Paragwaj - Division ProfesionalEstadio Manuel FerreiraDane aktualne na 18 października 2026

Olimpia - 2 de Mayo: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Olimpia - 2 de Mayo: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Olimpia zagra z 2 de Mayo w rozgrywkach Division Profesional (Paragwaj). Mecz zaplanowano na 21 października 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Manuel Ferreira.

Aktualna forma

Olimpia ma bilans 3-2-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.20 pkt/mecz. 2 de Mayo ma w tym samym okresie bilans 2-1-2 oraz 1.40 pkt/mecz. Olimpia ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.09 wobec 1.39.

Statystyki bramek

Olimpia strzela średnio 1.60 gola i traci 0.77 gola na mecz. 2 de Mayo strzela średnio 0.97 gola i traci 1.33 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.42 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 49% meczów Olimpia i w 44% meczów 2 de Mayo. Over 2.5 padał odpowiednio w 46% i 42% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 52%, a Over 2.5 wynosi 45%.

xG, strzały i styl

Olimpia ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.78 wobec 1.14. Olimpia oddaje średnio 16.9 strzału, a 2 de Mayo 10.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Olimpia prowadzi do przerwy w 37% meczów, a 2 de Mayo w 31%. Olimpia zdobywa po przerwie średnio 1.06 gola, a 2 de Mayo 0.56. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 86% i 86% ich spotkań.

Gole według minut

Olimpia najczęściej strzela w przedziale 61-75 (15 goli). 2 de Mayo najczęściej strzela w przedziale 61-75 (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Division Profesional: 2.42 gola na mecz, BTTS 52% i Over 2.5 45%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.34 gola, a goście 1.09. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 7 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-3-2, średnia goli wynosi 3.14, a BTTS pojawił się w 71% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(1.42)
(4.20)
(7.20)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Olimpia2 de Mayo
1.6Gole zdobyte / mecz0.97
Olimpia2 de Mayo
0.77Gole stracone / mecz1.33
Olimpia2 de Mayo
58%Średnie posiadanie49%
Olimpia2 de Mayo
5.34Strzały celne / mecz3.19
Olimpia2 de Mayo

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

16.86Strzały na mecz10.64
Olimpia2 de Mayo
5.34Strzały celne3.19
Olimpia2 de Mayo
9.5%Skuteczność strzałów9.1%
Olimpia2 de Mayo
58%Posiadanie piłki49%
Olimpia2 de Mayo
1.78xG tworzone1.14
Olimpia2 de Mayo
1.09xG dopuszczone1.36
Olimpia2 de Mayo

Jakość strzelania

Olimpia: Dominujący2 de Mayo: Zbalansowany
Olimpia2 de Mayo
Celność (strzały w światło bramki)32%30%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.300.30

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Olimpia wypada o 57% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2.2 pkt / mecz - Olimpia · 1.4 pkt / mecz - 2 de Mayo

Olimpia
WWWDD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
63% Z20% R17% P
Sezon (Z-R-P)
22-7-6
2.09 pkt / mecz · bilans bramek +29
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-2-0
2.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
11-5-1
Ostatnie 5 u siebie
3-2-0
WWDWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 0.2xG: 2.05xG rywali: 1.00BTTS: 20%Over 2.5: 40%
2 de Mayo
LLDWW
Rozkład wyników w sezonie
36% Z31% R33% P
Sezon (Z-R-P)
13-11-12
1.39 pkt / mecz · bilans bramek -13
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
7-5-6
Ostatnie 5 na wyjeździe
3-1-1
WWLDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.4xG: 1.25xG rywali: 1.50BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Olimpia wypada o 65% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.6 gola / mecz - Olimpia · 0.97 gola / mecz - 2 de Mayo

Olimpia wypada o 73% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.77 gola / mecz - Olimpia · 1.33 gola / mecz - 2 de Mayo

Profil strzelecki Olimpia: bardzo mocny

Olimpia strzela w 83% swoich meczów (29 z 35 meczów), a 2 de Mayo kończy z czystym kontem 33% spotkań (12 z 36 meczów).

