Azerbejdżan - Premyer LiqasıŞəhər stadionuDane aktualne na 17 października 2026

Mil Mugan FK - Qarabağ: statystyki meczu

Herb Mil Mugan FK
Mil Mugan FK
0 : 2do przerwy 0:0
Herb Qarabağ
Qarabağ

Mil Mugan FK - Qarabağ: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Mil Mugan FK zagrał z Qarabağ w rozgrywkach Premyer Liqası (Azerbejdżan). Spotkanie rozegrano 11 października 2026. Miejscem spotkania jest Şəhər stadionu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

Aktualna forma

Mil Mugan FK ma bilans 1-0-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Qarabağ ma w tym samym okresie bilans 4-1-0 oraz 2.60 pkt/mecz. Qarabağ ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.60 wobec 0.67.

Statystyki bramek

Mil Mugan FK strzela średnio 1.00 gola i traci 1.83 gola na mecz. Qarabağ strzela średnio 1.80 gola i traci 0.80 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.47 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 67% meczów Mil Mugan FK i w 60% meczów Qarabağ. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 40% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 45%, a Over 2.5 wynosi 45%.

xG, strzały i styl

Qarabağ ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.40 wobec 1.37. Mil Mugan FK oddaje średnio 12.2 strzału, a Qarabağ 18.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Mil Mugan FK prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Qarabağ w 40%. Mil Mugan FK zdobywa po przerwie średnio 0.50 gola, a Qarabağ 1.20. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 83% i 80% ich spotkań.

Gole według minut

Mil Mugan FK najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Qarabağ najczęściej strzela w przedziale 61-75 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Premyer Liqası: 2.47 gola na mecz, BTTS 45% i Over 2.5 45%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.47 gola, a goście 1.00. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-3, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Qarabağ zajmuje 3. miejsce i wygrał 4 z 5 meczów ligowych, podczas gdy dziewiąty Mil Mugan FK ma tylko 1 zwycięstwo w 6 spotkaniach. W ostatnich pięciu meczach gospodarze ponieśli 4 porażki i stracili 11 goli, więc ich defensywa może mieć trudności z zespołem oddającym na wyjazdach średnio 16 strzałów przy 8 strzałach gospodarzy u siebie. Przewagę gości w jakości sytuacji pokazuje wyjazdowe xG na poziomie 2,09, podczas gdy Mil Mugan FK osiąga u siebie 0,96 xG. Gospodarze zdobywają wprawdzie u siebie średnio 2 gole, ale tracą 3, a Qarabağ w delegacjach traci tylko 0,5 gola na mecz. Goście strzelają na wyjazdach średnio zaledwie 1 gola, co pozostawia szansę na remis, lecz ich bilans wyników i sytuacji przemawia za zwycięstwem.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

W ostatnich 5 meczach obie drużyny strzelały gole w 80% spotkań Mil Mugan i 60% spotkań Qarabağu, co przemawia za BTTS „tak”. Mil Mugan zdobywa u siebie średnio 2,33 gola przy xG 2,61, więc nawet defensywa gości tracąca średnio 0,5 gola na wyjeździe może mieć trudności z zachowaniem czystego konta. Z kolei gospodarze tracili w ostatnich 5 meczach średnio 2,2 gola, podczas gdy Qarabağ zdobywał w tym okresie średnio 1,4 gola przy xG 1,97. Ryzyko typu „tak” podnosi fakt, że goście zachowali czyste konto w 50% meczów wyjazdowych, jednak obie drużyny dotąd strzelały w 67% domowych spotkań Mil Mugan i 50% wyjazdowych spotkań Qarabağu. Łącznie przewaga danych o skuteczności ataków i niedawnej częstotliwości bramek po obu stronach uzasadnia umiarkowaną przewagę BTTS „tak”.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

