Pérez Zeledón - Inter San Carlos: statystyki meczu
Pérez Zeledón - Inter San Carlos: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Pérez Zeledón zagrał z Inter San Carlos w rozgrywkach Primera División FPD (Kostaryka). Spotkanie rozegrano 16 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Municipal Keylor Navas Gamboa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.
Aktualna forma
Pérez Zeledón ma bilans 1-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.33 pkt/mecz. Inter San Carlos ma w tym samym okresie bilans 1-1-1 oraz 1.33 pkt/mecz. tempo punktowania w sezonie jest bardzo zbliżone po obu stronach.
Statystyki bramek
Pérez Zeledón strzela średnio 0.67 gola i traci 1.67 gola na mecz. Inter San Carlos strzela średnio 1.33 gola i traci 1.33 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.61 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 33% meczów Pérez Zeledón i w 67% meczów Inter San Carlos. Over 2.5 padał odpowiednio w 33% i 33% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 61%, a Over 2.5 wynosi 50%.
xG, strzały i styl
Pérez Zeledón ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.48 wobec 1.35. Pérez Zeledón oddaje średnio 11.3 strzału, a Inter San Carlos 11.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Pérez Zeledón prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Inter San Carlos w 33%. Pérez Zeledón zdobywa po przerwie średnio 0.33 gola, a Inter San Carlos 0.67. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 33% i 67% ich spotkań.
Gole według minut
Pérez Zeledón najczęściej strzela w przedziale 16-30 (1 goli). Inter San Carlos najczęściej strzela w przedziale 0-15 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Primera División FPD: 2.61 gola na mecz, BTTS 61% i Over 2.5 50%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.50 gola, a goście 1.11. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Pérez Zeledón ma wyraźny atut własnego boiska: wygrał jedyny dotychczasowy mecz domowy, nie stracił w nim gola i oddał średnio 6 celnych strzałów przy 12 próbach. Inter San Carlos przegrał natomiast jedyne spotkanie wyjazdowe, tracąc 3 bramki, a jego dorobek ofensywny na wyjazdach to tylko 1 celny strzał i xG na poziomie 0,77. Gospodarze tworzą u siebie sytuacje warte średnio 1,51 xG, podczas gdy goście mimo 57% posiadania piłki mają niski poziom kreowanych okazji. Forma Interu w ostatnich pięciu meczach jest lepsza, z 2 zwycięstwami i tylko 1 porażką wobec bilansu Pérez Zeledón 1-2-2, lecz przewaga gospodarzy w danych domowo-wyjazdowych powinna przeważyć. Obie drużyny strzelały w każdym meczu w swoich warunkach, ale słaba defensywa Interu na wyjazdach wskazuje na większe szanse gospodarzy na zwycięstwo.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Nowsze dane obu zespołów nie wspierają mocno scenariusza bramkowego po obu stronach: BTTS wystąpił tylko w 40% z ostatnich 5 meczów Pérez Zeledón i Interu San Carlos, wobec 60% średnio w lidze. Gospodarze zdobywali w tym okresie zaledwie 0,6 gola na mecz, a ich średnie xG wynosiło 1,35, co przy defensywie gości tracącej ostatnio tylko 0,8 gola na spotkanie zwiększa ryzyko braku trafienia miejscowych. Inter San Carlos strzelał średnio 1,0 gola w ostatnich 5 występach, lecz sezonowe xG gości na poziomie 0,77 oraz tylko 1,0 celnego strzału na mecz wskazują na ograniczony potencjał ofensywny. Choć gospodarze tracili ostatnio 1,4 gola na mecz, bardziej prawdopodobne jest, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki niż że oba ataki zakończą spotkanie z golem.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Pérez Zeledón powinno stworzyć więcej sytuacji, ponieważ oddaje średnio 13 strzałów i 7,5 celnego uderzenia na mecz, podczas gdy Inter San Carlos traci średnio 3,0 gola na wyjeździe. Jednocześnie forma obu zespołów ogranicza prognozę wysokiego wyniku: w ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze zdobywali tylko 0,6 gola, a goście 1,0 gola na mecz. Każda z drużyn miała w tym okresie zaledwie 20% meczów z co najmniej trzema golami, przy średnio 2,0 gola łącznie w spotkaniach Pérez Zeledón i 1,8 w meczach Interu. Szacowane 2,30 gola jest niższe od ligowej średniej 2,53, dlatego najbardziej prawdopodobnym scenariuszem pozostaje wynik nieprzekraczający trzech bramek. Linia poniżej 3,5 ma dodatkowe wsparcie w tym, że gospodarze zachowali czyste konto w 50% meczów u siebie, a Inter w ostatnich pięciu występach tracił tylko 0,8 gola na spotkanie.