MFK Bytča - Zlaté Moravce: statystyki meczu
MFK Bytča - Zlaté Moravce: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
MFK Bytča zagrał z Zlaté Moravce w rozgrywkach 2. Liga (Słowacja). Spotkanie rozegrano 22 sierpnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.
Aktualna forma
MFK Bytča ma bilans 0-0-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.00 pkt/mecz. Zlaté Moravce ma w tym samym okresie bilans 1-2-1 oraz 1.25 pkt/mecz. Zlaté Moravce ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.25 wobec 0.00.
Statystyki bramek
MFK Bytča strzela średnio 0.25 gola i traci 3.75 gola na mecz. Zlaté Moravce strzela średnio 1.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.97 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 25% meczów MFK Bytča i w 50% meczów Zlaté Moravce. Over 2.5 padał odpowiednio w 100% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 53%, a Over 2.5 wynosi 63%.
xG, strzały i styl
Zlaté Moravce ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.96 wobec 1.21. MFK Bytča oddaje średnio 8.8 strzału, a Zlaté Moravce 14.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
MFK Bytča prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Zlaté Moravce w 25%. MFK Bytča zdobywa po przerwie średnio 0.00 gola, a Zlaté Moravce 0.75. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 50% i 75% ich spotkań.
Gole według minut
MFK Bytča najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Zlaté Moravce najczęściej strzela w przedziale 61-75 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla 2. Liga: 2.97 gola na mecz, BTTS 53% i Over 2.5 63%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.59 gola, a goście 1.38. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
MFK Bytča przegrało wszystkie 4 dotychczasowe mecze, zdobyło tylko 1 bramkę i straciło aż 15, a na własnym boisku przegrywało średnio 4 gole na spotkanie. Gospodarze w meczach domowych nie strzelili jeszcze gola, mimo średniego xG 1,30, oraz nie zachowali ani jednego czystego konta. Zlaté Moravce są wyżej w tabeli, w ostatnich 5 meczach wywalczyli 6 punktów przy zaledwie 1 punkcie Bytčy, a ich bilans to 7 zdobytych i 7 straconych bramek. Goście na wyjazdach tworzą więcej sytuacji, oddając średnio 11,5 strzału i osiągając xG 1,63, wobec 9 strzałów oraz xG 1,30 gospodarzy. Choć Zlaté Moravce nie są bezbłędne w defensywie, ich średnia 1 straconego gola na wyjeździe i 50% czystych kont wyraźnie przemawiają za ich zwycięstwem.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najsilniejszym sygnałem przeciw BTTS jest bardzo słaba bieżąca skuteczność MFK Bytča: zespół zdobył w ostatnich 5 meczach tylko 1 gola, czyli średnio 0,2 na spotkanie, a BTTS wystąpił w zaledwie 20% tych gier. Zlaté Moravce tracą ostatnio średnio 1,4 gola i mają 50% czystych kont w sezonie, więc gospodarze mogą stworzyć okazje, ale ich niski poziom finalizacji ogranicza szanse na trafienie. Goście są wyraźnie bardziej wiarygodni ofensywnie, ponieważ w pięciu ostatnich występach strzelili 7 goli, średnio 1,4, przy xG na poziomie 1,78. Bytča jednocześnie straciła 15 bramek w ostatnich 5 spotkaniach, co sprzyja scenariuszowi zwycięstwa gości bez gola gospodarzy. Sezonowe 50% BTTS obu drużyn jest neutralne, lecz aktualna seria gospodarzy zdecydowanie wzmacnia wariant, że co najmniej jedna strona nie zdobędzie bramki.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Ostatnie pięć spotkań Bytčy przyniosło aż 15 straconych goli, czyli średnio 3,0 na mecz, przy zaledwie 0,2 gola strzelonego. Zlaté Moravce zdobywało w tym okresie średnio 1,4 bramki, a jego średnie xG wynosi 1,78 wobec 1,82 xG dopuszczanego przez gospodarzy. Tak słaba defensywa Bytčy wyraźnie zwiększa szanse gości na co najmniej dwa trafienia, nawet jeśli gospodarze pozostają nieskuteczni. W pięciu ostatnich meczach obu zespołów linia 2,5 gola była przekraczana odpowiednio w 80% i 60% przypadków, a średnia ligowa to wysokie 2,97 gola. Najmocniejszym wyborem jest jednak over 1,5, ponieważ przy prognozie 2,75 gola daje on wyraźnie większy margines bezpieczeństwa niż wyższe linie.