Chiny - China League OneDane aktualne na 17 października 2026

Nanjing City - Hebei Kungfu: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Nanjing City - Hebei Kungfu: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Nanjing City zagra z Hebei Kungfu w rozgrywkach China League One (Chiny). Mecz zaplanowano na 18 października 2026.

Aktualna forma

Nanjing City ma bilans 0-1-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.20 pkt/mecz. Hebei Kungfu ma w tym samym okresie bilans 3-2-0 oraz 2.20 pkt/mecz. Hebei Kungfu ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.35 wobec 0.85.

Statystyki bramek

Nanjing City strzela średnio 0.81 gola i traci 1.42 gola na mecz. Hebei Kungfu strzela średnio 0.88 gola i traci 0.96 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.65 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 54% meczów Nanjing City i w 42% meczów Hebei Kungfu. Over 2.5 padał odpowiednio w 38% i 38% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 55%, a Over 2.5 wynosi 51%.

xG, strzały i styl

Nanjing City ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.25 wobec 1.02. Nanjing City oddaje średnio 11.2 strzału, a Hebei Kungfu 8.9. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Nanjing City prowadzi do przerwy w 23% meczów, a Hebei Kungfu w 31%. Nanjing City zdobywa po przerwie średnio 0.31 gola, a Hebei Kungfu 0.38. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 73% i 58% ich spotkań.

Gole według minut

Nanjing City najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (7 goli). Hebei Kungfu najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla China League One: 2.65 gola na mecz, BTTS 55% i Over 2.5 51%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.41 gola, a goście 1.25. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-3, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 67% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Nanjing CityHebei Kungfu
0.81Gole zdobyte / mecz0.88
Nanjing CityHebei Kungfu
1.42Gole stracone / mecz0.96
Nanjing CityHebei Kungfu
44%Średnie posiadanie46%
Nanjing CityHebei Kungfu
2.81Strzały celne / mecz2.77
Nanjing CityHebei Kungfu

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11.23Strzały na mecz8.92
Nanjing CityHebei Kungfu
2.81Strzały celne2.77
Nanjing CityHebei Kungfu
7.2%Skuteczność strzałów9.9%
Nanjing CityHebei Kungfu
44%Posiadanie piłki46%
Nanjing CityHebei Kungfu
1.25xG tworzone1.02
Nanjing CityHebei Kungfu
1.37xG dopuszczone1.35
Nanjing CityHebei Kungfu

Jakość strzelania

Nanjing City: ZbalansowanyHebei Kungfu: Zbalansowany
Nanjing CityHebei Kungfu
Celność (strzały w światło bramki)25%31%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.290.32

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Hebei Kungfu wypada o 1000% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.2 pkt / mecz - Nanjing City · 2.2 pkt / mecz - Hebei Kungfu

Nanjing City
LLLLD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
19% Z27% R54% P
Sezon (Z-R-P)
5-7-14
0.85 pkt / mecz · bilans bramek -16
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-1-4
0.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-3-6
Ostatnie 5 u siebie
0-2-3
DDLLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.4Gole stracone: 2.2xG: 1.06xG rywali: 1.41BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Hebei Kungfu
WDWWD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
35% Z31% R35% P
Sezon (Z-R-P)
9-8-9
1.35 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-2-0
2.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
4-4-5
Ostatnie 5 na wyjeździe
4-1-0
WWWWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 0.2xG: 0.74xG rywali: 1.61BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Hebei Kungfu wypada o 9% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.81 gola / mecz - Nanjing City · 0.88 gola / mecz - Hebei Kungfu

Hebei Kungfu wypada o 48% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.42 gola / mecz - Nanjing City · 0.96 gola / mecz - Hebei Kungfu

Profil strzelecki Nanjing City: mocny

Nanjing City strzela w 65% swoich meczów (17 z 26 meczów), a Hebei Kungfu kończy z czystym kontem 35% spotkań (9 z 26 meczów).

