Cypr - Second DivisionDane aktualne na 06 września 2026

MEAP Nisou - Doxa: statystyki meczu

Herb MEAP Nisou
MEAP Nisou
0 : 2do przerwy 0:1
Herb Doxa
Doxa

MEAP Nisou - Doxa: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

MEAP Nisou zagrał z Doxa w rozgrywkach Second Division (Cypr). Spotkanie rozegrano 4 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

Aktualna forma

MEAP Nisou ma bilans 1-0-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Doxa ma w tym samym okresie bilans 2-2-1 oraz 1.60 pkt/mecz. Doxa ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.50 wobec 1.08.

Statystyki bramek

MEAP Nisou strzela średnio 1.04 gola i traci 1.65 gola na mecz. Doxa strzela średnio 1.19 gola i traci 1.04 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.65 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 46% meczów MEAP Nisou i w 46% meczów Doxa. Over 2.5 padał odpowiednio w 46% i 38% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 49%, a Over 2.5 wynosi 48%.

xG, strzały i styl

Doxa ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.44 wobec 1.43. MEAP Nisou oddaje średnio 7.8 strzału, a Doxa 6.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

MEAP Nisou prowadzi do przerwy w 23% meczów, a Doxa w 19%. MEAP Nisou zdobywa po przerwie średnio 0.42 gola, a Doxa 0.77. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 65% i 77% ich spotkań.

Gole według minut

MEAP Nisou najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (8 goli). Doxa najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (12 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Second Division: 2.65 gola na mecz, BTTS 49% i Over 2.5 48%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.35 gola, a goście 1.30. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-0-0, średnia goli wynosi 3.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Doxa jest faworytem tego spotkania: zajmuje 4. miejsce w tabeli wobec 7. miejsca MEAP i ma 11 zwycięstw w sezonie przy 8 wygranych gospodarzy. W ostatnich 5 meczach Doxa zdobywa średnio 1.6 punktu na mecz (bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka), podczas gdy MEAP ma tylko 0.6 punktu na mecz (1 zwycięstwo, 4 porażki). W ofensywie Doxa strzela średnio 1.83 gola na wyjazdach przy 11.5 strzału i 5.17 strzałów celnych na mecz oraz konwersji 17%, a MEAP w domu ma 1.00 gola średnio, 9.78 strzału i 3.78 celnych przy konwersji 10%. W obronie MEAP traci 2.08 gola na mecz w domu i ma ujemny bilans bramkowy w meczach domowych (-14), podczas gdy Doxa traci tylko 1.17 gola na wyjazdach i ma dodatni bilans bramkowy na wyjazdach (+8); xG gości to 1.57 wobec 1.34 gospodarzy, co potwierdza przewagę gości w tworzeniu sytuacji. Ponadto MEAP nie zdobywa bramki w 31% meczów domowych, a Doxa pozostaje bez gola zaledwie w 8% swoich wyjazdów, dlatego typuję zwycięstwo gości.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Oceniam, że bardziej prawdopodobny jest scenariusz "no" (obie drużyny nie strzelą) z około 60% prawdopodobieństwem wobec 40% dla "yes". MEAP ma sezonową średnią zdobytych bramek tylko 0.64 i tylko 29% spotkań z oboma zespołami zdobywającymi gola, podczas gdy Doxa ma 1.83 gola na mecz i 67% BTTS, co daje silny sygnał, że to Doxa będzie głównym źródłem bramek. Choć xG pokazuje, że MEAP generuje 1.36 xG na mecz przy xG przeciwko Doxy 1.44, realna skuteczność MEAP jest niska (skuteczność strzałów 5% wobec 17% Doxy i średnio 3.45 strzałów celnych vs 5.17), więc ich szanse na trafienie są ograniczone. W ostatnich 5 meczach MEAP zdobywał średnio 1.0 gola i tracił 1.6, a Doxa 1.2 zdobyte i 1.0 stracone; dodatkowo liga ma 60% meczów z czystym kontem i średnią bramek 2.65, co w połączeniu z niską konwersją MEAP skłania do oceny, że BTTS jest mniej prawdopodobne.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Kalkulacja oparta na xG daje oczekiwane gole 1.40 dla MEAP Nisou i 1.49 dla Doxa (obliczone jako średnia xG ataku i xG obrony rywala: (1.36+1.44)/2 oraz (1.57+1.40)/2), suma ≈2.89. Historycznie linia 1.5 jest silnie wspierana: MEAP miał 57% meczów powyżej 1.5 bramki w sezonie, a Doxa 100%, dlatego oceniam Over 1.5 na 86% (Under 14%). Linia 2.5 jest umiarkowanie prawdopodobna — Doxa notuje 67% meczów powyżej 2.5 w sezonie, MEAP 14%; w ostatnich 5 spotkaniach było to około 40% dla MEAP i 60% dla Doxa, a średnia ligowa to 48%, stąd Over 2.5 ≈56%. Over 3.5 wydaje się mało prawdopodobny: MEAP 0% sezonowo, Doxa 25%, a łączny xG ≈2.89 jest poniżej 3.5; średnie strzały na cel 3.45 dla MEAP i 5.17 dla Doxa oraz współczynniki konwersji 5% vs 17% pokazują, że 4+ bramek są możliwe, ale mało prawdopodobne (dałem 22%). W efekcie najsilniejszy sygnał to Over 1.5 (rekomendacja: over na linii 1.5) z oczekiwanymi 1.40 vs 1.49 golami i łączną wartością ≈2.89.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Typuję remis do przerwy i zwycięstwo Doxy po meczu (X/2). W połowie meczu wskazują na to liczby HT: MEAP ma średnio 0.36 gola do przerwy, Doxa 0.5, a gospodarze notują remis na przerwie w 57% spotkań, więc najczęściej będzie remisowy wynik do przerwy. Doxa jest wyraźnie lepsza w ofensywie – 1.83 bramki na mecz wobec 0.64 MEAP, 58% wygranych kontra 29% gospodarzy, wyższe xG (1.57 vs 1.36) i lepsza skuteczność strzałów (17% vs 5%), co zwiększa szanse gości na zwycięstwo po 90 minutach. Kluczowe są drugie połowy: Doxa strzela średnio 1.33 gola po przerwie przy 92% meczów z przynajmniej jedną bramką po przerwie, podczas gdy MEAP ma tylko 0.29 gola w drugich połowach, więc goście mają realną przewagę w końcowych 45 minutach. Dodatkowo MEAP przegrał 80% ostatnich 5 meczów, a Doxa ma 40% zwycięstw w tych pięciu i 2.33 punktu średnio w drugich połowach; dlatego przypisuję X/2 40% prawdopodobieństwa, X/X 20% i mniejsze udziały pozostałym scenariuszom.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

