Peterhead - East Fife: statystyki meczu
Peterhead - East Fife: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Peterhead zagrał z East Fife w rozgrywkach League One (Szkocja). Spotkanie rozegrano 15 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Balmoor Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.
Aktualna forma
Peterhead ma bilans 1-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.50 pkt/mecz. East Fife ma w tym samym okresie bilans 1-1-0 oraz 2.00 pkt/mecz. East Fife ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.00 wobec 1.50.
Statystyki bramek
Peterhead strzela średnio 0.50 gola i traci 0.50 gola na mecz. East Fife strzela średnio 1.00 gola i traci 0.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.10 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 0% meczów Peterhead i w 0% meczów East Fife. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 30%, a Over 2.5 wynosi 30%.
xG, strzały i styl
East Fife ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.47 wobec 1.23. Peterhead oddaje średnio 10.5 strzału, a East Fife 12.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Peterhead prowadzi do przerwy w 50% meczów, a East Fife w 0%. Peterhead zdobywa po przerwie średnio 0.00 gola, a East Fife 1.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 50% i 50% ich spotkań.
Gole według minut
Peterhead najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). East Fife najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla League One: 2.10 gola na mecz, BTTS 30% i Over 2.5 30%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.10 gola, a goście 1.00. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 4 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 3-0-1, średnia goli wynosi 3.25, a BTTS pojawił się w 75% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
East Fife prezentuje wyraźnie stabilniejszą bieżącą formę: w ostatnich pięciu spotkaniach pozostaje niepokonane, odnosząc 3 zwycięstwa i 2 remisy, podczas gdy Peterhead uzbierał 2 wygrane, remis i 2 porażki. Goście strzelili w tym okresie 8 goli i stracili tylko 2, a gospodarze zdobyli 4 bramki przy 3 straconych. Peterhead w jedynym dotychczasowym meczu u siebie nie zdobył gola, przegrał 0:1 i dopuścił rywala do xG na poziomie 1,43, co podkreśla problemy z wykorzystaniem własnego boiska. East Fife na wyjeździe także zremisowało 0:0, ale zachowało czyste konto i pozwoliło rywalowi na xG 1,23; przy lepszym trendzie całej drużyny daje to gościom niewielką przewagę. Niska skuteczność obu zespołów poza szerszą serią zwiększa jednak prawdopodobieństwo remisu i spotkania z małą liczbą bramek.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Scenariusz BTTS na nie jest wyraźnie wspierany przez dane: w bieżących statystykach obu zespołów odsetek meczów z golem obu stron wynosi 0%, przy ligowej średniej zaledwie 30%. Peterhead zachował czyste konto w 100% dotychczasowych spotkań, a East Fife nie strzeliło gola w 100% swoich meczów, co szczególnie obniża szanse bramki gości. Różnica w potencjale ofensywnym jest duża: gospodarze tworzą średnio 2,14 xG i oddają 9 celnych strzałów, podczas gdy East Fife ma tylko 0,79 xG oraz 1 celny strzał na mecz. Ostatnie pięć spotkań daje nieco więcej argumentów za golem gości, bo East Fife zdobywało średnio 1,6 bramki, lecz Peterhead traciło tylko 0,6 gola, a BTTS w tej serii wyniósł odpowiednio 40% i 20%. Najbardziej prawdopodobny pozostaje więc wynik, w którym co najmniej jedna drużyna, przede wszystkim East Fife, nie zdobędzie bramki.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Ostatnie pięć spotkań Peterhead przyniosło średnio 1,4 gola łącznie, ponieważ zespół zdobywał 0,8 bramki i tracił 0,6. East Fife jest w lepszej formie ofensywnej, ze średnią 1,6 strzelonego gola, ale jego mecze pozostają kontrolowane dzięki zaledwie 0,4 gola straconego na spotkanie. W obu zespołach tylko 20% z ostatnich pięciu meczów przekroczyło granicę 2,5 gola, podczas gdy średnia ligowa wynosi jedynie 2,1 bramki. Wartości xG z ostatnich pięciu meczów, po 1,26 dla Peterhead i 1,25 dla East Fife, wskazują na około 2,15 gola w całym spotkaniu. Linia poniżej 3,5 ma więc wyraźną przewagę, ponieważ do jej przegrania potrzebne byłyby co najmniej cztery gole, czego nie potwierdzają ani bieżąca defensywa, ani częstotliwość wysokich wyników.