Minnesota United - Los Angeles FC: statystyki meczu
Minnesota United - Los Angeles FC: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Minnesota United zagrał z Los Angeles FC w rozgrywkach MLS (Stany Zjednoczone). Spotkanie rozegrano 25 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.
Aktualna forma
Minnesota United ma bilans 4-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.60 pkt/mecz. Los Angeles FC ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. tempo punktowania w sezonie jest bardzo zbliżone po obu stronach.
Statystyki bramek
Minnesota United strzela średnio 1.22 gola i traci 1.44 gola na mecz. Los Angeles FC strzela średnio 1.78 gola i traci 0.67 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.22 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 44% meczów Minnesota United i w 22% meczów Los Angeles FC. Over 2.5 padał odpowiednio w 56% i 44% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 63%.
xG, strzały i styl
Los Angeles FC ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.50 wobec 1.37. Minnesota United oddaje średnio 12.1 strzału, a Los Angeles FC 13.9. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Minnesota United prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Los Angeles FC w 22%. Minnesota United zdobywa po przerwie średnio 0.56 gola, a Los Angeles FC 1.11. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 67% i 78% ich spotkań.
Gole według minut
Minnesota United najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (4 goli). Los Angeles FC najczęściej strzela w przedziale 61-75 (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla MLS: 3.22 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 63%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.95 gola, a goście 1.27. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Minnesota United wygrała 4 z ostatnich 5 spotkań, zdobywając 7 goli w tym okresie i średnio 2.6 punktu na mecz, podczas gdy Los Angeles FC ma tylko 1 zwycięstwo w pięciu ostatnich, zdobywając 6 goli i średnio 1.0 punktu na mecz. W domowych meczach Minnesota nie straciła bramki — średnio 0.0 gola straconego na mecz i 100% czystych kont — natomiast LAFC na wyjazdach traci średnio 0.67 gola na mecz i straciło 7 goli w pięciu ostatnich spotkaniach. Atakowo LAFC ma w sezonie 16 zdobytych goli wobec 11 Minnesoty, a na wyjazdach generuje średnio xG 1.67 wobec xG 1.5 Minnesoty u siebie, co pokazuje nieco większy potencjał kreowania sytuacji po stronie gości. Jednak Minnesota u siebie notuje średnio 5 strzałów celnych i 13.67 strzałów ogółem przy skuteczności około 7%, podczas gdy LAFC ma 3.67 strzałów celnych i 16 strzałów ogółem przy skuteczności około 6%, co w połączeniu z solidną defensywą gospodarzy ogranicza realne zagrożenie gości. Biorąc pod uwagę 4 zwycięstwa Minnesoty w pięciu ostatnich, 100% czystych kont w domu oraz różnicę w ostatnich wynikach defensywnych (Minnesota 2 stracone gole w 5 meczach vs LAFC 7), przewiduję zwycięstwo gospodarzy.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Główne sygnały przemawiają za brakiem BTTS: sezonowy wskaźnik BTTS to tylko 17% dla Minnesoty i 33% dla LAFC, przy procentach czystych kont 83% i 67%, co sugeruje częste mecze z przynajmniej jednym zerowym wynikiem. Minnesota u siebie strzela średnio 2.17 gola i traci 0.67 na mecz w sezonie, a w ostatnich 5 meczach straciła łącznie 2 bramki (średnio 0.4), co zwiększa prawdopodobieństwo czystego konta. LAFC ma wyższe xG (1.67 wobec 1.42 Minnesoty) i w ostatnich 5 meczach ma BTTS na poziomie 60%, ale ich skuteczność strzałów to tylko 6% kontra 17% Minnesoty i średnia goli na wyjeździe wynosi 1.0, więc realna groźba bramkowa jest ograniczona. Pomimo że liga ma ogólne BTTS 57%, to indywidualne statystyki (niska sezonowa BTTS obu drużyn i wysoki odsetek czystych kont Minnesoty) silniej przemawiają za opcją 'nie', dlatego oceniam prawdopodobieństwo na 70% dla 'no' i 30% dla 'yes'.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Szacuję, że Minnesota United strzeli około 1.35 gola, a Los Angeles FC około 0.95 gola, co daje łącznie około 2.30 oczekiwanych goli. Podstawą są sezonowe średnie i xG: Minnesota ma 2.17 strzelonego gola u siebie przy xG 1.42, a LAFC 1.00 gola na wyjazdach przy xG 1.67; obie drużyny średnio tracą po 0.67 bramki. Minnesota ma wyraźnie lepszą skuteczność strzałów (17% kontra 6%) przy 12.83 vs 16.0 strzałach na mecz i 4.67 vs 3.67 strzałach celnych, a w ostatnich 5 spotkaniach ma bilans bramek 7-2 (1.4–0.4) wobec 6-7 (1.2–1.4) LAFC. Sezonowe wskaźniki pokazują over 1.5 w 67% meczów obu drużyn, over 2.5 występował u Minnesoty w 50% i u LAFC w 33%, a over 3.5 jest rzadki (33% i 0%). Na tej podstawie rekomenduję over 1.5 jako najsilniejszy sygnał: przy oczekiwanych 2.30 bramkach prawdopodobieństwo over 1.5 wynosi około 67% (over 2.5 ≈ 40%, over 3.5 ≈ 20%).