-1Posiadanie piłki (%)-1
MEAP NisouDoxa
-1Strzały-1
MEAP NisouDoxa
-1Strzały celne-1
MEAP NisouDoxa
0xG0
MEAP NisouDoxa
-1Rzuty rożne-1
MEAP NisouDoxa
0Groźne ataki0
MEAP NisouDoxa
-1Faule-1
MEAP NisouDoxa
-1Kartki-1
MEAP NisouDoxa

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.04Gole zdobyte / mecz1.19
MEAP NisouDoxa
1.65Gole stracone / mecz1.04
MEAP NisouDoxa
41%Średnie posiadanie34%
MEAP NisouDoxa
2.96Strzały celne / mecz2.31
MEAP NisouDoxa

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

7.77Strzały na mecz6.65
MEAP NisouDoxa
2.96Strzały celne2.31
MEAP NisouDoxa
13.4%Skuteczność strzałów17.9%
MEAP NisouDoxa
41%Posiadanie piłki34%
MEAP NisouDoxa
1.43xG tworzone1.44
MEAP NisouDoxa
1.5xG dopuszczone1.41
MEAP NisouDoxa

Jakość strzelania

MEAP Nisou: KontratakującyDoxa: Kontratakujący
MEAP NisouDoxa
Celność (strzały w światło bramki)38%35%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.180.22
Wykończenie (gole na strzał celny)0.350.52

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Doxa wypada o 167% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.6 pkt / mecz - MEAP Nisou · 1.6 pkt / mecz - Doxa

