Japonia - J2 LeagueNACK5 Stadium ŌmiyaDane aktualne na 31 sierpnia 2026

Omiya Ardija - Shonan Bellmare: statystyki meczu

Herb Omiya Ardija
Omiya Ardija
2 : 2do przerwy 0:2
Herb Shonan Bellmare
Shonan Bellmare

Omiya Ardija - Shonan Bellmare: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Omiya Ardija zagrał z Shonan Bellmare w rozgrywkach J2 League (Japonia). Spotkanie rozegrano 29 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest NACK5 Stadium Ōmiya. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Aktualna forma

Omiya Ardija ma bilans 3-0-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 3.00 pkt/mecz. Shonan Bellmare ma w tym samym okresie bilans 2-1-0 oraz 2.33 pkt/mecz. Omiya Ardija ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 2.33.

Statystyki bramek

Omiya Ardija strzela średnio 2.67 gola i traci 1.00 gola na mecz. Shonan Bellmare strzela średnio 0.67 gola i traci 0.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.65 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 67% meczów Omiya Ardija i w 0% meczów Shonan Bellmare. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 41%, a Over 2.5 wynosi 47%.

xG, strzały i styl

Omiya Ardija ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.68 wobec 1.26. Omiya Ardija oddaje średnio 15.3 strzału, a Shonan Bellmare 10.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Omiya Ardija prowadzi do przerwy w 100% meczów, a Shonan Bellmare w 33%. Omiya Ardija zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Shonan Bellmare 0.33. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 67% i 33% ich spotkań.

Gole według minut

Omiya Ardija najczęściej strzela w przedziale 0-15 (3 goli). Shonan Bellmare najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla J2 League: 2.65 gola na mecz, BTTS 41% i Over 2.5 47%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.62 gola, a goście 1.03. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Omiya Ardija wygrała 4 z ostatnich 5 spotkań i w całym sezonie ma komplet 3 zwycięstw, podczas gdy Shonan Bellmare w ostatnich pięciu meczach zanotowało 2 wygrane, remis i 2 porażki. Gospodarze tworzą u siebie wyraźnie więcej okazji: oddają średnio 20 strzałów na mecz, a ich xG wynosi 2,02 wobec 10,5 strzału i xG 1,21 po stronie gości na wyjazdach. Omiya nie straciła jeszcze gola w domowym meczu, a Shonan zachowało czyste konto we wszystkich wyjazdach, co zwiększa szanse na wyrównane i niezbyt bramkowe spotkanie. Goście mają jednak problem z regularnością w ofensywie, bo na wyjazdach zdobywają średnio tylko 0,5 gola i nie trafili do siatki w 50% takich występów. Przewaga gospodarzy w jakości kreowanych sytuacji oraz ich aktualna seria czterech zwycięstw przemawiają za wygraną Omiya, choć solidna defensywa Shonan pozostawia istotną możliwość remisu.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najsilniejszym sygnałem jest dotychczasowa skuteczność defensywna: oba zespoły zachowały czyste konto w 100% spotkań ligowych, a BTTS wynosi u nich po 0%. Shonan zdobywa średnio tylko 0,5 gola na mecz i nie stracił jeszcze żadnego, podczas gdy Omiya notuje 1,0 gola strzelonego oraz również 0,0 straconego. W ostatnich pięciu meczach goście zdobywali zaledwie 0,6 bramki na spotkanie, choć ich xG 1,29 oraz xG przeciwko Omiyi na poziomie 1,59 zostawiają pewną szansę na przełamanie. Omiya jest w bardzo dobrej formie, z bilansem 11 strzelonych goli w pięciu występach, ale defensywa Shonan, która dopuściła tylko 3 gole w tym okresie, zwiększa prawdopodobieństwo wariantu, w którym co najmniej jedna drużyna nie trafi. Dodatkowo ligowy odsetek BTTS to jedynie 37%, dlatego bardziej prawdopodobny jest typ BTTS nie.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszym sygnałem jest under 3.5, ponieważ oba zespoły w bieżących rozgrywkach mają po 100% meczów zakończonych najwyżej trzema golami. Shonan zdobywa średnio tylko 0.5 gola na mecz, a w pięciu ostatnich występach strzelił łącznie 3 bramki, czyli 0.6 na spotkanie. Omiya jest w lepszej formie ofensywnej, ze średnią 2.2 gola w ostatnich pięciu meczach, lecz Shonan w tym samym okresie tracił jedynie 0.6 bramki na mecz. Wartości xG obu stron, 1.37 gospodarzy i 1.21 gości, wskazują na potencjał do około dwóch goli, ale nie wspierają scenariusza czterech trafień. Prognoza 2.20 gola pozostawia wyraźny margines bezpieczeństwa dla zakładu poniżej 3.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Omiya Ardija wygrała 4 z ostatnich 5 spotkań, zdobywając średnio 2,2 gola, podczas gdy Shonan Bellmare przegrało 2 z 5 meczów i strzelało tylko 0,6 gola na mecz. Gospodarze prowadzili do przerwy w 60% ostatnich występów, a goście w pierwszych połowach zdobywali zaledwie 0,2 gola średnio i nie strzelili przed przerwą w 80% tych spotkań. Przewaga Omiya jest widoczna również po zmianie stron: zespół zdobywał wtedy średnio 1,2 gola, wobec 0,4 gola Shonan. Choć 60% ostatnich pierwszych połów gości kończyło się remisem, najlepszym scenariuszem pozostaje prowadzenie gospodarzy do przerwy i utrzymanie przewagi do końca.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 2
1. połowa
2 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