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszy scenariusz to remis do przerwy i wygrana Inter San Carlos po meczu, ponieważ w ostatnich pięciu spotkaniach Pérez Zeledón remisował do przerwy w 80% przypadków, a Inter w 60%. Obie drużyny zdobywały w tym okresie po zaledwie 0,4 gola przed przerwą, przy średniej 0,6 gola w pierwszych połowach gospodarzy i 0,8 u gości, co wyraźnie sprzyja ostrożnemu otwarciu. Po zmianie stron Inter strzela średnio 0,6 gola, podczas gdy Pérez Zeledón traci aż 1,2 gola, a goście mają w pięciu ostatnich meczach 1,6 punktu na spotkanie wobec 1,0 gospodarzy. Forma końcowa także wspiera przyjezdnych: wygrali 40% ostatnich pięciu meczów i przegrali 20%, podczas gdy gospodarze zwyciężyli tylko 20% i ponieśli 40% porażek. Statystyki sezonowe na tym etapie są korzystniejsze dla gospodarzy, którzy u siebie nie przegrali i tracą 0,5 gola na mecz, lecz słabsza bieżąca skuteczność ofensywna, wynosząca 0,6 gola na spotkanie, obniża szanse na utrzymanie prowadzenia lub przełamanie remisu.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Pérez Zeledón | Inter San Carlos | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 47% | 45% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.13 | 0.27 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Inter San Carlos wypada o 99% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
0.67 gola / mecz - Pérez Zeledón · 1.33 gola / mecz - Inter San Carlos
Inter San Carlos wypada o 26% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.67 gola / mecz - Pérez Zeledón · 1.33 gola / mecz - Inter San Carlos
Pérez Zeledón strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Inter San Carlos kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).
Inter San Carlos strzela w 100% swoich meczów (3 z 3 meczów), a Pérez Zeledón kończy z czystym kontem 67% spotkań (2 z 3 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Pérez Zeledón
Over / Under - Inter San Carlos
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Pérez Zeledón wypada o 26% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.67 pkt / mecz - Pérez Zeledón · 1.33 pkt / mecz - Inter San Carlos
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Pérez Zeledón - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 1.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Inter San Carlos - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.67 | 0.67 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.3 | 0.3 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 1.7 |
| Średnia goli w meczu | 0.3 | 2.0 |
| 1 gol | 33% | 33% |
| 2 gole | 0% | 33% |
| 3 gole | 0% | 33% |
| Czyste konto | 100% | 67% |
| Bez gola | 67% | 67% |
| Bilans bramek | +1 | -4 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.33 | 1.33 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.7 | 0.7 |
| Gole stracone / mecz | 0.7 | 0.7 |
| Średnia goli w meczu | 1.3 | 1.3 |
| 1 gol | 100% | 67% |
| 2 gole | 33% | 33% |
| 3 gole | 0% | 33% |
| Czyste konto | 33% | 67% |
| Bez gola | 33% | 33% |
| Bilans bramek | 0 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (1 gol). Najwięcej tracą w 46-60 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (1 gol). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Pérez Zeledón
Inter San Carlos
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Primera División FPD).
Drużyny na tle ligi
| Pérez Zeledón | Liga | Inter San Carlos | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.33 | 2.61 | • 2.67 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 33% | 61% | ▲ 67% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 33% | 50% | ▼ 33% |
| Czyste konta | ▲ 67% | 22% | ▲ 33% |
| Gol do przerwy | ▼ 33% | 61% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▼ 33% | 67% | • 67% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Pérez Zeledón - Inter San Carlos?
Mecz Primera División FPD zakończył się wynikiem Pérez Zeledón 0:1 Inter San Carlos. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Pérez Zeledón - Inter San Carlos?
Pérez Zeledón strzela średnio 0,67 gola na mecz, a Inter San Carlos 1,33. Średnia goli w Primera División FPD to 2,61, Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS notują w 33% (Pérez Zeledón) i 67% (Inter San Carlos) spotkań.
W jakiej formie są Pérez Zeledón i Inter San Carlos?
W ostatnich 5 meczach Pérez Zeledón ma bilans 1-1-1 (1,33 pkt/mecz), a Inter San Carlos 1-1-1 (1,33 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Pérez Zeledón - Inter San Carlos?
Statystyczne tło meczu Pérez Zeledón - Inter San Carlos — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