MEAP Nisou
LLWLL
Rozkład wyników w sezonie
31% W15% R54% P
Sezon (Z-R-P)
8-4-14
1.08 pkt / mecz · bilans bramek -16
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-4
0.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-1-9
Ostatnie 5 u siebie
0-1-4
LLDLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.6xG: 1.25xG rywali: 1.26BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Doxa
WDWLD
Rozkład wyników w sezonie
42% W23% R35% P
Sezon (Z-R-P)
11-6-9
1.50 pkt / mecz · bilans bramek +4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
7-2-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-1-2
LWWDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.0xG: 1.44xG rywali: 1.45BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Doxa wypada o 14% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.04 gola / mecz - MEAP Nisou · 1.19 gola / mecz - Doxa

Doxa wypada o 59% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.65 gola / mecz - MEAP Nisou · 1.04 gola / mecz - Doxa

Profil strzelecki MEAP Nisou: mocny

MEAP Nisou strzela w 65% swoich meczów (17 z 26 meczów), a Doxa kończy z czystym kontem 31% spotkań (8 z 26 meczów).

Profil strzelecki Doxa: mocny

Doxa strzela w 69% swoich meczów (18 z 26 meczów), a MEAP Nisou kończy z czystym kontem 27% spotkań (7 z 26 meczów).

27Gole zdobyte (sezon)31
MEAP NisouDoxa
43Gole stracone (sezon)27
MEAP NisouDoxa
2.69Średnia goli w meczu2.23
MEAP NisouDoxa
5Gole zdobyte (ost. 5)6
MEAP NisouDoxa
8Gole stracone (ost. 5)5
MEAP NisouDoxa

Jak często strzelają minimum...

65%1 gol69%
MEAP NisouDoxa
27%2 gole42%
MEAP NisouDoxa
8%3 gole4%
MEAP NisouDoxa
4%4 gole4%
MEAP NisouDoxa

Jak często tracą minimum...

73%1 gol69%
MEAP NisouDoxa
46%2 gole31%
MEAP NisouDoxa
23%3 gole4%
MEAP NisouDoxa
12%4 gole0%
MEAP NisouDoxa

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

27%BTTS do przerwy15%
MEAP NisouDoxa
0%BTTS w obu połowach0%
MEAP NisouDoxa
15%Gol w obu połowach15%
MEAP NisouDoxa

BTTS a liczba goli

38%Min. 3 gole i BTTS35%
MEAP NisouDoxa
8%Min. 3 gole bez BTTS4%
MEAP NisouDoxa
40%BTTS - ostatnie 560%
MEAP NisouDoxa

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

81%Min. 1 gol do przerwy65%
MEAP NisouDoxa
50%Min. 2 gole do przerwy35%
MEAP NisouDoxa
12%Min. 3 gole do przerwy4%
MEAP NisouDoxa

2. połowa

65%Min. 1 gol po przerwie77%
MEAP NisouDoxa
35%Min. 2 gole po przerwie23%
MEAP NisouDoxa
12%Min. 3 gole po przerwie15%
MEAP NisouDoxa

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

MEAP Nisou - stan meczu do przerwy
23% prowadzi38% remis38% przegrywa
Doxa - stan meczu do przerwy
19% prowadzi46% remis35% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.08Punkty na mecz (1. poł.)1.04
MEAP NisouDoxa
0.62Gole zdobyte (1. poł.)0.42
MEAP NisouDoxa
0.88Gole stracone (1. poł.)0.62
MEAP NisouDoxa
1.5Średnia goli w meczu (1. poł.)1.04
MEAP NisouDoxa
38%Czyste konto do przerwy54%
MEAP NisouDoxa
54%Bez gola do przerwy65%
MEAP NisouDoxa

Po przerwie (2. połowa)

1Punkty na mecz (2. poł.)1.65
MEAP NisouDoxa
0.42Gole zdobyte (2. poł.)0.77
MEAP NisouDoxa
0.77Gole stracone (2. poł.)0.42
MEAP NisouDoxa
1.19Średnia goli w meczu (2. poł.)1.19
MEAP NisouDoxa
54%Czyste konto po przerwie58%
MEAP NisouDoxa
65%Bez gola po przerwie50%
MEAP NisouDoxa

