Algieria - Ligue 1Ali La Pointe Stadium doueraDane aktualne na 06 listopada 2026

Mecz wstrzymany lub przełożony

Termin spotkania może ulec zmianie. Statystyki pozostają dostępne jako kontekst meczu.

MC Alger - Temouchent: statystyki meczu

MC Alger - Temouchent: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

MC Alger zagra z Temouchent w rozgrywkach Ligue 1 (Algieria). Termin spotkania może ulec zmianie. Statystyki pozostają dostępne jako kontekst meczu. Miejscem spotkania jest Ali La Pointe Stadium douera.

Aktualna forma

MC Alger ma bilans 1-0-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 3.00 pkt/mecz. Temouchent ma w tym samym okresie bilans 1-1-1 oraz 1.33 pkt/mecz. MC Alger ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 1.33.

Statystyki bramek

MC Alger strzela średnio 2.00 gola i traci 0.00 gola na mecz. Temouchent strzela średnio 0.67 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.11 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 0% meczów MC Alger i w 33% meczów Temouchent. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 25%, a Over 2.5 wynosi 29%.

xG, strzały i styl

MC Alger ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.73 wobec 1.10. MC Alger oddaje średnio 11.0 strzału, a Temouchent 7.3. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

MC Alger prowadzi do przerwy w 100% meczów, a Temouchent w 33%. MC Alger zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Temouchent 0.33. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

MC Alger najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Temouchent najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Ligue 1: 2.11 gola na mecz, BTTS 25% i Over 2.5 29%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.46 gola, a goście 0.64. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

2Gole zdobyte / mecz0.67
MC AlgerTemouchent
0Gole stracone / mecz1
MC AlgerTemouchent
59%Średnie posiadanie46%
MC AlgerTemouchent
7Strzały celne / mecz4.33
MC AlgerTemouchent

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11Strzały na mecz7.33
MC AlgerTemouchent
7Strzały celne4.33
MC AlgerTemouchent
18.2%Skuteczność strzałów9.1%
MC AlgerTemouchent
59%Posiadanie piłki46%
MC AlgerTemouchent
1.73xG tworzone1.1
MC AlgerTemouchent
0.94xG dopuszczone1.06
MC AlgerTemouchent

Jakość strzelania

MC Alger: Skuteczny w wykończeniuTemouchent: Zbalansowany
MC AlgerTemouchent
Celność (strzały w światło bramki)64%59%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.160.15
Wykończenie (gole na strzał celny)0.290.15

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

MC Alger wypada o 126% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

3 pkt / mecz - MC Alger · 1.33 pkt / mecz - Temouchent

MC Alger
W
5 zwycięstw z rzędu
Rozkład wyników w sezonie
100% Z0% R0% P
Sezon (Z-R-P)
1-0-0
3.00 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-0
3.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-0
Ostatnie 5 u siebie
1-0-0
W
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.0Gole stracone: 0.0xG: 1.73xG rywali: 0.94BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Temouchent
DLW
Rozkład wyników w sezonie
33% Z33% R33% P
Sezon (Z-R-P)
1-1-1
1.33 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-1
1.33 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.7Gole stracone: 1.0xG: 1.10xG rywali: 1.06BTTS: 33%Over 2.5: 0%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

MC Alger wypada o 199% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2 gola / mecz - MC Alger · 0.67 gola / mecz - Temouchent

Profil strzelecki MC Alger: bardzo mocny

MC Alger strzela w 100% swoich meczów (1 z 1 meczów), a Temouchent kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).

Profil strzelecki Temouchent: trudniejszy

Temouchent strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a MC Alger kończy z czystym kontem 100% spotkań (1 z 1 meczów).

2Gole zdobyte (sezon)2
MC AlgerTemouchent
0Gole stracone (sezon)3
MC AlgerTemouchent
2Średnia goli w meczu1.67
MC AlgerTemouchent
2Gole zdobyte (ost. 5)2
MC AlgerTemouchent
0Gole stracone (ost. 5)3
MC AlgerTemouchent

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol67%
MC AlgerTemouchent
100%2 gole0%
MC AlgerTemouchent
0%3 gole0%
MC AlgerTemouchent
0%4 gole0%
MC AlgerTemouchent

Jak często tracą minimum...

