Włochy - Serie C Group CStadio Comunale Alfredo VivianiDane aktualne na 18 października 2026

Potenza Calcio - Monopoli: statystyki meczu

Herb Potenza Calcio
Potenza Calcio
1 : 0do przerwy 1:0
Herb Monopoli
Monopoli

Potenza Calcio - Monopoli: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Potenza Calcio zagrał z Monopoli w rozgrywkach Serie C Group C (Włochy). Spotkanie rozegrano 5 września 2026. Miejscem spotkania jest Stadio Comunale Alfredo Viviani. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

Aktualna forma

Potenza Calcio ma bilans 2-0-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 3.00 pkt/mecz. Monopoli ma w tym samym okresie bilans 1-0-1 oraz 1.50 pkt/mecz. Potenza Calcio ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 1.50.

Statystyki bramek

Potenza Calcio strzela średnio 3.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Monopoli strzela średnio 1.00 gola i traci 0.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.33 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 100% meczów Potenza Calcio i w 0% meczów Monopoli. Over 2.5 padał odpowiednio w 100% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 67%, a Over 2.5 wynosi 67%.

xG, strzały i styl

Potenza Calcio ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.06 wobec 1.34. Potenza Calcio oddaje średnio 17.5 strzału, a Monopoli 11.5. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Potenza Calcio prowadzi do przerwy w 50% meczów, a Monopoli w 50%. Potenza Calcio zdobywa po przerwie średnio 2.50 gola, a Monopoli 0.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 50% ich spotkań.

Gole według minut

Potenza Calcio najczęściej strzela w przedziale 61-75 (2 goli). Monopoli najczęściej strzela w przedziale 16-30 (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie C Group C: 3.33 gola na mecz, BTTS 67% i Over 2.5 67%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.95 gola, a goście 1.38. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-1, średnia goli wynosi 3.50, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Potenza Calcio wygrała oba dotychczasowe mecze ligowe, a na własnym boisku notuje 100% zwycięstw i średnio strzela aż 4 gole na spotkanie. Gospodarze tworzą dużo sytuacji: oddają średnio 19 strzałów, z czego 11 celnych, przy xG na poziomie 2,24. Monopoli przegrało jedyny mecz wyjazdowy, nie zdobyło w nim bramki mimo 11 prób i 3 strzałów celnych, a odsetek spotkań bez gola na wyjazdach wynosi 100%. Goście mają nieco wyższe posiadanie piłki, 55% wobec 50%, lecz ich wyjazdowe xG 1,46 nie przełożyło się dotąd na skuteczność. Obie drużyny zdobyły po 7 punktów w ostatnich pięciu meczach w przeliczeniu na formę 1,4 punktu na spotkanie, ale przewaga Potenzy w produkcji okazji i efektywności u siebie wyraźnie przemawia za gospodarzem.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Sezonowe dane z tego układu są mocnym sygnałem przeciw BTTS: Potenza u siebie zachowała czyste konto w 100% spotkań, a Monopoli na wyjazdach nie strzeliło gola i nie zdobyło bramki w 100% meczów. Obie drużyny mają obecnie sezonowy BTTS na poziomie 0%, przy czym gospodarze zdobywają średnio 2,0 gola, a goście tracą średnio 1,0, co sprzyja jednostronnemu wynikowi. Forma z ostatnich pięciu meczów jest bardziej otwarta, ponieważ BTTS wystąpił w 60% spotkań Potenzy i 40% Monopoli, a oba zespoły strzelały odpowiednio po 1,4 i 1,2 gola na mecz. Potenza dopuszczała jednak w tym okresie przeciwników do wysokiego xG 2,10, więc gol Monopoli pozostaje realny mimo słabych danych wyjazdowych. Przewaga świeższej formy ofensywnej ogranicza pewność typu, ale wyjazdowa nieskuteczność Monopoli i perfekcyjna defensywa Potenzy w tym układzie dają lekką przewagę scenariuszowi, w którym co najmniej jedna drużyna nie strzeli.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Prognoza 2,48 gola wskazuje na mecz z realną szansą na 2–3 bramki, lecz bez mocnych podstaw do oczekiwania czterech trafień. W ostatnich pięciu spotkaniach Potenza zdobywała średnio 1,4 gola i traciła 1,2, a Monopoli notowało identyczne średnie 1,2 strzelonego oraz 1,2 straconego gola. Potenza generowała w tym okresie 1,41 xG, natomiast Monopoli 1,33 xG, choć gospodarze dopuszczali rywali aż do 2,10 xG na mecz, co podnosi perspektywę gola gości. Jednocześnie tylko 60% ostatnich pięciu meczów Potenzy i 40% spotkań Monopoli przekraczało granicę 2,5 gola, a oba zespoły miały po 100% wyników poniżej 3,5 w dostępnych danych sezonowych. Najsilniejszą opcją jest więc under 3,5, ponieważ nawet przy wyrównanym scenariuszu ofensywnym czwarty gol pozostaje wyraźnie mniej prawdopodobny.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Potenza ma wyraźnie lepszy bilans w danych sezonowych: wygrała 100% spotkań, zdobywa średnio 2,0 gola i nie straciła żadnego, podczas gdy Monopoli przegrało 100% meczów przy średnio 0,0 strzelonego oraz 1,0 straconego gola. Najmocniejszy sygnał dotyczy pierwszej połowy: gospodarze prowadzili do przerwy w jedynym dotychczasowym meczu, a goście w swoim jedynym występie przegrywali, przy wynikach 1,0 zdobytego gola Potenzy i 1,0 straconego przez Monopoli przed przerwą. Również ostatnie pięć meczów wspiera przewagę gospodarzy na starcie, ponieważ tracą oni średnio tylko 0,2 gola do przerwy, natomiast Monopoli aż 1,2. Po zmianie stron Potenza zdobywała średnio 1,0 gola, a Monopoli nie strzeliło wtedy żadnego w danych sezonowych, co sprzyja utrzymaniu prowadzenia. Mimo że xG gości wynosi 1,46 wobec 1,22 gospodarzy, ich brak skuteczności oraz słaba gra w pierwszych 45 minutach czynią scenariusz prowadzenia Potenzy do przerwy i jej wygranej końcowej najbardziej prawdopodobnym.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