66Posiadanie piłki (%)34
Omiya ArdijaShonan Bellmare
13Strzały7
Omiya ArdijaShonan Bellmare
7Strzały celne2
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1.74xG0.92
Omiya ArdijaShonan Bellmare
4Rzuty rożne2
Omiya ArdijaShonan Bellmare
59Groźne ataki46
Omiya ArdijaShonan Bellmare
10Faule15
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1Kartki3
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Omiya ArdijaShonan Bellmare
2.67Gole zdobyte / mecz0.67
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1Gole stracone / mecz0
Omiya ArdijaShonan Bellmare
44%Średnie posiadanie44%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
4.33Strzały celne / mecz3.67
Omiya ArdijaShonan Bellmare
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

15.33Strzały na mecz10.67
Omiya ArdijaShonan Bellmare
4.33Strzały celne3.67
Omiya ArdijaShonan Bellmare
17.4%Skuteczność strzałów6.3%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
44%Posiadanie piłki44%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1.68xG tworzone1.26
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1.5xG dopuszczone1.35
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Jakość strzelania

Omiya Ardija: KontratakującyShonan Bellmare: Zbalansowany
Omiya ArdijaShonan Bellmare
Celność (strzały w światło bramki)28%34%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.620.18

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Omiya Ardija wypada o 29% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

3 pkt / mecz - Omiya Ardija · 2.33 pkt / mecz - Shonan Bellmare

Omiya Ardija
WWW
5 zwycięstw z rzędu
Rozkład wyników w sezonie
100% W0% R0% P
Sezon (Z-R-P)
3-0-0
3.00 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-0-0
3.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-0
Ostatnie 5 u siebie
1-0-0
W
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.7Gole stracone: 1.0xG: 1.68xG rywali: 1.50BTTS: 67%Over 2.5: 67%
Shonan Bellmare
WWD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
67% W33% R0% P
Sezon (Z-R-P)
2-1-0
2.33 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-0
2.33 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-1-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-0
WD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.7Gole stracone: 0.0xG: 1.26xG rywali: 1.35BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Omiya Ardija wypada o 299% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2.67 gola / mecz - Omiya Ardija · 0.67 gola / mecz - Shonan Bellmare

Profil strzelecki Omiya Ardija: niejednoznaczny

Omiya Ardija strzela w 100% swoich meczów (3 z 3 meczów), a Shonan Bellmare kończy z czystym kontem 100% spotkań (3 z 3 meczów).

Profil strzelecki Shonan Bellmare: mocny

Shonan Bellmare strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Omiya Ardija kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).

8Gole zdobyte (sezon)2
Omiya ArdijaShonan Bellmare
3Gole stracone (sezon)0
Omiya ArdijaShonan Bellmare
3.67Średnia goli w meczu0.67
Omiya ArdijaShonan Bellmare
8Gole zdobyte (ost. 5)2
Omiya ArdijaShonan Bellmare
3Gole stracone (ost. 5)0
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol67%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
67%2 gole0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
67%3 gole0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
33%4 gole0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Jak często tracą minimum...

67%1 gol0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
33%2 gole0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
0%3 gole0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
0%4 gole0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

41%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

33%BTTS do przerwy0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
33%BTTS w obu połowach0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
67%Gol w obu połowach0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

BTTS a liczba goli

67%Min. 3 gole i BTTS0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
67%BTTS - ostatnie 50%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

100%Min. 1 gol do przerwy33%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
67%Min. 2 gole do przerwy0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
33%Min. 3 gole do przerwy0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

2. połowa

67%Min. 1 gol po przerwie33%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
67%Min. 2 gole po przerwie0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
33%Min. 3 gole po przerwie0%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Omiya Ardija wypada o 80% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

3 pkt / mecz - Omiya Ardija · 1.67 pkt / mecz - Shonan Bellmare

Omiya Ardija - stan meczu do przerwy
100% prowadzi0% remis0% przegrywa
Shonan Bellmare - stan meczu do przerwy
33% prowadzi67% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