MEAP Nisou - wyniki drugich połów

19% W42% R38% P
28
Punkty do przerwy
16
Gole do przerwy
-7
Bilans bramek (1. poł.)
26
Punkty 2. połowa
-9
Bilans bramek (2. poł.)
1.08
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia135%

Prowadzi do przerwy w 23% meczów, a wygrywa 31%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Doxa - wyniki drugich połów

46% W27% R27% P
27
Punkty do przerwy
11
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
43
Punkty 2. połowa
+9
Bilans bramek (2. poł.)
1.04
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia221%

Prowadzi do przerwy w 19% meczów, a wygrywa 42%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

MEAP Nisou - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.800.60
Gole zdobyte / mecz0.60.4
Gole stracone / mecz0.80.8
Średnia goli w meczu1.41.2
1 gol100%40%
2 gole40%20%
3 gole0%20%
Czyste konto20%60%
Bez gola60%80%
Bilans bramek-1-2
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 60% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3
Doxa - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.602.60
Gole zdobyte / mecz0.21.0
Gole stracone / mecz0.80.2
Średnia goli w meczu1.01.2
1 gol40%80%
2 gole40%20%
3 gole20%20%
Czyste konto60%80%
Bez gola80%20%
Bilans bramek-3+4
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 80% wygrana - 20% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

MEAP Nisou
ZdobyteStracone
2
4
0-15
6
6
16-30
8
13
31-45
3
2
46-60
3
6
61-75
5
12
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (13). Bilans końcówek (76-90): -7 - końcówki to ich słabość.

Doxa
ZdobyteStracone
0
5
0-15
5
5
16-30
6
6
31-45
3
3
46-60
5
3
61-75
12
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (12 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (6). Bilans końcówek (76-90): +7 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.46
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.4
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
93%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
46%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+42%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
45%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
11%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 9 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

MEAP Nisou

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.07
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.54
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+5.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.39
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.15
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
77%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
127%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.48
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
19% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 7% pada w pierwszym kwadransie.
19%

Doxa

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.03
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.12
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-5.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.25
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.37
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
92%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
77%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.10
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
39% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
39%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Second Division).

Drużyny na tle ligi

MEAP NisouLigaDoxa
Średnia goli w meczu 2.692.65 2.23
Obie drużyny strzeliły 46%49% 46%
Min. 3 gole (Over 2.5) 46%48% 38%
Czyste konta 27%30% 31%
Gol do przerwy 81%72% 65%
Gol po przerwie 65%76% 77%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.65
Średnia goli na mecz
49%
Obie drużyny strzeliły
48%
Min. 3 gole (Over 2.5)
30%
Czyste konta
1.35
Gole gospodarzy / mecz
1.30
Gole gości / mecz
+4%
Przewaga ataku u siebie
+4%
Przewaga defensywy u siebie
+-2%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
72%
1 gol
40%
2 gole
11%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
76%
1 gol
39%
2 gole
16%
3 gole
5%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Gospodarze

Goście

Pozostali odnotowani zawodnicy

Rúben Luís Maurício Brígido⚽ 1
Sotiris Finiris⚽ 1

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. DoxaGolRúben Luís Maurício Brígido
  2. DoxaGolSotiris Finiris

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): MEAP Nisou 2 - 0 - 0 Doxa. Średnia goli 3.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Doxa
0 : 2
MEAP Nisou
MEAP Nisou
3 : 2
Doxa

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu MEAP Nisou - Doxa?

Mecz Second Division zakończył się wynikiem MEAP Nisou 0:2 Doxa. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie MEAP Nisou - Doxa?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich MEAP Nisou wygrał 2, Doxa 0, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem MEAP Nisou - Doxa?

MEAP Nisou strzela średnio 1,04 gola na mecz, a Doxa 1,19. Średnia goli w Second Division to 2,65, Over 2.5 pada w 48% meczów. BTTS notują w 46% (MEAP Nisou) i 46% (Doxa) spotkań.

W jakiej formie są MEAP Nisou i Doxa?

W ostatnich 5 meczach MEAP Nisou ma bilans 1-0-4 (0,60 pkt/mecz), a Doxa 2-2-1 (1,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz MEAP Nisou - Doxa?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem MEAP Nisou - Doxa: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.