43Posiadanie piłki (%)57
Potenza CalcioMonopoli
9Strzały9
Potenza CalcioMonopoli
3Strzały celne3
Potenza CalcioMonopoli
1.09xG1.21
Potenza CalcioMonopoli
3Rzuty rożne6
Potenza CalcioMonopoli
42Groźne ataki58
Potenza CalcioMonopoli
12Faule17
Potenza CalcioMonopoli
2Kartki2
Potenza CalcioMonopoli

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Potenza CalcioMonopoli
3Gole zdobyte / mecz1
Potenza CalcioMonopoli
1Gole stracone / mecz0.5
Potenza CalcioMonopoli
55%Średnie posiadanie48%
Potenza CalcioMonopoli
8.5Strzały celne / mecz3
Potenza CalcioMonopoli

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

17.5Strzały na mecz11.5
Potenza CalcioMonopoli
8.5Strzały celne3
Potenza CalcioMonopoli
17.1%Skuteczność strzałów8.7%
Potenza CalcioMonopoli
55%Posiadanie piłki48%
Potenza CalcioMonopoli
2.06xG tworzone1.34
Potenza CalcioMonopoli
1.8xG dopuszczone1.1
Potenza CalcioMonopoli

Jakość strzelania

Potenza Calcio: DominującyMonopoli: Zbalansowany
Potenza CalcioMonopoli
Celność (strzały w światło bramki)49%26%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.350.33

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Potenza Calcio wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