W ostatnich pięciu meczach Mil Mugan strzelał średnio 1,2 gola i tracił 2,2, a Qarabağ odpowiednio 1,4 i 1,4, co wskazuje na potencjał do zdobycia co najmniej dwóch bramek. W tym okresie w meczach gospodarzy ponad 2,5 gola padało w 80% przypadków, choć u gości odsetek ten wynosił 40%. Potencjał ofensywny potwierdza xG z ostatnich pięciu spotkań: 1,37 dla Mil Mugan i 1,97 dla Qarabağ. Ostrożność przy wyższych liniach jest jednak uzasadniona, ponieważ we wcześniejszych meczach uwzględnionych w statystykach Qarabağ ani razu nie padły ponad 2,5 gola. Dlatego ponad 1,5 gola to najmocniejszy wybór: prognoza 2,9 bramki daje tej linii wyraźniejszą przewagę niż bardziej ryzykownemu zakładowi na ponad 2,5 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Remis do przerwy jest najbardziej prawdopodobny: w ostatnich pięciu meczach oba zespoły schodziły na przerwę przy remisie w 60% spotkań, a Qarabağ nie stracił w tym czasie ani jednej bramki przed przerwą. Po przerwie większe znaczenie może mieć forma gości, którzy wygrali 3 z ostatnich 5 meczów, podczas gdy Mil Mugan przegrał 4 z 5. W tym okresie gospodarze tracili średnio 2,2 gola na mecz wobec 1,4 gola traconego przez Qarabağ, co zwiększa szanse gości na rozstrzygnięcie meczu w drugiej połowie. Typ X/2 nie jest jednak zdecydowany: Mil Mugan wygrał wszystkie 3 uwzględnione mecze u siebie i zdobywał w nich średnio 2,33 gola, dlatego zwycięstwo gospodarzy pozostaje realną alternatywą.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
0 : 2
2. połowa

Statystyki meczu

22Posiadanie piłki (%)78
Mil Mugan FKQarabağ
7Strzały15
Mil Mugan FKQarabağ
1Strzały celne7
Mil Mugan FKQarabağ
0.72xG1.93
Mil Mugan FKQarabağ
3Rzuty rożne8
Mil Mugan FKQarabağ
28Groźne ataki68
Mil Mugan FKQarabağ
8Faule8
Mil Mugan FKQarabağ
1Kartki2
Mil Mugan FKQarabağ

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Mil Mugan FKQarabağ
1Gole zdobyte / mecz1.8
Mil Mugan FKQarabağ
1.83Gole stracone / mecz0.8
Mil Mugan FKQarabağ
41%Średnie posiadanie66%
Mil Mugan FKQarabağ
4.83Strzały celne / mecz6.6
Mil Mugan FKQarabağ

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12.17Strzały na mecz18
Mil Mugan FKQarabağ
4.83Strzały celne6.6
Mil Mugan FKQarabağ
8.2%Skuteczność strzałów10%
Mil Mugan FKQarabağ
41%Posiadanie piłki66%
Mil Mugan FKQarabağ
1.37xG tworzone2.4
Mil Mugan FKQarabağ
1.62xG dopuszczone1.17
Mil Mugan FKQarabağ

Jakość strzelania

Mil Mugan FK: ZbalansowanyQarabağ: Dominujący
Mil Mugan FKQarabağ
Celność (strzały w światło bramki)40%37%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.210.27

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Qarabağ wypada o 333% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.6 pkt / mecz - Mil Mugan FK · 2.6 pkt / mecz - Qarabağ

Mil Mugan FK
LWLLL
Rozkład wyników w sezonie
17% Z17% R67% P
Sezon (Z-R-P)
1-1-4
0.67 pkt / mecz · bilans bramek -5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-4
0.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 u siebie
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 2.2xG: 1.37xG rywali: 1.62BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Qarabağ
WWWDW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
80% Z20% R0% P
Sezon (Z-R-P)
4-1-0
2.60 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-1-0
2.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-1-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-0
WD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 0.8xG: 2.40xG rywali: 1.17BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Qarabağ wypada o 80% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1 gola / mecz - Mil Mugan FK · 1.8 gola / mecz - Qarabağ

Qarabağ wypada o 129% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.83 gola / mecz - Mil Mugan FK · 0.8 gola / mecz - Qarabağ

Profil strzelecki Mil Mugan FK: mocny

Mil Mugan FK strzela w 83% swoich meczów (5 z 6 meczów), a Qarabağ kończy z czystym kontem 40% spotkań (2 z 5 meczów).

