Brazylia - Serie ADane aktualne na 06 września 2026

Palmeiras - Cruzeiro: statystyki meczu

Herb Palmeiras
Palmeiras
1 : 1do przerwy 1:1
Herb Cruzeiro
Cruzeiro

Palmeiras - Cruzeiro: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Palmeiras zagrał z Cruzeiro w rozgrywkach Serie A (Brazylia). Spotkanie rozegrano 17 maja 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

Palmeiras ma bilans 2-3-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Cruzeiro ma w tym samym okresie bilans 4-0-1 oraz 2.40 pkt/mecz. Palmeiras ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.27 wobec 1.27.

Statystyki bramek

Palmeiras strzela średnio 1.67 gola i traci 0.80 gola na mecz. Cruzeiro strzela średnio 1.33 gola i traci 1.67 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.66 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 67% meczów Palmeiras i w 60% meczów Cruzeiro. Over 2.5 padał odpowiednio w 53% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 59%, a Over 2.5 wynosi 50%.

xG, strzały i styl

Cruzeiro ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.50 wobec 1.43. Palmeiras oddaje średnio 13.0 strzału, a Cruzeiro 13.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Palmeiras prowadzi do przerwy w 67% meczów, a Cruzeiro w 27%. Palmeiras zdobywa po przerwie średnio 0.60 gola, a Cruzeiro 0.67. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 53% i 80% ich spotkań.

Gole według minut

Palmeiras najczęściej strzela w przedziale 16-30 (7 goli). Cruzeiro najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie A: 2.66 gola na mecz, BTTS 59% i Over 2.5 50%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.57 gola, a goście 1.09. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-1, średnia goli wynosi 1.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Palmeiras jest wyraźnym faworytem spotkania — zajmuje 1. miejsce i na własnym stadionie ma bilans 10 zwycięstw, 4 remisów i tylko 1 porażkę (86% zwycięstw u siebie), przy średnio 2.0 zdobytych oraz 0.71 straconych gola na mecz. Gospodarze kreują więcej okazji (średnio 15.57 strzałów i 4.71 celnych u siebie) i lepiej je wykorzystują (skuteczność strzelecka 13% wobec 8% u Cruzeiro), mimo że goście mają lekko wyższy średni celnych strzałów na wyjeździe (4.86). Cruzeiro ma lepsze ostatnie wyniki ogólnie (3 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach i 2.0 pkt na mecz), ale na wyjazdach traci średnio 2.14 gola, ma ujemny bilans -8 i 29% meczów bez zdobytej bramki. Różnica jakości sytuacji widoczna jest też w xG: Palmeiras ma 1.63 xG u siebie wobec 1.45 xG dla Cruzeiro na wyjazdach, a xG przeciw 1.32 vs 1.45 sugeruje bezpieczniejszą defensywę gospodarzy. Biorąc pod uwagę 9 goli Palmeiras w ostatnich 5 meczach wobec 5 goli Cruzeiro oraz 0% meczów bez bramki u gospodarzy, prognozuję zwycięstwo Palmeiras.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Rekomenduję BTTS — tak (68%), ponieważ sezonowe wskaźniki obu drużyn i liga sugerują wysokie prawdopodobieństwo obu bramek: Palmeiras ma BTTS 63%, Cruzeiro 57% wobec ligowego 57%. Palmeiras zdobywa średnio 1.63 gola na mecz przy xG 1.55, a Cruzeiro traci średnio 2.14 gola na mecz przy xG przeciwko 1.45, więc gospodarze mają realne szanse na trafienie. Cruzeiro natomiast strzela średnio 1.00 gola (średnie xG 1.45, w ostatnich 5 meczach średnie xG 1.6), a Palmeiras traci 1.25 gola w sezonie, chociaż w ostatnich 5 meczach traci tylko 0.8; to oznacza, że mimo poprawy defensywy Palmeiras goście nadal tworzą sytuacje. Dodatkowo Cruzeiro ma tylko 14% czystych kont kontra 38% Palmeiras, a średnie strzały na bramkę są zbliżone (4.63 vs 4.86) – niższa skuteczność Cruzeiro (8% vs 11%) ogranicza ich szanse, ale nie eliminuje możliwości trafienia. Biorąc pod uwagę też 25 straconych goli przez Cruzeiro vs 12 u Palmeiras oraz wysoki BTTS u Palmeiras w ostatnich 5 meczach (80% vs 40% u Cruzeiro), oceniam prawdopodobieństwo BTTS na 68% wobec 32% braku obu bramek.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Analiza statystyk pokazuje, że Palmeiras strzela średnio 1.63 gola na mecz przy xG 1.55, podczas gdy Cruzeiro notuje 1.00 gola i xG 1.45; Cruzeiro jednocześnie traci 2.14 bramki na mecz wobec 1.25 traconych przez Palmeiras. Sezonowe udziały spotkań powyżej 1.5 gola wynoszą 88% dla Palmeiras i 86% dla Cruzeiro, a oba zespoły mają wysoki wskaźnik BTTS (63% i 57%), co zwiększa prawdopodobieństwo przynajmniej dwóch bramek. Uśredniony model xG (atak versus obrona przeciwnika) daje oczekiwane 1.50 xG dla gospodarzy i 1.20 dla gości, razem 2.70 oczekiwanych goli, czyli powyżej linii 2.5 i zdecydowanie powyżej 1.5. Biorąc pod uwagę sezonowe Over 2.5 = 63%/71% oraz fakt, że w ostatnich 5 meczach Palmeiras Over 2.5 pojawił się tylko w 20% przypadków, najbardziej pewną i najsilniejszą opcją jest gra Over 1.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Statystyki faworyzują Palmeiras zarówno w xG, jak i w realnych golach: xG gospodarzy to 1.55 wobec xG Cruzeiro 1.45, a obrona gości dopuszcza średnio 1.45 xG podczas gdy Palmeiras traci 0.93 xG, co daje przewagę gospodarzy. W sezonie Palmeiras zdobywa średnio 1.63 gola i traci 1.25 na mecz, a Cruzeiro ma bilans 1.0 zdobytego i 2.14 straconego — to wyraźna różnica defensywna na korzyść Palmeiras. W pierwszej połowie Palmeiras ma średnio 0.88 gola i prowadziło do przerwy w 38% meczów sezonu, a w ostatnich 5 meczach gospodarze prowadzili do przerwy w 60% spotkań, podczas gdy Cruzeiro tylko w 20%, więc to silny sygnał na HT. Dodatkowo Palmeiras oddaje średnio 14.63 strzału (4.63 celnych) wobec 12.86 (4.86 celnych) Cruzeiro i ma wyższą konwersję 11% kontra 8%, a BTTS wynosi 63% vs 57%, co sugeruje przewagę gospodarzy przy jednoczesnym prawdopodobieństwie bramek obu stron. W związku z tym najpewniejszym scenariuszem jest prowadzenie Palmeiras do przerwy i zwycięstwo na koniec (1/1).