Profil strzelecki Hebei Kungfu: mocny

Hebei Kungfu strzela w 58% swoich meczów (15 z 26 meczów), a Nanjing City kończy z czystym kontem 19% spotkań (5 z 26 meczów).

21Gole zdobyte (sezon)23
Nanjing CityHebei Kungfu
37Gole stracone (sezon)25
Nanjing CityHebei Kungfu
2.23Średnia goli w meczu1.85
Nanjing CityHebei Kungfu
2Gole zdobyte (ost. 5)5
Nanjing CityHebei Kungfu
11Gole stracone (ost. 5)1
Nanjing CityHebei Kungfu

Jak często strzelają minimum...

65%1 gol58%
Nanjing CityHebei Kungfu
12%2 gole27%
Nanjing CityHebei Kungfu
4%3 gole4%
Nanjing CityHebei Kungfu
0%4 gole0%
Nanjing CityHebei Kungfu

Jak często tracą minimum...

81%1 gol65%
Nanjing CityHebei Kungfu
42%2 gole27%
Nanjing CityHebei Kungfu
15%3 gole4%
Nanjing CityHebei Kungfu
4%4 gole0%
Nanjing CityHebei Kungfu

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

55%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

19%BTTS do przerwy12%
Nanjing CityHebei Kungfu
0%BTTS w obu połowach0%
Nanjing CityHebei Kungfu
8%Gol w obu połowach12%
Nanjing CityHebei Kungfu

BTTS a liczba goli

35%Min. 3 gole i BTTS35%
Nanjing CityHebei Kungfu
4%Min. 3 gole bez BTTS4%
Nanjing CityHebei Kungfu
40%BTTS - ostatnie 520%
Nanjing CityHebei Kungfu

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

85%Min. 1 gol do przerwy50%
Nanjing CityHebei Kungfu
31%Min. 2 gole do przerwy23%
Nanjing CityHebei Kungfu
4%Min. 3 gole do przerwy4%
Nanjing CityHebei Kungfu

2. połowa

73%Min. 1 gol po przerwie58%
Nanjing CityHebei Kungfu
23%Min. 2 gole po przerwie31%
Nanjing CityHebei Kungfu
8%Min. 3 gole po przerwie15%
Nanjing CityHebei Kungfu

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Hebei Kungfu wypada o 44% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.04 pkt / mecz - Nanjing City · 1.5 pkt / mecz - Hebei Kungfu

Nanjing City - stan meczu do przerwy
23% prowadzi35% remis42% przegrywa
Hebei Kungfu - stan meczu do przerwy
31% prowadzi58% remis12% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.04Punkty na mecz (1. poł.)1.5
Nanjing CityHebei Kungfu
0.5Gole zdobyte (1. poł.)0.5
Nanjing CityHebei Kungfu
0.69Gole stracone (1. poł.)0.27
Nanjing CityHebei Kungfu
1.19Średnia goli w meczu (1. poł.)0.77
Nanjing CityHebei Kungfu
38%Czyste konto do przerwy77%
Nanjing CityHebei Kungfu
58%Bez gola do przerwy62%
Nanjing CityHebei Kungfu

Po przerwie (2. połowa)

0.92Punkty na mecz (2. poł.)0.92
Nanjing CityHebei Kungfu
0.31Gole zdobyte (2. poł.)0.38
Nanjing CityHebei Kungfu
0.73Gole stracone (2. poł.)0.69
Nanjing CityHebei Kungfu
1.04Średnia goli w meczu (2. poł.)1.08
Nanjing CityHebei Kungfu
46%Czyste konto po przerwie54%
Nanjing CityHebei Kungfu
69%Bez gola po przerwie69%
Nanjing CityHebei Kungfu

Nanjing City - wyniki drugich połów

19% Z35% R46% P
27
Punkty do przerwy
13
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
24
Punkty 2. połowa
-11
Bilans bramek (2. poł.)
1.04
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia83%

Prowadzi do przerwy w 23% meczów, a wygrywa 19%. Zwykle dowozi prowadzenie do końca.