Profil strzelecki Qarabağ: bardzo mocny

Qarabağ strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Mil Mugan FK kończy z czystym kontem 33% spotkań (2 z 6 meczów).

6Gole zdobyte (sezon)9
Mil Mugan FKQarabağ
11Gole stracone (sezon)4
Mil Mugan FKQarabağ
2.83Średnia goli w meczu2.6
Mil Mugan FKQarabağ
6Gole zdobyte (ost. 5)9
Mil Mugan FKQarabağ
11Gole stracone (ost. 5)4
Mil Mugan FKQarabağ

Jak często strzelają minimum...

83%1 gol100%
Mil Mugan FKQarabağ
17%2 gole40%
Mil Mugan FKQarabağ
0%3 gole40%
Mil Mugan FKQarabağ
0%4 gole0%
Mil Mugan FKQarabağ

Jak często tracą minimum...

67%1 gol60%
Mil Mugan FKQarabağ
67%2 gole20%
Mil Mugan FKQarabağ
50%3 gole0%
Mil Mugan FKQarabağ
0%4 gole0%
Mil Mugan FKQarabağ

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

33%BTTS do przerwy20%
Mil Mugan FKQarabağ
0%BTTS w obu połowach0%
Mil Mugan FKQarabağ
0%Gol w obu połowach40%
Mil Mugan FKQarabağ

BTTS a liczba goli

67%Min. 3 gole i BTTS40%
Mil Mugan FKQarabağ
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Mil Mugan FKQarabağ
80%BTTS - ostatnie 560%
Mil Mugan FKQarabağ

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

67%Min. 1 gol do przerwy60%
Mil Mugan FKQarabağ
50%Min. 2 gole do przerwy20%
Mil Mugan FKQarabağ
17%Min. 3 gole do przerwy0%
Mil Mugan FKQarabağ

2. połowa

83%Min. 1 gol po przerwie80%
Mil Mugan FKQarabağ
33%Min. 2 gole po przerwie60%
Mil Mugan FKQarabağ
17%Min. 3 gole po przerwie20%
Mil Mugan FKQarabağ

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Qarabağ wypada o 169% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.67 pkt / mecz - Mil Mugan FK · 1.8 pkt / mecz - Qarabağ

Mil Mugan FK - stan meczu do przerwy
0% prowadzi67% remis33% przegrywa
Qarabağ - stan meczu do przerwy
40% prowadzi60% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.67Punkty na mecz (1. poł.)1.8
Mil Mugan FKQarabağ
0.5Gole zdobyte (1. poł.)0.6
Mil Mugan FKQarabağ
1Gole stracone (1. poł.)0.2
Mil Mugan FKQarabağ
1.5Średnia goli w meczu (1. poł.)0.8
Mil Mugan FKQarabağ
33%Czyste konto do przerwy80%
Mil Mugan FKQarabağ
67%Bez gola do przerwy40%
Mil Mugan FKQarabağ

Po przerwie (2. połowa)

0.83Punkty na mecz (2. poł.)1.8
Mil Mugan FKQarabağ
0.5Gole zdobyte (2. poł.)1.2
Mil Mugan FKQarabağ
0.83Gole stracone (2. poł.)0.6
Mil Mugan FKQarabağ
1.33Średnia goli w meczu (2. poł.)1.8
Mil Mugan FKQarabağ
33%Czyste konto po przerwie60%
Mil Mugan FKQarabağ
50%Bez gola po przerwie20%
Mil Mugan FKQarabağ

