Millonarios - Atlético Nacional: statystyki meczu
Millonarios prezentuje imponującą formę domową z 67% skutecznością wygranych i serią czterech zwycięstw z rzędu na własnym stadionie. Gospodarze strzelają średnio 1.83 gola per mecz u siebie, tracąc zaledwie 0.67, co daje różnicę bramkową +7 w meczach domowych. Atlético Nacional, mimo lepszego bilansu ogólnego (8 wygranych), ma problemy na wyjazdach – 40% porażek i aż 40% meczów bez zdobytej bramki. Ostatnia forma obu drużyn jest identyczna (1.8 punktu na mecz w ostatnich 5 spotkaniach), jednak przewaga Millonarios we własnej twierdzy oraz słabsze statystyki gości w meczach wyjazdowych przemawiają za gospodarzami. Spodziewany jest wyrównany mecz z niewielką przewagą gospodarzy, stąd stosunkowo wysokie prawdopodobieństwo remisu.
Millonarios - Atlético Nacional: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Millonarios zagrał z Atlético Nacional w rozgrywkach Categoria Primera A (Kolumbia). Spotkanie rozegrano 18 marca 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.
Aktualna forma
Millonarios ma bilans 3-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Atlético Nacional ma w tym samym okresie bilans 4-0-1 oraz 2.40 pkt/mecz. Atlético Nacional ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.40 wobec 1.27.
Statystyki bramek
Millonarios strzela średnio 1.45 gola i traci 1.18 gola na mecz. Atlético Nacional strzela średnio 2.30 gola i traci 0.60 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.58 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 64% meczów Millonarios i w 40% meczów Atlético Nacional. Over 2.5 padał odpowiednio w 64% i 70% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 51%.
xG, strzały i styl
Atlético Nacional ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.70 wobec 1.49. Millonarios oddaje średnio 15.4 strzału, a Atlético Nacional 16.1. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Millonarios prowadzi do przerwy w 27% meczów, a Atlético Nacional w 50%. Millonarios zdobywa po przerwie średnio 0.73 gola, a Atlético Nacional 1.60. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 73% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
Millonarios najczęściej strzela w przedziale 46-60 (6 goli). Atlético Nacional najczęściej strzela w przedziale 61-75 (6 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Categoria Primera A: 2.58 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 51%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.54 gola, a goście 1.05. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 4 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-2-1, średnia goli wynosi 0.75, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Millonarios prezentuje imponującą formę domową z 67% skutecznością wygranych i serią czterech zwycięstw z rzędu na własnym stadionie. Gospodarze strzelają średnio 1.83 gola per mecz u siebie, tracąc zaledwie 0.67, co daje różnicę bramkową +7 w meczach domowych. Atlético Nacional, mimo lepszego bilansu ogólnego (8 wygranych), ma problemy na wyjazdach – 40% porażek i aż 40% meczów bez zdobytej bramki. Ostatnia forma obu drużyn jest identyczna (1.8 punktu na mecz w ostatnich 5 spotkaniach), jednak przewaga Millonarios we własnej twierdzy oraz słabsze statystyki gości w meczach wyjazdowych przemawiają za gospodarzami. Spodziewany jest wyrównany mecz z niewielką przewagą gospodarzy, stąd stosunkowo wysokie prawdopodobieństwo remisu.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Millonarios ma bardzo silny atak u siebie (średnio 3,0 gola, xG 1,86 oraz 7,8 strzału celnego), a Atlético Nacional na wyjazdach rzadko zachowuje czyste konto (CS 20%) i przeciętnie traci 0,8 gola, co mocno wspiera bramkę gospodarzy. Kluczowe dla BTTS jest jednak to, czy goście trafią: ich potencjał ofensywny jest solidny (1,6 gola i xG 1,55), a defensywa Millonarios w ostatnich 5 meczach wyraźnie się pogorszyła (1,4 gola straconego na mecz). Trend formy potwierdza większą otwartość gospodarzy, bo ich BTTS w ostatnich 5 spotkaniach wynosi aż 80% przy 13 golach strzelonych i 7 straconych. Mimo że sezonowe BTTS obu drużyn to tylko 40% oraz wysoki odsetek czystych kont Millonarios (60%) podbija opcję „no”, aktualne dane z ostatnich spotkań i profile xG przechylają szalę na „tak”. W efekcie najbardziej prawdopodobny scenariusz to bramka Millonarios oraz co najmniej jedno trafienie Atlético Nacional.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Millonarios generuje bardzo wysoki wolumen sytuacji (17.6 strzałów i 7.8 celnych na mecz) oraz ma xG 1.86, co w połączeniu z defensywą Atlético Nacional (średnia goli straconych gości 0.8, xG rywali 1.06) daje solidną projekcję bramek gospodarzy. Atlético Nacional również wnosi realną wartość ofensywną (xG 1.55; 5.4 strzałów celnych), a ostatnie 5 meczów obu ekip utrzymuje podwyższone tempo bramkowe (home: 2.6 strzelonych i 1.4 straconych; away: 1.8 i 1.0). W danych sezonowych Over 1.5 jest bardzo częste (Millonarios 100%, Atlético Nacional 60%), co wspiera wysokie prawdopodobieństwo co najmniej dwóch goli. Linia 2.5 nadal ma dodatni sygnał (Over 2.5: 80% u gospodarzy i 60% u gości), ale ograniczają ją niskie średnie goli straconych oraz wysoki odsetek czystych kont Millonarios (60%). Z tego powodu najsilniejszym i najbardziej pewnym wyborem jest Over 1.5, przy oczekiwanej sumie około 3.0 gola.