Iran - Azadegan LeagueBehnam Mohammadi StadiumDane aktualne na 22 października 2026

Naft Masjed Soleyman - Fard Alborz: statystyki meczu

Naft Masjed Soleyman - Fard Alborz: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Naft Masjed Soleyman zagrał z Fard Alborz w rozgrywkach Azadegan League (Iran). Spotkanie rozegrano 4 października 2026. Miejscem spotkania jest Behnam Mohammadi Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

Aktualna forma

Naft Masjed Soleyman ma bilans 1-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.00 pkt/mecz. Fard Alborz ma w tym samym okresie bilans 1-2-0 oraz 1.67 pkt/mecz. Fard Alborz ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.67 wobec 1.00.

Statystyki bramek

Naft Masjed Soleyman strzela średnio 1.67 gola i traci 1.33 gola na mecz. Fard Alborz strzela średnio 0.67 gola i traci 0.33 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.56 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 33% meczów Naft Masjed Soleyman i w 33% meczów Fard Alborz. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 28%, a Over 2.5 wynosi 24%.

xG, strzały i styl

xG tworzone na mecz jest bardzo zbliżone po obu stronach. Naft Masjed Soleyman oddaje średnio -1.0 strzału, a Fard Alborz -1.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Naft Masjed Soleyman prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Fard Alborz w 67%. Naft Masjed Soleyman zdobywa po przerwie średnio 1.33 gola, a Fard Alborz 0.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 67% i 33% ich spotkań.

Gole według minut

Naft Masjed Soleyman najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Fard Alborz najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Azadegan League: 1.56 gola na mecz, BTTS 28% i Over 2.5 24%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 0.72 gola, a goście 0.84. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Fard Alborz zajmuje 4. miejsce i po trzech meczach pozostaje bez porażki, podczas gdy ósmy Naft Masjed Soleyman przegrał dwa z trzech spotkań. Goście stracili dotąd tylko 1 gola, a w ostatnich pięciu meczach 2; gospodarze stracili w tym samym okresie 6 bramek. Naft ma jednak większy potencjał strzelecki: zdobył 7 goli w ostatnich pięciu spotkaniach wobec 2 trafień Fard Alborz. W dotychczasowym meczu u siebie Naft nie strzelił gola i przegrał, natomiast Fard Alborz wygrał swój mecz wyjazdowy 1:0. Skromna próbka spotkań oraz trzy remisy gości w ostatnich pięciu meczach przemawiają za ostrożną oceną, lecz ich solidniejsza defensywa daje im największe szanse na zwycięstwo.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najsilniejszy sygnał przemawia za tym, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli gola: w ostatnich 5 meczach obu zespołów BTTS wystąpiło tylko w 20% spotkań. Naft Masjed Soleyman zdobywa u siebie średnio 0,5 gola, a Fard Alborz w meczach wyjazdowych zachował czyste konto w 100% spotkań. Goście również nie imponują skutecznością — w ostatnich 5 meczach strzelali średnio 0,4 gola, podczas gdy gospodarze u siebie tracą średnio 0,5 gola. Średnia ligowa wynosząca 1,58 gola na mecz oraz BTTS na poziomie 28% dodatkowo wspierają wybór „nie”, choć ograniczona liczba dostępnych obserwacji przemawia za zachowaniem ostrożności.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszym wyborem jest poniżej 3,5 gola: dotychczas oba zespoły kończyły 100% swoich meczów poniżej tej granicy. W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze strzelali średnio 1,4 gola i tracili 1,2, podczas gdy goście notowali odpowiednio tylko 0,4 i 0,4 gola. Ostrożną prognozę wspiera też średnia ligowa wynosząca 1,58 gola na mecz oraz fakt, że tylko 25% spotkań w lidze przekraczało 2,5 gola. Szacowane łącznie 1,55 gola przemawia za niskim wynikiem, a linia 3,5 daje większy margines bezpieczeństwa niż 2,5 mimo lepszej ostatnio skuteczności gospodarzy.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszym, choć dalekim od pewności scenariuszem jest prowadzenie Fard Alborz do przerwy i utrzymanie przewagi do końca. W ostatnich 5 meczach Naft Masjed Soleyman przegrywał do przerwy w 3, a nie prowadził w żadnym; Fard prowadził w tym czasie w 2 z 5 spotkań. Goście tracili w tych meczach średnio tylko 0,2 gola w drugiej połowie i nie przegrali tej części gry w 4 z 5 spotkań, co przemawia za utrzymaniem ewentualnego prowadzenia. Ryzyko dla tego typu stanowi poprawa gospodarzy po przerwie: strzelali w drugich połowach średnio 1,2 gola w ostatnich 5 meczach, podczas gdy Fard zdobywał w nich 0. Dlatego remis do przerwy, zwłaszcza zakończony remisem lub wygraną gospodarzy, pozostaje istotną alternatywą.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

