Iran - Persian Gulf Pro LeagueVatani StadiumDane aktualne na 18 października 2026

Nassaji Mazandaran - Kheybar Khorramabad: statystyki meczu

Nassaji Mazandaran - Kheybar Khorramabad: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Nassaji Mazandaran zagrał z Kheybar Khorramabad w rozgrywkach Persian Gulf Pro League (Iran). Spotkanie rozegrano 7 września 2026. Miejscem spotkania jest Vatani Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

Aktualna forma

Nassaji Mazandaran ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Kheybar Khorramabad ma w tym samym okresie bilans 1-3-1 oraz 1.20 pkt/mecz. Kheybar Khorramabad ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.20 wobec 0.80.

Statystyki bramek

Nassaji Mazandaran strzela średnio 0.40 gola i traci 1.00 gola na mecz. Kheybar Khorramabad strzela średnio 1.60 gola i traci 1.40 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.71 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 20% meczów Nassaji Mazandaran i w 80% meczów Kheybar Khorramabad. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 40% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 29%, a Over 2.5 wynosi 20%.

xG, strzały i styl

xG tworzone na mecz jest bardzo zbliżone po obu stronach. Nassaji Mazandaran oddaje średnio -1.0 strzału, a Kheybar Khorramabad -1.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Nassaji Mazandaran prowadzi do przerwy w 20% meczów, a Kheybar Khorramabad w 40%. Nassaji Mazandaran zdobywa po przerwie średnio 0.20 gola, a Kheybar Khorramabad 0.80. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Nassaji Mazandaran najczęściej strzela w przedziale 16-30 (1 goli). Kheybar Khorramabad najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Persian Gulf Pro League: 1.71 gola na mecz, BTTS 29% i Over 2.5 20%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 0.92 gola, a goście 0.78. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Kheybar Khorramabad zajmuje 9. miejsce, podczas gdy Nassaji Mazandaran jest dopiero 14., a w pięciu ostatnich spotkaniach goście zdobyli 6 punktów wobec 4 punktów gospodarzy. Najważniejsza różnica dotyczy ofensywy: Kheybar strzelił 8 goli w pięciu meczach sezonu, natomiast Nassaji tylko 2. Gospodarze przegrali oba dotychczasowe mecze u siebie, nie zdobyli w nich ani jednej bramki i tracą średnio 1,5 gola na spotkanie. Kheybar na wyjazdach również remisował oba mecze i traci średnio 1,5 gola, lecz zdobywa tam 1,5 bramki na mecz, co daje mu wyraźniejszy potencjał do przechylenia wyrównanego meczu na swoją korzyść. Wysoki udział remisów gości podnosi szansę na podział punktów, ale słaba skuteczność Nassaji przemawia bardziej za wygraną przyjezdnych.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Historyczne wskaźniki BTTS są wysokie, zwłaszcza u Kheybaru (100%) i Nassaji (67%), lecz opierają się na bardzo małej próbce. Najważniejszym sygnałem jest obecna forma gospodarzy: w ostatnich 5 spotkaniach zdobywali tylko 0,4 gola na mecz, a BTTS wystąpił u nich zaledwie w 20% przypadków. Kheybar strzelał w tym okresie 1,6 gola na mecz, ale Nassaji traciło średnio tylko 1,0 bramkę, więc goście mogą wygrać nawet bez odpowiedzi rywali. Liga jest wyraźnie niskobramkowa, ze średnią 1,75 gola na mecz i BTTS na poziomie jedynie 30%, co dodatkowo wzmacnia scenariusz, w którym co najmniej jedna drużyna nie strzeli. Typ na BTTS nie jest bardziej prawdopodobny przede wszystkim z powodu słabej bieżącej skuteczności Nassaji.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Profil ligi wyraźnie sprzyja niskim wynikom: średnia wynosi zaledwie 1,75 gola na mecz, a tylko 20% spotkań przekracza granicę 2,5 gola. Nassaji w ostatnich pięciu meczach zdobywało tylko 0,4 bramki na spotkanie, a w żadnym z tych pięciu występów nie padły co najmniej 3 gole. Kheybar strzela ostatnio 1,6 gola na mecz, lecz rywal pozwala przeciętnie na 1,0 bramkę, co ogranicza prognozę gości do około 1,08 gola. Choć obie drużyny w dostępnej próbce zawsze uczestniczyły w meczach z minimum 2 golami, wyniki powyżej 3,5 gola występowały tylko w 33% spotkań gospodarzy i 50% gości. Przy prognozowanej sumie 1,86 gola najpewniejszym sygnałem jest poniżej 3,5 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszym scenariuszem jest remis do przerwy i zwycięstwo Kheybar po meczu, ponieważ Nassaji w ostatnich 5 spotkaniach zdobywało tylko 0,2 gola przed przerwą, a Kheybar 0,8. Gospodarze remisowali do przerwy w 60% ostatnich meczów, a liga jest wyraźnie niskobramkowa: tylko 50% spotkań przynosi gola przed przerwą. Po zmianie stron przewaga przechodzi na gości: Kheybar zdobywa średnio 0,8 gola w drugich połowach ostatnich 5 meczów, podczas gdy Nassaji strzela jedynie 0,2 i przegrywa tę część gry w 80% przypadków. Kheybar pozostaje niepokonany w bieżących danych wyjazdowych, remisując 100% meczów, lecz forma ogólna jest lepsza niż gospodarzy: 1,2 punktu na mecz wobec 0,8 oraz 1,6 zdobytego gola wobec 0,4. Nassaji traci też średnio 0,8 gola po przerwie w ostatnich pięciu występach, co zwiększa szansę, że wyrównany początek zostanie rozstrzygnięty na korzyść gości.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

