Mukura - Rutsiro: statystyki meczu
Mukura - Rutsiro: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Mukura zagrał z Rutsiro w rozgrywkach National Soccer League (Rwanda). Spotkanie rozegrano 3 maja 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.
Aktualna forma
Mukura ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Rutsiro ma w tym samym okresie bilans 0-2-3 oraz 0.40 pkt/mecz. Mukura ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.46 wobec 0.79.
Statystyki bramek
Mukura strzela średnio 1.04 gola i traci 1.07 gola na mecz. Rutsiro strzela średnio 0.89 gola i traci 1.36 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.04 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 54% meczów Mukura i w 54% meczów Rutsiro. Over 2.5 padał odpowiednio w 32% i 43% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 44%, a Over 2.5 wynosi 35%.
xG, strzały i styl
Rutsiro ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.12 wobec 1.09. Mukura oddaje średnio 5.5 strzału, a Rutsiro 6.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Mukura prowadzi do przerwy w 25% meczów, a Rutsiro w 11%. Mukura zdobywa po przerwie średnio 0.64 gola, a Rutsiro 0.46. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 75% i 64% ich spotkań.
Gole według minut
Mukura najczęściej strzela w przedziale 61-75 (9 goli). Rutsiro najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla National Soccer League: 2.04 gola na mecz, BTTS 44% i Over 2.5 35%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.09 gola, a goście 0.95. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-0, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Mukura ma wyraźną przewagę statystyczną: zajmuje 7. miejsce w tabeli wobec 18. miejsca Rutsiro i osiąga 58% zwycięstw u siebie wobec 20% wygranych gości na wyjeździe. W ofensywie Mukura strzela średnio 1.17 gola na mecz u siebie przy xG 1.11 i współczynniku konwersji 19%, podczas gdy Rutsiro zdobywa 0.8 gola na wyjazdach przy xG 1.03 i konwersji 13%, co świadczy o większej skuteczności gospodarzy. W obronie gospodarze tracą średnio 0.83 gola w domu i mają 50% czystych kont, a Rutsiro traci 1.27 gola na wyjazdach i tylko 27% czystych kont, więc defensywa Mukura jest zauważalnie lepsza. Formy ostatnich 5 meczów także faworyzują gospodarzy: Mukura zdobyła 4 gole i ma bilans 1-1-3 z 0.8 pkt na mecz w ostatnich 5, a Rutsiro zdobyła 1 gola i ma 0.4 pkt na mecz (0-2-3). Biorąc pod uwagę przewagę w pozycji w tabeli, skuteczność (19% vs 13%) i lepszą defensywę (0.83 vs 1.27), typuję zwycięstwo Mukura.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Obie drużyny mają w sezonie BTTS na poziomie 54% (Mukura) i 53% (Rutsiro), średnio 53.5%, co jest powyżej średniej ligowej 44% i sugeruje tendencję do obustronnych strzelonych bramek. Obie ekipy tracą ponad 1.2 gola na mecz (Mukura 1.46, Rutsiro 1.27), a xG przeciwko wynosi 1.22 dla Mukura i 1.41 dla Rutsiro, co wskazuje, że będą dopuszczać sytuacje bramkowe. Mukura ma wyraźną przewagę w tworzeniu ataku: xG 1.24 wobec 1.03 Rutsiro oraz średnio 8.45 strzału i 3.36 strzału na cel kontra 6.2 i 2.47 u rywali, więc gospodarze mają wysoką szansę na trafienie. Rutsiro jednak jest w ostatnich 5 meczach w ofensywnym kryzysie (0.2 gola na mecz i tylko 20% BTTS), podczas gdy Mukura w ostatnich 5 ma 0.8 gola na mecz i 60% BTTS, co obniża pewność, ale nie niweluje sezonowych sygnałów. Sumarycznie, biorąc pod uwagę sezonowe BTTS 54%/53%, wysokie średnie straty bramek i przewagę xG oraz strzałów Mukura, daję przewagę scenariuszowi "obie strzelą" i szacuję jego prawdopodobieństwo na 62% vs 38% dla "nie".
