Anglia - League OneMeadow Lane StadiumDane aktualne na 16 października 2026

Notts County - Sheffield Wednesday: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Notts County - Sheffield Wednesday: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Notts County zagra z Sheffield Wednesday w rozgrywkach League One (Anglia). Mecz zaplanowano na 20 października 2026. Miejscem spotkania jest Meadow Lane Stadium.

Aktualna forma

Notts County ma bilans 0-2-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.40 pkt/mecz. Sheffield Wednesday ma w tym samym okresie bilans 2-3-0 oraz 1.80 pkt/mecz. Sheffield Wednesday ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.88 wobec 0.88.

Statystyki bramek

Notts County strzela średnio 1.00 gola i traci 1.38 gola na mecz. Sheffield Wednesday strzela średnio 1.88 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.87 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 75% meczów Notts County i w 63% meczów Sheffield Wednesday. Over 2.5 padał odpowiednio w 38% i 63% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 61%, a Over 2.5 wynosi 54%.

xG, strzały i styl

Sheffield Wednesday ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.61 wobec 1.25. Notts County oddaje średnio 12.0 strzału, a Sheffield Wednesday 14.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Notts County prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Sheffield Wednesday w 38%. Notts County zdobywa po przerwie średnio 0.75 gola, a Sheffield Wednesday 1.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 88% i 63% ich spotkań.

Gole według minut

Notts County najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). Sheffield Wednesday najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla League One: 2.87 gola na mecz, BTTS 61% i Over 2.5 54%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.48 gola, a goście 1.40. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Notts CountySheffield Wednesday
1Gole zdobyte / mecz1.88
Notts CountySheffield Wednesday
1.38Gole stracone / mecz1
Notts CountySheffield Wednesday
46%Średnie posiadanie56%
Notts CountySheffield Wednesday
3.25Strzały celne / mecz5.38
Notts CountySheffield Wednesday
Notts CountySheffield Wednesday

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12Strzały na mecz14.63
Notts CountySheffield Wednesday
3.25Strzały celne5.38
Notts CountySheffield Wednesday
8.3%Skuteczność strzałów12.8%
Notts CountySheffield Wednesday
46%Posiadanie piłki56%
Notts CountySheffield Wednesday
1.25xG tworzone1.61
Notts CountySheffield Wednesday
1.35xG dopuszczone1.37
Notts CountySheffield Wednesday

Jakość strzelania

Notts County: ZbalansowanySheffield Wednesday: Dominujący
Notts CountySheffield Wednesday
Celność (strzały w światło bramki)27%37%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.100.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.310.35

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Sheffield Wednesday wypada o 350% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.4 pkt / mecz - Notts County · 1.8 pkt / mecz - Sheffield Wednesday

Notts County
DDLLL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
13% Z50% R38% P
Sezon (Z-R-P)
1-4-3
0.88 pkt / mecz · bilans bramek -3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-3
0.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-1-2
Ostatnie 5 u siebie
1-1-2
DWLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 1.4xG: 1.07xG rywali: 1.55BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Sheffield Wednesday
WWDDD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
50% Z38% R13% P
Sezon (Z-R-P)
4-3-1
1.88 pkt / mecz · bilans bramek +7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-3-0
1.80 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
3-1-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
3-1-0
WWWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 0.8xG: 1.35xG rywali: 1.56BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Sheffield Wednesday wypada o 88% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1 gola / mecz - Notts County · 1.88 gola / mecz - Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday wypada o 38% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.38 gola / mecz - Notts County · 1 gola / mecz - Sheffield Wednesday

Profil strzelecki Notts County: bardzo mocny

Notts County strzela w 75% swoich meczów (6 z 8 meczów), a Sheffield Wednesday kończy z czystym kontem 25% spotkań (2 z 8 meczów).

Profil strzelecki Sheffield Wednesday: bardzo mocny

Sheffield Wednesday strzela w 63% swoich meczów (5 z 8 meczów), a Notts County kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 8 meczów).

8Gole zdobyte (sezon)15
Notts CountySheffield Wednesday
11Gole stracone (sezon)8
Notts CountySheffield Wednesday
2.38Średnia goli w meczu2.88
Notts CountySheffield Wednesday
3Gole zdobyte (ost. 5)6
Notts CountySheffield Wednesday
7Gole stracone (ost. 5)4
Notts CountySheffield Wednesday

Jak często strzelają minimum...

75%1 gol63%
Notts CountySheffield Wednesday
25%2 gole63%
Notts CountySheffield Wednesday
0%3 gole13%
Notts CountySheffield Wednesday
0%4 gole13%
Notts CountySheffield Wednesday

Jak często tracą minimum...