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Millonarios ma bardzo silny profil meczów domowych: 3.0 PPG i 100% zwycięstw, przy średnio 3.0 gola strzelanego i tylko 0.4 straconego. W pierwszych połowach gospodarze często narzucają warunki (80% prowadzenia do przerwy, 1.2 gola strzelanego HT oraz 80% czystych kont HT), podczas gdy Atlético Nacional do przerwy przegrywa w 40% spotkań i strzela zaledwie 0.2 gola HT. Przewaga jakości w ataku potwierdza się w kreacji i wykończeniu: Millonarios ma wyższe xG (1.86 vs 1.55), więcej strzałów celnych (7.8 vs 5.4) i lepszą konwersję (17% vs 11%). Goście są groźni po przerwie (1.4 gola w 2. połowie), ale ich niska skuteczność HT i słabsze czyste konta w skali sezonu (20%) zwiększają szanse gospodarzy na utrzymanie prowadzenia do końca. Dlatego najbardziej prawdopodobny scenariusz to prowadzenie Millonarios do przerwy i zwycięstwo w meczu (1/1), z istotną alternatywą X/1 wynikającą z 20% remisów HT u gospodarzy i 40% u gości.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Millonarios | Atlético Nacional | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 32% | 41% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.10 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.30 | 0.35 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Atlético Nacional wypada o 33% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.8 pkt / mecz - Millonarios · 2.4 pkt / mecz - Atlético Nacional
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Atlético Nacional wypada o 59% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.45 gola / mecz - Millonarios · 2.3 gola / mecz - Atlético Nacional
Atlético Nacional wypada o 97% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.18 gola / mecz - Millonarios · 0.6 gola / mecz - Atlético Nacional
Millonarios strzela w 82% swoich meczów (9 z 11 meczów), a Atlético Nacional kończy z czystym kontem 40% spotkań (4 z 10 meczów).
Atlético Nacional strzela w 80% swoich meczów (8 z 10 meczów), a Millonarios kończy z czystym kontem 36% spotkań (4 z 11 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Millonarios
Over / Under - Atlético Nacional
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Atlético Nacional wypada o 32% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.36 pkt / mecz - Millonarios · 1.8 pkt / mecz - Atlético Nacional
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Millonarios - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 27% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Atlético Nacional - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 80%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 1.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 1.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.4 | 2.4 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gole | 40% | 80% |
| 3 gole | 20% | 20% |
| Czyste konto | 80% | 40% |
| Bez gola | 60% | 0% |
| Bilans bramek | +3 | +2 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.40 | 2.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 1.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.2 |
| Średnia goli w meczu | 0.8 | 1.8 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gole | 0% | 60% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 80% |
| Bez gola | 60% | 20% |
| Bilans bramek | 0 | +7 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (6 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (3). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 61-75 (6 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (3). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Millonarios
Atlético Nacional
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Categoria Primera A).
Drużyny na tle ligi
| Millonarios | Liga | Atlético Nacional | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | • 2.64 | 2.58 | ▲ 2.90 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 64% | 58% | ▼ 40% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 64% | 51% | ▲ 70% |
| Czyste konta | ▲ 36% | 25% | ▲ 40% |
| Gol do przerwy | ▼ 55% | 68% | ▲ 80% |
| Gol po przerwie | ▼ 73% | 80% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
- Atlético NacionalZmianaWszedł: Dairon Estibens Asprilla RivasZszedł: Andrés De Jesús Sarmiento Salas
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Statystyki sędziego
Zobacz, ile kartek i rzutów karnych pokazuje ten sędzia oraz jak kończą się prowadzone przez niego mecze.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (4): Millonarios 1 - 2 - 1 Atlético Nacional. Średnia goli 0.75, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Millonarios - Atlético Nacional?
Mecz Categoria Primera A zakończył się wynikiem Millonarios 3:0 Atlético Nacional. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Millonarios - Atlético Nacional?
W ostatnich 4 meczach bezpośrednich Millonarios wygrał 1, Atlético Nacional 1, a 2 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 0,75, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Millonarios - Atlético Nacional?
Millonarios strzela średnio 1,45 gola na mecz, a Atlético Nacional 2,30. Średnia goli w Categoria Primera A to 2,58, Over 2.5 pada w 51% meczów. BTTS notują w 64% (Millonarios) i 40% (Atlético Nacional) spotkań.
W jakiej formie są Millonarios i Atlético Nacional?
W ostatnich 5 meczach Millonarios ma bilans 3-0-2 (1,80 pkt/mecz), a Atlético Nacional 4-0-1 (2,40 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Millonarios - Atlético Nacional?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