-1Posiadanie piłki (%)-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1Strzały-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1Strzały celne-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0xG0
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1Rzuty rożne-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0Groźne ataki0
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1Faule-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1Kartki-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Naft Masjed SoleymanFard Alborz
1.67Gole zdobyte / mecz0.67
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
1.33Gole stracone / mecz0.33
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1%Średnie posiadanie-1%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1Strzały celne / mecz-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

-1Strzały na mecz-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1Strzały celne-1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-166.7%Skuteczność strzałów-66.7%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
-1%Posiadanie piłki-1%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0xG tworzone0
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0xG dopuszczone0
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Jakość strzelania

Naft Masjed Soleyman: ZbalansowanyFard Alborz: Zbalansowany
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
Celność (strzały w światło bramki)0%0%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.000.00
Wykończenie (gole na strzał celny)0.000.00

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Fard Alborz wypada o 67% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1 pkt / mecz - Naft Masjed Soleyman · 1.67 pkt / mecz - Fard Alborz

Naft Masjed Soleyman
WLL
Rozkład wyników w sezonie
33% Z0% R67% P
Sezon (Z-R-P)
1-0-2
1.00 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-2
1.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 u siebie
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.7Gole stracone: 1.3xG: 0.00xG rywali: 0.00BTTS: 33%Over 2.5: 67%
Fard Alborz
DWD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
33% Z67% R0% P
Sezon (Z-R-P)
1-2-0
1.67 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-0
1.67 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-0
W
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.7Gole stracone: 0.3xG: 0.00xG rywali: 0.00BTTS: 33%Over 2.5: 0%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Naft Masjed Soleyman wypada o 149% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.67 gola / mecz - Naft Masjed Soleyman · 0.67 gola / mecz - Fard Alborz

Fard Alborz wypada o 303% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.33 gola / mecz - Naft Masjed Soleyman · 0.33 gola / mecz - Fard Alborz

Profil strzelecki Naft Masjed Soleyman: niejednoznaczny

Naft Masjed Soleyman strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Fard Alborz kończy z czystym kontem 67% spotkań (2 z 3 meczów).

Profil strzelecki Fard Alborz: mocny

Fard Alborz strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Naft Masjed Soleyman kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).

5Gole zdobyte (sezon)2
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
4Gole stracone (sezon)1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
3Średnia goli w meczu1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
5Gole zdobyte (ost. 5)2
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
4Gole stracone (ost. 5)1
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Jak często strzelają minimum...

67%1 gol67%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
67%2 gole0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%3 gole0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0%4 gole0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Jak często tracą minimum...

67%1 gol33%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%2 gole0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%3 gole0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0%4 gole0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

28%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

33%BTTS do przerwy0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%BTTS w obu połowach0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%Gol w obu połowach0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

BTTS a liczba goli

33%Min. 3 gole i BTTS0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%Min. 3 gole bez BTTS0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%BTTS - ostatnie 533%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

67%Min. 1 gol do przerwy67%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%Min. 2 gole do przerwy0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%Min. 3 gole do przerwy0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

2. połowa

67%Min. 1 gol po przerwie33%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
67%Min. 2 gole po przerwie0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%Min. 3 gole po przerwie0%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Fard Alborz wypada o 606% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.33 pkt / mecz - Naft Masjed Soleyman · 2.33 pkt / mecz - Fard Alborz