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 1
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

47Posiadanie piłki (%)53
PalmeirasCruzeiro
16Strzały11
PalmeirasCruzeiro
2Strzały celne4
PalmeirasCruzeiro
1.42xG1.17
PalmeirasCruzeiro
6Rzuty rożne5
PalmeirasCruzeiro
38Groźne ataki26
PalmeirasCruzeiro
19Faule14
PalmeirasCruzeiro
2Kartki4
PalmeirasCruzeiro

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

PalmeirasCruzeiro
1.67Gole zdobyte / mecz1.33
PalmeirasCruzeiro
0.8Gole stracone / mecz1.67
PalmeirasCruzeiro
49%Średnie posiadanie55%
PalmeirasCruzeiro
4.53Strzały celne / mecz4.73
PalmeirasCruzeiro

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

13Strzały na mecz13.8
PalmeirasCruzeiro
4.53Strzały celne4.73
PalmeirasCruzeiro
12.8%Skuteczność strzałów9.7%
PalmeirasCruzeiro
49%Posiadanie piłki55%
PalmeirasCruzeiro
1.43xG tworzone1.5
PalmeirasCruzeiro
1.47xG dopuszczone1.17
PalmeirasCruzeiro

Jakość strzelania

Palmeiras: ZbalansowanyCruzeiro: Zbalansowany
PalmeirasCruzeiro
Celność (strzały w światło bramki)35%34%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.370.28

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Cruzeiro wypada o 33% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.8 pkt / mecz - Palmeiras · 2.4 pkt / mecz - Cruzeiro