100%1 gol75%
Notts CountySheffield Wednesday
38%2 gole25%
Notts CountySheffield Wednesday
0%3 gole0%
Notts CountySheffield Wednesday
0%4 gole0%
Notts CountySheffield Wednesday

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

61%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

25%BTTS do przerwy25%
Notts CountySheffield Wednesday
13%BTTS w obu połowach0%
Notts CountySheffield Wednesday
13%Gol w obu połowach38%
Notts CountySheffield Wednesday

BTTS a liczba goli

38%Min. 3 gole i BTTS63%
Notts CountySheffield Wednesday
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Notts CountySheffield Wednesday
60%BTTS - ostatnie 560%
Notts CountySheffield Wednesday

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

63%Min. 1 gol do przerwy50%
Notts CountySheffield Wednesday
25%Min. 2 gole do przerwy38%
Notts CountySheffield Wednesday
0%Min. 3 gole do przerwy25%
Notts CountySheffield Wednesday

2. połowa

88%Min. 1 gol po przerwie63%
Notts CountySheffield Wednesday
63%Min. 2 gole po przerwie38%
Notts CountySheffield Wednesday
0%Min. 3 gole po przerwie25%
Notts CountySheffield Wednesday

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Sheffield Wednesday wypada o 178% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.63 pkt / mecz - Notts County · 1.75 pkt / mecz - Sheffield Wednesday

Notts County - stan meczu do przerwy
0% prowadzi63% remis38% przegrywa
Sheffield Wednesday - stan meczu do przerwy
38% prowadzi63% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.63Punkty na mecz (1. poł.)1.75
Notts CountySheffield Wednesday
0.25Gole zdobyte (1. poł.)0.88
Notts CountySheffield Wednesday
0.63Gole stracone (1. poł.)0.25
Notts CountySheffield Wednesday
0.88Średnia goli w meczu (1. poł.)1.13
Notts CountySheffield Wednesday
38%Czyste konto do przerwy75%
Notts CountySheffield Wednesday
75%Bez gola do przerwy50%
Notts CountySheffield Wednesday

Po przerwie (2. połowa)

1.25Punkty na mecz (2. poł.)1.38
Notts CountySheffield Wednesday
0.75Gole zdobyte (2. poł.)1
Notts CountySheffield Wednesday
0.75Gole stracone (2. poł.)0.75
Notts CountySheffield Wednesday
1.5Średnia goli w meczu (2. poł.)1.75
Notts CountySheffield Wednesday
38%Czyste konto po przerwie50%
Notts CountySheffield Wednesday
38%Bez gola po przerwie50%
Notts CountySheffield Wednesday

Notts County - wyniki drugich połów

25% Z50% R25% P
5
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
0.63
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Sheffield Wednesday - wyniki drugich połów

25% Z63% R13% P
14
Punkty do przerwy
7
Gole do przerwy
+5
Bilans bramek (1. poł.)
11
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
1.75
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia132%

Prowadzi do przerwy w 38% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Notts County - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.601.00
Gole zdobyte / mecz0.20.4
Gole stracone / mecz0.60.8
Średnia goli w meczu0.81.2
1 gol60%80%
2 gole20%40%
3 gole0%0%
Czyste konto40%40%
Bez gola80%60%
Bilans bramek-2-2
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1
Sheffield Wednesday - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.00
Gole zdobyte / mecz0.60.6
Gole stracone / mecz0.20.6
Średnia goli w meczu0.81.2
1 gol40%40%
2 gole20%40%
3 gole20%20%
Czyste konto80%60%
Bez gola60%60%
Bilans bramek+20
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 100% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Notts County
ZdobyteStracone
0
1
0-15
1
2
16-30
1
2
31-45
0
2
46-60
2
3
61-75
4
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (3). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.

Sheffield Wednesday
ZdobyteStracone
2
1
0-15
1
1
16-30
4
0
31-45
2
3
46-60
2
1
61-75
4
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (4 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (3). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.63
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.6
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
92%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
69%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
47%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
10%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 10 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Notts County

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.10
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.28
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.25
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.03
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
68%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
99%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.48
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
50% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
50%

Sheffield Wednesday

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.24
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.64
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.27
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.37
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
134%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
68%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.08
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
27% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 13% pada w pierwszym kwadransie.
27%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (League One).

Drużyny na tle ligi

Notts CountyLigaSheffield Wednesday
Średnia goli w meczu▼ 2.382.87• 2.88
Obie drużyny strzeliły▲ 75%61%▲ 63%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 38%54%▲ 63%
Czyste konta▼ 0%24%• 25%
Gol do przerwy▼ 63%65%▼ 50%
Gol po przerwie▲ 88%83%▼ 63%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.87
Średnia goli na mecz
61%
Obie drużyny strzeliły
54%
Min. 3 gole (Over 2.5)
24%
Czyste konta
1.48
Gole gospodarzy / mecz
1.40
Gole gości / mecz
+6%
Przewaga ataku u siebie
+5%
Przewaga defensywy u siebie
+2%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
65%
1 gol
34%
2 gole
16%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
83%
1 gol
47%
2 gole
27%
3 gole
13%
4 gole

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Notts County i Sheffield Wednesday?

Notts County zagra z Sheffield Wednesday 20 października 2026 w rozgrywkach League One na stadionie Meadow Lane Stadium. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Notts County - Sheffield Wednesday?

Notts County strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Sheffield Wednesday 1,88. Średnia goli w League One to 2,87, Over 2.5 pada w 54% meczów. BTTS notują w 75% (Notts County) i 63% (Sheffield Wednesday) spotkań.

W jakiej formie są Notts County i Sheffield Wednesday?

W ostatnich 5 meczach Notts County ma bilans 0-2-3 (0,40 pkt/mecz), a Sheffield Wednesday 2-3-0 (1,80 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Notts County - Sheffield Wednesday?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.