Naft Masjed Soleyman - stan meczu do przerwy
0% prowadzi33% remis67% przegrywa
Fard Alborz - stan meczu do przerwy
67% prowadzi33% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.33Punkty na mecz (1. poł.)2.33
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0.33Gole zdobyte (1. poł.)0.67
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
1Gole stracone (1. poł.)0
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
1.33Średnia goli w meczu (1. poł.)0.67
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%Czyste konto do przerwy100%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
67%Bez gola do przerwy33%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Po przerwie (2. połowa)

1.67Punkty na mecz (2. poł.)0.67
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
1.33Gole zdobyte (2. poł.)0
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
0.33Gole stracone (2. poł.)0.33
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
1.67Średnia goli w meczu (2. poł.)0.33
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
67%Czyste konto po przerwie67%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz
33%Bez gola po przerwie100%
Naft Masjed SoleymanFard Alborz

Naft Masjed Soleyman - wyniki drugich połów

33% Z67% R0% P
1
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
5
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
0.33
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie-0.7

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Fard Alborz - wyniki drugich połów

0% Z67% R33% P
7
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
2
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
2.33
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia49%

Prowadzi do przerwy w 67% meczów, a wygrywa 33%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Naft Masjed Soleyman - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.331.67
Gole zdobyte / mecz0.31.3
Gole stracone / mecz1.00.3
Średnia goli w meczu1.31.7
1 gol67%67%
2 gole33%67%
3 gole33%33%
Czyste konto33%67%
Bez gola67%33%
Bilans bramek-2+3
Do przerwy: 0% prowadzi - 33% remis - 67% przegrywa
2. połowa: 33% wygrana - 67% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 33% - Gole do przerwy łącznie: 1
Fard Alborz - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.330.67
Gole zdobyte / mecz0.70.0
Gole stracone / mecz0.00.3
Średnia goli w meczu0.70.3
1 gol67%33%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto100%67%
Bez gola33%100%
Bilans bramek+2-1
Do przerwy: 67% prowadzi - 33% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 67% remis - 33% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Naft Masjed Soleyman
ZdobyteStracone
0
1
0-15
1
1
16-30
0
1
31-45
3
0
46-60
1
1
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.

Fard Alborz
ZdobyteStracone
1
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Najwięcej tracą w 61-75 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.00
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
128%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
33%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
45%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
11%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 9 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Naft Masjed Soleyman

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
0.00
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.34
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+1.67
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-1.33
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
232%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
158%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Fard Alborz

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
0.00
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.34
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.67
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.33
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
80%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
46%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.7
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 50% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Azadegan League).

Drużyny na tle ligi

Naft Masjed SoleymanLigaFard Alborz
Średnia goli w meczu▲ 3.001.56▼ 1.00
Obie drużyny strzeliły▲ 33%28%▲ 33%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 67%24%▼ 0%
Czyste konta▼ 33%50%▲ 67%
Gol do przerwy▲ 67%56%▲ 67%
Gol po przerwie▲ 67%44%▼ 33%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

1.56
Średnia goli na mecz
28%
Obie drużyny strzeliły
24%
Min. 3 gole (Over 2.5)
50%
Czyste konta
0.72
Gole gospodarzy / mecz
0.84
Gole gości / mecz
+-14%
Przewaga ataku u siebie
+-17%
Przewaga defensywy u siebie
+-4%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
56%
1 gol
20%
2 gole
12%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
44%
1 gol
16%
2 gole
4%
3 gole
0%
4 gole

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Naft Masjed Soleyman - Fard Alborz?

Mecz Azadegan League zakończył się wynikiem Naft Masjed Soleyman 1:0 Fard Alborz. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Naft Masjed Soleyman - Fard Alborz?

Naft Masjed Soleyman strzela średnio 1,67 gola na mecz, a Fard Alborz 0,67. Średnia goli w Azadegan League to 1,56, Over 2.5 pada w 24% meczów. BTTS notują w 33% (Naft Masjed Soleyman) i 33% (Fard Alborz) spotkań.

W jakiej formie są Naft Masjed Soleyman i Fard Alborz?

W ostatnich 5 meczach Naft Masjed Soleyman ma bilans 1-0-2 (1,00 pkt/mecz), a Fard Alborz 1-2-0 (1,67 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Naft Masjed Soleyman - Fard Alborz?

Statystyczne tło meczu Naft Masjed Soleyman - Fard Alborz — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.