-1Posiadanie piłki (%)-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1Strzały-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1Strzały celne-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0xG0
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1Rzuty rożne-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0Groźne ataki0
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1Faule-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
4Kartki1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0.4Gole zdobyte / mecz1.6
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
1Gole stracone / mecz1.4
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1%Średnie posiadanie-1%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1Strzały celne / mecz-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

-1Strzały na mecz-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1Strzały celne-1
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-40%Skuteczność strzałów-160%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
-1%Posiadanie piłki-1%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0xG tworzone0
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0xG dopuszczone0
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Jakość strzelania

Nassaji Mazandaran: ZbalansowanyKheybar Khorramabad: Zbalansowany
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
Celność (strzały w światło bramki)0%0%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.000.00
Wykończenie (gole na strzał celny)0.000.00

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Kheybar Khorramabad wypada o 50% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.8 pkt / mecz - Nassaji Mazandaran · 1.2 pkt / mecz - Kheybar Khorramabad

Nassaji Mazandaran
LLDLW
Rozkład wyników w sezonie
20% Z20% R60% P
Sezon (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz · bilans bramek -3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-2
Ostatnie 5 u siebie
0-0-2
LL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.4Gole stracone: 1.0xG: 0.00xG rywali: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 0%
Kheybar Khorramabad
DDLDW
Rozkład wyników w sezonie
20% Z60% R20% P
Sezon (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-2-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-2-0
DD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.4xG: 0.00xG rywali: 0.00BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Kheybar Khorramabad wypada o 300% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.4 gola / mecz - Nassaji Mazandaran · 1.6 gola / mecz - Kheybar Khorramabad

Nassaji Mazandaran wypada o 40% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1 gola / mecz - Nassaji Mazandaran · 1.4 gola / mecz - Kheybar Khorramabad

Profil strzelecki Nassaji Mazandaran: niejednoznaczny

Nassaji Mazandaran strzela w 40% swoich meczów (2 z 5 meczów), a Kheybar Khorramabad kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).

Profil strzelecki Kheybar Khorramabad: bardzo mocny

Kheybar Khorramabad strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Nassaji Mazandaran kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).

2Gole zdobyte (sezon)8
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
5Gole stracone (sezon)7
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
1.4Średnia goli w meczu3
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
2Gole zdobyte (ost. 5)8
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
5Gole stracone (ost. 5)7
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Jak często strzelają minimum...

40%1 gol100%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%2 gole60%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%3 gole0%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%4 gole0%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Jak często tracą minimum...

80%1 gol80%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
20%2 gole40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%3 gole20%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%4 gole0%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

29%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%BTTS w obu połowach40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%Gol w obu połowach60%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

BTTS a liczba goli

0%Min. 3 gole i BTTS40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
20%BTTS - ostatnie 580%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

1. połowa

40%Min. 1 gol do przerwy100%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%Min. 2 gole do przerwy40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie100%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%Min. 2 gole po przerwie40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0%Min. 3 gole po przerwie20%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Kheybar Khorramabad wypada o 33% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.2 pkt / mecz - Nassaji Mazandaran · 1.6 pkt / mecz - Kheybar Khorramabad