Palmeiras
DWWDD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
67% W27% R7% P
Sezon (Z-R-P)
10-4-1
2.27 pkt / mecz · bilans bramek +13
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-3-0
1.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
6-1-0
Ostatnie 5 u siebie
4-1-0
WWWWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.8Gole stracone: 0.4xG: 1.50xG rywali: 1.43BTTS: 40%Over 2.5: 0%
Cruzeiro
WWWLW
Rozkład wyników w sezonie
33% W27% R40% P
Sezon (Z-R-P)
5-4-6
1.27 pkt / mecz · bilans bramek -5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-1-4
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-0-3
LLLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.0xG: 1.69xG rywali: 1.14BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Palmeiras wypada o 26% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.67 gola / mecz - Palmeiras · 1.33 gola / mecz - Cruzeiro

Palmeiras wypada o 109% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.8 gola / mecz - Palmeiras · 1.67 gola / mecz - Cruzeiro

Profil strzelecki Palmeiras: bardzo mocny

Palmeiras strzela w 93% swoich meczów (14 z 15 meczów), a Cruzeiro kończy z czystym kontem 27% spotkań (4 z 15 meczów).

Profil strzelecki Cruzeiro: bardzo mocny

Cruzeiro strzela w 80% swoich meczów (12 z 15 meczów), a Palmeiras kończy z czystym kontem 33% spotkań (5 z 15 meczów).

25Gole zdobyte (sezon)20
PalmeirasCruzeiro
12Gole stracone (sezon)25
PalmeirasCruzeiro
2.47Średnia goli w meczu3
PalmeirasCruzeiro
4Gole zdobyte (ost. 5)8
PalmeirasCruzeiro
2Gole stracone (ost. 5)5
PalmeirasCruzeiro

Jak często strzelają minimum...

93%1 gol80%
PalmeirasCruzeiro
47%2 gole40%
PalmeirasCruzeiro
13%3 gole13%
PalmeirasCruzeiro
7%4 gole0%
PalmeirasCruzeiro

Jak często tracą minimum...

67%1 gol73%
PalmeirasCruzeiro
13%2 gole53%
PalmeirasCruzeiro
0%3 gole27%
PalmeirasCruzeiro
0%4 gole13%
PalmeirasCruzeiro

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

27%BTTS do przerwy27%
PalmeirasCruzeiro
7%BTTS w obu połowach7%
PalmeirasCruzeiro
40%Gol w obu połowach27%
PalmeirasCruzeiro

BTTS a liczba goli

53%Min. 3 gole i BTTS53%
PalmeirasCruzeiro
0%Min. 3 gole bez BTTS13%
PalmeirasCruzeiro
40%BTTS - ostatnie 560%
PalmeirasCruzeiro

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

93%Min. 1 gol do przerwy80%
PalmeirasCruzeiro
33%Min. 2 gole do przerwy53%
PalmeirasCruzeiro
13%Min. 3 gole do przerwy7%
PalmeirasCruzeiro

2. połowa

53%Min. 1 gol po przerwie80%
PalmeirasCruzeiro
47%Min. 2 gole po przerwie40%
PalmeirasCruzeiro
7%Min. 3 gole po przerwie20%
PalmeirasCruzeiro

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Palmeiras wypada o 79% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

2.27 pkt / mecz - Palmeiras · 1.27 pkt / mecz - Cruzeiro

Palmeiras - stan meczu do przerwy
67% prowadzi27% remis7% przegrywa
Cruzeiro - stan meczu do przerwy
27% prowadzi47% remis27% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

2.27Punkty na mecz (1. poł.)1.27
PalmeirasCruzeiro
1.07Gole zdobyte (1. poł.)0.67
PalmeirasCruzeiro
0.33Gole stracone (1. poł.)0.73
PalmeirasCruzeiro
1.4Średnia goli w meczu (1. poł.)1.4
PalmeirasCruzeiro
67%Czyste konto do przerwy47%
PalmeirasCruzeiro
13%Bez gola do przerwy47%
PalmeirasCruzeiro

Po przerwie (2. połowa)

1.33Punkty na mecz (2. poł.)1.13
PalmeirasCruzeiro
0.6Gole zdobyte (2. poł.)0.67
PalmeirasCruzeiro
0.47Gole stracone (2. poł.)0.93
PalmeirasCruzeiro
1.07Średnia goli w meczu (2. poł.)1.6
PalmeirasCruzeiro
60%Czyste konto po przerwie47%
PalmeirasCruzeiro
53%Bez gola po przerwie47%
PalmeirasCruzeiro

Palmeiras - wyniki drugich połów

20% W73% R7% P
34
Punkty do przerwy
16
Gole do przerwy
+11
Bilans bramek (1. poł.)
20
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
2.27
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 67% meczów, a wygrywa 67%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Cruzeiro - wyniki drugich połów