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Stawiam na HT/FT 1/1 — Minnesota United prowadzi do przerwy i utrzyma zwycięstwo. Gospodarze zdobywają średnio 1.0 bramki do przerwy (średnia goli do przerwy gospodarzy wynosi 6, średnia goli strzelonych do przerwy gospodarzy wynosi 1.0), podczas gdy Los Angeles FC ma 0.0 średnich goli do przerwy (średnia goli strzelonych do przerwy gości wynosi 0.0) i w ostatnich 5 meczach prowadzili do przerwy tylko w 20% przypadków (odsetek prowadzeń do przerwy gości w ostatnich pięciu meczach wynosi 20.0), a Minnesota prowadziła w 3 z 5 ostatnich spotkań (odsetek prowadzeń do przerwy gospodarzy w ostatnich pięciu meczach wynosi 60.0). W całym meczu Minnesota strzela średnio 2.17 gola wobec 1.00 u gości (średnia goli strzelonych gospodarzy wynosi 2.17 vs średnia goli strzelonych gości wynosi 1.00) i ma zdecydowanie lepszą skuteczność strzałów 17% kontra 6% LA FC (skuteczność strzałów gospodarzy wynosi 17.0 vs skuteczność strzałów gości wynosi 6.0), co zwiększa szansę na dowiezienie prowadzenia. Dodatkowo gospodarze zachowali czyste konto w 83% meczów sezonu (odsetek meczów bez straty gola gospodarzy wynosi 83.0) i nie tracili bramek do przerwy (odsetek pierwszych połów bez straty gola gospodarzy wynosi 100.0), podczas gdy goście mają nieco wyższe xG (1.67 vs 1.42) ale słabą konwersję, więc ich okazje nie muszą przekuć się w gole. Na tej podstawie prowadzenie do przerwy i zwycięstwo Minnesoty wydaje się najsilniejszym sygnałem, stąd wybór 1/1.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Minnesota United | Los Angeles FC | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 38% | 31% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.27 | 0.41 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Minnesota United wypada o 160% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2.6 pkt / mecz - Minnesota United · 1 pkt / mecz - Los Angeles FC
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Los Angeles FC wypada o 46% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.22 gola / mecz - Minnesota United · 1.78 gola / mecz - Los Angeles FC
Los Angeles FC wypada o 115% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.44 gola / mecz - Minnesota United · 0.67 gola / mecz - Los Angeles FC
Minnesota United strzela w 78% swoich meczów (7 z 9 meczów), a Los Angeles FC kończy z czystym kontem 78% spotkań (7 z 9 meczów).
Los Angeles FC strzela w 78% swoich meczów (7 z 9 meczów), a Minnesota United kończy z czystym kontem 44% spotkań (4 z 9 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Minnesota United
Over / Under - Los Angeles FC
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Minnesota United wypada o 8% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.44 pkt / mecz - Minnesota United · 1.33 pkt / mecz - Los Angeles FC
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Minnesota United - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 56%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Los Angeles FC - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 22% meczów, a wygrywa 56%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.20 | 1.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.2 | 0.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 0.8 |
| 1 gol | 60% | 40% |
| 2 gole | 20% | 20% |
| 3 gole | 20% | 20% |
| Czyste konto | 80% | 80% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Bilans bramek | +3 | +2 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.20 | 1.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.2 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 1.6 |
| 1 gol | 40% | 60% |
| 2 gole | 20% | 40% |
| 3 gole | 20% | 20% |
| Czyste konto | 80% | 60% |
| Bez gola | 80% | 40% |
| Bilans bramek | +4 | -2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (4 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (4). Bilans końcówek (76-90): 0.
Najgroźniejsi w minutach 61-75 (4 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (3). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Minnesota United
Los Angeles FC
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (MLS).
Drużyny na tle ligi
| Minnesota United | Liga | Los Angeles FC | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.67 | 3.22 | ▼ 2.44 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 44% | 58% | ▼ 22% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 56% | 63% | ▼ 44% |
| Czyste konta | ▲ 44% | 24% | ▲ 78% |
| Gol do przerwy | ▼ 67% | 73% | ▼ 33% |
| Gol po przerwie | ▼ 67% | 80% | ▼ 78% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Minnesota United - Los Angeles FC?
Mecz MLS zakończył się wynikiem Minnesota United 0:1 Los Angeles FC. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Minnesota United - Los Angeles FC?
Minnesota United strzela średnio 1,22 gola na mecz, a Los Angeles FC 1,78. Średnia goli w MLS to 3,22, Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS notują w 44% (Minnesota United) i 22% (Los Angeles FC) spotkań.
W jakiej formie są Minnesota United i Los Angeles FC?
W ostatnich 5 meczach Minnesota United ma bilans 4-1-0 (2,60 pkt/mecz), a Los Angeles FC 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Minnesota United - Los Angeles FC?
Statystyczne tło meczu Minnesota United - Los Angeles FC — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