3 pkt / mecz - Potenza Calcio · 1.5 pkt / mecz - Monopoli

Potenza Calcio
WW
5 zwycięstw z rzędu
Rozkład wyników w sezonie
100% Z0% R0% P
Sezon (Z-R-P)
2-0-0
3.00 pkt / mecz · bilans bramek +4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-0
3.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-0
Ostatnie 5 u siebie
1-0-0
W
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 3.0Gole stracone: 1.0xG: 2.06xG rywali: 1.80BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Monopoli
LW
Rozkład wyników w sezonie
50% Z0% R50% P
Sezon (Z-R-P)
1-0-1
1.50 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-1
1.50 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 0.5xG: 1.34xG rywali: 1.10BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Potenza Calcio wypada o 200% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

3 gola / mecz - Potenza Calcio · 1 gola / mecz - Monopoli

Monopoli wypada o 100% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1 gola / mecz - Potenza Calcio · 0.5 gola / mecz - Monopoli

Profil strzelecki Potenza Calcio: bardzo mocny

Potenza Calcio strzela w 100% swoich meczów (2 z 2 meczów), a Monopoli kończy z czystym kontem 50% spotkań (1 z 2 meczów).

Profil strzelecki Monopoli: bardzo mocny

Monopoli strzela w 50% swoich meczów (1 z 2 meczów), a Potenza Calcio kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 2 meczów).

6Gole zdobyte (sezon)2
Potenza CalcioMonopoli
2Gole stracone (sezon)1
Potenza CalcioMonopoli
4Średnia goli w meczu1.5
Potenza CalcioMonopoli
6Gole zdobyte (ost. 5)2
Potenza CalcioMonopoli
2Gole stracone (ost. 5)1
Potenza CalcioMonopoli

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol50%
Potenza CalcioMonopoli
100%2 gole50%
Potenza CalcioMonopoli
50%3 gole0%
Potenza CalcioMonopoli
50%4 gole0%
Potenza CalcioMonopoli

Jak często tracą minimum...

100%1 gol50%
Potenza CalcioMonopoli
0%2 gole0%
Potenza CalcioMonopoli
0%3 gole0%
Potenza CalcioMonopoli
0%4 gole0%
Potenza CalcioMonopoli

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy0%
Potenza CalcioMonopoli
0%BTTS w obu połowach0%
Potenza CalcioMonopoli
50%Gol w obu połowach50%
Potenza CalcioMonopoli

BTTS a liczba goli

100%Min. 3 gole i BTTS0%
Potenza CalcioMonopoli
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Potenza CalcioMonopoli
100%BTTS - ostatnie 50%
Potenza CalcioMonopoli

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

50%Min. 1 gol do przerwy100%
Potenza CalcioMonopoli
0%Min. 2 gole do przerwy0%
Potenza CalcioMonopoli
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Potenza CalcioMonopoli

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie50%
Potenza CalcioMonopoli
100%Min. 2 gole po przerwie0%
Potenza CalcioMonopoli
50%Min. 3 gole po przerwie0%
Potenza CalcioMonopoli

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Potenza Calcio wypada o 33% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

2 pkt / mecz - Potenza Calcio · 1.5 pkt / mecz - Monopoli

Potenza Calcio - stan meczu do przerwy
50% prowadzi50% remis0% przegrywa
Monopoli - stan meczu do przerwy
50% prowadzi0% remis50% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

2Punkty na mecz (1. poł.)1.5
Potenza CalcioMonopoli
0.5Gole zdobyte (1. poł.)0.5
Potenza CalcioMonopoli
0Gole stracone (1. poł.)0.5
Potenza CalcioMonopoli
0.5Średnia goli w meczu (1. poł.)1
Potenza CalcioMonopoli
100%Czyste konto do przerwy50%
Potenza CalcioMonopoli
50%Bez gola do przerwy50%
Potenza CalcioMonopoli

Po przerwie (2. połowa)

2Punkty na mecz (2. poł.)2
Potenza CalcioMonopoli
2.5Gole zdobyte (2. poł.)0.5
Potenza CalcioMonopoli
1Gole stracone (2. poł.)0
Potenza CalcioMonopoli
3.5Średnia goli w meczu (2. poł.)0.5
Potenza CalcioMonopoli
0%Czyste konto po przerwie100%
Potenza CalcioMonopoli
0%Bez gola po przerwie50%
Potenza CalcioMonopoli