Mil Mugan FK - wyniki drugich połów

17% Z33% R50% P
4
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
5
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
0.67
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Qarabağ - wyniki drugich połów

40% Z60% R0% P
9
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
9
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
1.80
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 80%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.4

Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Mil Mugan FK - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.600.80
Gole zdobyte / mecz0.60.6
Gole stracone / mecz1.21.0
Średnia goli w meczu1.81.6
1 gol80%100%
2 gole60%40%
3 gole20%20%
Czyste konto20%20%
Bez gola60%40%
Bilans bramek-3-2
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 3
Qarabağ - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.80
Gole zdobyte / mecz0.61.2
Gole stracone / mecz0.20.6
Średnia goli w meczu0.81.8
1 gol60%80%
2 gole20%60%
3 gole0%20%
Czyste konto80%60%
Bez gola40%20%
Bilans bramek+2+3
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 60% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Mil Mugan FK
ZdobyteStracone
0
2
0-15
1
2
16-30
2
2
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
2
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

Qarabağ
ZdobyteStracone
1
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
1
1
46-60
3
1
61-75
2
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (1). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.71
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.9 : 1.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
110%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
64%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-26%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
83%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Mil Mugan FK

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.25
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.58
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.1 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.37
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.21
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
68%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
183%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.07
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
33% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
33%

Qarabağ

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+1.23
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.23
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.60
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.37
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
180%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
54%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.6
Gole w końcówce
22% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 11% pada w pierwszym kwadransie.
22%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Premyer Liqası).

Drużyny na tle ligi

Mil Mugan FKLigaQarabağ
Średnia goli w meczu▲ 2.832.47▲ 2.60
Obie drużyny strzeliły▲ 67%45%▲ 60%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 67%45%▼ 40%
Czyste konta• 33%33%▲ 40%
Gol do przerwy▲ 67%63%▼ 60%
Gol po przerwie▲ 83%79%• 80%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.47
Średnia goli na mecz
45%
Obie drużyny strzeliły
45%
Min. 3 gole (Over 2.5)
33%
Czyste konta
1.47
Gole gospodarzy / mecz
1.00
Gole gości / mecz
+47%
Przewaga ataku u siebie
+32%
Przewaga defensywy u siebie
+24%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
63%
1 gol
32%
2 gole
13%
3 gole
8%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
79%
1 gol
34%
2 gole
13%
3 gole
5%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. QarabağŻółta kartkaJonathan Montiel Caballero
  2. Mil Mugan FKGolOleksii KashchukAsysta: Jaly Mouaddib
  3. QarabağAsystaJaly MouaddibGol: Oleksii Kashchuk
  4. Mil Mugan FKZmianaWszedł: Əkbər EyubovZszedł: Azər Salahlı
  5. Mil Mugan FKZmianaWszedł: Seyxan FərəcovZszedł: Oleksii Kashchuk
  6. Mil Mugan FKŻółta kartkaBəxtiyar Həsən-Alızadə
  7. Mil Mugan FKZmianaWszedł: Mehdi TahirovZszedł: Rafael Ferreira Viegas
  8. QarabağŻółta kartkaReda Jousef Khadra

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (3): Mil Mugan FK 0 - 0 - 3 Qarabağ. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Mil Mugan FK - Qarabağ?

Mecz Premyer Liqası zakończył się wynikiem Mil Mugan FK 0:2 Qarabağ. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Mil Mugan FK - Qarabağ?

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Mil Mugan FK wygrał 0, Qarabağ 3, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Mil Mugan FK - Qarabağ?

Mil Mugan FK strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Qarabağ 1,80. Średnia goli w Premyer Liqası to 2,47, Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS notują w 67% (Mil Mugan FK) i 60% (Qarabağ) spotkań.

W jakiej formie są Mil Mugan FK i Qarabağ?

W ostatnich 5 meczach Mil Mugan FK ma bilans 1-0-4 (0,60 pkt/mecz), a Qarabağ 4-1-0 (2,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Mil Mugan FK - Qarabağ?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.