Profil strzelecki 2 de Mayo: mocny

2 de Mayo strzela w 69% swoich meczów (25 z 36 meczów), a Olimpia kończy z czystym kontem 40% spotkań (14 z 35 meczów).

56Gole zdobyte (sezon)35
Olimpia2 de Mayo
27Gole stracone (sezon)48
Olimpia2 de Mayo
2.37Średnia goli w meczu2.31
Olimpia2 de Mayo
8Gole zdobyte (ost. 5)5
Olimpia2 de Mayo
1Gole stracone (ost. 5)7
Olimpia2 de Mayo

Jak często strzelają minimum...

83%1 gol69%
Olimpia2 de Mayo
49%2 gole28%
Olimpia2 de Mayo
20%3 gole0%
Olimpia2 de Mayo
6%4 gole0%
Olimpia2 de Mayo

Jak często tracą minimum...

60%1 gol67%
Olimpia2 de Mayo
14%2 gole36%
Olimpia2 de Mayo
3%3 gole17%
Olimpia2 de Mayo
0%4 gole8%
Olimpia2 de Mayo

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

6%BTTS do przerwy8%
Olimpia2 de Mayo
3%BTTS w obu połowach3%
Olimpia2 de Mayo
31%Gol w obu połowach19%
Olimpia2 de Mayo

BTTS a liczba goli

34%Min. 3 gole i BTTS31%
Olimpia2 de Mayo
11%Min. 3 gole bez BTTS11%
Olimpia2 de Mayo
20%BTTS - ostatnie 520%
Olimpia2 de Mayo

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

66%Min. 1 gol do przerwy72%
Olimpia2 de Mayo
20%Min. 2 gole do przerwy17%
Olimpia2 de Mayo
0%Min. 3 gole do przerwy3%
Olimpia2 de Mayo

2. połowa

86%Min. 1 gol po przerwie86%
Olimpia2 de Mayo
40%Min. 2 gole po przerwie33%
Olimpia2 de Mayo
20%Min. 3 gole po przerwie14%
Olimpia2 de Mayo

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Olimpia wypada o 21% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.51 pkt / mecz - Olimpia · 1.25 pkt / mecz - 2 de Mayo

Olimpia - stan meczu do przerwy
37% prowadzi40% remis23% przegrywa
2 de Mayo - stan meczu do przerwy
31% prowadzi33% remis36% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.51Punkty na mecz (1. poł.)1.25
Olimpia2 de Mayo
0.54Gole zdobyte (1. poł.)0.42
Olimpia2 de Mayo
0.31Gole stracone (1. poł.)0.5
Olimpia2 de Mayo
0.86Średnia goli w meczu (1. poł.)0.92
Olimpia2 de Mayo
71%Czyste konto do przerwy58%
Olimpia2 de Mayo
57%Bez gola do przerwy61%
Olimpia2 de Mayo

Po przerwie (2. połowa)

1.94Punkty na mecz (2. poł.)1.33
Olimpia2 de Mayo
1.06Gole zdobyte (2. poł.)0.56
Olimpia2 de Mayo
0.46Gole stracone (2. poł.)0.83
Olimpia2 de Mayo
1.51Średnia goli w meczu (2. poł.)1.39
Olimpia2 de Mayo
57%Czyste konto po przerwie44%
Olimpia2 de Mayo
29%Bez gola po przerwie50%
Olimpia2 de Mayo

Olimpia - wyniki drugich połów

54% Z31% R14% P
53
Punkty do przerwy
19
Gole do przerwy
+8
Bilans bramek (1. poł.)
68
Punkty 2. połowa
+21
Bilans bramek (2. poł.)
1.51
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia170%

Prowadzi do przerwy w 37% meczów, a wygrywa 63%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

2 de Mayo - wyniki drugich połów

36% Z25% R39% P
45
Punkty do przerwy
15
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
48
Punkty 2. połowa
-10
Bilans bramek (2. poł.)
1.25
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia116%