Kondycja obrony po przerwie+0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Hebei Kungfu - wyniki drugich połów

15% Z46% R38% P
39
Punkty do przerwy
13
Gole do przerwy
+6
Bilans bramek (1. poł.)
24
Punkty 2. połowa
-8
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia113%

Prowadzi do przerwy w 31% meczów, a wygrywa 35%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.4

Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Nanjing City - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.400.40
Gole zdobyte / mecz0.20.2
Gole stracone / mecz0.81.4
Średnia goli w meczu1.01.6
1 gol80%80%
2 gole20%60%
3 gole0%20%
Czyste konto20%20%
Bez gola80%80%
Bilans bramek-3-6
Do przerwy: 0% prowadzi - 40% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 40% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1
Hebei Kungfu - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.002.20
Gole zdobyte / mecz0.01.0
Gole stracone / mecz0.00.2
Średnia goli w meczu0.01.2
1 gol0%60%
2 gole0%20%
3 gole0%20%
Czyste konto100%80%
Bez gola100%40%
Bilans bramek0+4
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Nanjing City
ZdobyteStracone
2
4
0-15
4
7
16-30
7
7
31-45
4
6
46-60
2
5
61-75
2
8
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (7 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (8). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.

Hebei Kungfu
ZdobyteStracone
4
2
0-15
1
2
16-30
8
3
31-45
1
6
46-60
5
7
61-75
4
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (7). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.04
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.9 : 1.1
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
77%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
48%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+47%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
38%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
15%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 7 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Nanjing City

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.12
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.49
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+3.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.44
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.05
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
57%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
114%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.65
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
10% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 10% pada w pierwszym kwadransie.
10%

Hebei Kungfu

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.33
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.25
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.14
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.39
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
70%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
68%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.85
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.1
Gole w końcówce
17% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 17% pada w pierwszym kwadransie.
17%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (China League One).

Drużyny na tle ligi

Nanjing CityLigaHebei Kungfu
Średnia goli w meczu▼ 2.232.65▼ 1.85
Obie drużyny strzeliły• 54%55%▼ 42%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 38%51%▼ 38%
Czyste konta▼ 19%27%▲ 35%
Gol do przerwy▲ 85%69%▼ 50%
Gol po przerwie• 73%74%▼ 58%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.65
Średnia goli na mecz
55%
Obie drużyny strzeliły
51%
Min. 3 gole (Over 2.5)
27%
Czyste konta
1.41
Gole gospodarzy / mecz
1.25
Gole gości / mecz
+13%
Przewaga ataku u siebie
+11%
Przewaga defensywy u siebie
+13%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
69%
1 gol
36%
2 gole
12%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
74%
1 gol
39%
2 gole
22%
3 gole
8%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (3): Nanjing City 0 - 0 - 3 Hebei Kungfu. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 67% meczów.

Hebei Kungfu
2 : 1
Nanjing City
Nanjing City FC
1 : 3
Hebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC
2 : 0
Nanjing City FC

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Nanjing City i Hebei Kungfu?

Nanjing City zagra z Hebei Kungfu 18 października 2026 w rozgrywkach China League One. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Nanjing City - Hebei Kungfu?

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Nanjing City wygrał 0, Hebei Kungfu 3, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,00, a obie drużyny strzelały w 67% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Nanjing City - Hebei Kungfu?

Nanjing City strzela średnio 0,81 gola na mecz, a Hebei Kungfu 0,88. Średnia goli w China League One to 2,65, Over 2.5 pada w 51% meczów. BTTS notują w 54% (Nanjing City) i 42% (Hebei Kungfu) spotkań.

W jakiej formie są Nanjing City i Hebei Kungfu?

W ostatnich 5 meczach Nanjing City ma bilans 0-1-4 (0,20 pkt/mecz), a Hebei Kungfu 3-2-0 (2,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Nanjing City - Hebei Kungfu?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Nanjing City - Hebei Kungfu: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.