Potenza Calcio - wyniki drugich połów

50% Z50% R0% P
4
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
4
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 100%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+1.0

Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Monopoli - wyniki drugich połów

50% Z50% R0% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
4
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.5

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Potenza Calcio - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.002.00
Gole zdobyte / mecz0.52.5
Gole stracone / mecz0.01.0
Średnia goli w meczu0.53.5
1 gol50%100%
2 gole0%100%
3 gole0%50%
Czyste konto100%0%
Bez gola50%0%
Bilans bramek+1+3
Do przerwy: 50% prowadzi - 50% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 50% wygrana - 50% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Monopoli - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.502.00
Gole zdobyte / mecz0.50.5
Gole stracone / mecz0.50.0
Średnia goli w meczu1.00.5
1 gol100%50%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto50%100%
Bez gola50%50%
Bilans bramek0+1
Do przerwy: 50% prowadzi - 0% remis - 50% przegrywa
2. połowa: 50% wygrana - 50% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Potenza Calcio
ZdobyteStracone
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
1
46-60
2
0
61-75
2
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (2 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (1). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

Monopoli
ZdobyteStracone
0
1
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (1 gol). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.75
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.8 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
83%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+27%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
50%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Potenza Calcio

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.26
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.74
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.94
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.80
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
154%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
72%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+2.0
Gole w końcówce
33% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 17% pada w pierwszym kwadransie.
33%

Monopoli

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.24
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.26
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.34
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.60
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
72%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
26%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie C Group C).

Drużyny na tle ligi

Potenza CalcioLigaMonopoli
Średnia goli w meczu▲ 4.003.33▼ 1.50
Obie drużyny strzeliły▲ 100%67%▼ 0%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 100%67%▼ 0%
Czyste konta▼ 0%17%▲ 50%
Gol do przerwy▼ 50%86%▲ 100%
Gol po przerwie▲ 100%86%▼ 50%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.33
Średnia goli na mecz
67%
Obie drużyny strzeliły
67%
Min. 3 gole (Over 2.5)
17%
Czyste konta
1.95
Gole gospodarzy / mecz
1.38
Gole gości / mecz
+41%
Przewaga ataku u siebie
+29%
Przewaga defensywy u siebie
+19%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
86%
1 gol
33%
2 gole
10%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
86%
1 gol
52%
2 gole
33%
3 gole
19%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. MonopoliŻółta kartkaBruno Valenti
  2. Potenza CalcioGolGabriele Selleri
  3. MonopoliŻółta kartkaEmanuele Scipioni
  4. Potenza CalcioŻółta kartkaTommaso Cucchietti
  5. MonopoliZmianaWszedł: Gabriele BernardottoZszedł: Jean Freddi Pascal Greco
  6. Potenza CalcioŻółta kartkaGianluca D'Auria
  7. MonopoliZmianaWszedł: Mattia SardoZszedł: Luca Garritano
  8. Potenza CalcioZmianaWszedł: Luca MazzeoZszedł: Gianluca D'Auria

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Potenza Calcio 0 - 1 - 1 Monopoli. Średnia goli 3.50, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Potenza Calcio - Monopoli?

Mecz Serie C Group C zakończył się wynikiem Potenza Calcio 1:0 Monopoli. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Potenza Calcio - Monopoli?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Potenza Calcio wygrał 0, Monopoli 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,50, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Potenza Calcio - Monopoli?

Potenza Calcio strzela średnio 3,00 gola na mecz, a Monopoli 1,00. Średnia goli w Serie C Group C to 3,33, Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS notują w 100% (Potenza Calcio) i 0% (Monopoli) spotkań.

W jakiej formie są Potenza Calcio i Monopoli?

W ostatnich 5 meczach Potenza Calcio ma bilans 2-0-0 (3,00 pkt/mecz), a Monopoli 1-0-1 (1,50 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Potenza Calcio - Monopoli?

Statystyczne tło meczu Potenza Calcio - Monopoli — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.