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
xG obu drużyn to 1.24 dla Mukury i 1.03 dla Rutsiro (suma xG 2.27); po uśrednieniu z xG przeciwnika daje to oczekiwane 1.33 bramki dla gospodarzy i 1.12 dla gości, łącznie 2.45. Sezonowo mecze Mukury kończyły się powyżej 1.5 gola w 54% przypadków, a Rutsiro w 67% (średnio 61%), co jest silnym sygnałem na over 1.5. Dla linii 2.5 sezonowe odsetki to 38% (Mukura) i 47% (Rutsiro), średnio 43%, a ostatnie 5 meczów pokazuje duży rozrzut (Mukura ma 60% over 2.5 w ostatnich 5, Rutsiro 20%), więc 2.5 jest tylko umiarkowanie prawdopodobne. Over 3.5 jest mało prawdopodobny (sezonowo 23% i 13%, średnio 18%), a liga ma średnio 2.06 bramki na mecz, więc rekomenduję wybór niższej, bezpieczniejszej linii. Na tej podstawie wybieram over 1.5 jako najsilniejszy sygnał (oczekiwane 2.45 bramki i sezonowe ~61% dla over 1.5), unikając 2.5 i 3.5 ze względu na niższe prawdopodobieństwo.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszym sygnałem jest remis do przerwy: gospodarze remisują do przerwy w 77% meczów u siebie (odsetek remisów do przerwy gospodarzy wynosi 77.0), a goście remisują do przerwy w 53% wyjazdów (odsetek remisów do przerwy gości wynosi 53.0); średnie gole do przerwy to tylko 0.46 dla Mukura i 0.40 dla Rutsiro (średnia goli strzelonych do przerwy gospodarzy wynosi 0.46, średnia goli strzelonych do przerwy gości wynosi 0.4), co sprzyja remisowi HT. W kontekście końcowego wyniku oba zespoły mają zbliżone parametry ofensywno-defensywne: xG 1.24 wobec 1.03 (średnie xG gospodarzy wynosi 1.24, średnie xG gości wynosi 1.03) oraz sezonowe średnie goli 1.0 vs 0.8 i straty 1.46 vs 1.27 (średnia goli strzelonych gospodarzy 1.0, średnia goli strzelonych gości 0.8; średnia goli straconych gospodarzy 1.46, średnia goli straconych gości 1.27), a wskaźnik obu drużyn strzelających w meczu to 54% i 53% (odsetek meczów, w których obie drużyny strzeliły gospodarzy wynosi 54.0, odsetek meczów, w których obie drużyny strzeliły gości wynosi 53.0), więc najczęściej kończą 1-1 lub remis. Drugie połowy przynoszą bramki – średnia goli w II połowie to 1.38 dla gospodarzy i 1.00 dla gości, a >0.5 gola w II połowie występuje w 62% i 67% spotkań (średnia goli w drugiej połowie gospodarzy wynosi 1.38, średnia goli w drugiej połowie gości wynosi 1.0; odsetek meczów z ponad 0,5 gola w drugiej połowie gospodarzy wynosi 62.0, odsetek meczów z ponad 0,5 gola w drugiej połowie gości wynosi 67.0) – to zwiększa szansę na bramki po przerwie, ale nie daje jednoznacznej przewagi jednej drużyny. Biorąc pod uwagę niskie prowadzenia gospodarzy do przerwy (odsetek prowadzeń do przerwy gospodarzy wynosi 8.0) i nieznacznie wyższe gości (odsetek prowadzeń do przerwy gości wynosi 13.0), przypisuję największe prawdopodobieństwo scenariuszowi X/X (35%), następnie X/1 (22%) i X/2 (21%), stąd rekomendacja gry: X/X.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Mukura | Rutsiro | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 30% | 39% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.20 | 0.17 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.62 | 0.35 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Mukura wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
0.8 pkt / mecz - Mukura · 0.4 pkt / mecz - Rutsiro
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Mukura wypada o 17% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.04 gola / mecz - Mukura · 0.89 gola / mecz - Rutsiro
Mukura wypada o 27% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.07 gola / mecz - Mukura · 1.36 gola / mecz - Rutsiro
Mukura strzela w 82% swoich meczów (23 z 28 meczów), a Rutsiro kończy z czystym kontem 25% spotkań (7 z 28 meczów).
Rutsiro strzela w 54% swoich meczów (15 z 28 meczów), a Mukura kończy z czystym kontem 32% spotkań (9 z 28 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Mukura
Over / Under - Rutsiro
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Mukura wypada o 23% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.18 pkt / mecz - Mukura · 0.96 pkt / mecz - Rutsiro
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Mukura - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 39%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Rutsiro - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 11% meczów, a wygrywa 14%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.60 | 1.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.0 | 0.8 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 0.6 | 2.0 |
| 1 gol | 40% | 100% |
| 2 gole | 20% | 80% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 20% |
| Bez gola | 100% | 20% |
| Bilans bramek | -3 | -2 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.20 | 0.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 0.6 | 0.6 |
| 1 gol | 40% | 40% |
| 2 gole | 20% | 20% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 80% | 60% |
| Bez gola | 80% | 100% |
| Bilans bramek | -1 | -3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 61-75 (9 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (7). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (5 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (8). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Mukura
Rutsiro
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (National Soccer League).
Drużyny na tle ligi
| Mukura | Liga | Rutsiro | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | • 2.11 | 2.04 | ▲ 2.25 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 54% | 44% | ▲ 54% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 32% | 35% | ▲ 43% |
| Czyste konta | ▼ 32% | 35% | ▼ 25% |
| Gol do przerwy | ▲ 64% | 60% | ▼ 54% |
| Gol po przerwie | ▲ 75% | 68% | ▼ 64% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Mecze bezpośrednie
Poprzednie spotkanie: Mukura 1 - 0 - 0 Rutsiro. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Mukura - Rutsiro?
Mecz National Soccer League zakończył się wynikiem Mukura 1:2 Rutsiro. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Mukura - Rutsiro?
Mukura strzela średnio 1,04 gola na mecz, a Rutsiro 0,89. Średnia goli w National Soccer League to 2,04, Over 2.5 pada w 35% meczów. BTTS notują w 54% (Mukura) i 54% (Rutsiro) spotkań.
W jakiej formie są Mukura i Rutsiro?
W ostatnich 5 meczach Mukura ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Rutsiro 0-2-3 (0,40 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Mukura - Rutsiro?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Mukura - Rutsiro: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