0%1 gol67%
MC AlgerTemouchent
0%2 gole33%
MC AlgerTemouchent
0%3 gole0%
MC AlgerTemouchent
0%4 gole0%
MC AlgerTemouchent

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy0%
MC AlgerTemouchent
0%BTTS w obu połowach0%
MC AlgerTemouchent
100%Gol w obu połowach0%
MC AlgerTemouchent

BTTS a liczba goli

0%Min. 3 gole i BTTS0%
MC AlgerTemouchent
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
MC AlgerTemouchent
0%BTTS - ostatnie 533%
MC AlgerTemouchent

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

100%Min. 1 gol do przerwy33%
MC AlgerTemouchent
0%Min. 2 gole do przerwy0%
MC AlgerTemouchent
0%Min. 3 gole do przerwy0%
MC AlgerTemouchent

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie100%
MC AlgerTemouchent
0%Min. 2 gole po przerwie33%
MC AlgerTemouchent
0%Min. 3 gole po przerwie0%
MC AlgerTemouchent

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

MC Alger wypada o 80% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

3 pkt / mecz - MC Alger · 1.67 pkt / mecz - Temouchent

MC Alger - stan meczu do przerwy
100% prowadzi0% remis0% przegrywa
Temouchent - stan meczu do przerwy
33% prowadzi67% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

3Punkty na mecz (1. poł.)1.67
MC AlgerTemouchent
1Gole zdobyte (1. poł.)0.33
MC AlgerTemouchent
0Gole stracone (1. poł.)0
MC AlgerTemouchent
1Średnia goli w meczu (1. poł.)0.33
MC AlgerTemouchent
100%Czyste konto do przerwy100%
MC AlgerTemouchent
0%Bez gola do przerwy67%
MC AlgerTemouchent

Po przerwie (2. połowa)

3Punkty na mecz (2. poł.)1
MC AlgerTemouchent
1Gole zdobyte (2. poł.)0.33
MC AlgerTemouchent
0Gole stracone (2. poł.)1
MC AlgerTemouchent
1Średnia goli w meczu (2. poł.)1.33
MC AlgerTemouchent
100%Czyste konto po przerwie33%
MC AlgerTemouchent
0%Bez gola po przerwie67%
MC AlgerTemouchent

MC Alger - wyniki drugich połów

100% Z0% R0% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
3
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
3.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 100% meczów, a wygrywa 100%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Temouchent - wyniki drugich połów

33% Z0% R67% P
5
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
3
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.67
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+1.0

Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

MC Alger - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz3.003.00
Gole zdobyte / mecz1.01.0
Gole stracone / mecz0.00.0
Średnia goli w meczu1.01.0
1 gol100%100%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto100%100%
Bez gola0%0%
Bilans bramek+1+1
Do przerwy: 100% prowadzi - 0% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 100% wygrana - 0% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Temouchent - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.671.00
Gole zdobyte / mecz0.30.3
Gole stracone / mecz0.01.0
Średnia goli w meczu0.31.3
1 gol33%100%
2 gole0%33%
3 gole0%0%
Czyste konto100%33%
Bez gola67%67%
Bilans bramek+1-2
Do przerwy: 33% prowadzi - 67% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 33% wygrana - 0% remis - 67% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

MC Alger
ZdobyteStracone
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Bilans końcówek (76-90): 0.

Temouchent
ZdobyteStracone
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
0
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Najwięcej tracą w 76-90 (2). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

1.83
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.5 : 0.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
87%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
17%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
67%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

MC Alger

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.79
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.21
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
0.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.27
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.94
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
137%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
0%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 50% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Temouchent

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.04
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.37
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.43
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.06
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
105%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
68%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 50% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Ligue 1).

Drużyny na tle ligi

MC AlgerLigaTemouchent
Średnia goli w meczu▼ 2.002.11▼ 1.67
Obie drużyny strzeliły▼ 0%25%▲ 33%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 0%29%▼ 0%
Czyste konta▲ 100%45%▼ 33%
Gol do przerwy▲ 100%43%▼ 33%
Gol po przerwie▲ 100%79%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.11
Średnia goli na mecz
25%
Obie drużyny strzeliły
29%
Min. 3 gole (Over 2.5)
45%
Czyste konta
1.46
Gole gospodarzy / mecz
0.64
Gole gości / mecz
+128%
Przewaga ataku u siebie
+56%
Przewaga defensywy u siebie
+32%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
43%
1 gol
14%
2 gole
7%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
79%
1 gol
36%
2 gole
18%
3 gole
7%
4 gole

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.