczów).

13Gole zdobyte (sezon)14
MantovaPalermo
6Gole stracone (sezon)7
MantovaPalermo
3.17Średnia goli w meczu3.5
MantovaPalermo
11Gole zdobyte (ost. 5)13
MantovaPalermo
5Gole stracone (ost. 5)7
MantovaPalermo

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol100%
MantovaPalermo
83%2 gole67%
MantovaPalermo
33%3 gole50%
MantovaPalermo
0%4 gole17%
MantovaPalermo

Jak często tracą minimum...

83%1 gol83%
MantovaPalermo
17%2 gole33%
MantovaPalermo
0%3 gole0%
MantovaPalermo
0%4 gole0%
MantovaPalermo

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

17%BTTS do przerwy17%
MantovaPalermo
17%BTTS w obu połowach0%
MantovaPalermo
50%Gol w obu połowach50%
MantovaPalermo

BTTS a liczba goli

67%Min. 3 gole i BTTS67%
MantovaPalermo
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
MantovaPalermo
80%BTTS - ostatnie 5100%
MantovaPalermo

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

67%Min. 1 gol do przerwy67%
MantovaPalermo
33%Min. 2 gole do przerwy33%
MantovaPalermo
0%Min. 3 gole do przerwy0%
MantovaPalermo

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie83%
MantovaPalermo
83%Min. 2 gole po przerwie67%
MantovaPalermo
17%Min. 3 gole po przerwie33%
MantovaPalermo

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Mantova - stan meczu do przerwy
50% prowadzi50% remis0% przegrywa
Palermo - stan meczu do przerwy
50% prowadzi50% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

2Punkty na mecz (1. poł.)2
MantovaPalermo
0.83Gole zdobyte (1. poł.)0.83
MantovaPalermo
0.17Gole stracone (1. poł.)0.17
MantovaPalermo
1Średnia goli w meczu (1. poł.)1
MantovaPalermo
83%Czyste konto do przerwy83%
MantovaPalermo
33%Bez gola do przerwy33%
MantovaPalermo

Po przerwie (2. połowa)

1.5Punkty na mecz (2. poł.)1.67
MantovaPalermo
1.33Gole zdobyte (2. poł.)1.5
MantovaPalermo
0.83Gole stracone (2. poł.)1
MantovaPalermo
2.17Średnia goli w meczu (2. poł.)2.5
MantovaPalermo
17%Czyste konto po przerwie33%
MantovaPalermo
17%Bez gola po przerwie17%
MantovaPalermo

Mantova - wyniki drugich połów

33% Z50% R17% P
12
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
9
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia134%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 67%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.7

Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Palermo - wyniki drugich połów

33% Z67% R0% P
12
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia166%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 83%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.8

Traci po przerwie o 0.8 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Mantova - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.60
Gole zdobyte / mecz0.81.4
Gole stracone / mecz0.20.8
Średnia goli w meczu1.02.2
1 gol60%100%
2 gole40%80%
3 gole0%20%
Czyste konto80%20%
Bez gola40%20%
Bilans bramek+3+3
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4
Palermo - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.80
Gole zdobyte / mecz0.81.8
Gole stracone / mecz0.21.2
Średnia goli w meczu1.03.0
1 gol60%100%
2 gole40%80%
3 gole0%40%
Czyste konto80%20%
Bez gola40%0%
Bilans bramek+3+3
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 60% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Mantova
ZdobyteStracone
1
0
0-15
2
0
16-30
2
1
31-45
3
2
46-60
3
0
61-75
2
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Palermo
ZdobyteStracone
2
1
0-15
1
0
16-30
2
0
31-45
2
3
46-60
3
2
61-75
4
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (3). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.33
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.7 : 1.7
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
124%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
83%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-25%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
100%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Mantova

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.07
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.10
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.72
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.38
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
155%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
78%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.13
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
15% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
15%

Palermo

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.55
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.61
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.34
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.27
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
182%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
84%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.07
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.7
Gole w końcówce
29% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
29%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie B).

Drużyny na tle ligi

MantovaLigaPalermo
Średnia goli w meczu▲ 3.172.68▲ 3.50
Obie drużyny strzeliły▲ 83%62%▲ 83%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 67%53%▲ 67%
Czyste konta▼ 17%22%▼ 17%
Gol do przerwy▲ 67%63%▲ 67%
Gol po przerwie▲ 100%85%▼ 83%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.68
Średnia goli na mecz
62%
Obie drużyny strzeliły
53%
Min. 3 gole (Over 2.5)
22%
Czyste konta
1.40
Gole gospodarzy / mecz
1.28
Gole gości / mecz
+9%
Przewaga ataku u siebie
+9%
Przewaga defensywy u siebie
+7%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
63%
1 gol
25%
2 gole
10%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
85%
1 gol
53%
2 gole
15%
3 gole
8%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Mantova 0 - 1 - 1 Palermo. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Mantova i Palermo?

Mantova zagra z Palermo 17 października 2026 w rozgrywkach Serie B na stadionie Stadio Danilo Martelli. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Mantova - Palermo?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Mantova wygrał 0, Palermo 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Mantova - Palermo?

Mantova strzela średnio 2,17 gola na mecz, a Palermo 2,33. Średnia goli w Serie B to 2,68, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 83% (Mantova) i 83% (Palermo) spotkań.

W jakiej formie są Mantova i Palermo?

W ostatnich 5 meczach Mantova ma bilans 3-2-0 (2,20 pkt/mecz), a Palermo 4-1-0 (2,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Mantova - Palermo?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Mantova - Palermo: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.