Nassaji Mazandaran - stan meczu do przerwy
20% prowadzi60% remis20% przegrywa
Kheybar Khorramabad - stan meczu do przerwy
40% prowadzi40% remis20% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.2Punkty na mecz (1. poł.)1.6
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0.2Gole zdobyte (1. poł.)0.8
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0.2Gole stracone (1. poł.)0.6
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0.4Średnia goli w meczu (1. poł.)1.4
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
80%Czyste konto do przerwy40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
80%Bez gola do przerwy20%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Po przerwie (2. połowa)

0.6Punkty na mecz (2. poł.)1.4
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0.2Gole zdobyte (2. poł.)0.8
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
0.8Gole stracone (2. poł.)0.8
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
1Średnia goli w meczu (2. poł.)1.6
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
20%Czyste konto po przerwie40%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad
80%Bez gola po przerwie20%
Nassaji MazandaranKheybar Khorramabad

Nassaji Mazandaran - wyniki drugich połów

20% Z0% R80% P
6
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
3
Punkty 2. połowa
-3
Bilans bramek (2. poł.)
1.20
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 20%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.6

Traci po przerwie o 0.6 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Kheybar Khorramabad - wyniki drugich połów

40% Z20% R40% P
8
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
7
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
1.60
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia50%

Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 20%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Nassaji Mazandaran - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.200.60
Gole zdobyte / mecz0.20.2
Gole stracone / mecz0.20.8
Średnia goli w meczu0.41.0
1 gol40%100%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto80%20%
Bez gola80%80%
Bilans bramek0-3
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 0% remis - 80% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Kheybar Khorramabad - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.601.40
Gole zdobyte / mecz0.80.8
Gole stracone / mecz0.60.8
Średnia goli w meczu1.41.6
1 gol100%100%
2 gole40%40%
3 gole0%20%
Czyste konto40%40%
Bez gola20%20%
Bilans bramek+10
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Nassaji Mazandaran
ZdobyteStracone
0
0
0-15
1
1
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
1
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (1 gol). Najwięcej tracą w 76-90 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Kheybar Khorramabad
ZdobyteStracone
1
0
0-15
1
1
16-30
2
2
31-45
0
1
46-60
1
1
61-75
3
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (2). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.20
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.9 : 1.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
129%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
40%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Nassaji Mazandaran

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
0.00
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.60
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.40
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-1.00
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
43%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
128%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
50% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
50%

Kheybar Khorramabad

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
0.00
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.20
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+1.60
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-1.40
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
205%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
152%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
38% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 13% pada w pierwszym kwadransie.
38%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Persian Gulf Pro League).

Drużyny na tle ligi

Nassaji MazandaranLigaKheybar Khorramabad
Średnia goli w meczu▼ 1.401.71▲ 3.00
Obie drużyny strzeliły▼ 20%29%▲ 80%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 0%20%▲ 40%
Czyste konta▼ 20%46%▼ 20%
Gol do przerwy▼ 40%51%▲ 100%
Gol po przerwie▲ 100%63%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

1.71
Średnia goli na mecz
29%
Obie drużyny strzeliły
20%
Min. 3 gole (Over 2.5)
46%
Czyste konta
0.92
Gole gospodarzy / mecz
0.78
Gole gości / mecz
+18%
Przewaga ataku u siebie
+15%
Przewaga defensywy u siebie
+4%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
51%
1 gol
24%
2 gole
2%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
63%
1 gol
25%
2 gole
6%
3 gole
0%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Nassaji MazandaranŻółta kartkaSadegh Albosabih
  2. Kheybar KhorramabadŻółta kartkaSobhan Pasandideh
  3. Nassaji MazandaranŻółta kartkaMohammad Koohi
  4. Nassaji MazandaranŻółta kartkaAmirmasoud Sarabadani
  5. Nassaji MazandaranŻółta kartkaMohammad Koohi

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Nassaji Mazandaran - Kheybar Khorramabad?

Mecz Persian Gulf Pro League zakończył się wynikiem Nassaji Mazandaran 1:0 Kheybar Khorramabad. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Nassaji Mazandaran - Kheybar Khorramabad?

Nassaji Mazandaran strzela średnio 0,40 gola na mecz, a Kheybar Khorramabad 1,60. Średnia goli w Persian Gulf Pro League to 1,71, Over 2.5 pada w 20% meczów. BTTS notują w 20% (Nassaji Mazandaran) i 80% (Kheybar Khorramabad) spotkań.

W jakiej formie są Nassaji Mazandaran i Kheybar Khorramabad?

W ostatnich 5 meczach Nassaji Mazandaran ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Kheybar Khorramabad 1-3-1 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Nassaji Mazandaran - Kheybar Khorramabad?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.