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najnowsza forma MFK Bytča jest bardzo słaba: zespół zdobył tylko 0,2 punktu na mecz w ostatnich pięciu spotkaniach, strzelił średnio 0,2 gola i tracił aż 3,0. Gospodarze przegrywali do przerwy w 80% tych meczów, a przed przerwą zdobywali zaledwie 0,2 gola przy 1,8 gola straconego. Zlaté Moravce prezentuje się stabilniej, notując 1,2 punktu na mecz, średnio 1,4 zdobytej bramki oraz tylko 20% porażek w ostatnich pięciu występach. Goście mają też wyraźną przewagę po przerwie, gdzie zdobywają średnio 0,8 gola, podczas gdy Bytča w tym okresie nie strzeliła ani jednej bramki w pięciu ostatnich meczach. Najbardziej prawdopodobny jest więc scenariusz, w którym Zlaté Moravce obejmie prowadzenie przed przerwą i utrzyma je do końcowego gwizdka.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| MFK Bytča | Zlaté Moravce | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 46% | 44% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.14 | 0.13 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.06 | 0.15 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Zlaté Moravce wypada o 300% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
0.25 gola / mecz - MFK Bytča · 1 gola / mecz - Zlaté Moravce
Zlaté Moravce wypada o 275% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
3.75 gola / mecz - MFK Bytča · 1 gola / mecz - Zlaté Moravce
MFK Bytča strzela w 25% swoich meczów (1 z 4 meczów), a Zlaté Moravce kończy z czystym kontem 50% spotkań (2 z 4 meczów).
Zlaté Moravce strzela w 75% swoich meczów (3 z 4 meczów), a MFK Bytča kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 4 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - MFK Bytča
Over / Under - Zlaté Moravce
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
MFK Bytča - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Zlaté Moravce - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 25%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.00 | 0.50 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.3 | 0.0 |
| Gole stracone / mecz | 2.3 | 1.5 |
| Średnia goli w meczu | 2.5 | 1.5 |
| 1 gol | 100% | 50% |
| 2 gole | 75% | 50% |
| 3 gole | 50% | 50% |
| Czyste konto | 0% | 50% |
| Bez gola | 75% | 100% |
| Bilans bramek | -8 | -6 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.25 | 1.25 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.3 | 0.8 |
| Gole stracone / mecz | 0.3 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 0.5 | 1.5 |
| 1 gol | 50% | 75% |
| 2 gole | 0% | 50% |
| 3 gole | 0% | 25% |
| Czyste konto | 75% | 50% |
| Bez gola | 75% | 25% |
| Bilans bramek | 0 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 16-30 (4). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 61-75 (3 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (2). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
MFK Bytča
Zlaté Moravce
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (2. Liga).
Drużyny na tle ligi
| MFK Bytča | Liga | Zlaté Moravce | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.00 | 2.97 | ▼ 2.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 25% | 53% | ▼ 50% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 100% | 63% | ▼ 50% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 25% | ▲ 50% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 78% | ▼ 50% |
| Gol po przerwie | ▼ 50% | 84% | ▼ 75% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu MFK Bytča - Zlaté Moravce?
Mecz 2. Liga zakończył się wynikiem MFK Bytča 2:1 Zlaté Moravce. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem MFK Bytča - Zlaté Moravce?
MFK Bytča strzela średnio 0,25 gola na mecz, a Zlaté Moravce 1,00. Średnia goli w 2. Liga to 2,97, Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS notują w 25% (MFK Bytča) i 50% (Zlaté Moravce) spotkań.
W jakiej formie są MFK Bytča i Zlaté Moravce?
W ostatnich 5 meczach MFK Bytča ma bilans 0-0-4 (0,00 pkt/mecz), a Zlaté Moravce 1-2-1 (1,25 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz MFK Bytča - Zlaté Moravce?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem MFK Bytča - Zlaté Moravce: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