27% W33% R40% P
19
Punkty do przerwy
10
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
17
Punkty 2. połowa
-4
Bilans bramek (2. poł.)
1.27
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia122%

Prowadzi do przerwy w 27% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Palmeiras - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.601.40
Gole zdobyte / mecz0.60.2
Gole stracone / mecz0.40.0
Średnia goli w meczu1.00.2
1 gol80%20%
2 gole20%0%
3 gole0%0%
Czyste konto60%100%
Bez gola40%80%
Bilans bramek+1+1
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 80% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3
Cruzeiro - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.202.20
Gole zdobyte / mecz0.61.0
Gole stracone / mecz0.80.2
Średnia goli w meczu1.41.2
1 gol80%80%
2 gole60%40%
3 gole0%0%
Czyste konto40%80%
Bez gola40%20%
Bilans bramek-1+4
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Palmeiras
ZdobyteStracone
5
1
0-15
7
1
16-30
4
3
31-45
2
4
46-60
3
3
61-75
4
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (7 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (4). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywają końcówki.

Cruzeiro
ZdobyteStracone
2
6
0-15
3
2
16-30
5
3
31-45
4
5
46-60
2
2
61-75
4
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (5 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (7). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.73
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.7 : 1.1
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
103%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
64%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-45%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
74%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
1%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 100 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Palmeiras

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.04
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.91
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.24
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.67
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
106%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
73%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.47
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.5
Gole w końcówce
16% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 20% pada w pierwszym kwadransie.
16%

Cruzeiro

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.33
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.67
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.17
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.50
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
122%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
106%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+1.13
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
20% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 10% pada w pierwszym kwadransie.
20%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie A).

Drużyny na tle ligi

PalmeirasLigaCruzeiro
Średnia goli w meczu 2.472.66 3.00
Obie drużyny strzeliły 67%59% 60%
Min. 3 gole (Over 2.5) 53%50% 67%
Czyste konta 33%23% 27%
Gol do przerwy 93%76% 80%
Gol po przerwie 53%77% 80%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.66
Średnia goli na mecz
59%
Obie drużyny strzeliły
50%
Min. 3 gole (Over 2.5)
23%
Czyste konta
1.57
Gole gospodarzy / mecz
1.09
Gole gości / mecz
+44%
Przewaga ataku u siebie
+31%
Przewaga defensywy u siebie
+24%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
76%
1 gol
36%
2 gole
9%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
77%
1 gol
41%
2 gole
18%
3 gole
6%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. CruzeiroŻółta kartkaKeny Alexander Arroyo Alvarado
  2. PalmeirasZmianaWszedł: Mauricio Magalhães PradoZszedł: Ramón Sosa Acosta
  3. CruzeiroŻółta kartkaMatheus Fellipe Costa Pereira
  4. PalmeirasŻółta kartkaJosé Manuel López
  5. CruzeiroŻółta kartkaOtávio Eleodoro Rezende Costa
  6. PalmeirasŻółta kartkaMurilo Cerqueira Paim
  7. CruzeiroŻółta kartkaLucas Silva Borges

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Statystyki sędziego

Zobacz, ile kartek i rzutów karnych pokazuje ten sędzia oraz jak kończą się prowadzone przez niego mecze.

Savio Pereira SampaioProwadzone mecze: 10
5,4Kartki na mecz
0Rzuty karne na mecz
1 / X / 280%Wygrane gospodarzy20%Remisy0%Wygrane gości

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Palmeiras 0 - 1 - 1 Cruzeiro. Średnia goli 1.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

SE Palmeiras
0 : 0
Cruzeiro EC
Cruzeiro EC
2 : 1
SE Palmeiras

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Palmeiras - Cruzeiro?

Mecz Serie A zakończył się wynikiem Palmeiras 1:1 Cruzeiro. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Palmeiras - Cruzeiro?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Palmeiras wygrał 0, Cruzeiro 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 1,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Palmeiras - Cruzeiro?

Palmeiras strzela średnio 1,67 gola na mecz, a Cruzeiro 1,33. Średnia goli w Serie A to 2,66, Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS notują w 67% (Palmeiras) i 60% (Cruzeiro) spotkań.

W jakiej formie są Palmeiras i Cruzeiro?

W ostatnich 5 meczach Palmeiras ma bilans 2-3-0 (1,80 pkt/mecz), a Cruzeiro 4-0-1 (2,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Palmeiras - Cruzeiro?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Palmeiras - Cruzeiro: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.