Prowadzi do przerwy w 31% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Olimpia - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.002.20
Gole zdobyte / mecz1.00.6
Gole stracone / mecz0.20.0
Średnia goli w meczu1.20.6
1 gol80%60%
2 gole40%0%
3 gole0%0%
Czyste konto80%100%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+4+3
Do przerwy: 60% prowadzi - 20% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 5
2 de Mayo - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.40
Gole zdobyte / mecz0.40.6
Gole stracone / mecz0.80.6
Średnia goli w meczu1.21.2
1 gol80%100%
2 gole40%20%
3 gole0%0%
Czyste konto40%40%
Bez gola60%40%
Bilans bramek-20
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Olimpia
ZdobyteStracone
5
1
0-15
5
4
16-30
9
6
31-45
9
3
46-60
15
8
61-75
13
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (15 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (8). Bilans końcówek (76-90): +8 - wygrywają końcówki.

2 de Mayo
ZdobyteStracone
6
6
0-15
3
5
16-30
6
7
31-45
6
5
46-60
8
10
61-75
6
15
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (15). Bilans końcówek (76-90): -9 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.33
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.5 : 0.9
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
96%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
47%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+34%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
57%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
5%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 20 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Olimpia

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.69
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.14
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-12.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.18
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.32
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
119%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
71%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.11
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
23% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 9% pada w pierwszym kwadransie.
23%

2 de Mayo

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.22
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.14
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+12.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.17
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.03
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
89%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
99%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.01
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
17% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 17% pada w pierwszym kwadransie.
17%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Division Profesional).

Drużyny na tle ligi

OlimpiaLiga2 de Mayo
Średnia goli w meczu• 2.372.42▼ 2.31
Obie drużyny strzeliły▼ 49%52%▼ 44%
Min. 3 gole (Over 2.5)• 46%45%▼ 42%
Czyste konta▲ 40%28%▲ 33%
Gol do przerwy• 66%65%▲ 72%
Gol po przerwie▲ 86%82%▲ 86%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.42
Średnia goli na mecz
52%
Obie drużyny strzeliły
45%
Min. 3 gole (Over 2.5)
28%
Czyste konta
1.34
Gole gospodarzy / mecz
1.09
Gole gości / mecz
+23%
Przewaga ataku u siebie
+19%
Przewaga defensywy u siebie
+12%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
65%
1 gol
28%
2 gole
8%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
82%
1 gol
40%
2 gole
14%
3 gole
4%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (7): Olimpia 2 - 3 - 2 2 de Mayo. Średnia goli 3.14, obie drużyny strzeliły w 71% meczów.

2 de Mayo
1 : 0
Olimpia
Olimpia
4 : 1
2 de Mayo
2 de Mayo
1 : 1
Olimpia
Club Olimpia
3 : 3
Club 2 de Mayo
Club 2 de Mayo
3 : 2
Club Olimpia
Club 2 de Mayo
0 : 0
Club Olimpia
Club Olimpia
2 : 1
Club 2 de Mayo

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Olimpia i 2 de Mayo?

Olimpia zagra z 2 de Mayo 21 października 2026 w rozgrywkach Division Profesional na stadionie Estadio Manuel Ferreira. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Olimpia - 2 de Mayo?

W ostatnich 7 meczach bezpośrednich Olimpia wygrał 2, 2 de Mayo 2, a 3 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,14, a obie drużyny strzelały w 71% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Olimpia - 2 de Mayo?

Olimpia strzela średnio 1,60 gola na mecz, a 2 de Mayo 0,97. Średnia goli w Division Profesional to 2,42, Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS notują w 49% (Olimpia) i 44% (2 de Mayo) spotkań.

W jakiej formie są Olimpia i 2 de Mayo?

W ostatnich 5 meczach Olimpia ma bilans 3-2-0 (2,20 pkt/mecz), a 2 de Mayo 2-1-2 (1,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Olimpia - 2 de Mayo?

Statystyczne tło meczu Olimpia - 2 de Mayo — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.