3Punkty na mecz (1. poł.)1.67
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1.67Gole zdobyte (1. poł.)0.33
Omiya ArdijaShonan Bellmare
0.33Gole stracone (1. poł.)0
Omiya ArdijaShonan Bellmare
2Średnia goli w meczu (1. poł.)0.33
Omiya ArdijaShonan Bellmare
67%Czyste konto do przerwy100%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
0%Bez gola do przerwy67%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Po przerwie (2. połowa)

1.67Punkty na mecz (2. poł.)1.67
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1Gole zdobyte (2. poł.)0.33
Omiya ArdijaShonan Bellmare
0.67Gole stracone (2. poł.)0
Omiya ArdijaShonan Bellmare
1.67Średnia goli w meczu (2. poł.)0.33
Omiya ArdijaShonan Bellmare
33%Czyste konto po przerwie100%
Omiya ArdijaShonan Bellmare
33%Bez gola po przerwie67%
Omiya ArdijaShonan Bellmare

Omiya Ardija - wyniki drugich połów

33% W67% R0% P
9
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
5
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
3.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 100% meczów, a wygrywa 100%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Shonan Bellmare - wyniki drugich połów

33% W67% R0% P
5
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
5
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.67
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia203%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 67%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Omiya Ardija - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz3.001.67
Gole zdobyte / mecz1.71.0
Gole stracone / mecz0.30.7
Średnia goli w meczu2.01.7
1 gol100%67%
2 gole67%67%
3 gole33%33%
Czyste konto67%33%
Bez gola0%33%
Bilans bramek+4+1
Do przerwy: 100% prowadzi - 0% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 33% wygrana - 67% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 33% - Gole do przerwy łącznie: 5
Shonan Bellmare - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.671.67
Gole zdobyte / mecz0.30.3
Gole stracone / mecz0.00.0
Średnia goli w meczu0.30.3
1 gol33%33%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto100%100%
Bez gola67%67%
Bilans bramek+1+1
Do przerwy: 33% prowadzi - 67% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 33% wygrana - 67% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Omiya Ardija
ZdobyteStracone
3
1
0-15
1
0
16-30
1
0
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
2
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

Shonan Bellmare
ZdobyteStracone
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.17
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.3 : 0.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
82%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
34%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
67%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Omiya Ardija

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.18
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.49
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.1 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.99
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.50
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
165%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
97%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.7
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 38% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Shonan Bellmare

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.09
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.76
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.59
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+1.35
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
65%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
0%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (J2 League).

Drużyny na tle ligi

Omiya ArdijaLigaShonan Bellmare
Średnia goli w meczu 3.672.65 0.67
Obie drużyny strzeliły 67%41% 0%
Min. 3 gole (Over 2.5) 67%47% 0%
Czyste konta 33%34% 100%
Gol do przerwy 100%74% 33%
Gol po przerwie 67%82% 33%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.65
Średnia goli na mecz
41%
Obie drużyny strzeliły
47%
Min. 3 gole (Over 2.5)
34%
Czyste konta
1.62
Gole gospodarzy / mecz
1.03
Gole gości / mecz
+57%
Przewaga ataku u siebie
+36%
Przewaga defensywy u siebie
+27%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
74%
1 gol
38%
2 gole
12%
3 gole
6%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
82%
1 gol
32%
2 gole
21%
3 gole
0%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Shonan BellmareGolHiroto YamadaAsysta: Naoki Kase
  2. Shonan BellmareGolTaiyo NishinoAsysta: Hiroto Yamada
  3. Shonan BellmareŻółta kartkaArthur Silva Feitoza
  4. Omiya ArdijaŻółta kartkaGen Kato
  5. Omiya ArdijaZmianaWszedł: Suphanat MueantaZszedł: Toya Izumi
  6. Shonan BellmareZmianaWszedł: Shusuke OtaZszedł: Naoki Kase
  7. Omiya ArdijaZmianaWszedł: Hajime HidakaZszedł: Yuta Toyokawa
  8. Shonan BellmareCzerwona kartkaKosuke Onose
  9. Omiya ArdijaGolSuphanat Mueanta

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Omiya Ardija - Shonan Bellmare?

Mecz J2 League zakończył się wynikiem Omiya Ardija 2:2 Shonan Bellmare. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Omiya Ardija - Shonan Bellmare?

Omiya Ardija strzela średnio 2,67 gola na mecz, a Shonan Bellmare 0,67. Średnia goli w J2 League to 2,65, Over 2.5 pada w 47% meczów. BTTS notują w 67% (Omiya Ardija) i 0% (Shonan Bellmare) spotkań.

W jakiej formie są Omiya Ardija i Shonan Bellmare?

W ostatnich 5 meczach Omiya Ardija ma bilans 3-0-0 (3,00 pkt/mecz), a Shonan Bellmare 2-1-0 (2,33 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Omiya Ardija - Shonan Bellmare?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.