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najmocniejszym scenariuszem jest remis do przerwy, ponieważ w dostępnych danych obu drużyn odsetek remisów po 45 minutach wynosi po 100%, a w ostatnich pięciu spotkaniach nadal jest wysoki: 40% dla Peterhead i 60% dla East Fife. Pierwsze połowy są zwykle bardzo zamknięte: każda ekipa notuje średnio tylko 0,6 gola przed przerwą, przy czym Peterhead strzela 0,2, a East Fife 0,4 gola. Po zmianie stron przewaga jakości leży jednak po stronie gospodarzy, którzy mają średnie xG 2,14 wobec 0,79 rywali oraz oddają 17 strzałów i 9 celnych, podczas gdy East Fife odpowiednio 7 i 1. Peterhead w danych sezonowych zdobywa średnio 2,0 gola, a cały jego dorobek bramkowy przypada na drugą połowę, w której strzela średnio 2,0 razy. East Fife jest ostatnio trudne do pokonania, z 2,2 punktu na mecz w pięciu występach i bez porażki, dlatego remis końcowy oraz wygrana gości pozostają istotnymi alternatywami, lecz profil meczu najpełniej wspiera układ X/1.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Peterhead | East Fife | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 38% | 42% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.12 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.13 | 0.20 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
East Fife wypada o 33% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.5 pkt / mecz - Peterhead · 2 pkt / mecz - East Fife
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
East Fife wypada o 100% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
0.5 gola / mecz - Peterhead · 1 gola / mecz - East Fife
Peterhead strzela w 50% swoich meczów (1 z 2 meczów), a East Fife kończy z czystym kontem 100% spotkań (2 z 2 meczów).
East Fife strzela w 50% swoich meczów (1 z 2 meczów), a Peterhead kończy z czystym kontem 50% spotkań (1 z 2 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Peterhead
Over / Under - East Fife
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Peterhead wypada o 100% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
2 pkt / mecz - Peterhead · 1 pkt / mecz - East Fife
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Peterhead - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
East Fife - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.00 | 0.50 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.5 | 0.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 0.5 |
| Średnia goli w meczu | 0.5 | 0.5 |
| 1 gol | 50% | 50% |
| 2 gole | 0% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 50% |
| Bez gola | 50% | 100% |
| Bilans bramek | +1 | -1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 2.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.0 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 0.0 |
| Średnia goli w meczu | 0.0 | 1.0 |
| 1 gol | 0% | 50% |
| 2 gole | 0% | 50% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 100% |
| Bez gola | 100% | 50% |
| Bilans bramek | 0 | +2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 61-75 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (2 gole). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Peterhead
East Fife
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (League One).
Drużyny na tle ligi
| Peterhead | Liga | East Fife | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 1.00 | 2.10 | ▼ 1.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 0% | 30% | ▼ 0% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 0% | 30% | ▼ 0% |
| Czyste konta | ▲ 50% | 45% | ▲ 100% |
| Gol do przerwy | • 50% | 50% | ▼ 0% |
| Gol po przerwie | ▼ 50% | 60% | ▼ 50% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (4): Peterhead 3 - 0 - 1 East Fife. Średnia goli 3.25, obie drużyny strzeliły w 75% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Peterhead - East Fife?
Mecz League One zakończył się wynikiem Peterhead 2:1 East Fife. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Peterhead - East Fife?
W ostatnich 4 meczach bezpośrednich Peterhead wygrał 3, East Fife 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,25, a obie drużyny strzelały w 75% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Peterhead - East Fife?
Peterhead strzela średnio 0,50 gola na mecz, a East Fife 1,00. Średnia goli w League One to 2,10, Over 2.5 pada w 30% meczów. BTTS notują w 0% (Peterhead) i 0% (East Fife) spotkań.
W jakiej formie są Peterhead i East Fife?
W ostatnich 5 meczach Peterhead ma bilans 1-0-1 (1,50 pkt/mecz), a East Fife 1-1-0 (2,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Peterhead - East Fife?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Peterhead - East Fife: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


